שני ליבמן משרד עורכי דין

דיני משפחה ואישות, צוואות וירושות, ניהול תיקי גירושין, הסכמים, אימוץ ואפוטרופסות

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2012
תחום: דיני משפחה ואישות, צוואות וירושות, ניהול תיקי גירושין, הסכמים, אימוץ ואפוטרופסות
כתובת: שד' נים 2, ראשון לציון 7546302
מגדל עסקים עזריאלי ראשונים
טלפון: 03-5049954
פקס: 072-2449299
דוא"ל: office@libmanlaw.co.il
אתר החברה: http://www.shanilibman.com
Facebook: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • שני ליבמן, שני ליבמן משרד עורכי דין

  שני ליבמן

  בעלים ומנהלת משרד שני ליבמן, משרד עורכי דין לענייני משפחה

  שני ליבמן משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  שני ליבמן
אייקון אודות

אודות שני ליבמן משרד עורכי דין

משרד עורכי הדין שני ליבמן, שהוקם בשנת 2012, מתמחה בדיני משפחה, ומטפל בין היתר, בתיקי גירושין, הסכמי ממון והסכמי חיים משותפים, הסכמים להורות משותפת, נישואין אזרחיים, ידועים בציבור, צוואות וירושות, תיקי נזקקות, אפוטרופסות, סעדים זמניים, שלום בית, ניכור הורי ועוד. בנוסף, מציע המשרד שירותי ליטיגציה וייצוג הלקוח בבית המשפט למשפחה ובבתי הדין הרבניים.
צוות המשרד עומד לרשות לקוחותיו לאורך כל הדרך החל מפתיחת התיק ועד לשלב המשפט ולסיומו, מעניק לו שירותי ייעוץ מקדימים וליווי מקצועי המותאם נקודתית לתיק עצמו ולסיבה בגינה פנה הלקוח. תחומי העיסוק של המשרד הם מגוונים מאד והטיפול בכל תיק ותיק מתבסס על בניית אסטרטגיות מנצחות, הבנויות בין היתר על ניסיון ומומחיות המשרד בחקירת עדים ומומחים. 

תחומי עיסוק מרכזיים

דיני משפחה וסכסוכים משפחתיים - הטיפול בתיקים הקשורים לדיני משפחה עשוי להיות מאתגר ומלווה באמוציות רבות בהיותו מערב צדדים, בעלי קשר משפחתי קרוב. ניהול סכסוכים משפחתיים מצריך יכולת הקשבה, הכלה, הבנה וכמובן ידע מקצועי נרחב הרלוונטי למקרה. מטרתו העיקרית של המשרד, בבואו לטפל בתיקים הקשורים לכך, היא להוביל את הלקוח, השרוי בעיצומו של משבר משפחתי לא פשוט אל עבר עתיד טוב יותר, המצפה לו בקצהו השני של הסכסוך. משרד עורכי הדין שני ליבמן מלווה את הלקוח, תומך בו ומסייע לו בעיצוב חייו העכשוויים בהתאם לדרך משפטית ומשפחתית נכונה, שתספק לו את התוצאות הרצויות. המשרד מכוון את הטקטיקה ואת האסטרטגיה שלו, כך שישרתו את מטרותיו של הלקוח ויביאו, בסוף התהליך, לתוצאות הטובות ביותר עבורו.

גירושין – הליך גירושין, בהיותו אקט המסמל את פירוק התא המשפחתי ודורש פעמים רבות אחריות יתרה כלפי קטינים, מצריך גם הוא מקצועיות וידע, אכפתיות, רגישות רבה ואמפטיה מצדו של עורך הדין המטפל בכך. משרד עורכי הדין שני ליבמן מלווה את לקוחותיו באופן צמוד במסגרת תיקי גירושין, שבחלקם מורכבים מאד, תיקים הנחשבים לא אחת כ"תיקים אבודים". המשרד נעזר במומחים נוספים, איתם עובד בשיתוף פעולה, על מנת להגיע לתוצאות הרצויות עבור הלקוח והמעורבים בכך ומתאים את אופי הטיפול בתיק באופן נקודתי ללקוח עצמו. לעיתים מסתייע המשרד בחוקרים פרטיים, יועצים פיננסיים או פנסיונים, יועצים זוגיים, יועצים הוריים, פסיכולוגיים ומגשרים. כל זאת, על מנת לספק פתרון ומעטפת מתאימים, על פי צרכיו ומצוקותיו האישיים של הלקוח, למקסם את שאיפותיו ולסייע לו במימוש רצונותיו באשר לעתידו הכלכלי והמשפחתי. 

