יסודות צור

ייזום ובנייה והתחדשות עירונית

יסודות צור
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 1995
תחום: ייזום ובנייה והתחדשות עירונית
כתובת: הצבע 3, א.ת. צפוני בית שמש
טלפון: 02-9996611
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.yesodotz.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • הלל יעקבסון

  הלל יעקבסון

  מנכ"ל יסודות צור

  יסודות צור

 • דוד גלבוע

  עו"ד דוד גלבוע

  מנכ"ל יסודות צור התחדשות עירונית

  יסודות צור

 • אפרת שחר

  אפרת שחר

  מנהלת כספים

  יסודות צור

אייקון אודות

אודות יסודות צור

יסודות צור, שהוקמה בשנת 1995, הינה קבוצה מובילה בבעלותו של יזם הנדל"ן הלל יעקובסון, המתמחה בתחומי הייזום והבנייה וההתחדשות העירונית. פעילות הקבוצה בתחום הייזום, נחלקת בין יזמות קלאסית של פרוייקטים למגורים אותם יוזמת ובונה החברה, לבין תחום ההתחדשות העירונית שמהווה תחום חשוב בפעילותה של קבוצת יסודות צור. בתחום זה יוזמת הקבוצה כיום ארבעה פרויקטים גדולים ומשמעותיים. פעילות הקבוצה כולה ביזמות נדל"ן בשני התחומים האמורים לעיל, בשילוב נסיונה רב השנים בתחום הביצוע למגורים, יוצרים מארג עסקי, מקצועי ואישי ייחודי הנהנה מהיכולות הכוללות, מהמצוינות המקצועית, מן הנסיון רב-השנים ומן המוניטין של הקבוצה כולה.

איכות, אמינות וחדשנות

הקבוצה נהנית מאיתנות פיננסית וממוניטין מעולה זה כ-25 שנה, וניסיונה כולל בניית למעלה מ- 3,000 יחידות דיור, מרכזים מסחריים, מבני תעשייה ומשרדים, מוסדות ציבור, בתי ספר וגני ילדים, בכל רחבי הארץ.

הזרוע היזמית של הקבוצה מתמחה באיתור קרקעות לבנייה, תכנונן והשבחתן, והזרוע הקבלנית עוסקת בבנייה והקמה של הפרויקטים השונים. חוזקתה הייחודית של הקבוצה נובעת מהעובדה שהיא פועלת הן כיזמית והן כקבלנית. עובדה זו מהווה את הערך המוסף ממנו נהנים לקוחות הקבוצה ומהווה יתרון גדול, מכיוון שהקבוצה אחראית על כלל השרשרת, החל משלב הרעיון, עובר לשלב התכנון ועריכת התב"ע, הנתמכת ומבוצעת על ידי משרדי אדריכלות מובילים וגם על ידי אדריכלים ואדריכליות הפועלים מתוך החברה ונותנים פתרונות ללקוחות החברה, מחלקת כספים, המטפלת בנושא הממשק בין הדיירים לבנקים ולחברה ואחראים על נושא הליווי הפיננסי לפרוייקטים על ידי בנקים מלווים, מחלקת פיתוח עסקי, שעוסקת בייזומם של פרויקטים חדשים, וחטיבת ביצוע, שבסופו של יום אחראית לבנות את הפרוייקטים ולמסור את הדירות ללקוחות החברה ולאחר מכן, לאורך שנים ארוכות של שנות בדק ואחריות ללקוחות החברה. כך שבעצם, החברה, על כל מחלקותיה ועובדיה, שעוסקים בפרוייקט מיומו הראשון ועד סיומו המוצלח, נהנים מהכרות מעמיקה עם כל פרט ופרט בפרויקט והם אלה שאחראים על כל דבר ועניין. עובדה זאת נותנת ללקוחות החברה רוכשי הדירות, ביטחון, שקט נפשי ומענה מקיף לכל מבוקשם, בתוך החברה עצמה.

יסודות צור עומדת בתקנים המחמירים ביותר, ולה אישור משרד השיכון לגשת למכרזים בהיקף בלתי מוגבל, תו תקן ISO 9002 ותעודת קבלן מרשם הקבלנים בהיקף ביצוע בלתי מוגבל – ג'5.

