פייפר כהן, משרד עורכי דין

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2007
תחום: נזיקין ודיני ביטוח
כתובת: רח' הסדנה 6, כפר סבא
טלפון: 077-5180500
פקס: 077-5180501
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://fclaw.co.il/
Facebook: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים

    עו"ד אייל פייפר - שותף מייסד
    עו"ד שרית פייפר-כהן- שותפה מייסדת
אייקון אודות

אודות פייפר כהן, משרד עורכי דין

אתר פיצויים
https://pitzuim.co.il/

משרד עורכי דין פייפר-כהן הוקם בשנת 2007 על ידי השותפים המייסדים עוה”ד אייל פייפר ועוה"ד שרית כהן. המשרד הוקם כמשרד משפחתי המבטא את חזונם של השניים להעניק ליווי וייעוץ משפטי בתביעות, לצורך השגת כספים ופיצויים המגיעים ללקוחותיהם מחברות הביטוח בתחומי הבריאות והרפואה. הודות לידע הרחב אותו צבר המשרד, כמו גם המומחיות הייחודית אותה פיתח בתחום הנזיקין על כל רבדיו, הוא זכה וזוכה לשיעורי הצלחה יוצא דופן, גם בתיקים מורכבים ביותר, בתביעות נגד חברות הביטוח ומשרד הביטחון. צוות המשרד מונה שבעה עורכי דין נוספים העובדים לצדם של עורכי הדין פייפר וכהן, ועל התיקים בהם עוסק הצוות הרחב נמנות תביעות לשם השגת זכויות עקב אובדן כושר עבודה, פרישה מוקדמת ממקום העבודה, בעיות רפואיות, ליקויי תפקוד, נכויות וסיעוד. עורכי הדין במשרד מתאפיינים בהקשבה, מסירות ונחישות להביא להשגת הפיצויים שמגיעים ללקוחותיהם. הם לא מוותרים לעולם, גם במקום שאחרים נכשלו, ומוצאים דרכים יצירתיות לעזור ללקוחות לקבל את זכויותיהם הצודקות.

התמחויות המשרד
משרד עורכי דין פייפר-כהן מתמחה בדיני נזיקין, דיני ביטוח לאומי, דיני פנסיות (קרנות פנסיה), וחברות ביטוח והוא מספק שירותי ייעוץ, ליווי וייצוג במקרים של תאונות דרכים, תאונות עבודה, אובדן כושר עבודה, נכויות, מחלות קשות, סיעוד, ניתוחים ומקרי פטירה, ועוד. כמו כן מתמחה המשרד בסוגיות של פרישה מוקדמת ממקום העבודה וליקויי תפקוד.

אובדן כושר עבודה ותאונות עבודה
עורכי הדין במשרד פייפר-כהן מכירים היטב ולעומק את כלל התהליכים הדרושים להגשת תביעות תאונות עבודה באופן מוצלח ובר-תוצאות. הם דואגים למיצוי זכויותיהם של נפגעי עבודה, מלווים, מגישים תביעות ומייצגים אותם מול חברת הביטוח, קרן הפנסיה והמוסד לביטוח לאומי, וכן בכל הערכאות המשפטיות.

תאונות דרכים
המשרד מעניק שירותים משפטיים מקצועיים ומונחי תוצאות ללקוחותיו, נפגעי תאונות דרכים, על מנת שיזכו לקבל את מלוא הפיצויים המגיעים להם ובזמן הקצר ביותר. המשרד מתמחה בתביעות תאונות דרכים ומנחה את לקוחותיו בכל המסמכים והתיעוד הדרושים מרגע התאונה ועד להגשת התביעה, כך שיקבלו את המקסימום המגיע להם מחברת הביטוח. עורכי הדין במשרד יודעים ומכירים את התהליך לעומקו ומלווים את הנפגעים ובני משפחותיהם עד לקבלת הפיצויים הדרושים מחברות הביטוח.

