נופ-הנדסה ג.ג בע"מ

בנייה, ניהול, יזמות, התחדשות עירונית

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1996
תחום: בנייה, ניהול, יזמות, התחדשות עירונית
כתובת: דרך מנחם בגין 132, תל אביב, מגדלי עזריאלי – המגדל המרובע קומה 24
טלפון: 074-7038514
פקס: 074-7038456
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.nof-enf.co.il
Instagram: לחץ לצפייה
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • צחי גינזבורג

  צחי גינזבורג

  מנכ"ל ובעלים

  נופ-הנדסה ג.ג בע"מ

  עוד על צחי גינזבורג

  צחי גינזבורג
אייקון אודות

אודות נופ-הנדסה ג.ג בע"מ

נופ-הנדסה ג.ג הוקמה בשנת 1996 על ידי צחי גינזבורג, מהנדס אזרחי בוגר הטכניון ובעל למעלה מ-20 שנות ניסיון בהקמת פרויקטים גדולים. נופ-הנדסה חרתה על דגלה ערכים של אמינות, מקצועיות והקשבה לכל לקוח, ואלו אשר הקנו לה את המוניטין הרב לו היא זוכה בתחום. פעילות החברה מושתתת כמו כן על סטנדרטים של איכות, הקפדה על פרטים, תכנון חכם, עמידה בלוחות זמנים ורמת שירות אופטימאלית. כל אלו, לרבות האיתנות הפיננסית ממנה נהנית החברה כמו גם ליווי הפרויקטים מצד בנקים גדולים ומשרד עורכי דין מוביל, מעניקים ללקוחותיה שקט נפשי ביודעם כי השקעתם קורמת עור וגידים, תחת הידיים המקצועיות והנאמנות ביותר.

אנשי מקצוע מהשורה הראשונה

לאורך שנות פעילותה תכננה, יזמה והקימה החברה מגוון רחב של פרויקטים למגורים באזורים המבוקשים בישראל ולצורך הבנייה עצמה היא בוחרת בקפידה רבה קבלני ביצוע מהשורה הראשונה ומפקחת על הבנייה מראשיתה ועד לביצוע הסופי כולל עבודות הגמר. לצורך ליווי הפרויקטים מעסיקה החברה יועצים, מהנדסים, מעצבים ואדריכלים, כולם בעלי ניסיון וידע רבים. החברה עומדת בכל תקני האיכות בתחום הבנייה. מטה החברה כולל בנוסף לגינזבורג המנכ"ל גם מנהלת שירות דיירים, מהנדס אזרחי המפקח על הבניה בשטח ומנהלת משרד. עובדת היותו של גינזבורג מהנדס אזרחי אשר כל עיסוקו המקצועי והשכלתו האקדמית הרחבה נסובים סביב עולמות ההנדסה מעניקים לחברה יכולות הנדסיות ייחודיות והתמודדות מוצלחת עם פרויקטים מורכבים ומאתגרים.

צחי גיזנבורג, מנכ"ל ומייסד

החברה הוקמה על ידי צחי גיזנבורג, מנכ"ל החברה, בעל תואר מהנדס (.B.Sc) בהנדסה אזרחית ותואר שני (MBA) במינהל עסקים. לצחי ניסיון עשיר בניהול והקמת פרויקטים גדולים ועד היום ולאורך השנים הוא הקים אלפי יחידות דיור ברחבי הארץ, הן למגזר הפרטי והן למגזר הציבורי. גינזבורג כיהן במהלך השנים במשרות בכירות בתחום הנדל"ן ובין השאר שימש כסמנכ"ל הנדסה בחברת גינדי החזקות, כמנהל תחום מגורים בחברת גב-ים ובתפקידים נוספים הקשורים להיותו מהנדס בנין. גינזבורג מכהן כיום כיזם פעיל במרכז הבנייה הישראלי וחבר נשיאות בכנס עיר הנדל"ן – התחדשות עירונית והוא משתתף בוועדות מומחים שונות הקשורות לתחום הנדל"ן.

