ענבר לב ושות' משרד עו"ד

שירותים משפטיים בתחומי משפחה, נדל"ן צוואות וירושות

ענבר לב ושות' משרד עו"ד
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2005
תחום: שירותים משפטיים בתחומי משפחה, נדל"ן צוואות וירושות
כתובת: רח' ז'בוטינסקי 7, מגדל משה אביב, קומה 53, רמת גן 5252007
טלפון: 03-5188886
פקס: 03-5188887
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.dineymishpaha.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ענבר לב

  עו"ד ענבר לב

  שותפה מייסדת

  ענבר לב ושות' משרד עו"ד

  עוד על ענבר לב

  ענבר לב
 • עדי אברהם

  עדי אברהם

  עו"ד

  ענבר לב ושות' משרד עו"ד

 • אורנה טיש

  אורנה טיש

  מנהלת משרד ועוזרת משפטית

  ענבר לב ושות' משרד עו"ד

אייקון אודות

אודות ענבר לב ושות' משרד עו"ד

משרד עורכי דין ענבר לב, מתמחה בניהול, טיפול וייצוג תיקים בדיני משפחה, צוואות וירושות, תוך התמחות מיוחדת בהיבטים הכלכליים, הנגזרים מסכסוכי זוגות עתירי הון ורכוש.
עו"ד ענבר לב, הינה אחת מעורכות הדין הבולטות בתחומי התמחותה, המביאה שנות ניסיון רבות, מיומנות וידע יקר ערך בכל תיק מנוהל, בשילוב גישה אישית, אנושית וחמה.
לעו"ד ענבר לב התמחות מיוחדת בניהול ההיבטים הכלכליים בדיני משפחה, כתוצאה מהתמחותה במשפט מסחרי אזרחי, בעיקר בנושאי פשיטות רגל, הערכת שווי חברות, שווי עסקאות ועוד.
על תחומי התמחות המשרד נמנים גירושין, משמורת, אמנות האג, הסכמי ממון, מזונות, חלוקות רכוש, צוואות, ירושות, עיזבונות, כמו גם היבטים מסחריים הכוללים מקרקעין, דיני חברות ופשיטות רגל.
משרד עורכי הדין ענבר לב הינו בעל מוניטין ידוע ומוערך בקרב לקוחות המשרד, עליהם נמנים בכירים במשק, מנהלים, אנשי ציבור, אנשי עסקים, רופאים, עורכי דין ובכירים בתעשיית ההייטק.

שירות אישי ומעורב

עו"ד ענבר לב מהווה אשת אמון עבור לקוחותיה, ככתובת מקצועית ואמינה לניהול ההיבטים המשפטיים בנחישות, וזאת תוך הפגנת רגישות ומסירות רבה בתקופה טעונה.
בכך, מסייעת עו"ד ענבר ללקוחותיה להשתקם לאחר הליכי גירושין מורכבים, מעניקה ליווי כלכלי ועסקי, סיוע במציאת עבודה או הקמת עסק, טיפול בדיני עבודה, ניהול היבטי מקרקעין ועוד, מתוך רצון כנה לסייע ולהדריך להתנהלות פיננסית אישית נכונה.

התמחות בהיבטים הפיננסיים של דיני המשפחה

לצוות עורכי הדין הבנה מסחרית עמוקה ותפיסה עסקית-פיננסית, בנושאי בעלות בחברות, קניין רוחני, נכסי נדל"ן, נכסי קריירה, מניות, שווי מוניטין, פירוק שותפויות וסוגיות מיסוי, המסייעים בקידום אינטרס הלקוח בעת עריכת הסכם ההסדרים ויישוב הסכסוך.
הודות לעשייה יסודית והקפדה על הפרטים הקטנים, משכיל צוות המשרד לנתח חומרי חקירה וראיות, לאתר הזדמנויות ולהציגן באופן האופטימאלי בפני בתי המשפט.
צוות זה מיומן בייצוג לקוחות המשרד בפני כל בתי הדין לענייני משפחה, בתי הדין הרבניים, בית הדין הרבני הגדול ורשויות מעין שיפוטיות.

דיני משפחה

המשרד עוסק בכל היבטי דיני המשפחה ובו כלל סוגיות הגירושין, שלום בית, משמורת, מזונות אישה וילדים, איזון משאבים וחלוקת רכוש ועוד. המשרד חותר להשגת הסכם פשרה אופטימאלי, ובשעת הצורך, פועל בנחרצות לשמירה על האינטרסים של הלקוח.

הסכמים

המשרד מטפל בהיבטים המשפטיים של הסכמים מגוונים תוך ליווי וניסוח, ניהול משא ומתן ואישור תוקפם של הסכמי טרום נישואין, הסכמי ממון, הסכמי שלום בית והסכמים לכבוד הדדי עבור בני זוג, עתידים להינשא וידועים בציבור.

