אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2018
תחום: פרטיות מידע (Privacy)
כתובת: יגאל אלון 94, מגדל אלון 1, תל אביב 6789155
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://MineOS.ai
אייקון הנהלה

מנהלים

 • גל רינגל

  גל רינגל

  מנכ״ל ומייסד שותף

  Mine

  עוד על גל רינגל

  גל רינגל
 • גל גולן

  גל גולן

  מנהל טכנולוגיות ראשי ומייסד שותף

  Mine

  עוד על גל גולן

  גל גולן
 • קובי ניסן

  קובי ניסן

  מנהל מוצר ראשי ומייסד שותף

  Mine

  עוד על קובי ניסן

  קובי ניסן

  גבריאל בן אלי VP of R&D
  סטאס מיכלסקי VP of Sales
  דניאל גולדפלד VP of Customer Success
אייקון אודות

אודות Mine

חברת Mine הינה חברת סטארט אפ צומחת הפועלת להפוך את המרחב האינטרנטי לבטוח יותר תוך שמירה על יתרונותיו עבור המשתמשים. החברה הוקמה בשלהי 2018 על ידי שלושת המייסדים גל רינגל, גל גולן וקובי ניסן אשר צברו ידע וניסיון רב בתחום הדאטה של משתמשי האינטרנט, בין אם מדובר על סייבר התקפי (תחום בו עסקו רינגל וגולן במסגרת שירותם הצבאי ביחידת המודיעין 8200) ובין אם על דאטת צרכנים (תחום אליו נחשף קובי בעבודתו ככלכלן משחקים בחברה בינלאומית).

הטריגר המרכזי: החלת רגולציית הפרטיות GDPR באירופה

בתקופה בה הגו השלושה את הקמתה של החברה החדשה, החלה רגולציית הפרטיות GDPR באירופה לקרום עור וגידים (מאז הצטרפו רגולציות פרטיות מידע במדינות נוספות כדוגמת ארה"ב, ברזיל, סין, אנגליה, ועוד), ובמקביל התחולל אז גל של פריצות וגניבת דאטה של גולשים באינטרנט, בין היתר גניבת זהויות וגניבת פרטי כרטיסי אשראי. הדבר לא רק שהזיק לאותם גולשים אלא אף גרם לפגיעה במוניטין של החברות מהן שאבו התוקפים את המידע.
השילוב בין שתי המגמות הללו יצר את הטריגר להצעת שירות חדשני, ראשוני בעולם, להקטנת טביעת הרגל הדיגיטלית של משתמשי האינטרנט. עם הקמתה השתמשה החברה בדימוי טמינת הראש בחול כבת יענה, כדימוי למצבם של גולשי האינטרנט, והוא הפך לימים לסימן ההיכר וסמל החברה.

MineApp ו- MineOS

נכון להיום מפעילה Mine שתי פלטפורמות שונות המכסות את טווח המשתמש הפרטי לצד תמיכה בחברות.
הפלטפורמה הראשונה, והמוקדמת כרונולוגית בין השתיים היא MineApp, אליה ניתן להירשם ב - saymine.com, ומיועדת למשתמש הפרטי. כלי זה מסייע לגולשים לאתר את החברות המחזיקות במידע הפרטי אודותיהם, להבין עד כמה המידע מצוי בסיכון חשיפה, ולבסוף להגיש בלחיצת כפתור את בקשות מחיקת המידע כמתחייב על פי החוק וכללי הרגולציה המקומיים.
הפלטפורמה השנייה, MineOS מיועדת כאמור ללקוחות עסקיים והיא עובדת מול המחלקות המשפטיות וצוותי שמירת הפרטיות של לקוחותיה, לסרוק ולמפות את כל הדאטה על המשתמשים, העובדים והלקוחות, הנמצאת ברשותם. בעשותה זאת מסייעת Mine ללקוחותיה העסקיים לבנות את המותג בצורה שקופה הרבה יותר בכל הנוגע לאיסוף הדאטה והשימוש שהן עושות בו.

