קבוצת בקרה

ייעוץ משכנתאות, יזמות והשקעות נדל"ן

קבוצת בקרה
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

תחום: ייעוץ משכנתאות, יזמות והשקעות נדל"ן
כתובת: רח' הירקון 67, בני ברק
טלפון: 077-2285030
פקס: 072-2162268
דוא"ל: buildup@bakaraltd.co.il
אתר החברה: https://www.bakaragroup.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • הילה נגר, קבוצת בקרה

  הילה נגר

  מנכ"לית

  קבוצת בקרה

  לפרופיל המלא

  הילה נגר
 • יוסף זלוצ'נקו, קבוצת בקרה

  יוסף זלוצ'נקו

  יו"ר

  קבוצת בקרה

  לפרופיל המלא

  יוסף זלוצ'נקו
 • אלעד דנון, קבוצת בקרה

  אלעד דנון

  סמנכ"ל תחום משכנתאות

  קבוצת בקרה

  לפרופיל המלא

  אלעד דנון
אייקון אודות

אודות קבוצת בקרה

קבוצת בקרה, הקבוצה המובילה בתחומי ייעוץ משכנתאות, מימון נדל"ן ויזמות נדל"ן בארץ ובחו"ל. הקבוצה מורכבת מחברת "בקרה ייעוץ משכנתאות" וחברת יזמות והשקעות נדל"ן "NZ בונים ביטחון", אשר התמזגו בשנת 2017 לכדי קבוצה עסקית אחת, המעניקה ללקוחות קורת גג אחת ומעטפת ביטחון החל מרמת השקעות הנדל"ן וכלה באפיקי המימון לצרכי ההשקעה. 

ייעוץ משכנתאות

חברת בקרה ייעוץ משכנתאות פועלת בשוק מזה 12 שנים, והיא עוסקת בבניית משכנתאות חדשות מיטביות ללקוחות כמו גם מחזור משכנתאות עבור לקוחות פרטיים. החברה חיה ונושמת את עולם המשכנתאות והיא מייצגת את הלקוחות מול הבנקים, תוך ניהול מו"מ לקבלת התנאים האופטימאליים ביותר. החברה מורשית לעבוד מול כלל הבנקים וחברות הביטוח בישראל. החברה מעסיקה צוות מנוסה של כ-30 יועצים ובנקאים.

החברה מעניקה ללקוח יתרון נוסף ומובהק ומממנת את כל תהליך בדיקת והוצאת המשכנתא, עד ללקיחת המשכנתא החדשה על ידי הלקוח. החברה מתחייבת בתחילת התהליך על השגת התנאים, המסלולים והריביות ובאישור הלקוח החברה מבצעת את התהליך לקבלת המשכנתא. המשמעות היא, שכל שכר הטרחה משולם לחברה רק בסוף התהליך, לאחר שעמדה בכל התחייבויותיה ולאחר נטילת ההלוואה על ידי הלקוח. דבר שאינו מקובל בשוק וייחודי לחברה.

בית ספר ליועצי משכנתאות

חברה נוספת בקבוצה: "בילט אפ" המפעילה ביה"ס ליועצי משכנתאות, המכשיר יועצים לעבודה הן כשכירים והן כפרילנסרים בתחום המשכנתאות. בית הספר פועל כ-11 שנים, מלמד ומכשיר את כל תחום המשכנתאות מ-א' ועד ת', ואף מספק תוכנה ייעודית אשר פותחה על ידי החברה ומשמשת את היועצים בעבודתם השוטפת. עד היום יצאו מ"בילד אפ" לשוק מאות יועצים מומחים אשר רכשו את השכלתם בתחום המשכנתאות בבית הספר.

השקעות נדל"ן ומימון

האפיק הנדל"ני בקבוצה מובל על ידי חברת NZ בונים ביטחון, חברה ותיקה בתחומי היזמות וההשקעות הבונה פרויקטים בארץ ובחו"ל. החברה מחזיקה בעורכי דין ואדריכלים מהשורה הראשונה בישראל ואלו יוצרים עבורה ועבור הרוכשים רוגע וביטחון לאורך כל התהליך. כחלק מפועלה בתחום הנדל"ן, מספקת קבוצת בקרה פתרונות מימון בנקאיים וחוץ בנקאיים במגוון רחב של עסקאות נדל"ניות, עבור קבוצות רכישה, יזמי נדל”ן ולקוחות פרטיים, וכך, באמצעות שילוב של הידע הרב בעולם הבנקאות והניסיון בעולם הנדל"ן, הקבוצה מצליחה להפוך טוב לאידיאל.

התחדשות עירונית

חברת NZ בונים ביטחון פועלת בתחום ההתחדשות העירונית, מהראשונות בישראל, למעשה מאז אושרה התמ"א 38. בתחילת הדרך החברה פעלה בעיקר במישור האדריכלי תוך ייזום פרויקטים למען התושבים, החברה קידמה מספר תוכניות לבניית בנייני ומגדלי יוקרה במספר ערים. ברבות השנים התפתחה החברה ליזמית. החברה מקדמת מספר פרויקטים מסוג תמ"א 38/1, תמ"א 38/2 ופינוי-בינוי.