יסודות צור

יסודות צור מבצעת שכונות מגורים לדוגמא, ומשלבת בנייה איכותית ואמינה עם שירות מסור ואישי. כל העובדים והעובדות הם כמשפחה אחת, ורבים מהם מועסקים בחברה כ-15 ו-20 שנה, ולמעשה מיום הקמתה. יסודות צור מתמחה בבניית שכונות מגורים שלמות, ולעיתים קרובות מבצעת גם את התשתיות העירוניות הכוללות מדרכות, כבישים, מבני ציבור, גינות, ומעניקה לדיירים ולדיירות כל מה ששכונת מגורים צריכה. כך לדוגמא, בנתה החברה שכונת מגורים בת 800 יחידות דיור לרבות הפיתוח העירוני והציבורי הנדרש, וכיום עוסקת החברה בייזומם ובבנייתם של מספר פרוייקטים גדולים למגורים, בכל רחבי הארץ, בירושלים ובבית שמש וגם באיזור המרכז באזור פתח תקווה.

פרויקטים נבחרים

נוף צורים מחסיה, בית שמש
ייזום ובניית שכונת מגורים שלמה בת כ- 800 יחידות דיור כולל עבודות הפיתוח הכללי והעירוני בשכונה.

נוף צורים רמת אברהם, בית שמש
ייזום ובניית שכונת מגורים בת כ-250 יחידות דיור

נופי השמש, בית שמש
שכונת מגורים אקסלוסיבית בת כ- 400 יחידות דיור בבניה רוויה וצמודת קרקע, בשותפות עם חברת קרד"ן נדל"ן.

הרמוני מצליח, רמלה
76 יחידות דיור בשני בנינים המתאפיינים בסטנדרט גבוה.

הרמוני בית שמש, בית דיור מוגן
בית דיור מוגן אקסלוסיבי ויוצא דופן מבחינת החשיבה העסקית שעומדת מאחוריו, בכך שיחידות הדיור נמכרות לרוכשים ונרשמות על שמם בטאבו, כך שהדיירים נהנים ממלוא התשואה על השקעתם, ללא שחיקה וללא איבוד והפסד כלכלי של ההון המשפחתי.

סאנרייז, על הנחל, סאן גרדנס - בית שמש
שלושה פרוייקטים יוקרתיים של דירות גדולות וקוטג'ים ברמת בית שמש א'.

יסודות צור התחדשות עירונית

יסודות צור, לצד עבודתה כחברה קבלנית, עוסקת גם בייזום פרוייקטים ובעשור האחרון מתמקדת גם בייזום והובלת פרוייקטים בתחום ההתחדשות העירונית, לוקחת חלק פעיל בתהליך זה ועוסקת כיום בפרוייקטים גדולים של פינוי בינוי ברחבי הארץ, הנמצאים בשלבים שונים של תכנון וביצוע, החל מהתהליך התב"עי וכלה בשלב הביצוע והבנייה.
ליסודות צור התחדשות עירונית ניסיון רב בייזום פרוייקטים של פינוי בינוי ברחבי הארץ. כיום החברה יוזמת, מפתחת ובונה ארבעה פרויקטים בתחום. החברה שותפה בפרויקט רובע 1, הממוקם בכניסה לעיר ירושלים מול שדרת המלונות על ציר הרצל, וכולל שני מגדלי מגורים בני 25 קומות ופארק ציבורי רחב ידיים. פרוייקט זה הינו פרויקט פינוי בינוי הראשון המבוצע בירושלים. פרויקט נוסף של החברה ממוקם בירושלים, בשכונת תלפיות. הפרוייקט הוא לאחר תב"ע מאושרת ובו יבנו 320 יחידות דיור בארבעה מגדלים. פרויקט שלישי של החברה ממוקם בפתח תקוה, ברחוב הרמן פוגל. הפרוייקט נמצא בדיון בועדה המחוזית לקראת הפקדת התב"ע ובו מתוכננים להיות כ-700 יחידות דיור בשישה מגדלים. הפרויקט הרביעי בתחום זה הוא פרויקט יצחק שדה בפתח תקוה, בו מתוכננות להיבנות כ-600 יחידות דיור. הפרוייקט ממוקם בשכונת רמת ורבר ומהווה חלק מתהליך ההתחדשות העירונית המבוצע בשכונה על ידי משרד השיכון, בשיתוף עם עיריית פתח תקוה.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • פוסט טראומה

  פוסט טראומה

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת