זמר, ברימר ושות' משרד עורכי דין

ביטוח, נזיקין ורשלנות רפואית

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1997
תחום: ביטוח, נזיקין ורשלנות רפואית
כתובת: רח' לינקולן 20, תל אביב 6713412
טלפון: 03-5101717
פקס: 03-5101040
דוא"ל: galit@zb-law.co.il
אתר החברה: http://www.zb-law.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • תומר זמר, זמר, ברימר ושות' משרד עורכי דין

  עו"ד תומר זמר

  שותף מייסד

  זמר, ברימר ושות' משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  תומר זמר
 • גלית ברימר-חיים, זמר, ברימר ושות' משרד עורכי דין

  עו"ד גלית ברימר-חיים

  שותפה מייסדת

  זמר, ברימר ושות' משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  גלית ברימר-חיים
אייקון אודות

אודות זמר, ברימר ושות' משרד עורכי דין

משרד עורכי הדין זמר ברימר הינו מהמשרדים המובילים בתחום הביטוח, הנזיקין והרשלנות הרפואית. המשרד מייצג, בין היתר, את חברות הביטוח המובילות בישראל, כמו גם רשויות, בערכאות השונות ובבתי המשפט, בכל הקשור בנזקי גוף, נזקי רכוש, תאונות דרכים ופוליסות תלמידים. התמחותו המרכזית של המשרד הינה בתחומי הביטוח על כל רבדיו, לרבות תאונות עבודה, נזקי רכוש, ביטוחי חיים, תאונות אישיות, בריאות וסיעוד.

למשרד ניסיון והתמחות ייחודית בפוליסות ביטוח בענפים השונים, היכרות המהווה יתרון משמעותי בייצוג נפגעים פרטיים ו/או חברות הביטוח. מאות שעות של הופעות בבתי משפט, הכרת דרכי העבודה ודרך ניהול התיקים במוסדות השונים ומול המוסדות הממשלתיים השונים מהווים נכס בעל ערך רב בעת ייצוג לקוחותיו.

המשרד מביא עמו ניסיון והכרות מעמיקה ברזי עולם הביטוח על ענפיו השונים והמגוונים. התמצאות זו כאשר היא משולבת עם ידע מעמיק בעולם המשפט והתנהלות רגישה, יוצרים יתרון וערך מוסף משמעותי בתהליך ייצוג תובעים פרטיים ו/או חברות ביטוח ותאגידים נוספים.

משרד עורכי הדין זמר ברימר הוקם בשנת 1997 ע"י עוה"ד תומר זמר ועוה"ד גלית ברימר-חיים ומאופיין ברוח צעירה, דינאמית ומתחדשת, המתעדכנת תדיר בהתפתחויות הנוגעות לתחומי הביטוח ולכלל עולם המשפט, בתחומי נזקי הגוף, הביטוח, הביטוח הלאומי, המשפט האזרחי והמסחרי והנדל"ן.

מאז הקמתו, מייצג משרד עורכי הדין זמר ברימר תובעים ונתבעים בתחום הביטוח והנזיקין ובעקבות ההישגים הרבים בייצוג לקוחות ועמידה על זכויותיהם, הוא זכה להכרה ולמוניטין לאורך השנים. 

לקוחות

בשנים האחרונות המשרד עבר תהליך של התרחבות וגדל בצורה משמעותית, וכיום הוא מייצג קשת רחבה של לקוחות פרטיים, מוסדיים ועסקיים, לרבות תאגידי ביטוח. בין לקוחות המשרד נמנות החברות הגדולות והמובילות במשק הישראלי לרבות "הפניקס חברה לביטוח", "כלל חברה לביטוח", "איילון חברה לביטוח" ורשויות מקומיות מכל רחבי הארץ.

המשרד גם מעניק ייעוץ משפטי בנושא פוליסות ביטוח לוועדי עובדים גדולים אשר דואגים לרווחת עובדיהם.המשרד דואג לתת ללקוחותיו את הטיפול המקצועי והאישי ברמה הגבוהה ביותר ומשיג עבורם את התוצאות הטובות ביותר שניתן להגיע אליהן. מחויבות לצרכיו של הלקוח מהווה נר לרגלי המשרד, הן כאשר מדובר בלקוחות פרטיים והן כשמדובר בתאגידים ובגופים גדולים. עורכי הדין במשרד קשובים לצורכי לקוחותיהם ופועלים נמרצות להשיג את יעדי הלקוחות, השותפים במשרד מלווים כל תיק ותיק באופן אישי. הערך המוסף ממנו נהנים לקוחות המשרד נובע מהייחודיות שלו, שהיא השילוב בין המקצועיות הבלתי מתפשרת שבו, המתבטאת בתוצאות המצוינות שהמשרד משיג עבור קהל לקוחותיו, לבין הקשר האישי החם שצוות עורכי הדין של המשרד מקיים עמם. 

