שא שם ברכה השקעות

יזמות נדל"ן ואנרגיה

שא שם ברכה השקעות
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2008
תחום: יזמות נדל"ן ואנרגיה
כתובת: רח' פריימן 1, ראשון לציון
טלפון: 03-6245624
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.sa-shem.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אבי מתן

  אבי מתן

  בעלים

  שא שם ברכה השקעות

 • שלום ששון

  שלום ששון

  בעלים

  שא שם ברכה השקעות

 • שפי ששון

  שפי ששון

  מנכ"ל

  שא שם ברכה השקעות

 • אלון מתן

  אלון מתן

  מנהל כספים

  שא שם ברכה השקעות

אייקון אודות

אודות שא שם ברכה השקעות

חברת "שא שם ברכה השקעות" הוקמה  בשנת 2008 על ידי צוות השותפים אברהם מתן ושלום ששון, לאחר 20 שנות פעילות מוצלחות בענפי היזמות, הדלק והנדל"ן. ב-12 שנות פעילותה, הפכה החברה לקבוצת נדל"ן גדולה ואיכותית החולשת על תחנות דלק במיקומים אסטרטגיים, מגורים, דיור מוגן, מלונאות, מרכזים מסחריים, מבני ציבור ומשרדים. החברה ניהלה ומנהלת פרויקטי בנייה למגורים במסגרת התחדשות עירונית וכן פרויקטים רגילים לבניית מגורים, מסחר ומשרדים בערי המרכז. "שא שם ברכה" מחזיקה בנכסים מניבים בארץ המושכרים לטווח ארוך לחברות בדירוג מצויין. בנוסף, ברשות החברה נכסי נדל"ן משמעותיים ובעלי פוטנציאל בשלבי פיתוח והיתרים שונים.

אמינות, יושרה ואכפתיות

"שא שם ברכה והשקעות" הינה חברה משפחתית המאמינה במערכות יחסים ארוכות טווח המושתתות על אמינות, יושר ואכפתיות, עם כלל לקוחותיה ומשקיעיה. החברה השכילה לבנות לאורך השנים פסיפס אנושי מיוחד במינו, ויצרה בהתמדה ובמקצועיות ארגון מיוחד וחכם, מנוסה ובעל ידע, ארגון ערכי ונחוש, בעל תרבות ורוח.

פעילותה של החברה במרוצת השנים מתבצעת, הלכה למעשה, לאור חזון הקבוצה המדגיש את ערכי הדגל שלה: שקיפות, מצוינות אישית וארגונית, עבודת צוות, מחויבות לתוצאות ועמידה בלוחות הזמנים ובתוצאות עסקיות מרשימות המשיאות רווח לחברה ולמשקיעיה.

מייסדי החברה

אברהם (אבי) מתן, סמג"ד במיל' – אבי בעל תואר מהנדס תעשייה וניהול מהטכניון. הוא החל את דרכו כמנהל הכספים של חברת דנקנר השקעות ועם פרישתו מהחברה בסוף שנות השמונים החל את דרכו העסקית בתחום הנדל"ן והאנרגיה והעסיק מעל 800 עובדים.

בשנת 2008 ביצע יחד עם שותפו, שלום ששון, אקזיט מחברתם בקודמת. מיד לאחר מכן הקימו את חברת "שא שם ברכה השקעות בע"מ", וזכו להצלחה עסקית רחבה, כיום החברה חולשת על מגוון עסקים ובהם אנרגיה ונדל"ן.

שלום ששון - שלום מהווה דוגמא ומופת להגשמת החלום הישראלי. עם סיום שירותו הצבאי החל את דרכו כנהג מכלית דלק ועם השנים החל להיכנס לעולם העסקי בתחומי האנרגיה והנדל"ן. בשנת 2008 ביצע יחד עם שותפו, אברהם מתן, אקזיט מחברתם הקודמת. מיד לאחר מכן הקימו את חברת "שא שם ברכה השקעות בע"מ" וזכו להצלחה עסקית רחבה, יציבה ורווחית מהמובילות בתחומי ייזום ותפעול נדל"ן ואנרגיה בישראל.

פרויקטים בולטים

"אור בגבעה", גבעת שמואל - בניין משולב מסחר ומשרדים המשתרע על שטח של 14,000 מ"ר וכולל גם תחנת דלק.

