הפח תעשיות מתכת בע"מ

יצור, יבוא, יצוא ושיווק מוצרים לתחומי החקלאות והתעשייה

אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 1949
תחום: יצור, יבוא, יצוא ושיווק מוצרים לתחומי החקלאות והתעשייה
כתובת: מושב תימורים ת.ד 124, 7986000
טלפון: 08-8611700
פקס: 08-8611701
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.hapach.com
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • רז הנקין

  רז הנקין

  סמנכ"ל

  הפח תעשיות מתכת בע"מ

 • טל הנקין

  טל הנקין

  סמנכ"ל

  הפח תעשיות מתכת בע"מ

 • חנה הנקין

  חנה הנקין

  מנהלת משאבי אנוש

  הפח תעשיות מתכת בע"מ

 • אסף מזרחי

  אסף מזרחי

  סמנכ"ל כספים

  הפח תעשיות מתכת בע"מ

 • נחום הנקין ז"ל

  נחום הנקין ז"ל

  1946-2017

  הפח תעשיות מתכת בע"מ

אייקון פרוייקטים

מחלקות החברה

אייקון אודות

אודות הפח תעשיות מתכת בע"מ

הפח תעשיות מתכת בע"מ הינה חברה מובילה בתחום הייצור, יבוא ויצוא פתרונות לענפי החקלאות, הקמעונאות והתעשייה. "הפח" הוקמה שנה לאחר קום המדינה והיא נחשבת לחברה הוותיקה בתחומה ונהנית ממוניטין, ניסיון ומקצועיות של 70 שנה. 

לאורך השנים

החברה הוקמה בשנת 1949 על ידי דוד ברגר ז"ל, אביה של חנה הנקין וסבם של רז וטל הנקין(מנהליה כיום) אשר ביקש להגשים חלום – להקים מפעל לתעשיות מתכת שישרת את צרכי התעשייה במדינה הצעירה והצומחת. בתחילת הדרך מנה המפעל אשר נבנה בגדרה עשרה עובדים והעוגן המרכזית בפעילותו הייתה ייצור פתרונות מתכת לענף הלול תוך תמיכה בחקלאות הישראלית בראשית דרכה. בראשית הדרך הייתה החברה קואופרטיב עם מספר שותפים ובשנות ה-60 רכש ברגר את חלקם של שאר השותפים והחברה הפכה לפרטית ומשפחתית תוך שהוא מכניס לשדרת ההנהלה את חתנו נחום הנקין ז"ל. בשנות ה-70 עבר מפעל החברה לאזור התעשייה ברחובות שם פעל כחצי יובל. בשנת 2001, עם רכישת חברת "הפח" במלואה על ידי נחום הנקין הוא החליט להעביר את החברה מרחובות לצורך התרחבותה ולצורך כך רכש את השטח רחב הידיים עליו היא יושבת (20 דונם) כיום במושב תימורים, מקום היא פועלת משנת 2003 ועד ימינו.

הנהלת החברה

מותו של נחום הנקין ז"ל, יו"ר החברה בפברואר 2017 בתאונה בעת טיול חברים בקובה, הותיר בחברה ובמשפחה חלל עצום אך גם מורשת גדולה אותו מיישמים מדי יום בחברה מנהליה כיום ובניו של נחום, רז וטל. חנה הנקין משמשת כמנהלת משאבי האנוש של החברה אך יותר מכל ידועה כ"רוח החיה" של החברה וכמי שדואגת מדי יום לרווחתם של העובדים.

חברת הבת אגרוטופ

בשנת 1989 הקים נחום הנקין ז"ל את חברת הבת של "הפח", חברת אגרוטופ. חברה זו הפועלת מזה 30 שנה כחברה לבנייה תעשייתית של לולים חקלאיים ועם השנים הוקמה בה זרוע פעילות נוספת של בניית מבני תעשייה התופסת כיום נפח של 50 אחוז מפעילות החברה. אגרוטופ נחשבת לחברה מובילה עולמית בתחום המבנים החקלאיים ולולים בפרט והיא ביצעה פרויקטים בכ-40 מדינות ברחבי העולם, כאשר מירב מאמציה השיווקיים מופנים לייצוא. בחברה מועסקים כ 50 עובדים, מרביתם מהנדסים וכמו כן אנשי לוגיסטיקה ותפעול. 

