אילנית האס ארד, משרד עורכי דין וגישור

דיני משפחה וירושות

אילנית האס ארד, משרד עורכי דין וגישור
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

תחום: דיני משפחה וירושות
כתובת: רח' מצדה 7, מגדל ב.ס.ר 4, בני ברק
טלפון: 052-7772352 
פקס: 03-9742255
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.mishpacha-law.com
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אילנית האס-ארד

  עו"ד אילנית האס-ארד

  מייסדת ובעלים

  אילנית האס ארד, משרד עורכי דין וגישור

  עוד על אילנית האס-ארד

  אילנית האס-ארד
אייקון אודות

אודות אילנית האס ארד, משרד עורכי דין וגישור

משרדה של עוה"ד אילנית האס ארד הינו משרד בוטיק העוסק בדיני משפחה וירושות, לרבות בהסכמי גירושין, תביעות משמורת, מזונות ילדים, מזונות אישה, כתובה, ירושות, הוכחת אבהות, עריכת צוואות, התנגדות לצוואות, אפוטרופסות, ידועים בציבור, משפחה גאה, שלום בית, חלוקת רכוש, כינוסי נכסים, מקרקעין, הסכמי הורות משותפת, חלוקה בין יורשים ועוד.

 

המשרד פועל מזה כ- 8 שנים ובמהלכן הצליח למצב את עצמו כמשרד ייחודי ומוביל לאור הצלחותיו המוכחות ביישוב סכסוכי גירושין מורכבים עד מורכבים מאוד המתנהלים בערכאות המשפט או באמצעות הליכי גישור באופן מקצועי, מהיר, יעיל והוגן עד לקבלת התוצאה המיטבית ביותר בעבור לקוחותיו. בין לקוחות המשרד בעלי מקצועות חופשיים ובכירים במשק, אנשי עסקים וידוענים.
הצלחות המשרד בהליכי הגישור, המתנהלים עם פניית שני הצדדים בהובלתה של עוה"ד והמגשרת אילנית האס ארד באמצעות הליך גישור מקצועי ומובנה הן מהטובות ביותר בהליכי גישור המתנהלים מחוץ לכותלי ערכאות המשפט בסכסוכי גירושין עד לכריתת הסכם גירושין מקיף וכולל. 

חזון המשרד

לשמר הצלחותיו כמשרד המוביל בתחום דיני המשפחה והליכי הגישור המשפחתי ולהמשיך ולשרת את לקוחותיו נאמנה במקצועיות והוגנות, תוך שאיפה ליישב כל סכסוך משפחתי בצורה מכבדת וחברית, מניעת ניהול הליכי סרק ומניעת תופעות נפסדות כגון ניכור הורי.
המשרד במגמת התרחבות להגדלת נפח פעילותו כשהמטרה היא לשמור על מתכונת בוטיקית אינטימית, אישית וחמה, תוך שימוש ביכולות משפטיות וליטיגטוריות מהשורה הראשונה.

הוגנות ומקצועיות

פעילות המשרד מושתתת על שני ערכים מרכזיים – מקצועיות והוגנות, בתוך כך מלווה עוה"ד האס ארד כל לקוח באופן אישי כשהיא לומדת את פרטי הסכסוך לפרטי פרטים, זאת על מנת לקבל את התמונה הרחבה ביותר, ורק לאחר מכן מחשבת את צעדיה בתכנון ולאחר גיבוש אסטרטגיה לפעולה, לפעולה לאורך כל התהליך, תוך בחינת חלופות ופתרונות לכל תרחיש אפשרי והכל נעשה בשיתוף הלקוח ובשקיפות מלאה עם מתוך מטרה להביא לתוצאה משפטית או להישג המשפטי הטוב ביותר עבורו.
עוה"ד האס ארד מעניקה לכל תיק המגיע למשרדה את מירב תשומת הלב ומקפידה על מתן מענה מקצועי ומקיף תוך ראיה כללית והוליסטית וזיהוי האינטרסים החשובים ללקוח. 

ליווי הוליסטי- מעטפת משפטית ואישית כאחד

נוכח הגדרתו של המשרד כמשרד בוטיק, עוה"ד אילנית האס ארד, היא זו המייעצת והמייצגת בעצמה את לקוחותיה ומלווה אותם אישית לכל אורך ההליך המשפטי, תוך זמינות גבוהה ותודעת שירות מפותחת ומכילה.
לעוה"ד האס ארד ניסיון רב בהופעות בבתי הדין הרבניים ו בבתי המשפט לענייני המשפחה וערכאות הערעור. יכולותיה וניסיונה בליטיגציה מעניקים לה יתרון להשגת התוצאה הרצויה ללקוחותיה.
שאיפתה של עוה"ד לספק לכל לקוח ולקוחה ייעוץ מקיף הנוגע לא רק להיבטים המשפטיים של התיק, אלא גם וביתר שאת ליום שלאחרי, בתכנון כלכלי להתנהלות אחראית ביום שאחרי הגירושין, עירוב גורמים מקצועיים חיצוניים ככל הנדרש וכיו"ב. סיוע באיתור צרכים ואינטרסים והפרדת העיקר מהטפל, העצמה אישית ברגע המשבר בו נמצא הלקוח וכיוצב'.