פרויקטים לדוגמא

שי עגנון 42, בת ים, פרויקט תמ"א 38/1 (חיזוק) - במסגרתו מוסיפה החברה 21 יחידות דיור חדשות לבניין בעל 16 דירות קיימות. התוכנית הוגשה לוועדה והיתר הבנייה יתקבל בקרוב.

רוטשילד 16 פינת ארלוזורוב, בת ים, פרויקט פינוי-בינוי - במסגרתו ייבנה מגדל יוקרה בן 35 קומות, מתוכן 25 קומות למגורים ו-10 קומות למסחר, משרדים ומלונאות.

בנייה ביהודה ושומרון

במישור הנדל"ני ה"קלאסי" פועלת החברה, רבות, גם באזורי יהודה ושומרון, בין היתר רכשה קרקעות לבנייה בהיקף של 150 דונם ביישוב בית אריה, בדרום מערב השומרון, וכן קרקעות בהיקף של 80 דונם ביישוב מודיעין עלית. החברה מתעתדת לבנות על הקרקעות שבבעלותה שכונות חדשות, כאשר במודיעין עילית תתמקד בבנייה רוויה עבור הציבור החרדי ובבית אריה שילוב של בנייה רוויה וצמודי קרקע עבור כלל הציבור.

נדל"ן בחו"ל

החברה זיהתה עוד בראשית הדרך את העיר באטומי בגיאורגיה כיעד תיירותי שהולך ומתלהט והקימה במשותף עם קבלן גיאורגי מקומי פרויקט של 200 דירות נופש בעיר. כעת החברה מקימה פרויקטים במדינות נוספות, וניסיונה בשווקי חו"ל מעניק בטחון לחברה וללקוחותיה.

לוחות זמנים מהירים במיוחד

הקבוצה עומדת בלוחות זמנים נוקשים בפרויקטי הנדל"ן אותם היא מקדמת, ובשילוב מומחיותה בתחום הבנקאי שפועל בתוך החברה, זמני העבודה מתקצרים מאד. עובדה זאת אחראית לפרסומה הרב בשוק ולפניית לקוחות פרטיים אליה, מפה לאוזן.

משפחתיות ואכפתיות

מוטו קבוצת בקרה הוא "אנשים למען אנשים" ועל בסיס זה חרטה הקבוצה על דגלה ערכים של יושרה, מיקסום תוצאות, יחס אישי ודאגה ללקוחותיה. יתרון גדול של הקבוצה במשפחתיות המאפיינת אותה ואת עובדיה, יחס אותו מקבלים הלקוחות, תוך מענה אישי, מהיר ואינטימי לכל לקוח ולקוח.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • בעלי אגרות חוב בזמן קורונה

  האם חברה שהנפיקה אגרות חוב, יכולה לטעון שהיא איננה בהפרה, מן הסיבה שההפרה נובעת ממצב של "כוח עליון"? האם היא יכולה לטעון שאין בידי בעלי האג"ח עילה חוקית להעמדת החוב לפירעון מיידי, כי המשבר נובע מכוח עליון?

  בעלי אגרות חוב בזמן קורונה

 • להתמודד עם המשבר: נגיף הקורונה יוצר הזדמנות להידברות ולמניעת סכסוכים

  כל משבר יוצר הזדמנויות, ולצד הקשיים החריפים הנלווים למשבר הקורונה, הוא גם מצמיח הזדמנות להדברות ולמניעת סכסוכים מכל הגוונים והצורות. עו"ד יעקב אנוך, שותף וראש מחלקת מיזוגים ורכישות במשרד עורכי דין מ.פירון ושות', מסביר על הסיבות שהובילו את משרד מ.פירון ושות' להקמת צוות התערבות מידית להתמודדות משותפת עם משברים, ועל חשיבות הקמת צוות חרום למניעת סכסוכים דווקא בעת הנוכחית

  להתמודד עם המשבר: נגיף הקורונה יוצר הזדמנות להידברות ולמניעת סכסוכים

 • "הקורונה היתה סטרס על סטרואידים. תהיה עלייה בכמות המתגרשים"

  ליהיא כהן-דמבינסקי, עו"ד לענייני גירושין ודיני משפחה, צופה שיהיה עומס גדול ומשמעותי על בתי המשפט ובתי הדין

  "הקורונה היתה סטרס על סטרואידים. תהיה עלייה בכמות המתגרשים"

 • קורונה: "כוח עליון" או אירוע מסכל?

  השפעות המשבר הנוכחי על קיום התחייבויות הצדדים לעסקה, והאם משבר זה הינו בגדר "כוח עליון" או אירוע מסכל?

  קורונה: "כוח עליון" או אירוע מסכל?