אפי פרי, עו"ד

דיני משפחה וירושה

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1983
תחום: דיני משפחה וירושה
כתובת: בית מידות, רח' ויצמן 51, תל אביב 6209109
טלפון: 03-6911911, 054-4587207
פקס: 03-6911912
אימייל: perry@effylaw.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אפי פרי, אפי פרי, עו"ד

  עו"ד אפי פרי

  בעלים

  אפי פרי, עו"ד

  לפרופיל המלא

  אפי פרי
אייקון אודות

אודות אפי פרי, עו"ד

עו"ד אפי פרי הינו מומחה לדיני משפחה וירושה בעל שם ומוניטין מוכח. עו"ד אפי פרי סיים תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב בהצטיינות, ובעבר היה שותף בכיר במשרד ד"ר י. שגב ושות'.
בשנת 2000 החליט לפתוח משרד עצמאי, בו הוא ממנף את תחומי התמחותו ואת הניסיון הרב שצבר בסכסוכים משפחתיים בהיקפים כלכליים גדולים ובמשפט מסחרי, תוך הענקת יחס אישי וליווי תומך.

עו"ד אפי פרי חבר בלשכת עורכי הדין משנת 1983.

תחומי התמחות וייחוד

סכסוכי גירושין וירושה גדולים ומורכבים
עו"ד אפי פרי צבר ניסיון וידע בטיפול בסכסוכים גדולים וקשים בעלי היבטים כלכליים ומסחריים, ובניהול הליכים ממושכים ומורכבים בבתי המשפט ו/או במסגרת משא ומתן. זאת הן בסכסוכי גירושין והן בסכסוכי ירושה וסכסוכים משפחתיים מורכבים – סכסוכים שמצריכים הבנה ובקיאות במשפט מסחרי, דיני חברות, פירוק חברות והערכת שווי מניות ועסקים, איתור רכוש ומציאת פתרונות יצירתיים לעת משבר, לצד בקיאות ומומחיות בדיני הגירושין והירושה.
לעו"ד אפי פרי ניסיון עשיר ומוניטין בהופעה בבתי משפט בכל הערכאות, כמו גם בפתרון סכסוכים מורכבים בדרכי שלום.
בשנת 2000 בחר עו"ד פרי לנצל את הידע והיתרון היחסי שיש לו בתחומי המשפט הכלכלי-מסחרי, לצד ובשילוב עם הניסיון שצבר בדיני המשפחה, ולפתוח משרד עצמאי שיעסוק אך ורק בענייני משפחה, תוך התמחות בסכסוכים בעלי מורכבות כלכלית או מורכבות משפטית אחרת, ובמתן פתרון שלם ותחת קורת גג אחת למכלול הסוגיות המשפחתיות והכלכליות השזורות אלו באלו.
עו"ד אפי פרי צבר ניסיון רב בתיקי גירושין קשים, רוויי אמוציות ועתירי רכוש, ובסכסוכי הירושה הגדולים שהתנהלו בישראל דוגמת הסכסוך ביחס לעיזבון שאול איזנברג ז"ל וביחס לעיזבון יולי עופר ז"ל.

הסכמי ממון

בנוסף לטיפול בסכסוכי גירושין ובסכסוכי ירושה גדולים, עו"ד אפי פרי מתמחה ובעל ניסיון רב גם בעריכת הסכמי ממון, הן לפני הנישואין והן במהלכם, לרבות לידועים בציבור, במטרה למנוע הליכים משפטיים בעתיד.

צוואות

עו"ד פרי מנצל את הניסיון הרב שרכש בסכסוכי ירושה גדולים, ועוסק גם בעריכת צוואות לרבות צוואות הדדיות וכן בהסדרים והסכמים בין יורשים פוטנציאליים לצורך העברה מושכלת ומיטבית של ההון המשפחתי לדור הבא.
כמו כן עוסק עו"ד פרי בליווי בהליכי גישור ובייעוץ בתחומי התמחותו.
עו"ד פרי אף מרצה בנושאים הנ"ל ואחרים בפורומים של לשכת עורכי הדין ואח' ופרסם מאמרים בתחומי התמחותו.

עו"ד פרי חבר בוועדת הירושה של לשכת עורכי הדין.