משרד מוביל בתחום הגישור

עוה"ד האס ארד פועלת מתוך רגישות רבה בכל התיקים בהם היא עוסקת, במיוחד לאור היכרותה האישית את הסיטואציה העדינה והמורכבת של פירוק התא המשפחתי, כשהילדים מצויים בתווך. לאור יכולותיה האישיות הייחודיות אותן רכשה במהלך תפקידי ניהול בכירים וניהוליים בעבר, מצליחה עוה"ד האס ארד להביא את שני הצדדים בתוך פרק זמן קצר של פגישות בודדות לאתר את אבן הנגף בסכסוך, לאתר האינטרסים של כל צד ולפשט את הסכסוך באמצעות הסכמי גישור מוצלחים וברי קיימא. הישגים גישוריים אלו מיצבו אותה עם השנים כאחת מעורכות הדין המגשרות הטובות בישראל ונוכח עובדה זו, בין היתר מופנים אליה ממשרדי דיני משפחה סכסוכים מורכבים במיוחד, שעד לאותה נקודת זמן לא הצליחו לגשר על הפערים ביניהם, והיא מצליחה להביא בהם לפריצת הדרך המיוחלת. כמו כן, על רקע ניסיונה הניהולי הבכיר בקריירה הקדם משפטית שלה, ידועה עוה"ד אילנית האס ארד כמי שמייצגת מנהלי חברות ואנשי עסקים בכירים, מנכ"לים וסמנכלי"ם בכירים מהשוק העסקי, כך שברבות השנים התקבע פרופיל לקוחותיה על חתך סוציואקונומי בעיקר מהמעמד הגבוה.

ייעוץ חיצוני למשרדי עורכי דין

לרשות המשרד עומדת סוללת אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, כגון חוקרים פרטיים, חוקרים כלכליים, פסיכולוגים, מטפלות משפחתיות וזוגיות ומאבחנים, שמאים, מתווכים וכיוצב'.
המשרד מנוסה גם בתיקים הכוללים היבטים משפטיים בינלאומיים כמו במקרים בהם בני הזוג הם יהודים המתגוררים בחו"ל או במצבים בהם קיימים נכסים מעבר לים – בסכסוכי גירושין ובסכסוכי עיזבונות וירושות. 

עוה"ד אילנית האס ארד, מייסדת ובעלים

עוה"ד אילנית האס ארד בעלת תואר ראשון במשפטים מהקריה האקדמית אונו ובעלת תואר שני ביישוב סכסוכים – מאוניברסיטת בר- אילן.
לתחום המשפטים היא הגיעה מתחום התקשורת בהם כיהנה כמס' שנים בתפקידי ניהול בכירים אשר אלו הקנו לה סל כלים מקיף ומיומנויות בהם היא עושה שימוש גם בעולם עריכת הדין – הכישורים שרכשה ברבות השנים הקנו לה היכולת לנהל מו"מ מורכבים ורגישים, תקשורת בין אישית ברמה מעולה, תודעת שירות גבוהה, יכולות שכנוע, ראיית מקרו, הבנת צרכים ואינטרסים, זיהוי הזדמנויות עסקיות ו/או כלכליות הכוללות תכנון ורמת ביצוע ברמה הגבוהה ביותר.
עוד בילדותה סימנה לעצמה להיות עורכת דין וזאת מתוך רצון להיות לפה בעבור האנשים שחוו עוולות בחייהם, אך את הדרך המשפטית כעוה"ד בדיני משפחה הטבתה רק לאחר הליך הגירושין האישי אותו חוותה, אשר חידד אצלה את ההבנה שזהו ייעודה בחיים. את התמחותה עשתה במשרד מוכר בתחום דיני המשפחה ולאחר מכן פתחה את המשרד בניהולה. עוה"ד האס ארד משתתפת דרך קבע בהשתלמויות בדיני המשפחה והירושה ומתעדכנת על בסיס שוטף בפסיקות החדשות ובמגמות החדשות בתחומי העיסוק של המשרד.

