זמר, ברימר ושות' משרד עורכי דין

ביטוח, נזיקין ורשלנות רפואית

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1997
תחום: ביטוח, נזיקין ורשלנות רפואית
כתובת: רח' לינקולן 20, תל אביב 6713412
טלפון: 03-5101717
פקס: 03-5101040
דוא"ל: galit@zb-law.co.il
אתר החברה: http://www.zb-law.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • תומר זמר, זמר, ברימר ושות' משרד עורכי דין

  עו"ד תומר זמר

  שותף מייסד

  זמר, ברימר ושות' משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  תומר זמר
 • גלית ברימר-חיים, זמר, ברימר ושות' משרד עורכי דין

  עו"ד גלית ברימר-חיים

  שותפה מייסדת

  זמר, ברימר ושות' משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  גלית ברימר-חיים
אייקון אודות

אודות זמר, ברימר ושות' משרד עורכי דין

משרד עורכי הדין זמר ברימר הינו מהמשרדים המובילים בתחום הביטוח, הנזיקין והרשלנות הרפואית. המשרד מייצג, בין היתר, את חברות הביטוח המובילות בישראל, כמו גם רשויות, בערכאות השונות ובבתי המשפט, בכל הקשור בנזקי גוף, נזקי רכוש, תאונות דרכים ופוליסות תלמידים. התמחותו המרכזית של המשרד הינה בתחומי הביטוח על כל רבדיו, לרבות תאונות עבודה, נזקי רכוש, ביטוחי חיים, תאונות אישיות, בריאות וסיעוד.

למשרד ניסיון והתמחות ייחודית בפוליסות ביטוח בענפים השונים, היכרות המהווה יתרון משמעותי בייצוג נפגעים פרטיים ו/או חברות הביטוח. מאות שעות של הופעות בבתי משפט, הכרת דרכי העבודה ודרך ניהול התיקים במוסדות השונים ומול המוסדות הממשלתיים השונים מהווים נכס בעל ערך רב בעת ייצוג לקוחותיו.

המשרד מביא עמו ניסיון והכרות מעמיקה ברזי עולם הביטוח על ענפיו השונים והמגוונים. התמצאות זו כאשר היא משולבת עם ידע מעמיק בעולם המשפט והתנהלות רגישה, יוצרים יתרון וערך מוסף משמעותי בתהליך ייצוג תובעים פרטיים ו/או חברות ביטוח ותאגידים נוספים.

משרד עורכי הדין זמר ברימר הוקם בשנת 1997 ע"י עוה"ד תומר זמר ועוה"ד גלית ברימר-חיים ומאופיין ברוח צעירה, דינאמית ומתחדשת, המתעדכנת תדיר בהתפתחויות הנוגעות לתחומי הביטוח ולכלל עולם המשפט, בתחומי נזקי הגוף, הביטוח, הביטוח הלאומי, המשפט האזרחי והמסחרי והנדל"ן.

מאז הקמתו, מייצג משרד עורכי הדין זמר ברימר תובעים ונתבעים בתחום הביטוח והנזיקין ובעקבות ההישגים הרבים בייצוג לקוחות ועמידה על זכויותיהם, הוא זכה להכרה ולמוניטין לאורך השנים. 

לקוחות

בשנים האחרונות המשרד עבר תהליך של התרחבות וגדל בצורה משמעותית, וכיום הוא מייצג קשת רחבה של לקוחות פרטיים, מוסדיים ועסקיים, לרבות תאגידי ביטוח. בין לקוחות המשרד נמנות החברות הגדולות והמובילות במשק הישראלי לרבות "הפניקס חברה לביטוח", "כלל חברה לביטוח", "איילון חברה לביטוח", "הכשרה חברה לביטוח", "חברת שלמה ביטוח" ורשויות מקומיות מכל רחבי הארץ.

המשרד גם מעניק ייעוץ משפטי בנושא פוליסות ביטוח לוועדי עובדים גדולים אשר דואגים לרווחת עובדיהם.המשרד דואג לתת ללקוחותיו את הטיפול המקצועי והאישי ברמה הגבוהה ביותר ומשיג עבורם את התוצאות הטובות ביותר שניתן להגיע אליהן. מחויבות לצרכיו של הלקוח מהווה נר לרגלי המשרד, הן כאשר מדובר בלקוחות פרטיים והן כשמדובר בתאגידים ובגופים גדולים. עורכי הדין במשרד קשובים לצורכי לקוחותיהם ופועלים נמרצות להשיג את יעדי הלקוחות, השותפים במשרד מלווים כל תיק ותיק באופן אישי. הערך המוסף ממנו נהנים לקוחות המשרד נובע מהייחודיות שלו, שהיא השילוב בין המקצועיות הבלתי מתפשרת שבו, המתבטאת בתוצאות המצוינות שהמשרד משיג עבור קהל לקוחותיו, לבין הקשר האישי החם שצוות עורכי הדין של המשרד מקיים עמם. 

תחומי התמחות

ביטוח

המשרד עוסק בייצוג תובעים מחד וחברות ביטוח מאידך, בתחום הביטוח על רבדיו השונים, ומתמחה בתביעות אשר עניינן נזקי גוף, נזקי רכוש, נזקי מים והצפה, חבות מוצר, ביטוח חיים, ביטוח נכות מתאונה, ועוד. ענפי ביטוח החיים ואובדן כושר העבודה מצריכים התמחות ייחודית ולימוד מעמיק של דיני הביטוח, הבנה משפטית של הפוליסות הרווחות בענף והיכרות קרובה עם מנגנון התביעות בחברות הביטוח השונות. 

