כהן סטרשנוב משרד עורכי דין

צווארון לבן, משפט פלילי, דיני צבא

כהן סטרשנוב משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1991
תחום: צווארון לבן, משפט פלילי, דיני צבא
כתובת: רח' מנחם בגין 7, בית גיבור ספורט קומה 8, רמת גן, 5268102
טלפון: 03-6116299
פקס: 077-4704473
דוא"ל: main@cs-lawfirm.co.il
אתר החברה: http://www.cs-lawfirm.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • איל כהן, כהן סטרשנוב משרד עורכי דין

  איל כהן

  שותף מייסד

  כהן סטרשנוב משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  איל כהן
 • אופיר סטרשנוב, כהן סטרשנוב משרד עורכי דין

  אופיר סטרשנוב

  שותף

  כהן סטרשנוב משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  אופיר סטרשנוב
אייקון אודות

אודות כהן סטרשנוב משרד עורכי דין

משרד עורכי-דין 'כהן סטרשנוב' מתמחה בעבירות צווארון לבן. המשרד מטפל בתיקים נבחרים, בדגש על אנשים נורמטיביים שזו להם ההסתבכות הראשונה עם רשויות אכיפת החוק. המשרד שם לנגד עיניו את הענקת השירות האישי, המקצועי וחסר הפשרות כערכים לאורם הוא פועל.

כאמור, המשרד מתמחה בייצוג בעבירות צווארון לבן, כגון: שוחד, מרמה, הפרת אמונים, עבירות הלבנת הון, עבירות סייבר, עבירות מיסוי, עבירות ניירות ערך ועבירות מנהלים. בנוסף, מתמחה המשרד במשפט צבאי וייצוג קצינים וחיילים בבתי-דין צבאיים. התמחות נוספת של המשרד היא ייצוג רופאים, עורכי-דין ועובדי ציבור בבתי הדין למשמעת ובנציבות שירות המדינה. המשרד הוא בעל התמחות מיוחדת גם בעבירות של גרימת מוות ברשלנות. בתחום הדין הבינלאומי, עוסק המשרד בייצוג חשודים בהליכי חיקור-דין, והוא בעל ניסיון וידע מעמיקים בדיני הסגרה.

משרד עורכי-דין 'כהן סטרשנוב' משלב ידע מעמיק במשפט הפלילי, הכלכלי והעסקי, אשר מעניק למשרד יתרון מיוחד בניהול תיקי צווארון לבן. הידע הרב, הניסיון והמוניטין שנצברו, מקנים למשרד יכולת מקצועית גבוהה ביותר.

החוזקה המובהקת של המשרד נעוצה אם כן ברקע המגוון ובניסיונם העשיר של שני השותפים – אם במלאכת סנגוריה רבת שנים (עו"ד איל כהן) ואם בפרקליטות (עו"ד אופיר סטרשנוב) – המאפשרת להעניק ללקוחות המשרד מענה מקצועי ומקיף בכל השלבים של ההליך הפלילי, החל משלב ההתייעצות לפני חקירת הרשויות המוסמכות, דרך ליווי החקירה, דיוני המעצר, שימוע לפני הגשת כתב אישום, וכלה בניהול המשפט הפלילי עצמו.
משרד עורכי-דין 'כהן סטרשנוב' אף מעניק ייעוץ משפטי וחוות דעת לחברות, לנושאי משרה, לדירקטורים ולאנשי עסקים בנושא חשיפתם הפלילית אשר עלולה להתעורר במסגרת עבודתם.

