גייזלר, משרד עורכי דין

דיני המשפחה והמעמד האישי

תמונה ראשית גייזלר, משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1998
תחום: דיני המשפחה והמעמד האישי
כתובת: רח' בר כוכבא 23, מגדל V קומה 14, בני ברק 5126002
טלפון: 073-7051480 
פקס: 03-5224722
דוא"ל: lori@geizler.co.il
אתר החברה: http://lglawoffice.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • לורי גייזלר, גייזלר, משרד עורכי דין

  עו"ד ומגשרת לורי גייזלר

  בעלים ומנהלת

  גייזלר, משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  לורי גייזלר

עורכי דין

  שמואל גייזלר - מחלקת מסחרי נדל"ן
  רוני לידר
  מורן ואלך
  נועם אברהם
  כוכי וייסמן
  מירב אלקלעי
  לארי פרנקו - מחלקת הוצאה לפועל
אייקון אודות

אודות גייזלר, משרד עורכי דין

משרד עורכי הדין לורי גייזלר הינו משרד בוטיק, המתמחה בתחום דיני המשפחה והמעמד האישי ונחשב לאחד המשרדים המובילים בתחום התמחותו. המשרד, שהוקם לפני 18 שנים על ידי עורכת הדין והמגשרת לורי גייזלר ומנוהל על ידה, מוכר בזכות הידע המעמיק והניסיון רב השנים, המהווים ערך מוסף, ממנו נהנים לקוחות המשרד.

 

יחס אישי, יושרה ורגישות, תוך התמקדות במטרה

משרד עורכי הדין לורי גייזלר מתאפיין בהבנת המורכבות והרגישות של תחום דיני הנפשות, כמו גם הבנת הקושי שבניהול הליך משפטי סבוך ומורכב זה. עם זאת, המשרד מוכר בלחימה ללא חת ובהתמקדות במטרות אותן הוא מיישם בעבודתו והוא חדור מוטיבציה להשיג לכל לקוח את התוצאה המיטבית.

הסינרגיה שבין הרגישות מחד וההתמקדות במטרה מאידך הביאה לכך שהמשרד חרט על דגלו להקל על הצדדים המצויים בתקופה קשה ורגישה זו ככל האפשר באמצעות קידום שיח חיובי בין הצדדים, תוך שימת דגש על השגת מטרות הלקוח ושמירה על האינטרסים האישיים שלו.

עורכת הדין לורי גייזלר מקפידה להוביל את כל ההליכים עד סופם ברגישות ובאנושיות, תוך התעקשות ועבודה נמרצת במקומות הקשים.

המשרד נהנה ממוניטין רב שנים בשל היושרה ההדדית בה הוא פועל, תוך יישום הערכים לאורם הוא עובד, בהם שקיפות, ללא העדפה מגדרית. הניסיון עתיר השנים והידע הרב של המשרד נמצאים בבסיס התקדימים הרבים העומדים לזכות המשרד.

המשרד מתעדכן תדיר במגמות הפסיקה והחקיקה המתחדשות. המשרד רואה בחדשנות וביצירתיות את המפתח להצלחה ומקסום היכולת להשיג את מטרות הלקוח.

צוות המשרד רואה לנגד עיניו את סיפור החיים האישי שבכל תיק, ומתייחס לכל מקרה לגופו באנושיות ובטולרנטיות, תוך הקפדה על רגישות יתרה בכל הקשור לילדים.

משרד עורכי הדין לורי גייזלר הינו בעל ניסיון רב בייצוג בכלל הערכאות המשפטיות ומתגאה בפעילות בינלאומית ענפה, לרבות בית הדין הרבני, בית הדין הרבני הגדול, בית משפט לענייני משפחה, בית משפט מחוזי ובג"צ.

 

תחומי התמחות

המשרד מתמחה בכלל הסוגיות השונות הכלולות בתחום דיני המשפחה והמעמד האישי, לרבות סוגיית מזונות ילדים ומסייע בהשגת מיצוי זכויות הלקוח והשגת סכום מזונות ומדור המשקפים ככל שניתן את מציאותם הכלכלית של הצדדים טרם פרידתם, לרבות מזונות אישה. בנוסף, המשרד מתמחה גם בניהול הליך בהוצאה לפועל לגביית מזונות ובסוגיות הנוגעות למשמורת והסדרי ראיה לרבות ניהול וייצוג לקוחות רבים לצורך הסדרת סוגיית המשמורת והסדרי הראייה.

