נופ-הנדסה ג.ג בע"מ

בנייה, ניהול, יזמות, התחדשות עירונית

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1996
תחום: בנייה, ניהול, יזמות, התחדשות עירונית
כתובת: דרך מנחם בגין 132, תל אביב, מגדלי עזריאלי – המגדל המרובע קומה 24
טלפון: 074-7038514
פקס: 074-7038456
דוא"ל: mor@nof-eng.co.il
אתר החברה: http://www.nof-enf.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • צחי גינזבורג, נופ-הנדסה ג.ג בע"מ

  צחי גינזבורג

  מנכ"ל ובעלים

  נופ-הנדסה ג.ג בע"מ

אייקון אודות

אודות נופ-הנדסה ג.ג בע"מ

נופ-הנדסה ג.ג הוקמה בשנת 1996 על ידי צחי גינזבורג, מהנדס אזרחי בוגר הטכניון ובעל למעלה מ-20 שנות ניסיון בהקמת פרויקטים גדולים. נופ-הנדסה חרתה על דגלה ערכים של אמינות, מקצועיות והקשבה לכל לקוח, ואלו אשר הקנו לה את המוניטין הרב לו היא זוכה בתחום. פעילות החברה מושתתת כמו כן על סטנדרטים של איכות, הקפדה על פרטים, תכנון חכם, עמידה בלוחות זמנים ורמת שירות אופטימאלית. כל אלו, לרבות האיתנות הפיננסית ממנה נהנית החברה כמו גם ליווי הפרויקטים מצד בנקים גדולים ומשרד עורכי דין מוביל, מעניקים ללקוחותיה שקט נפשי ביודעם כי השקעתם קורמת עור וגידים, תחת הידיים המקצועיות והנאמנות ביותר. 

אנשי מקצוע מהשורה הראשונה

לאורך שנות פעילותה תכננה, יזמה והקימה החברה מגוון רחב של פרויקטים למגורים באזורים המבוקשים בישראל ולצורך הבנייה עצמה היא בוחרת בקפידה רבה קבלני ביצוע מהשורה הראשונה ומפקחת על הבנייה מראשיתה ועד לביצוע הסופי כולל עבודות הגמר. לצורך ליווי הפרויקטים מעסיקה החברה יועצים, מהנדסים, מעצבים ואדריכלים, כולם בעלי ניסיון וידע רבים. החברה עומדת בכל תקני האיכות בתחום הבנייה. מטה החברה כולל בנוסף לגינזבורג המנכ"ל גם מנהלת שירות דיירים, מהנדס אזרחי המפקח על הבניה בשטח ומנהלת משרד. עובדת היותו של גינזבורג מהנדס אזרחי אשר כל עיסוקו המקצועי והשכלתו האקדמית הרחבה נסובים סביב עולמות ההנדסה מעניקים לחברה יכולות הנדסיות ייחודיות והתמודדות מוצלחת עם פרויקטים מורכבים ומאתגרים.

צחי גיזנבורג, מנכ"ל ומייסד

החברה הוקמה על ידי צחי גיזנבורג, מנכ"ל החברה, בעל תואר מהנדס (Bsc) בהנדסה אזרחית ותואר שני (MBA) במינהל עסקים. לצחי ניסיון עשיר בניהול והקמת פרויקטים גדולים ועד היום ולאורך השנים הוא הקים אלפי יחידות דיור ברחבי הארץ, הן למגזר הפרטי והן למגזר הציבורי. גינזבורג כיהן במהלך השנים במשרות בכירות בתחום הנדל"ן ובין השאר שימש כסמנכ"ל הנדסה בחברת גינדי החזקות, כמנהל תחום מגורים בחברת גב-ים ובתפקידים נוספים הקשורים להיותו מהנדס בנין. גינזבורג מכהן כיום כיזם פעיל במרכז הבנייה הישראלי וחבר נשיאות בכנס עיר הנדל"ן – התחדשות עירונית והוא משתתף בוועדות מומחים שונות הקשורות לתחום הנדל"ן.

התמקדות על התחדשות עירונית

החברה פעילה כאמור בתחום הנדל"ן וההנדסה למעלה מ-20 שנה ובחלק מהזמן עסקה בין היתר בבניית פרויקטים למגורים ואף בתחום הבנייה ציבורית. כך למשל הייתה החברה אחראית לפרויקט ענק של שיקום כ-1000 מקלטים ביישובי גבול הצפון, שיקום מקלטים ביישובי עוטף עזה, בניית מתקני זיקוק מתקדמים המצמצמים את זיהום האוויר בבתי זיקוק באשדוד ובחיפה וניהול הקמת פארק לוגיסטי הכולל שטח של כ-70 דונם באזור התעשייה החדש של מודיעין. בפארק עצמו מרכז לוגיסטי בשטח של 11,500 מ"ר ומבנים נוספים בשטח של כ-10,000 מ"ר. החל משנת 2012 ועם כניסתו לתוקף של תיקון 2 (הריסה ובנייה) לתוכנית תמ"א 38 החליטה החברה להתמקד בתחום ההתחדשות העירונית והיא נחשבת כיום לאחת החברות החלוציות בתחום לוהט זה. בנופ-הנדסה מאמינים מאוד בתמ"א 38/2 כתוכנית להתחדשות מרכזים אורבניים מתיישנים, והחברה נהנית מיכולות מוכחות בקבלת היתרי בנייה בפרקי זמן קצרים יחסית, כמו גם התמודדות נכונה עם וועדות התכנון המקומיות והמחוזיות.