סיוע לעורכי דין אחרים

במסגרת כלל השירותים הניתנים על ידי המשרד, זוכה הצוות, במסגרת פרוייקט המנטורינג לעורכי דין, לסייע לעורכי דין אחרים ומלווה אותם בניהול ההליכים המשפטיים השונים, והכל בהתאם לצרכיו של עורך הדין, שאותו מלווים.  
כמו כן, עו"ד שני ליבמן ייסדה ושותפה ב"מכון לניהול משברים במשפחה" העורך השתלמות פרקטיות לעורכי דין בתחום  דיני המשפחה.  

עו"ד שני ליבמן

עורכת הדין שני ליבמן, העוסקת בתחום דיני המשפחה למעלה מעשר שנים, הינה המייסדת של משרד עורכי דין זה, המתמקד בדיני משפחה והיא הבעלים והמנכ"לית המשותפת של המכון לניהול משברים במשפחה ולהכשרת עורכי דין בתחום.
עורכת הדין שני ליבמן היא בעלת תואר ראשון במשפטים ותואר שני במשפט ציבורי מטעם אוניברסיטת תל אביב, וכן תואר שני במשפט בינלאומי מטעם אוניברסיטת נורת'ווסטרן בשיקגו. עו"ד ליבמן משמשת כמגשרת מוסמכת לענייני משפחה וכן מוסמכת לערוך ייפוי כוח מתמשך.
במקביל לניהול משרד עורכי הדין ותפקידים נוספים, הנלווים לכך, מעבירה עו"ד ליבמן הרצאות ברחבי הארץ הפונות לקהל עורכי הדין והקהל הרחב ובמרץ 2017 פרסמה לראשונה את ספרה "ארגז כלים למתגרש*", שהופץ בחנויות הספרים בכל הארץ וזכה להד תקשורתי נרחב. עו"ד ליבמן פועלת רבות בקהילה ובקידום הצעות חוק חברתיות. היא מציעה את שירותיה כעורכת דין ללקוחות מעוטי יכולת ללא תשלום (פרו בונו) ודואגת לפעול במדיות השונות, לרבות ביו-טיוב וברשתות החברתיות, כמו פייסבוק, כדי לתמוך הן בקהל הלקוחות והן בעורכי דין אחרים, העוסקים גם הם בדיני משפחה. עו"ד ליבמן מנהלת שתי קבוצות חברתיות גדולות בפייסבוק ובווסטאפ ומעלה באופן שוטף לערוץ היו-טיוב שלה סרטוני ייעוץ והדרכה המתמקדים בסוגיות שונות הרלוונטיות לתחום.
עו"ד שני ליבמן מעורבת באופן אישי בתיקי המשרד השונים ועושה ככל שביכולתה על מנת להגיע להישגים הטובים ביותר ומותאמים באופן אישי לצורכי הלקוח, כשלצדה בעלי מקצוע מהמובילים בתחומם והכל בראיית בניית עתיד משפחתי, משפטי וכלכלי מיטבי ללקוחותיה.

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת שני ליבמן משרד עורכי דין

בנוסף אולי יעניין אותך

 • משרד שטיינמץ עמינח: "מבחינת מס – אין הבדל בין חנות מקוונת לחנות פיזית"

  הסוחרים הרבים שמוכרים מוצרים באתרי מסחר מקוונים, לעיתים חושבים שהם פתורים מניהול ודיווח מיסים. רו"ח גיא ארליך ממשרד רואי החשבון שטיינמץ עמינח מסביר כי ההפך הוא הנכון

  משרד שטיינמץ עמינח: "מבחינת מס – אין הבדל בין חנות מקוונת לחנות פיזית"

 • על היחסים שבין אדם למצלמה

  מה קובע חוק הגנת הפרטיות בנוגע לצילום ללא הסכמה, ואיך החוק מגן על הפרטים בחברה?

  על היחסים שבין אדם למצלמה

 • הגבול הוא השמאים

  לפי נתוני דן אנד ברדסטריט, אחוז גבוה של קבלני ביצוע ויזמי התחדשות עירונית נמצאים ברמת סיכון גבוהה. ההבדל בין פרויקט שמתרסק ופוגע בדיירים, ביזמים ובקבלנים עצמם לבין פרויקט שבו כולם יוצאים מרוצים, טמון פעמים רבות במקצועיות של שמאי המקרקעין וביכולת שלהם ללוות פרויקטים באופן שיבטיח את הצלחתם. לרגל הפעם הרביעית בה מתפרסם דירוג Dun's 100 לשמאות מקרקעין וליווי פרויקטים, דירוג המהווה עמוד תווך לתעשיית הנדל"ן, התייצבו מספר בכירי הענף כדי לספר על הסיכונים הנפוצים והצעדים שיש לעשות כדי לגרום לפרויקט להסתיים בהצלחה

  הגבול הוא השמאים

 • הגיעה העת לבחון את הגנת הפרטיות כבעיית מוצר ציבורי

  הגיעה העת לבחון את הגנת הפרטיות כבעיית מוצר ציבורי