קבוצת יהודה לוי

יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית, אנרגיות מתחדשות

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: שנות ה-50
תחום: יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית, אנרגיות מתחדשות
כתובת: דרך בגין 121, עזריאלי שרונה תל אביב
טלפון: 03-6774411
פקס: 03-6774414
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: www.ylc.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • שי דיעי

  שי דיעי

  שמאי חברה

  קבוצת יהודה לוי

 • אוראל לוי

  אוראל לוי

  מנכ״ל החטיבה הבינלאומית

  קבוצת יהודה לוי

 • דויד לוי

  דויד לוי

  מנהל שיווק עיצוב ופרסום

  קבוצת יהודה לוי

 • נטלי עובדיה

  נטלי עובדיה

  סמנכ"לית התחדשות עירונית

  קבוצת יהודה לוי

 • גל בלחסן

  רו"ח גל בלחסן

  סמנכ"לית כספים

  קבוצת יהודה לוי

 • חביב אנקווה

  חביב אנקווה

  סמנכ"ל הנדסה

  קבוצת יהודה לוי

 • אבי לוי

  אבי לוי

  מנכ"ל ישראל

  קבוצת יהודה לוי

מנהלים בכירים

  יהודה לוי מנכ"ל ובעלים
אייקון אודות

אודות קבוצת יהודה לוי

קבוצת יהודה לוי הינה קבוצת נדל"ן מובילה בבעלותו של היזם ואיש העסקים יהודה לוי. משפחת לוי החלה את פעילותה בתחום הנדל"ן בשנות החמישים של המאה הקודמת על ידי אלברט לוי ז"ל, אביו של יהודה, בעל תואר רב קבלן וממייסדי ובוני העיר חולון. יהודה נשם מילדותו את עולם הבנייה וכיום ילדיו של יהודה ממשיכים את דרכו כדור השלישי במשפחה. עם הזמן יהודה צבר ידע עשיר ומעמיק ביזמות וביצוע נדל"ן על כל רבדיהם – בניה למגורים, בנייה מסחרית, בנייה לתעשייה וכיו"ב.

במרוצת השנים קנתה לה הקבוצה שם של אמינות, יחס אישי לכל לקוח וסטנדרט בנייה ללא פשרות והיא בנתה עד היום אלפי יחידות דיור ברחבי הארץ.

כיום מונה הקבוצה ארבע זרועות פעילות עיקריות: התחדשות עירונית (תמ"א 38 ופינוי בינוי), נדל"ן מניב, בנייה לתעשייה, לוגיסטיקה ואנרגיות מתחדשות.

התחדשות עירונית

הקבוצה זיהתה כבר לפני עשור את הפוטנציאל העצום הגלום בתחום ההתחדשות העירונית, בנתה פרויקטים רבים, ובאמתחתה נמצאים פרויקטים בתכנון, בין היתר ברמלה, קריית מלאכי, חיפה, קדימה, קריית חיים, תל אביב, הוד השרון, בת ים, ראשון לציון, כפר סבא, ועוד. הקבוצה מתייחסת ללקוחותיה, בעלי הזכויות, כשותפים לדרך ואלו נהנים משקט נפשי וביטחון מרבי, איכות בנייה ברמה הגבוהה ביותר, התחייבות לעמידה בלוחות הזמנים, וניסיון מוכח בהתחדשות עירונית ופרויקטים של פינוי בינוי.

הקבוצה מאמינה שהלקוח הוא הנכס החשוב ביותר שלה ועל כן מחזיקה מערך שירות גדול ואיכותי שכל מטרתו היא לטפל בדיירים לכל אורך הדרך.

נדל"ן מניב

הקבוצה מתמחה בבניית מרכזים מסחריים שכונתיים ובבעלותה שטח המשתרע על 4,000 מ"ר ומקדמת בניית מרכז שכונתי במושבה קדימה.

בנייה לתעשייה

הקבוצה חברה מתמחה בבניית מרכזים לוגיסטיים לחברות ענק והיא נמצאת כעת בשלבי ביצוע להקמת מרלו"ג באזה"ת תנובות.