מעורבות חברתית

עוה"ד אילנית האס ארד תורמת מיכולותיה המשפטיות כמו אלו הניהוליות והכלכליות, אותן צברה במהלך תפקידיה העסקיים הבכירים בעבר, גם לטובת לקוחות שאין ידם משגת.
במסגרת זו, ומעבר לפעילותה היומיומית במשרד, היא משמשת כיועצת משפטית לעמותה העוסקת בהקניית הרגלים כלכליים ופיננסיים נכונים למשפחות, במטרה להעמידן על הנתיב לפרנסה מכבדת ומקיימת.
את פעילותה ההתנדבותית עושה עוה"ד האס ארד תוך רגישות רבה, הבנת תמונת המקרו הפיננסית ויכולות הקשבה והכלה למשפחות הנמצאות בסיטואציה כלכלית לא פשוטה.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת אילנית האס ארד, משרד עורכי דין וגישור

 • המירוץ שלא נגמר

  המירוץ שלא נגמר

  "מירוץ הסמכויות" שהמחוקק כה רצה לייתר בכל הנוגע לתיקי גירושין, הפך להרבה יותר חריף וקיצוני וקשה יותר לצדדים להגיע להסכמות בלא התדיינות משפטית

  המירוץ שלא נגמר

 • ריבוי הורים לאותו ילד בעידן המודרני

  ריבוי הורים לאותו ילד בעידן המודרני

  בשנים האחרונות מכירים בתי המשפט יותר ויותר בשינויים החברתיים שחלו בחברה הישראלית, והחלו להשוות את מעמדם של הורים לא ביולוגיים לאלו של המשפחה "המסורתית הנורמטיבית". מה הם השיקולים שעל פיהם מחליט בית המשפט אם להכיר ב"משפחה החדשה"?

  ריבוי הורים לאותו ילד בעידן המודרני

בנוסף אולי יעניין אותך

 • מחפשים את האיזון

  האם לעבוד מהבית או מהמשרד? האם יש להמשיך את השימוש בטכנולוגיות לטובת קידום הליכים משפטיים ועל חשבון המפגש הבין אישי? האם תקנות סדר הדין האזרחי החדשות יועילו או יזיקו למערכת המשפט? כיצד צריכה לנהוג המערכת על רקע ההתקפות החוזרות ונשנות עליה מצד גורמים פוליטיים? ענף המשפט נחשב כשמרן ועורכי הדין אינם אוהבים זעזועים ושינויים חדים, אולם השנה החולפת הייתה מלאה בהם. השבוע נפגשו בכירי עורכי הדין בישראל למפגש פורום בכירי ענף המשפט של DUN’S 100 בכדי להיחשף לדירוג של המשרדים המובילים בישראל, וגם כדי להבין לאן צועד הענף במציאות החדשה שנוצרה, ועודנה נוצרת, בעקבות תהליכים משמעותיים שהשפיעו על עולם המשפט בשנה האחרונה

  מחפשים את האיזון

 • זה לא הגיל, זה הניסיון

  כבר בגיל 16 הקים שיראל בזיז את החברה הראשונה שלו ועבד בתחום השיפוצים וצביעת בניינים. קרוב לעשרים שנה אחרי, בגיל 34, הוא משמש כמנכ"ל ובעלים משותף של קבוצת ש.י גיל הבונים המגלגלת מאות מיליוני שקלים בשנה. "אנשים תמיד שואלים אותי ואת השותף שלי, יגאל גיל בן ה- 71, אם אנחנו אבא ובן. הגיל שלי הוא משהו שקשה קצת לעיכול בהתחלה אבל בסוף, בענף הבניה אתה נמדד לפי ביצועים, והביצועים שלנו בחברה הם ברורים וחיוביים מאד" מסביר בזיז, "גדלתי מלמטה ואנחנו מקפידים על ניהול נכון, אמין, ישר, מדויק, שואף למצוינות ומציגים מדדים טובים. במקרה שלנו הגיל הופך ליתרון שבא לידי ביטוי בחריצות, בכושר ההתמדה, בראיה פחות מקובעת, בביצועים טובים ובהצלחה אשר ניתן לכמת אותה"

  זה לא הגיל, זה הניסיון

 • מאחורי הקלעים של דירוג DUN'S 100 שנת 2021 לנישות עורכי הדין

  רגע לפני פרסום דירוג משרדי עורכי הדין של DUN'S 100 לפי תחומי התמחות, דירוג המכונה 'דירוג הנישות', מספרת שילה זברו וייס המשמשת כמנהלת מחלקת DUN'S 100 על אופן הדירוג והשפעתו הרבה על הענף.

  מאחורי הקלעים של דירוג DUN'S 100 שנת 2021 לנישות עורכי הדין

 • גירושין וחקיקה מעודדת מלחמות בניגוד לטובת המשפחה בראי תורת המשחקים

  גירושין במדינת ישראל מבוססים על חקיקה ארכאית ומפלה. חקיקה זו מעודדת מלחמות בין הצדדים ופוגעת בשיתוף הפעולה, אשר עשוי היה להיות ביניהם ואשר היה מביא את הגירושין לידי סיום הוגן, הגון ומוצלח לטובת כל הצדדים. ניתן ללמוד על הנושא אף מתחום תורת המשחקים ועל כך במאמר

  גירושין וחקיקה מעודדת מלחמות בניגוד לטובת המשפחה בראי תורת המשחקים