ישראמיש השקעות בע"מ

ייזום, בנייה, התחדשות עירונית

ישראמיש השקעות בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2007
תחום: ייזום, בנייה, התחדשות עירונית
כתובת: רח' תובל 32 רמת גן
טלפון: 072-2428888
פקס: 053-7976356
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.Isramich.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • גיא ששון, ישראמיש השקעות בע"מ

  גיא ששון

  מנכ"ל ובעלים

  ישראמיש השקעות בע"מ

 • בן ששון, ישראמיש השקעות בע"מ

  בן ששון

  מנהל מחלקת הנדסה

  ישראמיש השקעות בע"מ

 • דורון ראובני, ישראמיש השקעות בע"מ

  דורון ראובני

  מנהל תחום פיתוח עסקי

  ישראמיש השקעות בע"מ

אייקון אודות

אודות ישראמיש השקעות בע"מ

חברת ישראמיש הוקמה בשנת 2007 על ידי גיא ששון, דור שלישי למשפחת קבלנים, בעל תואר שני מוסמך (MBA) עם התמחות בנדל"ן ושמאי מקרקעין מוסמך.

לחברה עשייה עשירה בתחום ההתחדשות העירונית על כל סוגיה: פינוי בינוי, תמ"א 38/2 (הריסה ובנייה) ותמ"א 38/1 (חיזוק ותוספת). מבחינה גיאוגרפית מתמקדת פעילות החברה במרכז הארץ: תל אביב, רמת גן, גבעתיים, קריית אונו, כפר סבא ועוד. החברה הינה חלק מקבוצה משפחתית המציעה ללקוחותיה כתובת אחת למשך כל "מחזור החיים" של הפרויקט: משלב החתימות על ההסכמים מול הדיירים, דרך שלבי התכנון והעבודה מול רשויות התכנון וכלה בביצוע הבנייה ומסירת המפתח לדירות החדשות.

רקורד עשיר של עשייה

ישראמיש פועלת בתחום ההתחדשות עוד מראשיתו והצליחה במשך השנים לייצר פורטפוליו מרשים ביותר של 31 פרויקטים, מתוכם 13 כבר מאוכלסים, 6 בביצוע והשאר נמצאים בשלבי תכנון שונים ובבקשות להוצאת היתרים. על פועלה וניסיונה המגוון של החברה ניתן ללמוד ממספר פרויקטים מייצגים:

סוקולוב 10+12, רמת גן: פרויקט פינוי בינוי במסגרתו ייבנה מגדל בן 20 קומות אשר יכלול כ-100 יח"ד, וחזית מסחרית. מבנה לשימור. הוגשה תב"ע לועדה המקומית.

ל"ה 50, גבעתיים: פרויקט תמ"א 38 הריסה ובנייה. הבניין החדש יכלול 48 יח"ד. הפרויקט נמצא בשלבי תכנון.

השר משה 8, רמת גן: פרויקט תמ"א 38 הריסה ובניה. הבניין החדש יכלול 12 יח"ד. הוגשה בקשה להיתר.

חד נס 27, רמת גן: פרויקט תמ"א 38 הריסה ובניה. הבניין החדש יכלול 17 יח"ד. הוגשה בקשה להיתר.

וייצמן 46-44, גבעתיים: פרויקט תמ"א 38 הריסה ובנייה. במסגרת הפרויקט יהרסו 2 בניינים קיימים ותחתיהם יוקם בניין בן 12 קומות עם 53 יחידות דיור. הפרויקט נמצא בשלב תכנון והוגשה תב"ע מקומית.

יפה נוף 3, תל אביב: פרויקט תמ"א 38 חיזוק ותוספת. הבניין החדש יכלול 18 יחידות דיור. הוגשה בקשה להיתר.

החרצית 1, רמת אפעל, רמת גן: פרויקט תמ"א 38 חיזוק ותוספת. בניין הכולל 22 יחידות דיור. הוגשה בקשה להיתר.

החשמונאים 18, רמת גן: פרויקט תמ"א 38 הריסה ובנייה שכלל תב"ע מקומית. הפרויקט הכולל 13 קומות עם 46 יח"ד הסתיים ומאוכלס.

איינשטיין 19-25, רמת גן: פרויקט מתחמי מסוג תמ"א 38 הריסה ובנייה. הפרויקט כולל 4 בנייני בוטיק חדשים בעלי 10 קומות כ"א, עם שתי דירות מרווחות בכל קומה. שלושת הבניינים הראשונים הסתיימו ואוכלסו והבניין הרביעי בביצוע.

רוקח 15, רמת גן: פרויקט תמ"א 38 הריסה ובנייה. בניין בן 10 קומות ו-22 יחידות דיור אשר הסתיים ואוכלס.

יאנוש קורצ'אק 29, קרית אונו: פרויקט תמ"א 38 חיזוק ותוספת הממוקם בשכונה וותיקה ויוקרתית הסמוכה לסביון. במסגרת הפרויקט חוזק ועובה בנין מגורים בן 4 קומות והתווספה לו קומה וחצי עם 4 דירות מרווחות ו-2 יחידות פנטהאוז. הפרויקט הסתיים ואוכלס.

