יסודות צור

ייזום ובנייה והתחדשות עירונית

יסודות צור
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1995
תחום: ייזום ובנייה והתחדשות עירונית
כתובת: הצבע 3, א.ת. צפוני בית שמש
טלפון: 02-9996611
דוא"ל: office@yesodot.co.il
אתר החברה: http://www.yesodotz.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • הלל יעקבסון, יסודות צור

  הלל יעקבסון

  מנכ"ל יסודות צור

  יסודות צור

 • דוד גלבוע, יסודות צור

  עו"ד דוד גלבוע

  מנכ"ל יסודות צור התחדשות עירונית

  יסודות צור

 • אפרת שחר, יסודות צור

  אפרת שחר

  מנהלת כספים

  יסודות צור

אייקון אודות

אודות יסודות צור

יסודות צור, שהוקמה בשנת 1995, הינה קבוצה מובילה בבעלותו של יזם הנדל"ן הלל יעקובסון, המתמחה בתחומי הייזום והבנייה וההתחדשות העירונית. פעילות הקבוצה בתחום הייזום, נחלקת בין יזמות קלאסית של פרוייקטים למגורים אותם יוזמת ובונה החברה, לבין תחום ההתחדשות העירונית שמהווה תחום חשוב בפעילותה של קבוצת יסודות צור. בתחום זה יוזמת הקבוצה כיום ארבעה פרויקטים גדולים ומשמעותיים. פעילות הקבוצה כולה ביזמות נדל"ן בשני התחומים האמורים לעיל, בשילוב נסיונה רב השנים בתחום הביצוע למגורים, יוצרים מארג עסקי, מקצועי ואישי ייחודי הנהנה מהיכולות הכוללות, מהמצוינות המקצועית, מן הנסיון רב-השנים ומן המוניטין של הקבוצה כולה.

איכות, אמינות וחדשנות

הקבוצה נהנית מאיתנות פיננסית וממוניטין מעולה זה כ-25 שנה, וניסיונה כולל בניית למעלה מ- 3,000 יחידות דיור, מרכזים מסחריים, מבני תעשייה ומשרדים, מוסדות ציבור, בתי ספר וגני ילדים, בכל רחבי הארץ.
הזרוע היזמית של הקבוצה מתמחה באיתור קרקעות לבנייה, תכנונן והשבחתן, והזרוע הקבלנית עוסקת בבנייה והקמה של הפרויקטים השונים. חוזקתה הייחודית של הקבוצה נובעת מהעובדה שהיא פועלת הן כיזמית והן כקבלנית. עובדה זו מהווה את הערך המוסף ממנו נהנים לקוחות הקבוצה ומהווה יתרון גדול, מכיוון שהקבוצה אחראית על כלל השרשרת, החל משלב הרעיון, עובר לשלב התכנון ועריכת התב"ע, הנתמכת ומבוצעת על ידי משרדי אדריכלות מובילים וגם על ידי אדריכלים ואדריכליות הפועלים מתוך החברה ונותנים פתרונות ללקוחות החברה, מחלקת כספים, המטפלת בנושא הממשק בין הדיירים לבנקים ולחברה ואחראים על נושא הליווי הפיננסי לפרוייקטים על ידי בנקים מלווים, מחלקת פיתוח עסקי, שעוסקת בייזומם של פרויקטים חדשים, וחטיבת ביצוע, שבסופו של יום אחראית לבנות את הפרוייקטים ולמסור את הדירות ללקוחות החברה ולאחר מכן, לאורך שנים ארוכות של שנות בדק ואחריות ללקוחות החברה. כך שבעצם, החברה, על כל מחלקותיה ועובדיה, שעוסקים בפרוייקט מיומו הראשון ועד סיומו המוצלח, נהנים מהכרות מעמיקה עם כל פרט ופרט בפרויקט והם אלה שאחראים על כל דבר ועניין. עובדה זאת נותנת ללקוחות החברה רוכשי הדירות, ביטחון, שקט נפשי ומענה מקיף לכל מבוקשם, בתוך החברה עצמה.
יסודות צור עומדת בתקנים המחמירים ביותר, ולה אישור משרד השיכון לגשת למכרזים בהיקף בלתי מוגבל, תו תקן ISO9002 ותעודת קבלן מרשם הקבלנים בהיקף ביצוע בלתי מוגבל – ג'5.