מעבר לכך, המשרד מתמחה בסוגיית חטיפות ילדים, תביעות הגירה, תביעות רכוש ופירוק שיתוף, תביעות למתן פסקי דין הצהרתיים, תביעות ידועים בציבור, תביעות מזונות מן העיזבון, ניהול הליך והוצאת צווי הגנה במקרים של אלימות והטרדות במשפחה, תביעות גירושין, תביעות שלום בית, תביעות אפוטרופסות, ניהול עזבון, ניהול הליכי ירושה וצוואה לרבות ניהול הליך התנגדות לצוואה או לירושה.

בנוסף, המשרד מתמחה ועתיר ניסיון בטיפול וניהול הליכי כינוס נכסים, ובטיפול ובניהול הליך משפטי באשר להסדרת סוגיית קבלת דמי השימוש, והשיג הישגים משמעותיים ופיצוי כספי ניכר לנפגעים כתוצאה מעיכוב הליך פירוק השיתוף בנכס.

עוד עוסק המשרד בניהול הליך גישור ויישוב סכסוכים, בעריכת הסכמי ממון בשלבי טרום נישואין, שלום בית, גירושין או הורות משותפת, ובניהול הליך בין זוגות חד מיניים.

עו"ד לורי גייזלר, בעלים ומנהלת המשרד

עו"ד לורי גייזלר היא חברה בלשכת עורכי דין בישראל משנת 1998, והינה בעלת תואר אקדמי במשפטים LL.B. עו"ד גייזלר, בעלת ומקימת המשרד, הינה מגשרת מוסמכת, כותבת לעיתונות ומתראיינת בתקשורת במסגרת מעמדה כמומחית לענייני משפחה. עו"ד גייזלר מתמחה בדיני משפחה ומעמד אישי‏, גירושין‏, הסכמי ממון בין בני זוג‏, צוואות‏, מזונות‏, משמורת‏, דיני אפוטרופסות‏, זוגות חד מיניים‏ וכו'.

עו"ד גייזלר מפרסמת תדיר מאמרים מקצועיים, ובין היתר באתר Ynet. היא אף מרצה בנושאים משפטיים בנושא זכויות ילדים, באוניברסיטת תל אביב ובפורומים מקצועיים.

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת גייזלר, משרד עורכי דין

 • מגמת השינוי בבתי המשפט כבר החלה

  מגמת השינוי בבתי המשפט כבר החלה

  בימים אלה הוצא פס"ד ע"י כבוד השופט יהורם שקד המהווה אבן דרך מהותית בתחום דיני המשפחה

  מגמת השינוי בבתי המשפט כבר החלה

בנוסף אולי יעניין אותך

 • את מי באמת מייצג עוה"ד של הדיירים בפרוייקט תמ"א 38 ?

  אחת הסוגיות המהותיות ביותר במסגרת פרוייקט תמ"א 38, שדיירים רבים אינם נותנים עליה מספיק את הדעת היא שאלת הייצוג המשפטי שלהם.

  את מי באמת מייצג עוה"ד של הדיירים בפרוייקט תמ"א 38 ?

 • מניעת סכסוכים עתידיים בין יורשים באמצעות הסכם מראש לחלוקת עיזבון

  מניעת סכסוכים עתידיים בין יורשים באמצעות הסכם מראש לחלוקת עיזבון

 • ירשתם דירה, האם היא שייכת גם לבני הזוג?

  ירשתם דירה בעת נישואיכם, חשוב לדעת כי על אף שהיא רשומה על שמכם, בית המשפט עשוי לראות בה נכס בבעלות משותפת עם בן או בת הזוג | מהם הקריטריונים לקביעה שכזו וכיצד ניתן לפעול על מנת להתגונן מפניה?

  ירשתם דירה, האם היא שייכת גם לבני הזוג?

 • חתונה ממבט ראשון – מבחן מציאות לחברה הישראלית

  בד בבד עם פיצול ערוץ 2 לשני ערוצים, העלתה חברת "קשת" לשידוריה תוכנית מציאות חדשה, "חתונה ממבט ראשון" שמה, שעל פניו נועדה להגשים אידיאל רומנטי, מציאת התאמה מורכבת ומדויקת עד כדי כך, שניתן להכיר את החתן האחד והיחיד או את הכלה האחת והיחידה לראשונה מתחת לחופה. המיונים והבדיקות שבוצעו לכל אחד מבני הזוג ע"י מומחים במגוון תחומים, נועדו לאפשר סינון מרבי ומיטבי של המשתתפים, עד כדי מציאת התאמה קרובה לשלמות, גם אם הצדדים עצמם לא נפגשו מעולם.

  חתונה ממבט ראשון – מבחן מציאות לחברה הישראלית