התאמת מודל הפעילות מול תנאי שוק משתנים

לאור התזזית בשוק ההתחדשות העירונית ומקדמי האי וודאות מקדישה החברה מאמצים להתאים את אופי פעילותה וסוג הפרויקטים למגמות השוק המשתנות, ככל שניתן לחזות אותן, כפועל יוצא מרכזת החברה מאמצים רבים בקידום פרויקטים מסוג פינוי בינוי המאופיינים ע"י מתחמים גדולים ומספר דיירים גדול. החברה מאמינה שסוג פעילות זה יוצר בידול ברור בשוק ומבליט את אותן חברות בעלות ניסיון, המסוגלות לרוץ ל"מרחקים ארוכים" ולהתמודד מול פרויקטים מורכבים הן מבחינת גיבוש הדיירים והן מבחינה תכנונית ופיננסית. כמו כן מקדישה החברה מאמצים באזורים בעלי וודאות תכנונית גבוהה כדוגמת תל-אביב וערים נוספות.

שקיפות, מקצועיות ואמינות

החברה חרטה על דגלה להתנהל בשקיפות מלאה, במקצועיות ללא פשרות ובאמינות מוחלטת. עקרונות אסטרטגיים אלו מתווים את אופן התנהלותה השוטפת של החברה ומוצאים את ביטויים בתהליכי גיבוש הדיירים, בשיתוף פעולה מלא עם הנציגות, בניהול מו"מ ענייני, הוגן ובזמינות בלתי מתפשרת לצרכי הדיירים. מתוך הבנה שהציר המרכזי בפרויקט והבסיס להצלחתו הם הדיירים, קשובה החברה לדיירים מתלבטים, לדיירים עם צרכים מיוחדים ומעניקה התייחסות פרטנית ומכבדת לדיירים קשישים.

בנייה איכותית בסטנדרטים גבוהים

בכל הפרויקטים בהם לוקחת החברה חלק היא שמה דגש רב על סטנדרט בנייה גבוה החל משלב התכנון עד לביצוע הסופי של כל פרויקט.

לצורך ליווי הפרויקטים מעסיקה הקבוצה מהנדסים וקבלנים מהשורה הראשונה, כולם בעלי ניסיון וידע רב.

העובדה שהקבוצה הינה יזמית ומבצעת כאחד מעניקה לה את היכולת לרדת לפרטים הקטנים ביותר ולהבטיח שהם אכן מבוצעים בהתאם לתוכניות התכנוניות ולהסכמים שנחתמו מול הדיירים.

סינון קפדני ואיתנות פיננסית

הישגיה המרשימים של החברה נובעים בין השאר מהגישה המקצועית הזהירה המאפיינת אותה מיום הקמתה, אשר באה לידי ביטוי מיוחד בבחירה קפדנית של הפרויקטים על בסיס התכנות תכנונית וכלכלית.

החברה נהנית מאיתנות פיננסית ומליווי כלכלי של הבנקים הגדולים בארץ בפרויקטים אותם היא מבצעת.

איתנות פיננסית זו מאפשרת לחברה להיצמד ללוחות הזמנים שנקבעו מראש ולהעניק לדיירים וללקוחות ראש שקט.

דרוג גבוה במחקרי שוק

בטקסי בחירת פרויקטים למצוינות בבנייה שנערכו בשנת 2011 ו-2014 מטעם התאחדות בוני הארץ, זכתה חברת ישראמיש במקום הראשון בקטגוריית התחדשות עירונית במסלול תמ"א 38.

כמו כן מדורגת החברה בין חברות תמ"א 38 המובילות במדד מדלן-גלובס להתחדשות עירונית לשנת 2017 בדירוג החברות המובילות על פי BDI Coface לשנת 2017 ובדרוג החברות המובילות במדד ההתחדשות העירונית לשנת 2019.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • יום שישי השחור של כ"ט בנובמבר

  בעיית הבעיות אכן איננה הנחות של מאה או מאתיים שקלים במבצעי יום שישי השחור, אלא מאות אלפי שקלים ולמעלה מכך שחסרים לרבים מאותם קונים "מאושרים", זאת על מנת שיוכלו לקבל את המפתח לדירה הנכספת ולבנות את עתידם על אמת

  יום שישי השחור של כ"ט בנובמבר

 • תאגיד בריא = ארגון בריא

  כלי הביקורת הפנימית מחזקות את המערכת החיסונית של ארגונים ומייצרת שקיפות כלפי חוץ

  תאגיד בריא = ארגון בריא

 • פינוי בינוי – מנהלות עירוניות ופרטיות ומה שביניהם

  לצד מנהלות עירוניות ציבוריות צצו בשנים האחרונות גורמים פרטיים רבים שבאו לקפוץ על העגלה ולגרוף כסף מהיר וכמענה חוקק חוק המאכרים

  פינוי בינוי – מנהלות עירוניות ופרטיות ומה שביניהם

 • אלימות יומיומית מושתקת ב"שדה הקרב המשפטי"

  לאחרונה דובר בתקשורת על החובה מצד נפגעות עבירה לפנות לפוגע, על מנת לקבל את אישורו לטפל בקטין. העלאת הנושא לסדר היום, בצל היום הבינלאומי למניעת אלימות, מספקת הזדמנות טובה להציף מעל לפני השטח תופעה שאינה מדוברת: האלימות המשפטית

  אלימות יומיומית מושתקת ב"שדה הקרב המשפטי"