קבוצת ש"י גיל - הבונים

יזמות, ביצוע וניהול נדל"ן

קבוצת ש"י גיל - הבונים
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1987
תחום: יזמות, ביצוע וניהול נדל"ן
כתובת: רח' החרושת 12, אור יהודה 6037580
טלפון: 03-5179300
פקס: 03-5179100
דוא"ל: office@habonimil.co.il
אתר החברה: https://www.shay-gil.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יגאל גיל, קבוצת ש"י גיל - הבונים

  יגאל גיל

  יו"ר

  קבוצת ש"י גיל - הבונים

 • שיראל יעקב בזיז, קבוצת ש"י גיל - הבונים

  שיראל יעקב בזיז

  מנכ"ל

  קבוצת ש"י גיל - הבונים

אייקון אודות

אודות קבוצת ש"י גיל - הבונים

קבוצת ש"י גיל – הבונים מנוהלת על ידי שיראל בזיז (מנכ"ל החברות) ויגאל גיל (יו"ר החברות), ופועלת בתחום הייזום, הפיקוח והבניה, והקמת פרויקטים רבים בענף הבניה הישראלי. הקבוצה מורכבת מהחברות ש"י גיל והבונים. ש"י גיל הינה חברה ותיקה העוסקת בתחום הבניה משנת 1987 והיא בעלת סיווג קבלני ג' 5 (בלתי מוגבל).

במהלך השנים עסקה החברה בביצוע פרויקטים של בנייה רוויה למגורים, מבני תעשיה, מרכזים לוגיסטיים, מפעלים, ביצוע עבודות בטון, עבודות מתכת ועוד. חברת הבונים, זרועה השנייה של הקבוצה היא חברת ניהול ופיקוח פרויקטים אשר עוסקת בעיקר בניהול פרויקטים מורכבים ויוקרתיים ביותר בתחומי המלונאות, בתי יוקרה, פרויקטים מיוחדים, וכיו"ב.

נכון להיום שואפת הקבוצה להמשיך ולפתח את פעילותה היזמית, וכמו כן להוביל ולקדם את איכות הביצוע בענף הבנייה.

יתרון גדול בתכנון הביצוע

שתי החברות פועלות כקבוצה ממוזגת תחת קורת גג אחת והדבר מעניק להן יתרון עצום בהיבט תכנון הביצוע. כך, בכל פרויקט אותו לוקחת הקבוצה על עצמה היא מביאה עימה סוללה רחבה של יועצים, אדריכלים, מהנדסים, אנשי פיננסים וכדומה, אליהם נוספים בהמשך אנשי הביצוע ומנהלי העבודה. שילוב זה מוביל לכך שלקוח החותם על חוזה עם הקבוצה מקבל ממנה את השירות המקיף ביותר החל משלב איתור הקרקע ועד לשלבי סיום הבנייה ומסירת המפתחות.

איתנות פיננסית גבוהה ביותר

החברה בעלת איתנות פיננסית גבוהה והיא מתייחדת במטה ניהולי רזה וחכם המקפיד מאוד על איכות ביצוע בסטנדרטים המחמירים ביותר. שיראל המנכ"ל ויגאל יושב הראש משתתפים בעצמם ברובן המוחלט של הישיבות באתרים השונים וזאת לצורך פיקוח הדוק על טיב והתקדמות העבודה בשטח. החברה שואפת למצוינות ומפעילה מערכת בקרה פנימית בכל פרויקט, ברוב המקרים היא אף מצליחה להקדים את לוחות הזמנים שנקבעו בחוזה. בנוסף הקבוצה שמה דגש מיוחד על היבט הבטיחות באתריה השונים ובכל אתר מועסק אחראי בטיחות המקפיד על התקני הבטיחות של העובדים, דבר המוביל לאפס תאונות עבודה קטלניות באתרי החברה.

פרויקטים נבחרים

בנייה רוויה

הרצליה – החברה נמצאת בשלבי ביצוע מתקדמים של בניית שלושה בנינים בעלי 40 יח"ד חדשות בעיר.  

רמת בית שמש, בית שמש – החברה מבצעת 7 בנינים בעלי 109 יח"ד חדשות.

נווה צדק – החברה בונה פרויקט יוקרה הכולל 25 יח"ד הצופות לים. המבנה כולל 3 קומות וקומת נסיגה.

בית"ר עלית – החברה בונה פרויקט מגורים הכולל 24 יח"ד חדשות בעיר החרדית.

מרכזים לוגיסטיים

מר"לוג חברת פיאט – הקמת מבנים לוגיסטיים בפארק ראם הכוללים חדרי שטיפה ומבנה לקבלת מכוניות חדשות. החברה הייתה שותפה בכלל עבודות המתכת והשערים של המבנים המשתרעים על כ-2000 מ"ר.

מרלו"ג חברת פורד – הקמת מרכז לוגיסטי עבור מותג משאיות חדש של פורד. המרכז משתרע על שטח של כ-4000 מ"ר והוא כולל משרדים, מטה הנהלה, מוסך, ועוד.

דלק מוטורס – הקמת מבנה תעשיה למוסך מזדה פורד. שטח מבנה התעשייה משתרע על כ-16,000 מ"ר, והחברה הייתה אחראית על תכנון הפרויקט וביצוע כלל עבודות הפיתוח, מערכות המים, החשמל, הביוב, המוסך והמכונות.

מרכז לוגיסטי U.M.I – מרכז לוגיסטי שהוקם באזור תעשיה שוהם על שטח של כ-6,000 מ"ר. החברה הייתה אחראית לעבודות שלד מתכת וכיסוי המבנה המורכב ממתכת ופנלים מבודדים.