פרויקטים נבחרים

כאמור עיקר פעילותה כיום של החברה הינו בתחום ההתחדשות העירונית והחברה אחראית לייזום עשרות פרויקטים במסלול תמ"א 38/2 במרכז הארץ ובצפונה כאשר חלקם בביצוע וחלקם בשלבי תכנון מתקדמים. מבין פרויקטים אלו ניתן למנות את הבאים:

אילת 12, ההגנה 40 גבעתיים – במסגרת פרויקט זה הנמצא בביצוע פינתה החברה 2 בניינים ישנים בני 3 קומות ו-14 דירות ובמקומם היא בונה כעת מגדל מגורים יוקרתי המתנשא לגובה 8 קומות וכולל 40 דירות. תמהיל הדירות בפרויקט כולל דירות 3,4 ו-5 חדרים וכמו כן דופלקס ופנטהאוז. כמו כן החברה מקימה חניון תת קרקעי לרווחת הדיירים. יש לציין כי פרויקט זה הינו האחרון שנבנה בשכונת גבעת רמב"ם בגבעתיים בגובה של 8 קומות והמשמעות היא כי הדירות העליונות ייהנו מנוף פתוח לגמרי.

אילת 16, גבעתיים – במסגרת הפרויקט תפנה החברה בניין ישן בן 3 קומות ו-9 דירות ובמקומו תבנה בניין חדיש בן 7 קומות ו-17 דירות. תמהיל הדירות יכלול דירות בנות 5 ו-6 חדרים וכולן יכללו מרפסת שמש וחנייה פרטית בחניון תת קרקעי.

בר אילן 25, רעננה – במסגרת הפרויקט ייהרס בניין ישן בן 3 קומות ו-12 דירות ובמקומו תבנה החברה מגדל מגורים חדיש בן 8 קומות ו-29 דירות. תמהיל הדירות בפרויקט זה כולל בעיקר דירות 4 ו-5 חדרים וכמו כן פנטהאוז ענק בשטח של 160 מ"ר. גם בפרויקט זה בונה החברה חניון תת קרקעי לרוות הדיירים ויש לציין כי זהו הפרויקט היחידי ברחוב בר אילן אשר יאושר במסלול תמ"א 38/ 2 ולא תמ"א 38/1 כמו בשאר הרחוב המרובה ההתחדשות העירונית.

גת 3, חיפה – במסגרת הפרויקט תפנה החברה בניין ישן בן 2 קומות ו-6 דירות ובמקומו תבנה בניין בוטיק של 6 קומות ו-14 דירות. הבניין ממוקם במרכז אחוזה בחיפה כך שלחלק מהדירות (4 חדרים ופנטהאוז) יהיה נוף פתוח לים.

סמולנסקין 1, חיפה – במסגרת הפרויקט תפנה החברה בניין בן 3 קומות ו-9 דירות ובמקומו תבנה בניין מגורים יוקרתי בן 6 קומות ו-23 דירות. הבניין נבנה על שטח גדול במיוחד של דונם וחצי וייבנו בו דירות יוקרה מרווחות בעלות מרפסות עם נוף לים. עקב מיקומו הבניין ייהנה מבולטות סביבתית.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • BLADDER EPICHECK: בדיקת שתן אפיגנטית לאבחון מוקדם של סרטן שלפוחית השתן שאינו חודר שריר

  בדיקה חדשנית לא פולשנית זמינה בישראל, מאושרת על ידי משרד הבריאות הישראלי ועל ידי האיחוד האירופאי ובעלת תקן CE

  BLADDER EPICHECK: בדיקת שתן אפיגנטית לאבחון מוקדם של סרטן שלפוחית השתן שאינו חודר שריר

 • טיפים לניהול עסקה מוצלחת בסין

  התקבלה החלטה בדירקטוריון החברה לפתח הפעילות בסין? עכשיו מתחילה דרך ארוכה ומסועפת שראשיתה בצעדים קטנים אך משמעותיים. הנה כמה Does and Don’ts שכדאי לזכור לקראת התקשרות בסין

  טיפים לניהול עסקה מוצלחת בסין

 • סביבת ה– M&A הברזילאית ויוזמות חדשות של חוקי טכנולוגיה וחדשנות

  מטרת מאמר זה הינה ליצור ולהציג זווית הסתכלות על שוק המיזוגים והרכישות בברזיל וכן לתאר את ההזדמנויות השונות להשקעות זרות במדינה, בייחוד, לאור יוזמות חדשות של הממשל הפדרלי החדש בהקשר של קידום חדשנות ועסקים דיגיטליים.

  סביבת ה– M&A הברזילאית ויוזמות חדשות של חוקי טכנולוגיה וחדשנות

 • איך בודקים נזילות במה שלא נזיל?

  איך בודקים נזילות במה שלא נזיל?