אנרגיות מתחדשות

בשנים האחרונות נכנסה הקבוצה בצורה משמעותית גם לתחום האנרגיות המתחדשות, בעיקר בתחום הפאנלים הסולאריים. לקבוצה מספר פרויקטים בתכנון להתקנת פאנלים על גגות בנייני משרדים, מרכזים מסחריים, רפתות ולולים חקלאיים וכן היא מתכננת להקים מספר חוות סולאריות על פני הקרקע. זרוע האנרגיות המתחדשות של הקבוצה כוללת גם פעילות ענפה בחו"ל עם פרויקטים סולאריים ותחנת כח.

פרויקטים נבחרים

״נופי ים״, שדרות מח״ל, קריית חיים - פרויקט התחדשות עירונית רחב היקף אשר כולל 10 בניינים וכ-280 יחידות דיור חדשות. הפרויקט ממוקם בשדרות מח"ל בקריית חיים, בצמוד לים ולטיילת.

הדירות מתוכננות בעיצוב קפדני ומודרני ולכולן צמודות מרפסות שמש מרווחות עם נוף לכיוון הים והר הכרמל שבחיפה.

מבצע יהונתן, רמלה - מתחם מגורים הממוקם במערב רמלה הכולל 4 בניינים בשילוב של פינוי בינוי ותמ"א 38. במתחם המשתרע על כ-27 דונם מתוכננות לקום 850 יח”ד חדשות ומודרניות וכן תבנה הקבוצה שטחי מסחר, מבני חינוך (בתי ספר וגנים), חניון תת קרקעי לדיירים ופארק ציבורי לרווחת תושבי השכונה. פרויקט זה מתוכנן כחלק מפרויקט התחדשות עירונית בשיתוף עיריית רמלה במסלול הותמ״ל.

גמלא, הוד השרון - מתחם פינוי בינוי הכולל 3 בניינים העתידים להפוך ל-2 מגדלי יוקרה עם קומת מסחר וקומת משרדים. בנוסף יוקם שטח ציבורי לרווחת התושבים.

הכרמל, תל אביב - מלון בוטיק הממוקם בסמוך לשוק הכרמל הססגוני במיקום הכי טוב בתל אביב, הנותן חוויה קולינרית במיקומו.

״קדימה סנטר״ – מרכז מסחרי בן 3 קומות (ו-2 קומות חנייה תת קרקעית) אשר יכלול חנויות, בתי קפה ומסעדות. הפרויקט מעוצב בקפידה כדי להעניק ללקוחות המטיילים במתחם את חווית הבילוי והקנייה הטובה ביותר.

טיפוח ההון האנושי

קבוצת יהודה לוי נהנית מהון אנושי דינמי ומוכשר ביותר, זאת הודות לשיטת גיוס כח האדם הייחודית שלה – הקבוצה מאתרת אקדמאים צעירים המצטיינים בלימודיהם, מכניסה אותם לשירותיה ומטפחת אותם במשך שנים. הצוות המתרחב מונה כיום כ-30 עובדים, ביניהם מהנדסים, רואי חשבון, אדריכלים ושמאים, כולם חדורי תחושת שליחות לספק ללקוחות את המענה הטוב ביותר עבורם תוך זמינות 24/7. האווירה המאפיינת את הקבוצה היא אווירה משפחתית וחמה, זו משתקפת בין העובדים לחבריהם וכן בין העובדים ללקוחות ולספקים.

מקצועיות ללא פשרות

קבוצת יהודה לוי היא אמנם קבוצה יזמית אך היא מקפידה על פיקוח אבסולוטי על כל שלבי הביצוע. מהנדסי הקבוצה ומנהלי הפרויקטים שלה נמצאים כל העת עם יד על הדופק, יורדים לפרטי התוכניות ומוודאים בצורה שוטפת כי הפעילות נעשית בהתאם לתכנון.

יתירה מכך, במהלך שנת הבדק, הקבוצה שולחת עובדים המועסקים על ידה ישירות במטרה לתקן את הליקויים במהירות וביעילות, לשביעות רצון הלקוחות.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • פוסט טראומה

  פוסט טראומה