שני ליבמן משרד עורכי דין

דיני משפחה ואישות, צוואות וירושות, ניהול תיקי גירושין, הסכמים, אימוץ ואפוטרופסות

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2012
תחום: דיני משפחה ואישות, צוואות וירושות, ניהול תיקי גירושין, הסכמים, אימוץ ואפוטרופסות
כתובת: שד' נים 2, ראשון לציון 7546302
מגדל עסקים עזריאלי ראשונים
טלפון: 03-5049954
פקס: 072-2449299
דוא"ל: office@libmanlaw.co.il
אתר החברה: http://www.shanilibman.com
Facebook: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • שני ליבמן, שני ליבמן משרד עורכי דין

  שני ליבמן

  בעלים ומנהלת משרד שני ליבמן, משרד עורכי דין לענייני משפחה

  שני ליבמן משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  שני ליבמן
אייקון אודות

אודות שני ליבמן משרד עורכי דין

משרד עורכי הדין שני ליבמן, שהוקם בשנת 2012, מתמחה בדיני משפחה, ומטפל בין היתר, בתיקי גירושין, הסכמי ממון והסכמי חיים משותפים, הסכמים להורות משותפת, נישואין אזרחיים, ידועים בציבור, צוואות וירושות, תיקי נזקקות, אפוטרופסות, סעדים זמניים, שלום בית, ניכור הורי ועוד. בנוסף, מציע המשרד שירותי ליטיגציה וייצוג הלקוח בבית המשפט למשפחה ובבתי הדין הרבניים.
צוות המשרד עומד לרשות לקוחותיו לאורך כל הדרך החל מפתיחת התיק ועד לשלב המשפט ולסיומו, מעניק לו שירותי ייעוץ מקדימים וליווי מקצועי המותאם נקודתית לתיק עצמו ולסיבה בגינה פנה הלקוח. תחומי העיסוק של המשרד הם מגוונים מאד והטיפול בכל תיק ותיק מתבסס על בניית אסטרטגיות מנצחות, הבנויות בין היתר על ניסיון ומומחיות המשרד בחקירת עדים ומומחים. 

תחומי עיסוק מרכזיים

דיני משפחה וסכסוכים משפחתיים - הטיפול בתיקים הקשורים לדיני משפחה עשוי להיות מאתגר ומלווה באמוציות רבות בהיותו מערב צדדים, בעלי קשר משפחתי קרוב. ניהול סכסוכים משפחתיים מצריך יכולת הקשבה, הכלה, הבנה וכמובן ידע מקצועי נרחב הרלוונטי למקרה. מטרתו העיקרית של המשרד, בבואו לטפל בתיקים הקשורים לכך, היא להוביל את הלקוח, השרוי בעיצומו של משבר משפחתי לא פשוט אל עבר עתיד טוב יותר, המצפה לו בקצהו השני של הסכסוך. משרד עורכי הדין שני ליבמן מלווה את הלקוח, תומך בו ומסייע לו בעיצוב חייו העכשוויים בהתאם לדרך משפטית ומשפחתית נכונה, שתספק לו את התוצאות הרצויות. המשרד מכוון את הטקטיקה ואת האסטרטגיה שלו, כך שישרתו את מטרותיו של הלקוח ויביאו, בסוף התהליך, לתוצאות הטובות ביותר עבורו.

גירושין – הליך גירושין, בהיותו אקט המסמל את פירוק התא המשפחתי ודורש פעמים רבות אחריות יתרה כלפי קטינים, מצריך גם הוא מקצועיות וידע, אכפתיות, רגישות רבה ואמפטיה מצדו של עורך הדין המטפל בכך. משרד עורכי הדין שני ליבמן מלווה את לקוחותיו באופן צמוד במסגרת תיקי גירושין, שבחלקם מורכבים מאד, תיקים הנחשבים לא אחת כ"תיקים אבודים". המשרד נעזר במומחים נוספים, איתם עובד בשיתוף פעולה, על מנת להגיע לתוצאות הרצויות עבור הלקוח והמעורבים בכך ומתאים את אופי הטיפול בתיק באופן נקודתי ללקוח עצמו. לעיתים מסתייע המשרד בחוקרים פרטיים, יועצים פיננסיים או פנסיונים, יועצים זוגיים, יועצים הוריים, פסיכולוגיים ומגשרים. כל זאת, על מנת לספק פתרון ומעטפת מתאימים, על פי צרכיו ומצוקותיו האישיים של הלקוח, למקסם את שאיפותיו ולסייע לו במימוש רצונותיו באשר לעתידו הכלכלי והמשפחתי. 