תביעות סיעוד
המשרד מעניק שירות משפטי ללקוחות שהפכו סיעודיים ולבני משפחתם. לאור הניסיון הרב שצבר המשרד ומיטב המומחים המספקים לו ייעוץ באופן שוטף, לקוחות המשרד זוכים לקבל את השירות המשפטי המקצועי, המקיף והטוב ביותר עד למיצוי כלל הזכויות המגיעות להם. השירות המוענק במשרד עורכי דין פייפר-כהן, מבוסס על ידע מוקדם עצום ונרחב ואינספור הצלחות בתיקים סטנדרטיים ומורכבים.

תביעות נזיקין
מדי יום מתרחשים בישראל אלפי מקרים של פגיעות בגוף, בנפש או ברכוש. במקרים רבים של פגיעות ניתן להצביע באופן ברור על הגורם המזיק ולפעול כנגדו באמצעות הגשת תביעת נזיקין שתוביל לקבלת פיצוי כספי. המשרד מעניק שירות משפטי, איכותי ויוצא דופן ללקוחותיו בתחום הנזיקין עד לקבלת מלוא הזכויות המגיעות להם.

תביעות ביטוח לאומי
המשרד מעניק ליווי מקצועי מהשורה הראשונה בתחום תביעות הביטוח הלאומי והולך יד ביד עם הלקוח דרך כל השלבים עד לקבלת הפיצויים הדרושים. כך הלקוח זוכה לקצבה גבוהה יותר, לאחוזי נכות גבוהים יותר, ולמגוון הטבות המגיעות לנכים במסגרת ביטוח לאומי. עורכי הדין במשרד מכינים ומלווים את התובעים בבדיקות ובוועדות הרפואיות בבט"ל, נמצאים איתם בקשר צמוד ומנחים אותם לפני כל שלב ושלב בתהליך, על מנת לוודא כי כל זכויותיהם מושגות.

צוות המייסדים
עו"ד אייל פייפר

עו"ד אייל פייפר בעל תואר ראשון במשפט משנת 2005 ועורך דין מוסמך משנת 2007. החל משנת 2000 הוא עוסק בענייני ביטוח שונים כגון חבויות, פנסיה, חיים ורכוש וכמו כן הוא סוכן ביטוח מורשה משנת 2003.  לאורך השנים צבר עו”ד פייפר בקיאות רבה ומומחיות עמוקה בהיבטים החוקיים והמשפטיים של סוגיות רפואיות. הודות לכך ולחשיבתו היצירתית ופורצת הדרך מצליח עו”ד פייפר לשכנע את בתי המשפט בצדקת לקוחותיו שוב ושוב, וכך ליצור תקדימים משפטיים אשר משפיעים בקביעות על עולם הביטוח. מעבר לכל אלו, הוא הוביל פינה קבועה בתוכנית הרדיו “המומחים באים אליך” ברשת א’ וניהל את פורום בריאות וסיעוד באתר be ok, המעניק חוות דעת מקצועיות לאנשים פרטיים ולגופים שונים בענייני משפט וביטוח.

עו"ד שרית פייפר-כהן
עו"ד שרית פייפר-כהן בעלת תואר ראשון במשפטים משנת 2004 ועורכת דין מוסמכת משנת 2005. את דרכה המקצועית  החלה באחת החברות הציבוריות הגדולות בישראל אותה ייצגה בתחום הנזיקין ובמהלך השנים רכשה מיומנות רבה, ניסיון ומוניטין בניהול תיקים בתחום האזרחי והנזיקי. היא נחשבת למשפטנית בעלת חשיבה יצירתית, מקורית ובלתי מתפשרת וסייעה לאנשים רבים להשיג את מטרותיהם בכלל הערכאות המשפטיות.  בנוסף לכל אלו משמשת עו"ד כהן כעורכת ראשית באתר “פיצויים”.

 

בנוסף אולי יעניין אותך