פרויליך פרחי, עורכי דין

משרד עורכי דין

פרויליך פרחי, עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1989
תחום: משרד עורכי דין
כתובת: רח' ז`בוטינסקי 7, מגדל אביב, (שער העיר), קומה 43, רמת גן
טלפון: 03-6114140
פקס: 03-6114130
אתר החברה: http://www.frofar.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אריאל פרויליך, פרויליך פרחי, עורכי דין

  עו"ד אריאל פרויליך

  שותף מייסד

  פרויליך פרחי, עורכי דין

  לפרופיל המלא

  אריאל פרויליך
 • ניסים פרחי, פרויליך פרחי, עורכי דין

  עו"ד ניסים פרחי

  שותף מייסד

  פרויליך פרחי, עורכי דין

  לפרופיל המלא

  ניסים פרחי
אייקון אודות

אודות פרויליך פרחי, עורכי דין

פרויליך פרחי הוקם בשנת 1989. המייסדים, עורכי הדין אריאל פרויליך וניסים פרחי (בוגרי אונ' תל אביב) יצאו לעצמאות וייסדו את המשרד לאחר שצברו ניסיון מקצועי רב בתחום הנזיקין בכלל ונזקי הגוף בפרט.
מאז שהמשרד הוקם לפני כ-30 שנים הוא גדל והתפתח. היום כולל המשרד 13 עורכי דין, 2 מתמחים ו-6 מזכירות משפטיות. משך קיומו, טיפל המשרד ביותר ממאה אלף לקוחות.

ייחוד המשרד- טיפול בנפגעים בלבד

משרד פרויליך פרחי מייצג את הנפגעים-התובעים בלבד. מאז קיומו ועד היום, ייצג המשרד את הצד החלש, את אלו שסבלו מנזקי הגוף – את הנפגעים בלבד. המשרד לא ייצג אף פעם, וגם לא ייצג בעתיד, חברות ביטוח או מוסדות של המדינה או בתי חולים או מוסדות רפואיים גדולים – כלומר את הנתבעים.

היתרון שממנו נהנה הלקוח במצב כזה הוא העדר מוחלט של ניגוד אינטרסים בין עובדי המשרד לבין הלקוחות. מי שלא מייצג חברות ביטוח – לא חייב להן טובות, וחופשי לנהל כנגדן את המשפט בלי שום מגבלות וחשבונות. רק במצב כזה הלקוח הוא העיקר. זהו יתרון גדול שלא קיים במשרדים שמייצגים גם נתבעים – חברות ביטוח.

השקפת עולם – אופן הטיפול בלקוחות

המשרד רואה לנגד עיניו בעיקר את האינטרסים של הלקוח. המשרד מאמין בשקיפות מלאה מול הלקוח ומנסה להציג בפניו תמונה מדויקת מקיפה ואמיתית של התיק. שיתוף פעולה עם הלקוח, היכרות מעמיקה איתו ועם כל הנתונים האישיים שלו היא המתכון להצלחה בניהול עניינו. המשרד משתדל להימנע מאשליית הלקוח ומקפיד על הערכות ריאליות של סיכוייו והיקף פיצוייו.

תחומי עיסוק

המשרד עוסק בכל מגוון תחומי נזקי הגוף. פציעות בתאונות דרכים הן השכיחות ביותר, ולכן זהו היקף העיסוק הגדול ביותר של המשרד, עם דגש על ניהול תביעות בפציעות קשות במיוחד. המשרד מתמחה גם בתביעות של רשלנות רפואית, תביעות ביטוח, ייצוג נפגעי עבודה במוסד לביטוח לאומי, תביעות של רשלנות כללית, ביטוח תאונות תלמידים וביטוחי תביעות ספורט.

ניסיון בניהול מו"מ וניהול משפטים
ריבוי לקוחות המשרד מעיד על תוצאות מצוינות, שכן לקוח מרוצה ממליץ ללקוחות נוספים על שירותנו. ההצלחה נובעת מניהול נכון ומקצועי של ההליכים מול חברות הביטוח – הנתבעות. ניהול נכון של מו"מ, וניהול נכון של ההליך המשפטי.
המשרד ניהל עד היום אלפי תביעות בכל הערכאות של בתי המשפט, כולל הערכאות הגבוהות, בתי המשפט המחוזיים והעליון (כולל הליכי ערעור). המשרד השיג תוצאות המבוטאות במאות פסקי הדין שחלק מהם פורסם באתרי בית המשפט והעיתונות, וחלק מהם מהווים תקדימים הנלמדים באוניברסיטאות ובמכללות השונות. באתר המשרד אפשר לעיין באותם פסקי דין ובמאמרי העיתונות המאזכרים אותם.

ייצוג בתאונות דרכים
למשרד יש ניסיון עצום בייצוג נפגעי תאונות דרכים. נפגעי רכב, נפגעי אופנועים, נוסעי רכב, נהגי אופניים חשמליות ורגילות, והולכי רגל שנדרסו. המשרד מייצג נפגעי תאונות דרכים בכל דרגות החומרה. מפגיעות קלות עד פגיעות קשות המסתיימות בשיתוק, קטיעה, או מוות. התקדימים המשפטיים שהושגו ע"י המשרד מגוונים. גובה הפיצויים שהמשרד השיג בתביעות הגדולות שניהל בתחום תאונות הדרכים חסר תקדים.

ייצוג ברשלנות רפואית
ניהול תיקי רשלנות רפואית דורש ניסיון גדול וייחודי, וכולל שימוש נכון בחוות דעת תומכות, הוכחת הנזק, ניהול הליך משפטי מסובך וארוך ושמיעת עדים רבים ומומחים שונים,. המשרד מנהל הליכים כאלה מזה שנים רבות, וגם כאן יש למשרד הישגים גדולים שפורסמו באתרי המשפט ובעיתונות. גם כאן הושגו פיצויים סכומים חסרי תקדים בהיקפם.