מעל 5 מיליון משתמשים פרטיים ומאות לקוחות משלמים

ככל שמתרבות רגולציות הפרטיות, הנאכפות במדינות שונות בעולם, כך גם גדל נתח השוק בתחום זה. נכון להיום יש לחברה מעל 5 מיליון משתמשים פרטיים (B2C) וכחצי מיליון משתמשים ניצלו מסכנות דיגיטליות שונות בעקבות פעילותם דרך אפליקציית החברה.
המודל העסקי המרכזי של החברה הוא מוצר לחברות, עם מאות לקוחות משלמים (B2B) אשר עוזר להם לייצר קו עם רגולציות פרטיות שונות (בין היתר לאתר את כל המערכת והמדיע שהן מחזיקות). בין לקוחותיהם ניתן למצוא את Guesty, Reddit, Hellofresh, Fender, FIFA, Snappy, Data.ai חזונה של החברה הוא בעצם לחבר בין מטריית ההגנה אותה היא מעניקה לחברות ועסקים לבין מתן הגנה זו למשתמשים הפרטיים.

גיוסי הון

עד היום גייסה Mine בסבבי SEED ו-A סכום של 12.5 מיליון דולר ובסבב B גייסה 30 מיליון דולר נוספים, ובסך הכל 42.5 מיליון דולר.
בין המשקיעים בחברה ניתן לציין את Gradient Ventures (קרן ה-VC של גוגל המתמחה בבינה מלאכותית), ענקיות הביטוח האמריקאיות MassMutual ו-Nationwide, הקרן הגרמנית Headline Ventures, הקרנות סבן ונצ'רס ובאטרי ונצ'רס ולאחרונה גם חברת Paypal.

איזון בין חיים אישיים לקריירה; טיפוח ההון האנושי

Mine מעסיקה למעלה מ-30 עובדים בישראל, ארה"ב ואירופה, וכחברה צעירה ודינמית, הגיל הממוצע של עובדיה הינו 30 ומעלה, כך שרבים מהעובדים הם הורים לילדים.
החברה מודעת לכך ודוגלת באיזון נכון בין קריירה לפנאי ומשפחה. זו הסיבה שעובדי החברה אינם נמדדים על פי שעות העבודה אלא פי הספקי העבודה.
לצד האיזון הקיים בחברה בין חיים אישיים לעבודה, החברה מטפחת את עובדיה ומנהליה ושולחת רבים מהם לכנסים והשתלמויות מקצועיות, המקדמים אותם מקצועית ואישית כאחד.
בחברה נהוגה תקשורת פתוחה וישירה בין דרג העובדים לדרג המנהלים כך שקולם של העובדים נחשב ונשמע וניתנת להם האפשרות להשפיע על תוצרי החברה.

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • לא דיווחתם על הכנסות? כעת תוכלו לדווח ולקבל חסינות מהעמדה לדין

  מנהל רשות המיסים הודיע על החזרתו של "נוהל גילוי מרצון", שמאפשר לנישומים לדווח לרשות המיסים על הכנסות שטרם דווחו ללא חשיפה פלילית. ברשות צופים כי המהלך יכניס לקופת המדינה 2-3 מיליארד שקל

  לא דיווחתם על הכנסות? כעת תוכלו לדווח ולקבל חסינות מהעמדה לדין

 • אשרת השקעה בארה"ב

  איך יכולים ישראלים להקים עסק בארצות הברית, לקבל אשרה, ולהביא את המשפחה או מנהלי מפתח מישראל לארה"ב?

  אשרת השקעה בארה"ב

 • הכירו את – ערן סלע

  הכירו את – ערן סלע

 • גילוי מרצון – קריפטו 2024

  בשורה לציבור המחזיקים במטבעות הדיגיטליים – נוהל גילוי מרצון על החזקה ורווחים שלא דווחו לרשות המיסים

  גילוי מרצון – קריפטו 2024