אפי פרי, עו"ד

דיני משפחה וירושה

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1983
תחום: דיני משפחה וירושה
כתובת: בית מידות, רח' ויצמן 51, תל אביב 6209109
טלפון: 03-6911911, 054-4587207
פקס: 03-6911912
דוא"ל: perry@effylaw.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אפי פרי, אפי פרי, עו"ד

  עו"ד אפי פרי

  בעלים

  אפי פרי, עו"ד

  לפרופיל המלא

  אפי פרי
אייקון אודות

אודות אפי פרי, עו"ד

עו"ד אפי פרי הינו מומחה לגירושין וירושה בעל שם ומוניטין מוכח, המנצל כיום את ניסיונו הרב בסכסוכים מורכבים – ביצירת כלים למניעתם ובפתרונם מחוץ לערכאות משפטיות.
עו"ד אפי פרי סיים תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב בהצטיינות, ובעבר היה שותף בכיר במשרד ד"ר י. שגב ושות'.
בשנת 2000 החליט לפתוח משרד עצמאי, בו הוא ממנף את תחומי התמחותו ואת הניסיון הרב שצבר במשפט מסחרי, ובסכסוכים משפחתיים בהיקפים כלכליים גדולים, תוך הענקת יחס אישי לכל לקוח וליווי תומך.
עו"ד אפי פרי חבר בלשכת עורכי הדין משנת 1983.

תחומי התמחות וייחוד

סיום סכסוכי גירושין וירושה מורכבים

עו"ד אפי פרי צבר ניסיון וידע בטיפול בסכסוכים משפחתיים גדולים וקשים בעלי היבטים כלכליים ומסחריים. זאת הן בסכסוכי גירושין והן בסכסוכי ירושה וסכסוכים משפחתיים מורכבים – סכסוכים שמצריכים הבנה ובקיאות במשפט מסחרי, דיני חברות, פירוק חברות והערכת שווי מניות ועסקים, איתור רכוש ומציאת פתרונות יצירתיים לעת משבר, לצד בקיאות ומומחיות בדיני הגירושין והירושה.
עו"ד אפי פרי צבר ניסיון עשיר ומוניטין בהופעה בבתי משפט בכל הערכאות, כמו גם בפתרון סכסוכים מורכבים בדרכי שלום.
בשנת 2000 בחר עו"ד פרי לנצל את הידע והיתרון היחסי שיש לו בתחומי המשפט הכלכלי-מסחרי, לצד ובשילוב עם הניסיון שצבר בדיני המשפחה, ולפתוח משרד עצמאי שיעסוק אך ורק בענייני משפחה, תוך התמחות בסכסוכים בעלי מורכבות כלכלית או מורכבות משפטית אחרת, ובמתן פתרון שלם ותחת קורת גג אחת למכלול הסוגיות המשפחתיות והכלכליות השזורות אלו באלו.
עו"ד אפי פרי צבר ניסיון רב בתיקי גירושין קשים, רוויי אמוציות ועתירי רכוש, ובסכסוכי הירושה הגדולים שהתנהלו בישראל דוגמת הסכסוך ביחס לעיזבון שאול איזנברג ז"ל וביחס לעיזבון יולי עופר ז"ל.
בשנים האחרונות עו"ד אפי פרי מנצל את המוניטין שצבר, את האמון שרוחשים לו עורכי דין בתחום, ואת הניסיון הרב שצבר במשאים ומתנים ובעריכת הסכמים – ע"מ לסיים את מרבית הסכסוכים בהם הוא מטפל, ללא צורך בפניה לערכאות משפטיות. באופן זה נמנעת הסלמה של הסכסוך, נחסכות הוצאות, וניתן להגיע לפתרון מיטבי מבחינת האינטרסים של הצדדים. מו"מ בין שני עורכי דין מנוסים יניב בדר"כ תוצאה טובה יותר מהכרעה שיפוטית.
מעבר לכך, עו"ד פרי עוסק גם במתן ליווי משפטי ויעוץ לצדדים המצויים בהליכי גישור ופגישות מהו"ת, הן ליווי מאחורי הקלעים, והן באופן גלוי.

הסכמי ממון

עו"ד אפי פרי מתמחה ובעל ניסיון רב בעריכת הסכמי ממון, לרבות לידועים בציבור, במטרה למנוע סכסוכים והליכים משפטיים בעתיד. מדובר, הן בהסכמים פשוטים יחסית הבאים להגן על רכוש מלפני הקשר, השבחתו וכיוצ"ב, והן בהסכמים מורכבים יותר העוסקים גם ברכוש חדש שיווצר בתקופת החיים המשותפים והכוללים לעיתים מנגנונים הבאים לפצות על ההפרדה הרכושית.

צוואות

לעו"ד פרי שצבר ניסיון בסכסוכי ירושה גדולים, מומחיות וניסיון רב גם בעריכת צוואות לרבות צוואות הדדיות בין בני זוג, וכן בהסדרים והסכמים בין יורשים פוטנציאליים לצורך העברה מושכלת ומיטבית של ההון המשפחתי לדור הבא.
כמו כן עוסק עו"ד פרי במתן ייעוץ בתחומי התמחותו.
עו"ד פרי אף מרצה בנושאים הנ"ל ואחרים בפורומים של לשכת עורכי הדין ואח' ופרסם מאמרים בתחומי התמחותו.

טיפול ויחס אישי וזמינות גבוהה

ייחוד נוסף של המשרד: טיפול וייחס אישי וזמינות גבוהה. עו"ד אפי פרי אינו מעסיק שכירים, וכך לא מוצא את עצמו הלקוח כשהוא מועבר, לאחר זמן קצר, לטיפולו של עורך דין שכיר בעל ניסיון מועט.
העניינים המורכבים בהם עוסק עו"ד פרי דורשים מיומנות גבוהה, ומעבר לכך – אמון, דיסקרטיות, זמינות רבה ויחס תומך ואישי.
תקופת הסכסוך מאופיינת במשברים ובדילמות המצריכות תשובות וסיוע מיידי. בשל הצורך להיות זמין ולהעניק תמיכה ויחס אישי ושרות מקצועי ללקוח– עו"ד פרי מקפיד לקבל לטיפולו מספר מצומצם יחסית של סכסוכים בו זמנית.

לקוחות המשרד

בין לקוחות המשרד נמנים בכירים מתחומי הכלכלה, התקשורת והעסקים, כמו גם בני זוגם שלעתים חסרים את הידע והבקיאות בנכסים ובחשבונות אך זכאים לגילוי ולאיזון הוגן של הרכוש.

טיפול מהיר ואישי

פילוסופיית העבודה של עו"ד אפי פרי גורסת כי בסכסוכים מסוג זה יש לנסות לסיים גם את הסכסוך הקשה ביותר - בתקופה הקצרה ביותר האפשרית, ואם ניתן – ללא הליכים משפטיים ממושכים וללא צלקות עמוקות מדי. עו"ד פרי פועל לאיתור "הבטן הרכה" שבתיק, תוך התרכזות בעיקר, הקפדה על מקצועיות ויסודיות, יחס אישי ודיסקרטיות, ולמציאת פתרונות יצירתיים במטרה להביא לסיום מהיר ומלא של הסכסוך.

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת אפי פרי, עו"ד

בנוסף אולי יעניין אותך