Orca Security

מחקר ופיתוח של טכנולוגיית אבטחת ענן

Orca Security
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2019
תחום: סייבר
כתובת: המסגר 66, תל-אביב
אתר החברה: https://orca.security
Instagram: לחץ לצפייה
Facebook: לחץ לצפייה
Twitter: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אבי שוע

  אבי שוע

  CEO & Co-Founder

  Orca Security

  עוד על אבי שוע

  אבי שוע
 • גיל גרון

  גיל גרון

  CPO & Co-Founder

  Orca Security

 • יואב אלון

  יואב אלון

  CTO

  Orca Security

 • מור חימי

  מור חימי

  VP, Applied Threat Research

  Orca Security

 • אריה טטר

  אריה טטר

  VP, Research & Development

  Orca Security

 • פיני קרוצ'י

  פיני קרוצ'י

  CFO & Acting COO

  Orca Security

אייקון אודות

אודות Orca Security

חברת Orca Security הוקמה ב-2019 על ידי שמונה מייסדים, ביניהם אבי שוע (מנכ"ל) וגיל גרון (CPO). טכנולוגיית ה-SideScanning שפיתחה החברה משיגה כיסוי מלא ומהיר בדקות, ללא צורך בהטמעה מורכבת. זאת בשונה מפתרונות אחרים בתחום הסייבר שדורשים פרויקטים ארוכים להטמעתם, ויכולים להיערך לעיתים חודשים ואף שנים. בנוסף, המערכת משפרת את עבודת מנהלי אבטחת המידע, על ידי כך שהיא בונה גרף של סביבת הענן בארגון, ומשתמשת במידע מתוכו כדי לתעדף את ההתרעות הקריטיות הבודדות מבין אלפי (ולפעמים עשרות אלפי) התרעות קיימות.

לחברה משרדים בישראל, לוס אנג'לס, לונדון, וינה ועוד. החברה מרחיבה את פעילותה הגלובלית בעזרת תוכנית השותפים שלה ברחבי העולם. אורקה רשמה צמיחה בהכנסות של 800% בשנה שחלפה ובין לקוחותיה נמנים: Databricks, Robinhood, Autodesk, News Corp, NCR, Duolingo, Unity Technologies, Druva. זאת בנוסף לחברות סייבר, ביניהן: BeyondTrust, Hunters, Very Good Security, BigID, ועוד.

גיוסי הון

לאחרונה סגרה Orca Security סיבוב גיוס הון של 550 מיליון דולר, לפי שווי של 1.8 מיליארד דולר. מדובר בהרחבה של סיבוב מסדרה C עליו הוכרז מוקדם יותר השנה בהיקף של 210 מיליון דולר. מאז החברה הרחיבה את הסבב עם גיוס של 340 מיליון דולר נוספים, שהעלו את שווי החברה בכ-50%. סך הכל גייסה אורקה 640 מיליון דולר מאז הוקמה, 605 מיליון דולר מתוכם גויסו תוך פחות משנה. הסיבוב הובל על ידי טמסק (Temasek) קרן ההשקעות של ממשלת סינגפור. שהיא מהמשקיעים הגדולים בעולם, המנהלת פורטפוליו של מעל 300 מיליארד דולר והחזירה תשואות מרשימה ויוצאת דופן של מעל 14% בממוצע לכל שנה ב-40 השנים האחרונות. אורקה סקיוריטי תמנף את תיק ההשקעות של טמסק ואת רשת הקשרים העולמית כדי להעמיק את חדירתה לשווקים.

משקיעים נוספים שהשתתפו בסיבוב הם קרן CapitalG של תאגיד אלפבית (Google) ,,SAIC, Splunk Ventures Redpoint Ventures, Stripes, GGV Capital שמשקיעה בחברה בפעם השלישית, ICONIQ Growth ו-Silicon Valley CISO Investments, קבוצת אנג'לים המורכבת מ-50 מנהלי אבטחת מידע מובילים בארה"ב המשקיעים את הונם האישי והמומחיות שלהם בתמיכה בטכנולוגיה ובהצלחת החברה.

איזון בין עבודה לפנאי

ל-Orca Security מעל 200 עובדים, קרוב ל-100 מהם עובדים בישראל. החברה רשמה צמיחה מטאורית בהכנסות ובמספר עובדיה בשנתיים האחרונות אך חרף זאת מקפידה גם כיום על אווירת עבודה משפחתית ואינטימית בקרב כלל עובדי ומנהלי החברה. אווירה זו מתבטאת ביו היתר בשקיפות מלאה ובעדכונים שבועיים אותם מקבלים העובדים אודות התפתחותה של החברה. כן מושם דגש רב על רווחת העובד, ועובדי החברה נהנים משלל פעילויות חברתיות דוגמת ארוחת סו-וויד (שיטת בישול בוואקום) בכל יום ראשון בצהריים בהובלת שי פילוסוף ממייסדי החברה, כאשר ישנן גם אופציות טבעוניות, שיעור יוגה המתקיים בימים שני ושלישי ומשחק כדורסל לעובדים המעוניינים בכך בכל יום שלישי. כן מתקיימים אירועי האפי האוורס בכל יום חמישי כשבכל פעם נבחר קונספט אחר, (באירועים אלו מקבלים העובדים חדשות ועדכונים אודות פעילות החברה) וכן נהנים העובדים מטיולי חברה, נופשים ועוד.

מעבר למודל עבודה היברידי

בעקבות משבר הקורונה עברה החברה למודל עבודה היברידי המשלב בין עבודה מהבית לעבודה במשרדים, אך ככל שעובר הזמן, יותר ויותר עובדים מצביעים ברגליים ומגיעים לעבוד מהמשרדים. המגמה מעידה הן על הנאת העובדים מתנאי העבודה במשרדים והן על הדנ"א המיוחד של העובדים הרואים את המטרה המשותפת למול עיניהם ומבקשים להיות קרובים לליבת הפעילות.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • פורום בכירי תחום המיסוי 2022

  בתאריך ה- 7.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי תחום המיסוי.

  פורום בכירי תחום המיסוי 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022