Redis

תוכנת ניהול מאגרי נתונים בקוד פתוח

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2011
תחום: תוכנת ניהול מאגרי נתונים בקוד פתוח
כתובת: מגדלי אלון 2, קומה 32,
רח' יגאל אלון 94, תל אביב 6789140
טלפון: 03-5567628
פקס: 03-6292859
אתר החברה: https://redis.com/
Instagram: לחץ לצפייה
Facebook: לחץ לצפייה
Twitter: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • עופר בנגל

  עופר בנגל

  מייסד ומנכ"ל

  Redis

  עוד על עופר בנגל

  עופר בנגל
 • יפתח שולמן

  יפתח שולמן

  מייסד ומנהל טכנולוגיה ראשי

  Redis

 • איתי רז

  איתי רז

  Chief R&D Officer

  Redis

  עוד על איתי רז

  איתי רז
אייקון אודות

אודות Redis

חברת Redis מעניקה יתרון תחרותי לעסקים באמצעות פלטפורמת נתונים מהירה מאוד, המתאימה לשימוש בזמן אמת. היא מבוססת קוד-פתוח ובנויה לפי סטנדרט המתאים לכל ארגון (enterprise-grade).

רדיס, העומדת מאחורי פרויקט הקוד הפתוח של מסד הנתונים הפופולרי והאהוב Redis, קיבצה סביבה את קהילה ענקית של מפתחים, לקוחות ושותפים, על מנת לפתור את האתגרים הטכנולוגיים ולשמור על ההצלחה המתמשכת של Redis אשר פעם אחר פעם זוכה הקוד הפתוח שלנו בתואר "מאגר הנתונים האהוב ביותר" בסקר המפתחים הגלובלי השנתי של Stack Exchange זה חמש שנים ברציפות, וזוכה להכרה במחקרים מטעם צדדים שלישיים בתור מאגר הנתונים הפופולרי ביותר לרוחב מגוון פלטפורמות תשתית, לרבות על AWS (שרתי אמזון), במספר המשיכות היומי מ–Docker Hub, ובריצות על Kubernetes.

Redis מספקת לארגונים פתרונות מקיפים המתממשקים עם המערכות הקיימות שלהם ועונים על צרכי עיבוד וניתוח הנתונים, וביצוע התחזיות והפעולות על סמך הנתונים שהם מייצרים.
Redis Enterprise לוקחת את המהירות והפשטות של Redis ומוסיפה להן אפשרויות הרחבה, יציבות וגמישות ברמה ארגונית. כאשר משלבים את כלל הגורמים הללו בפלטפורמה אחת, הם מבטיחים את השגת הביצועים בזמן-אמת שהלקוחות מצפים להם, בכל קנה מידה ובכל מקום.
אחד מהיתרונות של Redis Enterprise, בתור מאגר נתונים מבוסס-ענן ,הוא היכולת הייחודית שלו למזג נתונים ליישומי ענן ותוכנה, מערכות היברידיות, ארכיטקטורות המקיפות מספר סביבות ענן שונות, ומערכות גלובליות, כך שהוא מציע ללקוחות את הגמישות הגבוהה ביותר למימוש מירב הפוטנציאל העסקי שלהן. Redis היא חלוצה בהצעת מאגר נתונים מנוהל במלואו במודל Database-as-a-Service והוא זמין ב-AWS, Microsoft Azure ו-Google Cloud, בתמיכת שותפויות go-to-market עם כל אחת מספקיות שירות הענן.
בסיס הלקוחות של Redis כולל למעלה מ–8,000 לקוחות, וביניהם Visa, Twitter, MasterCard, Dell, Microsoft, FedEx, ורבים נוספים.
מגיפת ה–COVID-19 יצרה תנאים חסרי תקדים שהאיצו את ההשקעות העסקיות בבניית יישומים שמצריכים עיבוד נתונים חכם בזמן אמת בענן.
Redis הפכה לכלי חיוני עבור הלקוחות, השותפים והקהילה שלו ולמעשה הובילו אותה להיות מובילה עולמית בתחום תחרותי מאוד.

Redis השיגה מעמד של "חד-קרן" בעקבות סיבוב גיוס ההון השישי שלה באוגוסט 2020, וכיום, לאחר סיבוב גיוס ההון השביעי שהוכרז באפריל 2021, שוויה מוערך ב–2 מיליארד דולר. הכנסות החברה הציגו קצב צמיחה שנתית מצטברת (CAGR) של 54% בשלוש השנים שהסתיימו ב–31 בינואר 2021. 31% מהכנסות החברה מתקבלות מלקוחות הנכללים ברשימת Fortune 100, ושיעור שימור ההכנסות נטו שלה (NRR) גבוה מ–120%. את הסיבוב הובילה משקיעה חדשה, Tiger Global, והשתתפה בה משקיעה חדשה נוספת, Softbank Vision Fund 2, והמשקיעה הקיימת TCV. עם המשקיעות הקיימות ב–Redis ניתן למנות את Bain Capital Ventures, Francisco Partners, Goldman Sachs Growth, Viola Ventures ו-Dell Technologies Capital. עד כה, Redis גייסה 347 מיליון דולר.

החברה ממשיכה להרחיב את יכולותיה ביצירת פתרונות שיספקו מענה לחברות ברחבי העולם, לצרכים בהגדלת הקיבולת של יישומים בזמן אמת ולהבטחת הצלחתן בכלכלה מבוססת-נתונים.
בנוסף על הרחבת נוכחותה בשווקים קיימים – צפון אמריקה, ישראל, בריטניה ואירופה – Redis השקיעה בצוותי תמיכת לקוחות וחשבונות בהודו ובמזרח אסיה.
כחברה גלובלית, בעלת פעילות ב–10 מדינות הפרוסות על חמש יבשות, Redis מעריכה ומעודדת סקרנות, גיוון, וחדשנות מצד עובדיה, לקוחותיה ושותפותיה.
בתור מעסיקה המספקת הזדמנות שווה, Redis מגלה מחויבות לשמירה על סגל מגוון.

העובדים והעובדות שלנו הם הנכס החשוב ביותר שלנו ומשקפים את הערכים הללו באמצעות השקעת משאבים שיוצרים חווית עובד משמעותית. האנשים והתרבות של Redis הם שהופכים אותה למקום שכיף ומתגמל לעבוד בו. על מנת לתמוך בעובדינו ובהתפתחות האישית והמקצועית שלהם. אנו מציעים אפשרויות עבודה גמישות, משכורות תחרותיות, ואופציות. אנו גם מארגנים לעיתים קרובות אירועי חברה שונים, חברות בחדר כושר ופעילויות כושר שבועיות על מנת לתמוך בנפש בריאה בגוף בריא, ומשקיעים במסלולי למידה ופיתוח קריירה שונים לכלל העובדים שלנו.

בנוסף אולי יעניין אותך