אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2019
תחום: Fintech
כתובת: רח' יבנה 40, תל אביב
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://www.nsure.ai/
Instagram: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אלכס זלצר

  אלכס זלצר

  CEO and Co-Founder

  nSure.ai

  עוד על אלכס זלצר

  אלכס זלצר
 • זיו ישעיהו

  זיו ישעיהו

  CTO and Co-Founder

  nSure.ai

  עוד על זיו ישעיהו

  זיו ישעיהו
אייקון אודות

אודות nSure.ai

הסיפור שלנו מתחיל עם פלטפורמת מסחר מקוונת לרכישת שוברי מתנה (Gift cards) שייסדנו בשנת 2013. לצד העניין הרב שהפלטפורמה עוררה ורכישות רבות שבוצעו חווינו גם הרבה הונאות כבר בשבוע הראשון. כדי להתמודד עם האתגר התחלנו לחפש אחר פתרון שיעזור לנו במניעת הונאות תשלום, שיתאים לעסק שלנו (מוצרים דיגיטליים הנמכרים ומסופקים ללקוח בצורה מיידית) - אך הופתענו לגלות שהפתרונות הקיימים לא ספקו מענה הולם. השוק היה מלא בפתרונות ובפלטפורמות למניעת הונאות שדרשו מאיתנו לדחות בין 15%-20% מהקונים שכבר עברו את כל תהליך הרכישה וסיפקו את פרטי התשלום שלהם. בפועל, גילינו כי פחות מ-2% מאותן עסקאות הן למעשה הונאה וכי שאר הקונים היו קונים לגיטימיים, כך שנוצר מצב בו דחינו כ-2% הונאות ו-18% עסקאות מקונים לגיטימיים. מטורף.

כדי לעמוד בצרכים הספציפיים שלנו עבור מוצר בעל סיכון גבוה, החלטנו לפתח פלטפורמת מניעת הונאות פנימית. כבר במהלך הבדיקות ראינו שמודלי הלמידה המלאכותית שלנו נותנים פתרון טוב יותר מאשר הפתרנות המובילים בשוק, וב-2019 ראינו הזדמנות לעשות שינוי בעולם זה ולתת פתרון שלא היה קיים עד אז עבור מוצרים דיגיטליים - וכך למעשה נולדה nSure.ai.
היום, לאחר שגייסנו כמעט 30 מיליון דולר וצמחנו ל-40 עובדים מדהימים ברחבי העולם, אנו מציעים את שירותינו בשלושה וורטיקלים עיקריים
Digital Prepaid / Gift Cards, Gaming (game codes, virtual swords, power ups...), Crypto & NFT marketplaces
אנחנו עוזרים ללקוחותינו לדחות פחות עסקאות וכתוצאה ישירה מכך ליצור יותר רווחים לחברה. לקוחותינו מתייחסים לפתרון שלנו כ-״סוד ההצלחה״ שלהם!
המוצר שלנו עושה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות של בינה מלאכותית ומציע את הפתרון המדויק והיעיל ביותר למניעת הונאות. יש לנו 2 פטנטים רשומים ואנחנו עובדים על שניים נוספים שמסייעים לנו לשמור על היתרון התחרותי שלנו בשוק.

מעבר לשימת דגש על פיתוח מוצר פרימיום ללקוחותינו והרחבת בסיס לקוחותינו אנחנו מאמינים באותה המידה בחשיבותה של התרבות הארגונית (או כפי שאנחנו נוהגים להגיד: "Culture eats Strategy for Breakfast"). אנחנו מאפשרים פתיחות ושקיפות לאורך כל הדרך בין הנהלת החברה לעובדיה תוך שמירה על מצוינות וחתירה להשגת המטרה. מתוך הידיעה שהמסע שנכנסנו אליו יהיו ארוך אנחנו נותנים חשיבות רבה על ההנאה והחוויה מהדרך הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית של כל עובדינו.

בנוסף אולי יעניין אותך