צוואות, ירושות ועיזבונות

המשרד מטפל בכל היבטיהם המשפטיים של צוואות, ירושות ועיזבונות הכוללים עריכת ירושה וצוואה, צוואות הדדית, הסכמי חלוקת עיזבון, מתן צו ירושה וצו קיום ירושה, טיפול בהתנגדויות לצוואה ועוד.

מקרקעין

לצוות המשרד ניסיון ומיומנות בטיפול בכל ההיבטים של דיני מקרקעין וניהול עסקאות נדל"ן ללקוחות פרטיים, התאגדויות, יזמים וקבלנים. למשרד התמחות מיוחדת בדיני קרקעות, מנהל, קרקעות בתחום קו הירוק, קיבוצים, התחדשות עירונית, עסקאות מכר ושכירות ועוד. ניסיון זה עומד לרשות המשרד, בניהול סכסוכים בין בני זוג להם נכסי מקרקעין, בהם יש לטפל בהתאם לאפיוניהם השונים. ראוי לציין, כי למשרד התמחות מיוחדת במיסוי מקרקעין, המשמש כלי עזר חיוני בעת ניהול סכסוכים, המסייע להימנע מתשלום מיסים מיותרים והיטלי חריגות בניה, בנכסי נדל"ן המחולקים בין בני הזוג.

הישגים בולטים

• פסק דין אשר התיר העברת משמורת על קטינים מתחת לגיל 6 (מתחת לחזקת הגיל הרך) מאם לאב.
• פסק דין אשר התיר כתובה של מאות אלפי שקלים לאשה בנוסף לרכוש משותף שאוזן.
• פסק דין אשר התיר השבת קטין אשר נלקח למשפחה אומנה לידי אימו.
• פסק דין אשר התיר חלוקה לא שיוויונית בין בני זוג.
• פסק דין אשר התיר השבת קטינים לארץ אשר נלקחו ע"י אימם תחת אמנת האג.
• פסק דין אשר התיר סילוק נושים מחלקו של הבעל בדירת הצדדים בעוד הבעל בהליך פשיטת רגל
• ועוד.. 

הלכה פסוקה

נקבע בבית המשפט העליון, באחד מהתיקים המנוהלים על ידי המשרד, כי כל תובענה שתוגש נגד בעל תפקיד כגון כונס נכסים, מנהל עזבון ונאמן אשר הוגשה לאחר שבעל התפקיד שוחרר מתפקידו, תידחה. כמו כן נקבע כהלכה פסוקה כי אף אם תובענה כנגד בעל תפקיד תוגש בזמן תפקידו, יש לעמוד בקריטריונים מחמירים ביותר אשר בלעדיהם תידחה התובענה נגד בעל התפקיד.

פסק דין זה החמיר את הדרישות בחוק ובפסיקה לצאת כנגד בעל תפקיד הן בעת מילוי תפקידו והן לאחר שסיים את תפקידו.

פסק דין נוסף אשר ניתן בבית המשפט העליון באחד מתיקי המשרד קבע כי יש לעשות שימוש בסעיף 6 לחוק בית המשפט למשפחה במשורה. סעיף זה מתיר לצד ג' להצטרף לתובענה שבין בני זוג בבית המשפט למשפחה. בית המשפט העליון צמצם משמעותית את המקרים בהם ניתן לצרף צד ג' בהתאם לסעיף זה וקבע קריטריונים מחמירים ביותר אשר לא הופיעו בפסיקה מוקדמת.

פסק דין הקובע כי על אף צדדים ידועים בציבור וצברו נכסים במהלך חייהם המשותפים לא היתה כוונת שיתוף ביניהם ופועל יוצא מכך זכתה הלקוחה ממשרדה לשמור את מלוא הזכויות שצברה על נכסים אשר נרשמו על שמה במהלך 20 שנות חיים משותפים עם בן זוגה ומנגד כל החובות שבן הזוג השני צבר לא חלו עליה.

עורכת דין ענבר לב

בעלת תואר .LL.B במשפטים, הוסמכה לעריכת דין החל משנת 2001.
בעברה ניהלה את המחלקה המשפטית ומחלקת הגביה בחברת תקשורת גדולה, בה עסקה בין היתר בדיני הוצאה לפועל, פשיטת רגל, דיני עבודה, מיזוגים והסכמים מסחריים.
המשרד בעל ותק של למעלה מעשור וממשיך וצומח בהיקפו ובהיקף ניצחונותיו בתיקים השונים אשר מנוהלים בו.

אייקון פרוייקטים

מהתקשורת

אייקון מאמרים

מאמרים מאת ענבר לב ושות' משרד עו"ד

בנוסף אולי יעניין אותך