מרלו״ג טבע מדיקל – פרויקט להקמת מערכות חשמל, אינסטלציה, כיבוי אש, עבודות עפר ופיתוח סביבתי מלא במרכז הלוגיסטי של טבע מדיקל באזור תעשיה באר טוביה המשתרע על כ-6000 מ"ר.

תחנות כח

תחנת כוח אשקלון – חברת ש"י גיל ביצעה את עבודות התקנת ביסוס לטורבינות גז והבוילרים בתחנה. כמו כן החברה הייתה אחראית לעבודות מתכת באתר בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

איצטדיונים

איצטדיון טדי קולק, ירושלים – החברה ביצעה עבודות מתכת נרחבות באיצטדיון המפורסם.

מפעלים

מפעל שיש, ירושלים – הקמת מפעל באזור תעשיה הר טוב בשטח המשתרע על כ-4,000 מ"ר. הפרויקט כלל בנייה של אולמות ייצור, משרדים, מאגרי מים, מתקני טיהור מים, עבודות עפר ומסילות עגורנים.

מפעל מגבות, ערד – הקמת מפעל באזור תעשיה ערד בשטח המשתרע על כ-8,000 מ"ר. הפרויקט כלל בנייה של אולמות אחסון, אולמות ייצור, גלריה בשטח  כ-2,500 מ"ר, משרדים ומלתחות.
בנוסף החברה ביצעה במקום עבודות עפר ועבודות פיתוח סביבתי.

מפעל מדגריית נורדיה – הקמת מבנה בעל שתי קומות בשטח כולל של כ-2,000 מ"ר במושב נורדיה. קומתו הראשונה של המפעל כוללת משרדים וחדרי הנהלה כמו גם חדרי קירור ואידוי חדרי דגירה, אולמות קבלה ומשלוחים.
קומתו השנייה של המבנה משמשת כאולם פתוח לאחסנה.

מבני תעשייה

רנו ניסן – הקמת מבנה לוגיסטי עבור חברת רנו ניסן. הפרויקט הוקם באזור תעשייה פארק ראם והוא כולל חמישה מבני תעשיה בשטח של כ-32,000 מ"ר.

מוסך קרסו ראשל״צ – הקמת מוסך עבור קבוצת קרסו אזור התעשייה ראשל"צ מערב. שטחו הכולל של המבנה עומד על כ-60,000 מ"ר והפרויקט כלל עבודות בטון, פלדה וכיסוי, כאשר תהליך העבודה בוצע מתחילתו ועד סופו ע"י ש"י גיל פרויקטים.

בית קירור גידולי אגו – החברה הקימה מבנים טרומיים עבור חברת גידולי אגו בישוב ישע שבדרום.

המבנים משתרעים על שטח של כ-5,000 מ"ר והם כוללים אולמות איחסון בקירור, אולמות אריזה, מעבדות, מבני משרדים, ועוד.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • דירוג עורכי הדין של DUN'S 100 לשנת 2020

  בעולם תחרותי כמו ענף עריכת הדין, יש צורך משמעותי בבולטות מקצועית בכדי להגיע להצלחה עסקית. 'החותמת' הניתנת על ידי חברת חברת דן אנד ברדסטריט באמצעות דירוגי DUN'S 100 היא אחת מאבני היסוד עבור כל משרד עו"ד המעוניין לקבל קרדיטציה מצד לקוחות ושותפים עסקיים פוטנציאלים. שילה זברו וייס המנהלת בין היתר את דירוג עורכי הדין, מסבירה בפודקאסט מדוע חשוב להיות מדורגים, מתי כדאי להגיש מועמדות, מהי מתודולוגיית הדירוג, מה הם תחומי הפעילות החדשים שידורגו השנה ועונה על שאלות מסקרנות אחרות שעולות לגבי הדירוג

  דירוג עורכי הדין של DUN'S 100 לשנת 2020

 • משבר הקורונה כהזדמנות להכשרת צעירים לענף הבנייה

  בימים אלה, כאשר אנו חוגגים את חג העצמאות ה- 72 של מדינת ישראל ובעיצומו של משבר הקורונה, אני רואה כנשיא לשכת הקבלנים, אור קטן בקצה המנהרה: הזדמנות פז להכשיר צעירים ישראלים לעבוד בענף הנדל"ן ובכל מקצועות הבנייה לסוגיהם

  משבר הקורונה כהזדמנות להכשרת צעירים לענף הבנייה

 • לשון הרע בשנת 2020: כיוונים ומגמות

  האם שיתוף או כתיבת פוסט פוגעני בדף האישי שלי ו/או הקנטה בפלטפורמות הללו מהוות עילה לתביעה? מה הם הסכומים שניתן לתבוע בגין לשון הרע? ובאילו מקרים השופטים צפויים להחמיר עם האמירות נגד אדם אחר, ומתי להקל? עו"ד שלומי וינברג, המכהן כיו"ר ועדת לשון הרע הארצית של לשכת עורכי הדין ומחבר הספר 'מורה דרך לתביעות לשון הרע' בפודקאסט על מה שחדש בעולם תביעות לשון הרע

  לשון הרע בשנת 2020: כיוונים ומגמות

 • למידה מרחוק במערכת ההשכלה הגבוהה בישראל – האתגר

  המעבר של מערכת ההשכלה הגבוהה כולה ללמידה והוראה מרחוק, בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, מציבה בפני המערכת אתגרים מורכבים

  למידה מרחוק במערכת ההשכלה הגבוהה בישראל – האתגר