תחומי התמחות

ביטוח

המשרד עוסק בייצוג תובעים מחד וחברות ביטוח מאידך, בתחום הביטוח על רבדיו השונים, ומתמחה בתביעות אשר עניינן נזקי גוף, נזקי רכוש, נזקי מים והצפה, חבות מוצר, ביטוח חיים, ביטוח נכות מתאונה, ועוד. ענפי ביטוח החיים ואובדן כושר העבודה מצריכים התמחות ייחודית ולימוד מעמיק של דיני הביטוח, הבנה משפטית של הפוליסות הרווחות בענף והיכרות קרובה עם מנגנון התביעות בחברות הביטוח השונות. 

רשלנות רפואית

המשרד מתמחה בתחום הרשלנות הרפואית ובתביעות אשר עניינן רשלנות בביצוע בדיקות, איחור באבחון, רשלנות במעקב הריון, רשלנות בביצוע ניתוחים, רשלנות בטיפולי שיניים וכד'.

במסגרת פעילות זו המשרד מייצג חברות ביטוח ומרפאות כמו גם תובעים פרטיים אשר ניזוקו במסגרת קבלת טיפול רפואי. 

תאונות דרכים

המשרד מייצג נתבעים ותובעים בתביעות אשר עניינן נזקי גוף אשר נגרמו בתאונות דרכים. ככל שמדובר בייצוג תובעים, המשרד מעניק ללקוחותיו ולבני משפחותיהם ליווי ותמיכה לאורך כל התהליך. 

ליטיגציה

צוות משרדנו צבר ניסיון נרחב ורב בייצוג לקוחותינו מול הערכאות השונות תוך שימת דגש על צרכי לקוחות המשרד ומטרותיהם, לרבות התמודדות בהצלחה רבה עם דרכים ליישוב סכסוכים בדרכים חלופיות, וביניהן: הגישור, הפישור והבוררות. המשרד מטפל במאות תיקי ליטגציה על רבדיהם השונים בייצוג תובעים ונתבעים.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת זמר, ברימר ושות' משרד עורכי דין

בנוסף אולי יעניין אותך

 • המלכודות בכתבי השיפוי לפי סעיף 197 לחוק התכנון והבניה

  מי אחראי על פיצוי בעל קרקע שנפגע עקב תוכנית בנין עיר?

  המלכודות בכתבי השיפוי לפי סעיף 197 לחוק התכנון והבניה

 • היטלי השבחה בתכניות כוללניות

  ב- 9.7.2018 אושר בקריאה שלישית תיקון 126 לחוק התכנון והבנייה. במסגרת התיקון נקבע הסדר חדש לעניין גביית היטלי השבחה בגין תכניות כוללניות. מה ההשלכות לכך?

  היטלי השבחה בתכניות כוללניות

 • כמה חכם המטבח הישראלי?

  המטבח החכם הוא אחד התחומים הצומחים בשוק יישומי הבית החכם. שוחחנו עם ערן סייג בעלים ומנכ"ל משותף במטבחי סמגל ויצחק אביבי מנכ"ל מטבחי אביבי כדי להבין מה חלקו של הצרכן הישראלי בצמיחה והאם בקרוב מטבח חכם יהיה עניין שבשגרה בכל דירה

  כמה חכם המטבח הישראלי?

 • ענף הבניה והנדל"ן

  בשנים 2015-2016 ננקטו מספר צעדים רגולטוריים על ידי הממשלה והבנקים במטרה להשפיע על הביקוש וההיצע בענף. כך ננקטו צעדים מרסני ביקוש כלפי זוגות צעירים (העלאת הריבית על המשכנתאות מצד הבנקים) והן כלפי משקיעים (מצד הממשלה העלאת מס רכישה על דירות להשקעה והטלת מס על דירה שלישית). בצד ההיצע – הורחבה תכנית "מחיר למשתכן", במסגרתה הוחל שיווקן של עשרות אלפי יחידות דיור במחיר מופחת לזכאים.

  ענף הבניה והנדל"ן