תאונות ופציעות קשות
נזקי גוף גדולים וקשים מכל מיני סיבות (תאונות דרכים עבודה רשלנות רפואית) מצדיקים פיצויים גדולים. במקרים כאלה יש לנתבעים- חברות הביטוח סיבה להתנגדות עיקשת לשלם. הם מציבים את עורכי הדין הטובים ביותר שלהם, מפעילים חוקרים פרטיים, ונלחמים בעזרת מומחים חיצוניים רציניים מזמינים עדים רבים, ומנהלים הליכים שנועדו להתיש, להרתיע, ולגרום לפשרה כספית נמוכה. המשרד מתמחה בניהול תיקים כאלה. לעורכי הדין של המשרד ניסיון גדול בניהול תיקי ענק. הם מופיעים, כדבר שבשגרה, מול עורכי הדין הרציניים ביותר של חברות הביטוח ובפני מגוון הערכאות המשפטיות שמנהלות תיקים מסוג זה. למשרד אין שום ניגוד אינטרסים או מוטיבציה לפשרה נמוכה, והתיקים האלה מתנהלים ללא מורא ועד סופם.

מימון הוצאות משפט

לעיתים דורש ניהול הליך משפטי הקדמת הוצאות משפט גבוהות, בעיקר עבור אגרות, וחוות דעת של מומחים. המשרד עוזר ללקוח בהשגת מימון לניהול ההליך, ולא יאפשר מצב שבו הנפגע נאלץ לוותר על תביעה מוצדקת בגלל שהוא חסר אמצעים. המשרד דואג להשגת מחירים נוחים ותשלומים מהמומחים, או השגת מימון ביניים מגופים פיננסיים, הכל כדי לעזור ללקוח לנהל תביעה מוצדקת.

עובדי המשרד

המשרד הקפיד במשך השנים לבחור את עובדיו באופן יסודי. רוב העובדים נבחרו מבין המתמחים הרבים שהתמחו במשרד משך השנים, ואין כמעט תחלופה של עובדים במשרד. רוב העובדים נמצאים במשרד מעל עשור. כל עובדי המשרד בעלי ניסיון רב בייצוג בבית המשפט, ייצוג מול וועדות ביטוח לאומי, וניהול מו"מ. עובדים וותיקים ומנוסים, הם נכס גדול למשרד עורכי דין, והם מביאים יציבות, וניהול מיטבי ורציף של ההליך מבחינת הלקוח. 

עזרה של מומחים חיצוניים

ניהול תביעות נזקי גוף בכל התחומים דורש ייעוץ , הצגת והגשת חוות דעת של מומחים חיצוניים. בעיקר חוות דעת של מומחים רפואיים ומומחים מתחומים רבים נוספים. המשרד מתייעץ ומקבל חוות דעת עבור לקוחותיו מהרופאים הבקיאים ביותר בכל תחומי הרפואה הנדרשים.
המשרד עובד בצמוד גם עם מומחים כלכליים, מומחים לסיעוד, להוצאות רכב, ציוד נכים, מהנדסי בטיחות, אקטוארים (סוג של מתמטיקאים), מומחים פנסיוניים. להפעלה נכונה ומקצועית של מומחים חיצוניים יש חשיבות עצומה, שכן המומחים הם אלה שנותנים חוות דעת בתחומיהם, והם אלה שמעידים בבית המשפט ועוזרים לשכנע לפסוק את הסכומים שהמשרד דורש.

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת פרויליך פרחי, עורכי דין

בנוסף אולי יעניין אותך

 • חלון לים התיכון: יוון נפתחת להשקעות ישראלים

  חודש לאחר שהשיקה תוכנית כלכלית חדשה למשיכת הון זר, ביקר בסוף חודש נובמבר בישראל סגן השר הכלכלי לפיתוח ולהשקעות ביוון >> סגן השר הכריז: "ישראל יכולה לשחק תפקיד משמעותי בבנייתה מחודשת של כלכת יוון" וחשף שורה של השקעות פוטנציאליות

  חלון לים התיכון: יוון נפתחת להשקעות ישראלים

 • אורך תקופת ההחזקה בדירת מגורים כפרמטר בסיווג מכירתה

  מהו פרק הזמן המינימאלי שבו יש להחזיק בדירת מגורים כדי להימנע מסיווגה על-ידי רשויות המס כעסקת אקראי החייבת במס הכנסה, מע"מ דמי ביטוח לאומי ומס בריאות?

  אורך תקופת ההחזקה בדירת מגורים כפרמטר בסיווג מכירתה

 • אפשר לקיים עסקים מניבים ורווחיים מבלי לוותר על ערכים בפן האנושי

  בראיון מיוחד לרגל זכייתו באות מצוינות אישית בתחום הבניה של DUN'S 100, משתף אלדד בן-משה את תפיסתו הניהולית אשר הובילה את חברת 'אינרום' להצליח, "הזכייה באות המצוינות היא ארגונית ולא אישית, ללא העובדים, מנכ"ל לא יכול להצליח לאורך זמן". בן-משה אשר יכנס בקרוב לתפקיד מנכ"ל 'נשר' גם מציב מטרות עתידיות, "נשר תהיה מקור לגאווה עצומה"

  אפשר לקיים עסקים מניבים ורווחיים מבלי לוותר על ערכים בפן האנושי

 • תמ"א 38 בגלימה אחרת

  המחסור הקריטי של דיור על המדף, מהווה הזדמנות פז לאחד את התמ"א 38 עם פינוי בינוי וליצור פתרון ראוי כלכלי למדינת ישראל

  תמ"א 38 בגלימה אחרת