לבנת מאיר ושות' – עורכי דין

דיני עבודה, דיני מקרקעין, דיני חברות, טיפול בגיל השלישי וקניין רוחני

לבנת מאיר ושות' – עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1998
תחום: דיני עבודה, דיני מקרקעין, דיני חברות, טיפול בגיל השלישי וקניין רוחני
כתובת: הגן הטכנולוגי ירושלים, רחוב אגודת ספורט הפועל 2, ירושלים, ת.ד. 48193, ירושלים 9148101
טלפון: 02-6799533
פקס: 02-6799522
דוא"ל: Mail@LMF.co.il
אתר החברה: http://www.LMF.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ראסל ד מאיר, לבנת מאיר ושות' – עורכי דין

  ראסל ד מאיר

  שותף בכיר מייסד

  לבנת מאיר ושות' – עורכי דין

  לפרופיל המלא

  ראסל ד מאיר
 • חן לבנת, לבנת מאיר ושות' – עורכי דין

  חן לבנת

  שותף בכיר מייסד

  לבנת מאיר ושות' – עורכי דין

  לפרופיל המלא

  חן לבנת
אייקון אודות

אודות לבנת מאיר ושות' – עורכי דין

לבנת, מאיר ושות', הוא משרד בוטיק ירושלמי המשרת לקוחות מישראל ומחו"ל באופן מקצועי, אישי ונגיש. למשרד ניסיון נרחב בתחומי משפט רבים, לרבות דיני עבודה, דיני חברות ודיני מקרקעין.
במהלך השנים האחרונות, המשרד פיתח מומחיות גם בנושאים הקשורים לגיל השלישי, כדיני סיעוד, כשרות משפטית ועיזבונות. המשרד מספק שירותים משפטיים מהמעלה הראשונה באופן מעשי ויעיל, הודות למומחיות של עורכי הדין המנוסים ובעלי הראייה העסקית שלו, אשר יוזמים, מתכננים ומלווים עסקאות החל משלב הרעיון ועד להשלמתן.
השותפים המייסדים, עורכי הדין חן לבנת וראסל ד. מאיר, הם עורכי דין עתירי-ותק, המתגאים בעשרות שנות ניסיון משפטי ומעורבים אישית בכל תיק ותיק. עו"ד מאיר חבר בלשכות עורכי הדין הן בארה"ב והן בישראל, וניסיונו המשפטי בשתי המדינות מספק לו יכולות ייחודיות בייעוץ ללקוחות שענייניהם כוללים את שתי המדינות.

תחומי התמחות

דיני תעסוקה ועבודה
המשרד מייצג את כל סוגי המעסיקים, לרבות עסקים קטנים, תאגידים בינלאומיים גדולים, חברות ציבוריות ושגרירויות זרות. המשרד מתמחה בייעוץ והדרכה בנוגע לחובות המעסיק וזכויות עובדים בחוק הישראלי, לרבות חוזי העסקה, תנאים סוציאליים, סוגיות ביטוחיות וזכויות עובדים זרים. באם נדרש, המשרד מספק שירותי ייצוג בערכאות ומייצג את לקוחותיו בפני בתי הדין לעבודה בתביעות בנושאי פיטורין שלא כדין, פיצויי פיטורין, תביעות אפליה, הפרות חוזים, תנאים מגבילים, הסדרי תגמולים וכדומה.

דיני מקרקעין
למשרד ניסיון רחב בייצוג לקוחות בעסקאות מכר ורכש של נכסים. עסקאות אלו נעות מרכישות ומכירות של יחידות דיור קטנות על ידי לקוחות פרטיים ועד לפרויקטים של יזמים וקבוצות רכישה כולל פרויקטים של התחדשות עירונית רחבי-היקף.
למשרד התמחות מיוחדת בייצוג לקוחות בפרויקטי פיתוח הכוללים מאות יחידות דיור ושטחי מסחר, לרבות קניונים, בנייני משרדים ואזורי תעשיה, בכל רחבי הארץ. צוות המשרד מנוסה בטיפול בכלל היבטי הפיתוח, התכנון, הבנייה והניהול של נדל"ן. המשרד ייצג לקוחות מול ועדות תכנון ובניה ורשות מקרקעי ישראל; התדיין במאות תיקי תכנון ובניה; וניהול מו"מ וייצוג בבתי משפט בסכסוכים נלווים.

דיני חברות
מאז הקמתו, המשרד מעורב בייעוץ מקצועי לעסקים בנוגע למגוון רחב של סוגיות, ובייחוד לחברות היי טק. בנוסף לייצוג לקוחות בעסקאות מכל הסוגים, לעורכי הדין במשרד מומחיות בכל שלבי מחזור החיים של החברה: מהקמת עסקים חדשים, עסקאות, גיוסי מימון, מיזוגים ורכישות, דרך מכירה או הנפקה של החברה, פירוקים וכדומה. למשרד ניסיון נרחב בייצוג סטארט-אפים וחברות מבוססות כמו גם משקיעים, ובייחוד משקיעים זרים המעוניינים להשקיע בחברות ישראליות או לרכוש עסקים מקומיים, וכן עסקים ישראליים המבקשים להקים פעילות בחו"ל. המשרד מספק שירותי ייעוץ שוטפים בנוגע לקשרים בין חברות אם זרות לחברות בת או חברות קשורות שלהן בישראל, וכן לבנקים ומוסדות פיננסיים זרים בפעילויותיהם בישראל. לצוות המשרד מומחיות בתכנון, מו"מ ועריכת חוזים למיזמים משותפים בינלאומיים מורכבים, והוא ליווה הנפקות פרטיות וציבוריות בארה"ב ובישראל, וכן עסקאות מיזוגים ורכישות, הסדרי מימון והסכמי הפצה ושיווק בינלאומיים כגון זכיינות הפצה, סוכנויות מכירה, חברות בת זרות והסדרי OEM, מכתבי אשראי והסדרי מימון בינלאומיים אחרים.