חטיבות החברה

נכון להיום מונה חברת "הפח תעשיות מתכת" 70 עובדים, ביניהם אנשי מנהלה, מחסנאים, אנשי ייצור והרכבות ומעצבים תעשייתיים. פעילות החברה מייצרת 10 אחוזי ייצוא והיא כוללת בתוכה 4 חטיבות עיקריות המספקות מענה לכל צורך בתחומן.

Poultry – חטיבה זו מייצרת ומספקת פתרונות ציוד ומיכון עבור ענפי הלול בארץ ובעולם. פעילות זו מתממשקת למעשה עם פעילות אגרוטופ כך שאגרוטופ מספקת את מבני הלולים עצמם וחטיבת ה- Poultry את הציוד הנדרש להפעלתם השוטפת.

Wire - חטיבה זו מספקת פתרונות ייצור רשתות, גדרות ועיבוד חוטים. חטיבה זו אוחזת בנפח של 30 אחוז מפעילות החברה. מגוון המוצרים רחב וכולל בין היתר מוצרי מדף סטנדרטיים ומוצרים המותאמים אישית לכל לקוח תוך תכנון מדוקדק ופרטני. החברה מבצעת פרויקטים של גידור בארץ ובעולם והיא מובילה בתחום מבחינת יכולות וגמישות עבור לקוחותיה.

Metal – חטיבה זו מספקת פתרונות הנדסיים לתעשייה, בין השאר פתרונות שינוע ואחסון ועיבוד פח. על לקוחות החברה בסגמנט זה נמנות החברות המובילות במשק והיא מעניקה פתרונות החל משלב הבריף ועד למוצר המוגמר.

Stand Up - חטיבה זו אחראית לאספקת פתרונות תצוגה לנקודות שיווק ומכירה. החברה מובילה בתחום ומייצרת סטנדים לנקודות מכירה המשלבים לא רק מתכת אלא גם זכוכית, עץ, PVC, אלומיניום וחשמל. החברה מעניקה פתרונות מעטפת כוללים תוך הגעה לנקודות המכירה לשם ביצוע מדידות והתקנות בבית הלקוח. 

חדשנות, איכות ושרותיות

"הפח תעשיות מתכת" ידועה מאוד באיכות מוצריה, במקצועיות עובדיה ובירידה לפרטים בכל תכנון וייצור מוצר, ולאורך השנים הובילה את הטמעתן של טכנולוגיות מתקדמות מפעלי החברה מצוידים במכונות חדשניות ביותר ומנהלים בקרת איכות מתמדת. במתחם המפעלים קיים ציוד ייחודי לפריקה מהירה של מכולות בשטח והעברת מוצרים באופן מידי לאחסון. בנוסף החברה היא נציגה בלעדית של מספר חברות זרות ומשתתפת בתערוכות בינלאומיות.

הקפדה על איכות ותווי איכות

חברת "הפח תעשיות מתכת" שמה לה כיעד להקפיד על איכות גבוהה של מוצרים ושירות לקוחות מעולה. כמו כן החברה שמה דגש רב על בטיחות עובדיה והיא בעלת תקן ISO9001:2008, תקן אותו מחדשת בהצלחה מדי שנה. כמו כן החברה עברה בהצטיינות מבדק חברתי בינלאומי – SEMTA.

דאגה לרווחת העובדים

אחד הדברים המייחדים יותר מכל את החברה היא הרגשת המשפחתיות והשוויוניות המלאה השוררת בין העובדים מעובד הניקיון הזוטר ביותר ועד למנהל בכיר בחברה. ראשי החברה שמים דגש רב על רווחת העובדים, ואלו נמצאים בראש מעייניה. כתוצאה מכך בחברה כמעט ואין תחלופת עובדים.
הוותק הממוצע של העובדים כ20 שנה. יתירה על כך, עובדים לא מעטים ממשיכים לעבוד בחברה מרצונם החופשי גם לאחר יציאתם לגמלאות, דבר התורם רבות לאווירה המשפחתית והמיוחדת השוררת במקום.

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת הפח תעשיות מתכת בע"מ

בנוסף אולי יעניין אותך

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • פוסט טראומה

  פוסט טראומה