השותפים

עו"ד איל כהן, שותף מייסד - חבר לשכת עורכי הדין משנת 1991. לעו״ד כהן ניסיון רב בכל היבטי המשפט הפלילי, והוא ייצג חשודים ונאשמים בעבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים, זיוף והונאה, הרצת מניות, הגבלים עסקיים, עבירות מס, עבירות הגנת הסביבה, עבירות מחשב, עבירות המתה, עבירות מין, עבירות תכנון ובניה ועוד. בנוסף, היה עו"ד כהן חלק מצוות ההגנה של ראש ממשלת ישראל, מר בנימין נתניהו, במהלך חקירתו בתיק 4000, וכן היה חלק מצוות ההגנה של עו"ד ד"ר אביחי מנדלבליט במסגרת חקירתו בפרשת הרפז בהיותו מזכיר הממשלה. עו"ד כהן משרת כיום בסנגוריה הצבאית במילואים (רס"ן).
עו״ד כהן מרצה בקריה האקדמית אונו והוא מעביר זה 25 שנה לאלפי סטודנטים את הסדנה הייחודית והמעשית בנושא ״חקירת עדים בבית-המשפט״.

עו"ד אופיר סטרשנוב, שותף - בוגר משפטים, אוניברסיטת תל-אביב; חבר לשכת עורכי הדין משנת 2000, נשוי ואב לארבעה. עו"ד סטרשנוב שירת כמפקד פלוגה ביחידה מובחרת, ומשרת במילואים (בדרגת רס"ן). בין השנים

2000-2005 שימש כסגן לפרקליט מחוז מרכז, ומאז שנת 2005 משמש כסניגור פלילי ומייצג אנשי עסקים, אנשי ציבור, עורכי דין, רופאים, רואי חשבון, אנשי צבא ואחרים, בהליכים פליליים, משמעתיים ואתיים, וכן בהליכי חקירה שונים.

בין השנים 2012-2017, בנוסף על פעילותו כסניגור, כיהן גם כתובע חיצוני מטעם המחלקה לאכיפת דיני מקרקעין בפרקליטות המדינה, בתחום דיני התכנון והבניה, ושימש יועץ משפטי של היחידה הארצית לפיקוח על הבניה (מחוז מרכז), במשרד הפנים. בנוסף, מחזיק עו"ד סטרשנוב בסיווג בטחוני גבוה ביותר המאפשר לו לייצג נאשמים בעניינים בעלי סיווג בטחוני גבוה. עו"ד סטרשנוב מכהן כדיין בית הדין המשמעתי הארצי של לשכת עורכי הדין.
כמו-כן, מרצה עו"ד סטרשנוב בקריה האקדמית אונו בתחום המשפט הפלילי ודיני הראיות.

יועצים

אמנון סטרשנוב, שופט (בדימ') - כב' השופט (בדימ') אמנון סטרשנוב שירת בפרקליטות הצבאית במשך 23 שנים, וכיהן כפרקליט הצבאי הראשי של צה"ל בדרגת תא"ל. בשנת 1991 מונה לשופט בית המשפט המחוזי בתל-אביב וכיהן כאב בית דין בהרכב שדן בפשעים חמורים, וכמו כן דן בתיקים אזרחיים. עם פרישתו מכס בשנת 2002, החל לעסוק בבוררויות ובגישורים במסגרת השוק הפרטי.
בין השנים 2004-2010 כיהן כנשיא המוסד הישראלי לבוררות עסקית. בשנת 2011 האציל מר בנימין נתניהו סמכויותיו כשר הבריאות בעניין משמעת לשופט בדימ' סטרשנוב, ולאחרונה התמנה לנשיא בית הדין העליון של התאחדות הכדורגל בישראל.

ד"ר ריבי כהן, עו"ד - ד"ר ריבי כהן הוסמכה בשנת 1996, בעלת תואר דוקטור משנת 2000, מאוניברסיטת בר אילן.
ד"ר כהן מומחית בדיני ביטוח, דיני חוזים וסדרי דין והיא מכהנת כסגנית הנשיא בקריה האקדמית אונו.
ד"ר כהן משמשת כדירקטורית בחברת הביטוח "הפניקס".