טיפול בגיל השלישי
מחלקת הגיל השלישי של המשרד משרתת לקוחות פרטיים מכל הגילאים בנושאים הקשורים לנאמנויות, עיזבונות, צוואות וייפויי כוח – ומעודדת את לקוחות המשרד לקבל החלטות בנושאי סיעוד ותכנון ירושות כאשר עודם מסוגלים לעשות כן וללא התערבות של בתי המשפט. בעקבות הכניסה לתוקף בשנת 2017 של תיקון 18 לחוק הכשרות והאפטרופסות, אשר מגן על האינטרסים של קשישי ישראל ומספק להם את הכוח לקבוע בעצמם את גורלם בהקשר של הטיפול בהם וענייניהם הפיננסיים, חל זינוק בביקוש מצד לקוחות המעוניינים להסדיר את הנושאים הללו. בפרט, המשרד מטפל בייפויי כוח לטיפול רפואי, הנחיות רפואיות מקדימות, ייפוי כח מתמשכים, כמו גם ייפויי כוח וצוואות מסורתיות. המשרד מטפל בהליכי אפוטרופסות, מימוש עזבונות מישראל ומחו"ל, וייעוץ ללקוחות בנוגע להגנה על זכויותיהם, לרבות השלכות מיסוי אפשריות.

קניין רוחני
המשרד מספק שירותי ייעוץ בקניין רוחני למגוון רחב של לקוחות, החל מחברות הזנק ועד לקונגלומרטים ישראליים גדולים, עם התמחות בנושאים משפטיים הקשורים לזכויות יוצרים וסימני מסחר.

הגנה על פרטיות
למשרד מומחיות בתחום ההגנה על פרטיות והזכויות להגנה על נתונים אישיים והתחייבויות הקשורות ל – GDPR (תקנות ההגנה על נתונים של גוש האירו). אחד משותפי המשרד חיבר את הפרק על ישראל בספר הבינלאומי "Global Privacy and Security Law".

ליטיגציה
המשרד מייצג את לקוחותיו בכל הערכאות, לרבות בית המשפט העליון, וקצר הצלחות במגוון תיקים – נצחונות ותקדימים משפטיים בבית המשפט, וכן הסדרים מחוץ לכתלי בית המשפט. ניסיון הייצוג המשפטי של המשרד כולל מחלוקות בנושאי יחסי עבודה וקניין רוחני, נדל"ן מסחרי ולמגורים, חדלות פירעון, וייצוג שגרירויות בנושאי חסינות דיפלומטית, נדל"ן והעסקה.

השותפים

עו"ד ראסל ד. מאיר
עו"ד מאיר עלה לישראל בשנת 1990 מניו-יורק. הוא בעל תואר במשפטים מבית הספר למשפטים ע"ש Benjamin N. Cardozo של Yeshiva University והוא חבר בלשכות הדין גם בארה"ב וגם בישראל. עו"ד מאיר שימש כיועץ משפטי פנימי של בנקים מסחריים גדולים בניו-יורק, תוך התמחות במימון מסחרי, וכן כעו"ד במשרד תל-אביבי מוביל, לפני שהקים את לבנת, מאיר ושות'. הוא מומחה לדיני תעסוקה ועבודה, סוגיות תאגידים ומסחר בינלאומיות, טיפול בגיל השלישי, מימון וסחר, ויש לו ניסיון משפטי ועסקי נרחב בסיוע לחברות הייטק. בנוסף, הוא מייצג ומייעץ באופן שוטף למספר שגרירויות וממשלות זרות בנוגע לחוקי מדינת ישראל. הוא חיבר פרסומים רבים, לרבות הפרק הישראלי בחיבור הבינלאומי "International Employment Law", הפרק על ישראל בחיבור על הגנת הנתונים וחוקי הפרטיות, ואת הפרק הישראלי במדריך בינלאומי על עסקאות בינלאומיות מובטחות. הוא פועל גם פרו בונו ובהתנדבות, בייחוד בייעוץ משפטי לעולים חדשים. 

עו"ד חן לבנת
לעו"ד חן לבנת, שנולד בתל-אביב, תואר במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים. לפני שהקים את המשרד יחד עם עו"ד מאיר, עבד במשרד עו"ד ישראלי מכובד ונודע. הוא מייצג מנוסה בבתי המשפט, ומתמחה בעסקאות נדל"ן מורכבות, מטפל באופן שוטף בעסקאות נדל"ן מכל הסוגים כולל מגורים, נדל"ן מניב ומיזמי תשתית, כמו כן כולל התמחותו קבוצות רכישה, עמותות בניה, ופרויקטים של התחדשות עירונית למיניהם.  כן עוסק עו"ד לבנת בדיני חברות בינלאומיים ונושאים מסחריים. עו"ד לבנת ייצג בהצלחה לקוחות בבתי המשפט על כל ערכאותיהם ובוררויות בכל היקף. יש לו ניסיון משפטי ומסחרי עתיר בסיוע לחברות הייטק בכל שלבי הפעילות שלהן, מהקמה ומימון ראשוני ועד לאקזיט, והוא מיומן בתחום פשיטות הרגל ופירוקי החברות. עו"ד לבנת הוא בורר מנוסה. הוא פועל גם פרו בונו, בסיוע לחסרי ייצוג משפטי ראוי.

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

בנוסף אולי יעניין אותך