התמקדות על התחדשות עירונית

החברה פעילה כאמור בתחום הנדל"ן וההנדסה למעלה מ-20 שנה ובחלק מהזמן עסקה בין היתר בבניית פרויקטים למגורים ואף בתחום הבנייה ציבורית. כך למשל הייתה החברה אחראית לפרויקט ענק של שיקום כ-1000 מקלטים ביישובי גבול הצפון, שיקום מקלטים ביישובי עוטף עזה, בניית מתקני זיקוק מתקדמים המצמצמים את זיהום האוויר בבתי זיקוק באשדוד ובחיפה וניהול הקמת פארק לוגיסטי הכולל שטח של כ-70 דונם באזור התעשייה החדש של מודיעין. בפארק עצמו מרכז לוגיסטי בשטח של 11,500 מ"ר ומבנים נוספים בשטח של כ-10,000 מ"ר.החל משנת 2012 ועם כניסתו לתוקף של תיקון 2 (הריסה ובנייה) לתוכנית תמ"א 38 החליטה החברה להתמקד בתחום ההתחדשות העירונית והיא נחשבת כיום לאחת החברות החלוציות בתחום לוהט זה. בנופ-הנדסה מאמינים מאוד בתמ"א 38/2 כתוכנית להתחדשות מרכזים אורבניים מתיישנים, והחברה נהנית מיכולות מוכחות בקבלת היתרי בנייה בפרקי זמן קצרים יחסית, כמו גם התמודדות נכונה עם וועדות התכנון המקומיות והמחוזיות.

פרויקטים נבחרים

כאמור עיקר פעילותה כיום של החברה הינו בתחום ההתחדשות העירונית והחברה אחראית לייזום עשרות פרויקטים במסלול תמ"א 38/2 במרכז הארץ ובצפונה כאשר חלקם בביצוע וחלקם בשלבי תכנון מתקדמים. מבין פרויקטים אלו ניתן למנות את הבאים:

אילת 12, ההגנה 40 גבעתיים – פרויקט זה אוכלס. במסגרת הפרויקט פינתה החברה 2 בניינים ישנים בני 3 קומות ו-14 דירות ובמקומם בנתה מגדל מגורים יוקרתי המתנשא לגובה 8 קומות וכולל 40 דירות. תמהיל הדירות בפרויקט כולל דירות 4,3 ו-5 חדרים וכמו כן דופלקס ופנטהאוז. כמו כן החברה הקימה חניון תת קרקעי לרווחת הדיירים. יש לציין כי פרויקט זה הינו האחרון שנבנה בשכונת גבעת רמב"ם בגבעתיים בגובה של 8 קומות והמשמעות היא כי הדירות העליונות נהנות מנוף פתוח לגמרי.

אילת 16, גבעתיים – במסגרת הפרויקט תפנה החברה בניין ישן בן 3 קומות ו-9 דירות ובמקומו תבנה בניין חדיש בן 7 קומות ו-17 דירות. תמהיל הדירות יכלול דירות בנות 5 ו-6 חדרים וכולן יכללו מרפסת שמש וחנייה פרטית בחניון תת קרקעי. הבניה צפויה להתחיל בתחילת 2022.

גת 3, חיפה – במסגרת הפרויקט תפנה החברה בניין ישן בן 2 קומות ו-6 דירות ובמקומו תבנה בניין בוטיק של 6 קומות ו-14 דירות. הבניין ממוקם במרכז אחוזה בחיפה כך שלחלק מהדירות (4 חדרים ופנטהאוז) יהיה נוף פתוח לים.

התשבי 60, חיפה – במסגרת הפרויקט תפנה החברה בניין בן 3 קומות ו-6 דירות ובמקומו תבנה בניין בוטיק יוקרתי של 13 דירות בפינת הרחובות תשבי והחורשה. הבניין יפנה לכיוון דרום מערב עם נוף חלומי לים. ויכלול חניה ומחסן תת קרקעיים לכל דייר. הבניה צפויה להתחיל במהלך 2022.

גנסין 8-10 גבעתיים - במסגרת הפרויקט תפנה החברה 2 בניינים ו12 דירות ובמקומם תבנה בניין אחד משותף בן 7 קומות ו 25 דירות. לכל דירה תהיה חניה תת קרקעית ומחסן. הפרויקט ממוקם בגבעת רמבם המבוקשת, בשדרת עצים ירוקה וקסומה.

אשתורי הפרחי 6 תל אביב - פרויקט הממוקם סמוך לכיכר בזל, בצפון הישן של תל אביב. במסגרת הפרויקט תפנה החברה בניין של 4 קומות ו16 דירות ובמקומו תבנה בניין של 7 קומות ו 24 דירות. הבניין יכלול חניון תת קרקעי.

השר משה 3-5, עוזיאל 137-139 ר"ג - בלב רמת גן מתוכנן פרויקט פינוי בינוי במסגרתו יפונו 4 בניינים ו24 דירות ובמקומם ייבנו 2 מגדלים מפוארים בני 9-14 קומות ו72 דירות. הדיירים בפרויקט ייהנו מחניון תת קרקעי, מחסנים, נוף פתוח, יוקרה וחדשנות.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פורום בכירי תחום המיסוי 2022

  בתאריך ה- 7.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי תחום המיסוי.

  פורום בכירי תחום המיסוי 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022