פרסומים

שותפי המשרד מפרסמים תדיר מאמרים, ובין היתר, עו"ד אופיר סטרשנוב פרסם מאמרים בנושאים של אחריות מנהלים בעבירות כלכליות, הליכי הסגרה לפי הדין הישראלי, החלטה להעמיד לדין ועילות סגירת תיק והגנה מן הצדק. עו"ד אופיר סטרשנוב [ביחד עם עו"ד דב כהן] פרסמו מאמר בנושא "פסילת דירקטור בחברה ציבורית מכהונה בעקבות הרשעה" בכתב-העת "תאגידים".
השופט סטרשנוב פרסם שני ספרים "צדק תחת אש" ו"ילדים ונוער בראי המשפט", וכן שורה ארוכה של מאמרים משפטיים.
לד"ר כהן פרסומים אקדמיים בתחום הביטוח, לרבות הספר המנחה בתחום וכן מאמרים רבים.

אייקון פרוייקטים

מן העיתונות

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת כהן סטרשנוב משרד עורכי דין

 • רפורמת עבירות ההמתה

  רפורמת עבירות ההמתה

  סקירת תיקון מס׳ 137 לחוק העונשין (תיקון מס' 137) התשע"ט-2019 שהגדיר מחדש את עבירות הרצח וההריגה במשפט הישראלי

  רפורמת עבירות ההמתה

 • התיישנות עבירות

  התיישנות עבירות

  סקירת תיקון מס' 87 לחוק סדר הדין הפלילי (נוסח משולב), תשמ"ב-1982, אשר שינה ללא היכר את דיני ההתיישנות במשפט הפלילי הישראלי

  התיישנות עבירות

בנוסף אולי יעניין אותך

 • "אם המציאות של גלי הקורונה תמשיך להתקיים, אנחנו נחווה קריסה של מועדונים גדולים"

  הנזקים של גל הקורונה מורגשים היטב בעולם הספורט. החשש של קבוצות, תאגידים וספורטאים יחידים הוא לא רק מהגל השני, אלא מגל שירדוף גל וינתק את מכונות ההנשמה של עולם הספורט: זכויות השידור, הספונסרים, וכמובן הקהל. על אף שמדובר בפגיעה רוחבית, ישנם ענפי ספורט שיפגעו יותר מאשר ענפים אחרים, וישנן מדינות שצפויות להיפגע באופן קשה יותר, ויתכן שישראל היא אחת מהן

  "אם המציאות של גלי הקורונה תמשיך להתקיים, אנחנו נחווה קריסה של מועדונים גדולים"

 • האם אפליקציית טיקטוק מהווה סכנה לפרטיות? כן, אבל היא לא שונה באופן מהותי מאפליקציות אחרות

  בזמן שעיני כולם נשואות כעת כלפי טיקטוק ומעורבותה עם הממשל הסיני, צריך לזכור שהיא אינה שונה באופן מהותי מאפליקציות אחרות הזמינות לציבור

  האם אפליקציית טיקטוק מהווה סכנה לפרטיות? כן, אבל היא לא שונה באופן מהותי מאפליקציות אחרות

 • קריאה נוספת להגמשת פרשנות סעיף 30(א)(5) לחוק מע"מ או לתיקון חקיקה, על מנת לעודד יצוא שירותים בעידן הקורונה

  פרשנות בתי המשפט מאיינת הלכה למעשה את הטבת המס בדמות מע"מ בשיעור אפס על עסקאות ייצוא שירותים לתושבי חוץ, כאשר גם תושב ישראל נהנה מהשירות ולו בעקיפין. יש לקוות כי לאור קריאת בית המשפט ומצב המשק בעקבות הקורונה, יהיה שינוי חקיקה בתחום, אשר יאפשר את הנגשת הטבת המס לציבור העוסקים

  קריאה נוספת להגמשת פרשנות סעיף 30(א)(5) לחוק מע"מ או לתיקון חקיקה, על מנת לעודד יצוא שירותים בעידן הקורונה

 • היחס לתיירות במשבר הקורונה: עוד מחדל בשרשרת ארוכה של מחדלים

  ענף התיירות ספג מכה קשה בעולם כולו; בישראל ממתינים לפתיחת השמיים כדי "לחזור לשגרה". עו"ד גדיאל בלושטיין ממשרד AYR – על האתגרים הצפויים ודרכי פעולה אפשרויות

  היחס לתיירות במשבר הקורונה: עוד מחדל בשרשרת ארוכה של מחדלים