פ"ת, כפר גנים - פרויקט פינוי בינוי של 4 מגדלי מגורים – החברה בנתה ואכלסה במקום 360 יחידות דיור חדשות.

ראשון לציון - בניית מרכז מסחרי, משרדים ותחנת דלק בשטח המשתרע על 5,000 מ"ר.

ראשון לציון – בניית מרכז מסחרי בשכונת "חלום ראשון". הפרויקט מתפרס על שטח של 1000 מ"ר, חנויות ומשרדים.

ראשון לציון – נחלה מרכז מסחרי, הפרוייקט מתפרס על שטח של 2,500 מ"ר מסחר.

ביתן אהרון - בניית תחנת דלק על כביש החוף המחבר בין ת"א לחיפה על שטח של 6,500 מ"ר.

אילת - תחנת דלק ומרכז מסחרי המתפרש על פני 3,500 מ"ר.

רחובות - תחנת דלק ומרכז מסחרי הממוקם במיקום אסטרטגי על ציר ראשי. 

פרויקטים בביצוע ובתכנון

"שלו בשדרה", רמת גן – פרויקט במודל עירוב שימושים הנבנה על ציר ז'בוטינסקי רמת גן, אחד הצירים המרכזיים בישראל. במסגרת הפרויקט יוזמת החברה בניין בן 51 קומות, בהיקף בניה של כ-47,000 מ"ר. הפרויקט יכלול משרדים, שטחי מסחר ו-130 יחידות דיור.

"Tower 4", מחלף בר אילן, קרית אונו - מגדל בן 32 קומות הכולל שטחי מסחר, תעסוקה, מלונאות ומרפאות. בהיקף בניה של כ-42,000 מ"ר.

הקוממיות, בת ים - מגדל הכולל 190 יחידות דיור ומגדל משרדים נוסף בהיקף של כ-40,000 מ"ר.

נחלת יהודה, ראשון לציון - פרויקט פינוי בינוי הכולל 900 יחידות דיור, 5,000 מ"ר של משרדים ומרכזי מסחרי על שטח של 10,000 מ"ר. שטחו הכללי של הפרויקט הוא 80,000 מ"ר.

בבלי, תל אביב - החברה רכשה מגרש בגודל 3,600 מ"ר בשכונת היוקרה בצפון הישן של תל אביב והיא מתכננת לבנות בו מגדל למגורים ומסחר.

קריית הממשלה, נתניה – החברה רכשה מגרש בגודל 5,200 מ"ר והיא מתכננת לבנות בו מגדל משרדים ודיור מוגן בהיקף של 80,000 מ"ר.

לחלום, לחשוב, לבנות

מוטו זה מלווה את פעילותה של החברה מיום הקמתה. חברת שא שם ברכה מהווה מודל למקצועיות, לרמת שירות גבוהה ובוחרת את שותפיה בקפידה תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים שהציבה עבורה ועבור לקוחותיה. בין שותפי החברה: חברת "נכסים ובניין" מקבוצת אי די בי, חברת הדלק "סונול" ישראל, קבוצת חג'ג' וקבוצת מימון. בחברה חולמים גבוה, חושבים מקצועי ובונים תמיד את הפרויקט המושלם.

 

בנוסף אולי יעניין אותך

 • אל תבטלו לנו את ההסתמכות

  אנחנו עומדים בפני מהפכה צפויה של דיני הירושה, מהפכה שרובה חיובית וחשובה, התאמת דיני הירושה אל מציאות החיים הנוכחית. לצד החיוביות, דומה שבשינוי אחד, דרמטי ומהותי, המחוקק בחר בנתיב לא נכון

  אל תבטלו לנו את ההסתמכות

 • המדינה לוקחת הכל אבל משלמת חצי

  המדינה לוקחת הכל אבל משלמת חצי

 • אסון בהר מירון – מי יפצה את הנפגעים ובכמה?

  אסון כבד וחסר תקדים, בו ניספו 45 אנשים ועשרות נפצעו

  אסון בהר מירון – מי יפצה את הנפגעים ובכמה?

 • משכון נכס שבבעלות קטינים – אימתי?

  אלמן נקלע לקשיים כלכליים לאחר מות אשתו ופנה לביהמ"ש בבקשה למשכן נכס הנמצא בבעלות בנותיו הקטינות. איך זה נגמר?

  משכון נכס שבבעלות קטינים – אימתי?