ליווי בגישור ובהליכים ליישוב סכסוך

עו"ד פרי מלווה לקוחות שבוחרים לנסות ולפתור את המחלוקות המשפחתיות בהליכים של יישוב סכסוך וגישור, בין אם מדובר בליווי וייעוץ מאחורי הקלעים ובין אם באופן גלוי.

טיפול ויחס אישי וזמינות גבוהה

ייחוד נוסף של המשרד: טיפול וייחס אישי וזמינות גבוהה. עו"ד אפי פרי אינו מעסיק שכירים, וכך לא מוצא את עצמו הלקוח כשהוא מועבר, לאחר זמן קצר, לטיפולו של עורך דין שכיר בעל ניסיון מועט.
התיקים המורכבים בהם עוסק עו"ד פרי דורשים מיומנות גבוהה, ומעבר לכך – אמון, דיסקרטיות, זמינות רבה ויחס תומך ואישי.
תקופת הסכסוך מאופיינת במשברים ובדילמות המצריכות תשובות וסיוע מיידי. בשל הצורך להיות זמין ולהעניק תמיכה ויחס אישי ושרות מקצועי ללקוח– עו"ד פרי מקפיד לקבל לטיפולו מספר מצומצם יחסית של סכסוכים בו זמנית.

לקוחות המשרד

בין לקוחות המשרד נמנים בכירים מתחומי הכלכלה, התקשורת והעסקים, כמו גם בני זוגם שלעתים חסרים את הידע והבקיאות בנכסים ובחשבונות אך זכאים לגילוי ולאיזון הוגן של הרכוש.

טיפול מהיר ואישי

פילוסופיית העבודה של עו"ד אפי פרי גורסת כי בסכסוכים מסוג זה יש לנסות לסיים גם את הסכסוך הקשה ביותר - בתקופה הקצרה ביותר האפשרית, ואם ניתן – ללא הליכים משפטיים ממושכים וללא צלקות עמוקות מדי. עו"ד פרי פועל לאיתור "הבטן הרכה" שבתיק, תוך התרכזות בעיקר, הקפדה על מקצועיות ויסודיות, יחס אישי ודיסקרטיות, ולמציאת פתרונות יצירתיים במשא ומתן ו/או במסגרת הליכים משפטיים, במטרה להביא לסיום מהיר ומלא של הסכסוך.

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • מבוא למשפחה אחרת

  טובת הילד כציר מרכזי

  מבוא למשפחה אחרת

 • גילוי מרצון – חשבונות ונכסים בחו"ל – הזדמנות אחרונה בהחלט !

  גילוי מרצון – חשבונות ונכסים בחו"ל – הזדמנות אחרונה בהחלט !

 • השימוש בילדים ככלי נשק בהליך הגירושין

  לא פעם בסכסוכי גירושין קשים, אנו נתקלים בתופעה חמורה במיוחד והיא תופעת ה"ניכור ההורי". מפתיע עד כמה מעט ידוע לציבור הרחב על התופעה ונדמה לי שיש חשיבות עליונה להכיר בתופעה הזאת לא רק על מנת להציף את הבעיה אלה גם מאחר וידיעה מסייעת במניעה. ומתוך תקווה כי גם אם מערכת היחסים של בני זוג שהינם הורים, הגיעה אל סופה לא יגררו אליה את ילדיהם.

  השימוש בילדים ככלי נשק בהליך הגירושין

 • הכירו את החברות המובילות בתחום ההתחדשות העירונית

  דירוג DUN'S 100 בתחום ההתחדשות העירונית מעניק הזדמנות לבחון מי הן החברות המובילות באחד מהתחומים המובילים בענף הנדל"ן. לאחרונה פרסמו DUN'S 100 יחד עם מדלן, גלובס וסקאלה את הדירוג העדכני לשנת 2018 המאפשר לבחון מי הן החברות המובילות בשני התחומים המרכזיים של התחדשות עירונית, 'תמ"א 38' ו – 'פינוי – בינוי', כאשר מספר שינויים נרשמו במיקום החברות הפעילות בתחום ההתחדשות העירונית.

  הכירו את החברות המובילות בתחום ההתחדשות העירונית