רשלנות רפואית

המשרד מתמחה בתחום הרשלנות הרפואית ובתביעות אשר עניינן רשלנות בביצוע בדיקות, איחור באבחון, רשלנות במעקב הריון, רשלנות בביצוע ניתוחים, רשלנות בטיפולי שיניים וכד'.

במסגרת פעילות זו המשרד מייצג חברות ביטוח ומרפאות כמו גם תובעים פרטיים אשר ניזוקו במסגרת קבלת טיפול רפואי. 

תאונות דרכים

המשרד מייצג נתבעים ותובעים בתביעות אשר עניינן נזקי גוף אשר נגרמו בתאונות דרכים. ככל שמדובר בייצוג תובעים, המשרד מעניק ללקוחותיו ולבני משפחותיהם ליווי ותמיכה לאורך כל התהליך. 

ליטיגציה

צוות משרדנו צבר ניסיון נרחב ורב בייצוג לקוחותינו מול הערכאות השונות תוך שימת דגש על צרכי לקוחות המשרד ומטרותיהם, לרבות התמודדות בהצלחה רבה עם דרכים ליישוב סכסוכים בדרכים חלופיות, וביניהן: הגישור, הפישור והבוררות. המשרד מטפל במאות תיקי ליטגציה על רבדיהם השונים בייצוג תובעים ונתבעים.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת זמר, ברימר ושות' משרד עורכי דין

 • פיצויים לנפגעי תאונות דרכים

  פיצויים לנפגעי תאונות דרכים

  פיצויים לנפגעי תאונות דרכים

 • רשלנות רפואית מהי

  רשלנות רפואית מהי

  רשלנות רפואית מהי

 • רכישת חפצי אומנות מהפן המשפטי

  רכישת חפצי אומנות מהפן המשפטי

  רכישת חפצי אומנות מהפן המשפטי

 • דגשים וחשיבות לרכישת ביטוח לחפצי אומנות

  דגשים וחשיבות לרכישת ביטוח לחפצי אומנות

  דגשים וחשיבות לרכישת ביטוח לחפצי אומנות

 • מי יפצה את חולי הקורונה שאובחנו באיחור?

  מי יפצה את חולי הקורונה שאובחנו באיחור?

  האם מגיע פיצוי לאדם שהתלונן בפני הרשויות על כך שהוא חש בתסמיני המחלה והרשויות סירבו לערוך לו בדיקה ובדיעבד התברר שהוא נדבק ונגרם לו נזק?

  מי יפצה את חולי הקורונה שאובחנו באיחור?

 • האם מגיע פיצוי לחולה קורונה שאובחן באיחור?

  האם מגיע פיצוי לחולה קורונה שאובחן באיחור?

  פריצת מגפת הקורונה לחיינו מובילה לפגיעה בריאותית וכלכלית באנשים שנדבקו בנגיף ופוגעת גם במשפחותיהם. האם הקריטריונים שנקבעו על ידי משרד הבריאות ומעניקים אפשרות להיבדק לקורונה אכן מספקים מענה מספק לאיתור הנגיף אצל מי שנושא אותו? מה קורה עם מי שחושש כי חלה בקורונה אך הוא לא נבדק וכתוצאה מכך הוא נפגע באופן מהותי מבחינה בריאותית ו/או כלכלית, או אפילו קיפח את חייו? האם לאדם זה או למשפחתו תהיה עילת תביעה? ואם כן, מה הם התנאים לפיצוי כספי מספק? הפודקאסט של עו"ד תומר זמר, מייסד ושותף, זמר, ברימר ושות' משרד עורכי דין

  האם מגיע פיצוי לחולה קורונה שאובחן באיחור?

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • ניסיון להסדרת המערב הפרוע בתחום הברוקראז' בישראל

  בישראל תחום תיווך העסקאות בניירות ערך מצוי במשך שנים רבות ללא כל פיקוח או הסדרה, ועדיין מלא בסדקים משפטיים, וזאת בניגוד לחקיקה הקיימת ברוב מדינות העולם המערבי

  ניסיון להסדרת המערב הפרוע בתחום הברוקראז' בישראל

 • העברת נכסים וכספים מחו"ל לישראל בתקופת הקורונה

  הגל השני הכניס מדינה שלמה למצב מורכב הן בריאותית והן במישור העסקי כלכלי, ועל פי תחזיות המוסדות הפיננסים, לצערנו ההשלכות הכלכליות המשמעותיות עוד לפנינו. הדבר גורם לכך שרבבות ישראלים, נאלצים לממש עתודות נכסים או ממון ששמרו לעצמם כגיבוי בחו"ל, לקבל עזרה ממשפחותיהן בחו"ל

  העברת נכסים וכספים מחו"ל לישראל בתקופת הקורונה

 • קובי שטיינמץ: "כך ניתן להגדיל את הפיצויים לעסקים שנפגעו מהקורונה"

  רו"ח קובי שטיינמץ משטיינמץ עמינח ושות', סבור שרשות המיסים מתנהגת בחוסר הוגנות בחישוב הרווחים לצורך מענקי העסקים לקורונה. לפי קובי שטיינמץ, רשות המיסים שכחה שלמטבע יש גם צד שני, ורואה חשבון טוב יכול להגדיל את המענקים המשולמים, אם רק יחשוב בצורה יצירתית

  קובי שטיינמץ: "כך ניתן להגדיל את הפיצויים לעסקים שנפגעו מהקורונה"

 • מחדל היהלומים של רשות המיסים

  במשך ארבע השנים האחרונות רק 10% מכלל הבקשות שהוגשו על ידי יהלומנים הגיעו לכדי הסכם

  מחדל היהלומים של רשות המיסים