יסודות צור

יסודות צור מבצעת שכונות מגורים לדוגמא, ומשלבת בנייה איכותית ואמינה עם שירות מסור ואישי. כל העובדים והעובדות הם כמשפחה אחת, ורבים מהם מועסקים בחברה כ-15 ו-20 שנה, ולמעשה מיום הקמתה. יסודות צור מתמחה בבניית שכונות מגורים שלמות, ולעיתים קרובות מבצעת גם את התשתיות העירוניות הכוללות מדרכות, כבישים, מבני ציבור, גינות, ומעניקה לדיירים ולדיירות כל מה ששכונת מגורים צריכה. כך לדוגמא, בנתה החברה שכונת מגורים בת 800 יחידות דיור לרבות הפיתוח העירוני והציבורי הנדרש, וכיום עוסקת החברה בייזומם ובבנייתם של מספר פרוייקטים גדולים למגורים, בכל רחבי הארץ, בירושלים ובבית שמש וגם באיזור המרכז באזור פתח תקווה.

פרויקטים נבחרים

נוף צורים מחסיה, בית שמש
ייזום ובניית שכונת מגורים שלמה בת כ- 800 יחידות דיור כולל עבודות הפיתוח הכללי והעירוני בשכונה.

נוף צורים רמת אברהם, בית שמש
ייזום ובניית שכונת מגורים בת כ-250 יחידות דיור

נופי השמש, בית שמש
שכונת מגורים אקסלוסיבית בת כ- 400 יחידות דיור בבניה רוויה וצמודת קרקע, בשותפות עם חברת קרד"ן נדל"ן.

הרמוני מצליח, רמלה
76 יחידות דיור בשני בנינים המתאפיינים בסטנדרט גבוה.

הרמוני בית שמש, בית דיור מוגן
בית דיור מוגן אקסלוסיבי ויוצא דופן מבחינת החשיבה העסקית שעומדת מאחוריו, בכך שיחידות הדיור נמכרות לרוכשים ונרשמות על שמם בטאבו, כך שהדיירים נהנים ממלוא התשואה על השקעתם, ללא שחיקה וללא איבוד והפסד כלכלי של ההון המשפחתי.

סאנרייז, על הנחל, סאן גרדנס - בית שמש
שלושה פרוייקטים יוקרתיים של דירות גדולות וקוטג'ים ברמת בית שמש א'.

יסודות צור התחדשות עירונית

יסודות צור, לצד עבודתה כחברה קבלנית, עוסקת גם בייזום פרוייקטים ובעשור האחרון מתמקדת גם בייזום והובלת פרוייקטים בתחום ההתחדשות העירונית, לוקחת חלק פעיל בתהליך זה ועוסקת כיום בפרוייקטים גדולים של פינוי בינוי ברחבי הארץ, הנמצאים בשלבים שונים של תכנון וביצוע, החל מהתהליך התב"עי וכלה בשלב הביצוע והבנייה.
ליסודות צור התחדשות עירונית ניסיון רב בייזום פרוייקטים של פינוי בינוי ברחבי הארץ. כיום החברה יוזמת, מפתחת ובונה ארבעה פרויקטים בתחום. החברה שותפה בפרויקט רובע 1, הממוקם בכניסה לעיר ירושלים מול שדרת המלונות על ציר הרצל, וכולל שני מגדלי מגורים בני 25 קומות ופארק ציבורי רחב ידיים. פרוייקט זה הינו פרויקט הפינוי הבינוי הראשון המבוצע בירושלים. פרויקט נוסף של החברה ממוקם בירושלים, בשכונת תלפיות. הפרוייקט הוא לאחר תב"ע מאושרת ובו יבנו 320 יחידות דיור בארבעה מגדלים. פרויקט שלישי של החברה ממוקם בפתח תקוה, ברחוב הרמן פוגל. הפרוייקט נמצא בדיון בועדה המחוזית לקראת הפקדת בתב"ע ובו מתוכננים להיות כ-600 יחידות דיור בחמישה מגדלים. הפרויקט הרביעי בתחום זה הוא פרויקט יצחק שדה בפתח תקוה, בו מתוכננות להיבנות כ-660 יחידות דיור. הפרוייקט ממוקם בשכונת רמת ורבר ומהווה חלק מתהליך ההתחדשות העירונית המבוצע בשכונה על ידי משרד השיכון, בשיתוף עם עיריית פתח תקוה.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • "דירקטורים ומנכ"לים הזהרו, משבר הקורונה חושף אתכם לאחריות אישית מוגברת"