סיוע לעורכי דין אחרים

במסגרת כלל השירותים הניתנים על ידי המשרד, זוכה הצוות, במסגרת פרוייקט המנטורינג לעורכי דין, לסייע לעורכי דין אחרים ומלווה אותם בניהול ההליכים המשפטיים השונים, והכל בהתאם לצרכיו של עורך הדין, שאותו מלווים.  
כמו כן, עו"ד שני ליבמן ייסדה ושותפה ב"מכון לניהול משברים במשפחה" העורך השתלמות פרקטיות לעורכי דין בתחום  דיני המשפחה.  

עו"ד שני ליבמן

עורכת הדין שני ליבמן, העוסקת בתחום דיני המשפחה למעלה מעשר שנים, הינה המייסדת של משרד עורכי דין זה, המתמקד בדיני משפחה והיא הבעלים והמנכ"לית המשותפת של המכון לניהול משברים במשפחה ולהכשרת עורכי דין בתחום.
עורכת הדין שני ליבמן היא בעלת תואר ראשון במשפטים ותואר שני במשפט ציבורי מטעם אוניברסיטת תל אביב, וכן תואר שני במשפט בינלאומי מטעם אוניברסיטת נורת'ווסטרן בשיקגו. עו"ד ליבמן משמשת כמגשרת מוסמכת לענייני משפחה וכן מוסמכת לערוך ייפוי כוח מתמשך.
במקביל לניהול משרד עורכי הדין ותפקידים נוספים, הנלווים לכך, מעבירה עו"ד ליבמן הרצאות ברחבי הארץ הפונות לקהל עורכי הדין והקהל הרחב ובמרץ 2017 פרסמה לראשונה את ספרה "ארגז כלים למתגרש*", שהופץ בחנויות הספרים בכל הארץ וזכה להד תקשורתי נרחב. עו"ד ליבמן פועלת רבות בקהילה ובקידום הצעות חוק חברתיות. היא מציעה את שירותיה כעורכת דין ללקוחות מעוטי יכולת ללא תשלום (פרו בונו) ודואגת לפעול במדיות השונות, לרבות ביו-טיוב וברשתות החברתיות, כמו פייסבוק, כדי לתמוך הן בקהל הלקוחות והן בעורכי דין אחרים, העוסקים גם הם בדיני משפחה. עו"ד ליבמן מנהלת שתי קבוצות חברתיות גדולות בפייסבוק ובווסטאפ ומעלה באופן שוטף לערוץ היו-טיוב שלה סרטוני ייעוץ והדרכה המתמקדים בסוגיות שונות הרלוונטיות לתחום.
עו"ד שני ליבמן מעורבת באופן אישי בתיקי המשרד השונים ועושה ככל שביכולתה על מנת להגיע להישגים הטובים ביותר ומותאמים באופן אישי לצורכי הלקוח, כשלצדה בעלי מקצוע מהמובילים בתחומם והכל בראיית בניית עתיד משפחתי, משפטי וכלכלי מיטבי ללקוחותיה.

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת שני ליבמן משרד עורכי דין

בנוסף אולי יעניין אותך

 • צוואות בקורונה סטייל (און ליין)

  כמו שהתלמידים לומדים למידה מרחוק, גם שירותים משפטיים כמו צוואה ניתן לעשות מרחוק

  צוואות בקורונה סטייל (און ליין)

 • שטיינמץ עמינח: מתי השכרת דירה הופכת לעסק?

  משקיעי נדל"ן רבים עוקבים בדאגה אחר ההתפתחויות האחרונות בפסיקה בנוגע למיסוי בעלי נכסים כעסק. שוחחנו עם רואי החשבון של משרד שטיינמץ עמינח בנושא, וניסינו להבין מתי הכנסות מהשכרת דירות ימוסו כהכנסות מעסק, ומתי צריך להתחיל לבצע תכנון מס בהתאם

  שטיינמץ עמינח: מתי השכרת דירה הופכת לעסק?

 • ביהמ"ש העליון: שיתוף ברשתות החברתיות – עשוי לחייב בפיצויים בגין פרסום לשון הרע

  בית המשפט העליון משנה את כללי המשחק מה נחשב לעילת לשון הרע בשיתוף בפייסבוק

  ביהמ"ש העליון: שיתוף ברשתות החברתיות – עשוי לחייב בפיצויים בגין פרסום לשון הרע

 • גביית עדויות בישראל במסגרת משפט פלילי המתנהל בארה"ב

  בתי המשפט הפדרליים בארה"ב מאשרים לאחרונה יותר ויותר גביית עדויות מחוץ לתחום השיפוט במסגרת משפטים פליליים המתנהלים בארה"ב. בעוד שגביית עדויות מחוץ לארה"ב בעבור הליכים אזרחיים היא הליך נפוץ, גביית עדות עבור הליכים פליליים היא אירוע נדיר מאוד

  גביית עדויות בישראל במסגרת משפט פלילי המתנהל בארה"ב