  משבר הקורונה מעמיד בסיכון אישי דירקטורים ומנכ"לים של חברות שברגע אחד נשמטה הקרקע תחת רגליהם, ומפעילות ענפה החברות עברו לאיום אסטרטגי עד כדי חדלות פירעון. עו"ד ברוריה לקנר, שותפה מייסדת וראש תחום ליטיגציה מסחרית במשרד עו"ד בן – שחר, לקנר ושות', על האחריות האישית המוגברת של דירקטורים ומנכ"לים – אחריות שעלולה לחשוף אותם לתביעות אישיות

  "דירקטורים ומנכ"לים הזהרו, משבר הקורונה חושף אתכם לאחריות אישית מוגברת"

 • ארגז הכלים וטיפים להתנהלות מול צונאמי ביטולי חוזים והסכמים בתקופת הקורונה

  משכר דירה ועד חוזי אי עמידה בהתחייבויות אספקה, עידן הקורונה גורם לכך שהרבה חוזים הקשורים לעולם העסקים ומחוצה לו, נמצאים בסכנה ויתכן ולא יכובדו. מה אפשר וכדאי לעשות במידה ואחד הצדדים אינו מקיים את ההתחייבות החוזית שלו? הפודקאסט של עו"ד ערן אלוני, שותף ומנהל המחלקה המסחרית, מיזוגים ורכישות ב'משרד בן ארי, פיש, סבן ושות' עורכי דין'

  ארגז הכלים וטיפים להתנהלות מול צונאמי ביטולי חוזים והסכמים בתקופת הקורונה

 • הזרמת כספים למעסיקים במקום לחל"ת תציל את ענף נותני השירותים המפעלים והעובדים

  הנעת ענף נותני השירותים והמפעלים הגדולים תעלה הון ורבים מהם עלולים שלא לעמוד במחירים הגבוהים הכרוכים בתשלומי שכר של מאות ואלפי עובדים. במציאות הנוכחית, על המדינה, משרד הכלכלה האוצר ורשות ההשקעות להסיט את הכספים הניתנים לעובדים מתוקף היותם בחל"ת ישירות למעסיקים, ובכך לסייע למפעלים נותני השרותים והרשתות הגדולות להתמודד עם ההוצאה הגדולה ביותר שלהם. עו"ד ליאורה ביין-אלון, שותפה במשרד עורכי הדין פרופסור ביין ושות , על הצעדים ההכרחיים שהמדינה צריכה לנקוט כדי לחלץ את ענף השירותים והמפעלים ולהניע חזרה את פעילות המשק

  הזרמת כספים למעסיקים במקום לחל"ת תציל את ענף נותני השירותים המפעלים והעובדים

 • משבר הקורונה כהזדמנות להכשרת צעירים לענף הבנייה

  בימים אלה, כאשר אנו חוגגים את חג העצמאות ה- 72 של מדינת ישראל ובעיצומו של משבר הקורונה, אני רואה כנשיא לשכת הקבלנים, אור קטן בקצה המנהרה: הזדמנות פז להכשיר צעירים ישראלים לעבוד בענף הנדל"ן ובכל מקצועות הבנייה לסוגיהם

  משבר הקורונה כהזדמנות להכשרת צעירים לענף הבנייה