א.אלטו קליין שטיינמץ

מחלקת דיני משפחה וירושה וזכויות קטינים, מחלקה מסחרית של חברות, חוזים, השקעות בינ״ל הגנת פרטיות וסייבר ומחלקת מקרקעין ויזמות

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2009
תחום: מחלקת דיני משפחה וירושה וזכויות קטינים, מחלקה מסחרית של חברות, חוזים, השקעות בינ״ל הגנת פרטיות וסייבר ומחלקת מקרקעין ויזמות
כתובת: רח' הארבעה 28 תל אביב, מגדלי הארבעה, מגדל דרומי ק-13
טלפון: 03-9662662 
פקס: 03-9662663
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.altofirm.com
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אווה שטיינמץ (קליין)

  עו"ד אווה שטיינמץ (קליין)

  בעלת המשרד

  א.אלטו קליין שטיינמץ

 • שירה רביד

  עו"ד שירה רביד

  שותפה בכירה, ראש מחלקת משפחה וירושה

  א.אלטו קליין שטיינמץ

 • דרור דיין

  עו"ד דרור דיין

  שותף בכיר, ראש המחלקה המסחרית

  א.אלטו קליין שטיינמץ

 • נתי פורמן

  עו"ד נתי פורמן

  שותף בכיר, ראש מחלקת מקרקעין ויזמות

  א.אלטו קליין שטיינמץ

אייקון אודות

אודות א.אלטו קליין שטיינמץ

משרד עורכי דין א.אלטו קליין שטיינמץ מדורג בצמרת משרדי עורכי הדין בישראל בשתי מחלקות מובילות: במחלקה מסחרית העוסקת בחוזים וחברות השקעות יזמות ומקרקעין, בישראל ומחוץ לה, אבטחת מידע ופרטיות וכן במחלקת דיני המשפחה והירושה, הנחשבת למובילה בישראל. זאת בזכות השירות המצוין, הידע הרב, החדשנות המשפטית, האומץ, המקצועיות והקשר ארוך הטווח עם הלקוחות.
מומחיות ייחודית קיימת במשרד בשתי המחלקות המובילות בישראל בכל הרבדים המשפטיים של דיני הפרטיות ואבטחת המידע בליווי מסחרי של חברות, השקעות, נדל"ן, סטארט אפים משלב הרעיון ועד האקזיט, המשרד ליווה חברות למכירות מוצלחות גם על ידי משקיעים שהם לקוחות המשרד, אנג'לים וקרנות. וכן מומחיות ייחודית במחלקת דיני המשפחה והירושה, בליווי בהליכי גירושין, חטיפות ילדים (אמנת האג) משמורת, ירושה וצרכים מיוחדים במשפחות, אפוטרופסויות, פונדקאות, אימוץ והורות, נאמנויות ויפוי כח מתמשך. המשרד ייצג בתיקים מתוקשרים בהליכים אלו בהצלחה רבה.

מומחיות בליווי אסטרטגי של לקוחות, ניהול מו"מ ושירותי גישור אקטיביים ויעילים

לעו"ד אווה שטיינמץ (קליין), מייסדת ושותפה מנהלת במשרד, ניסיון מקצועי של למעלה מ17 שנה, במהלכן צברה ידע משפטי ומסחרי רב כמו גם ניצחונות רבים בבתי המשפט. עו"ד אווה שטיינמץ (קליין) מובילה המשרד על המחלקות השונות ומובילה את הלקוחות בייעוץ משפטי ואסטרטגי אמיץ ופורץ דרך להישגים משמעותיים בתחומם. היא מוכרת גם כמגשרת אקטיבית וזריזה ומקבלת לגישור רק צדדים שהיא מתרשמת, כי הם כנים ובשלים בדרכם להסכם וכמומחית לשפת גוף. צוות המשרד בהובלתה, פועל בכלל הערכאות השיפוטיות לרבות בתי המשפט השלום, המחוזי, העליון, ביהמ"ש למשפחה ובתי הדין הרבניים.

המחלקה המסחרית - ליווי משפטי ואסטרטגי של עסקים, הייטק ומיסוי ומומחיות ייחודית באבטחת מידע, סייבר והגנה על הפרטיות

בראש המחלקה המסחרית עומד עו"ד דרור דיין ויחד עם צוות המשרד מייצגים עסקים ישראליים ובינלאומיים בייעוץ משפטי שוטף מהקמת החברה, עובר להתקשרויות הדרושות לפעילות התקינה של העסק ולרבות הובלת מכירות ואקזיטים של חברות, בין היתר, בין לקוחות המשרד האנג'לים וקרנות השקעה. המשרד מקיים שיתופי פעולה עם משרדי עורכי דין מובילים בארה״ב, קנדה, אנגליה, גרמניה, קפריסין יוון סביב השקעות בנדל"ן, בסטארטאפים, בחוזים ונאמנויות. כמו כן נמצא צוות המשרד בקשרי עבודה רציפים עם משרדי רו״ח מובילים בישראל המעניקים חוות דעת בענייני מיסוי ללקוחות המשרד.

מחלקת דיני משפחה וירושה

בראש המחלקה עומדת עו"ד שירה רביד, עם ניסיון של למעלה מ-17 שנים בפרקטיקה של ליטיגצית דיני המשפחה והירושה בישראל, בהבנת עומק של מערכות יחסים ומשברים במשפחה: בייצוג בתיקי גירושין, חטיפות ילדים (אמנת האג) משמורת, ירושה וצרכים מיוחדים במשפחות, אפוטרופסויות, נאמנויות ויפוי כח מתמשך. עו"ד שירה רביד ידועה כמומחית מספר אחת בישראל בצרכים מיוחדים וכל הכרוך במיצוי זכויות סביב צרכים מיוחדים.

מחלקת פונדקאות, אימוץ והורות

המחלקה מטפלת בזוגות העומדים בפני הליך פונדקאות בארץ או בחו"ל, החל משלב הייעוץ המשפטי לקראת התקשרות בהסכם פונדקאות, סיוע בניהול מו"מ מול חברת הפונדקאות ועובר לטיפול המשפטי במסמכי היילוד הנולד לרבות הסדרת מעמדו של התינוק במרשמי משרד הפנים וברשויות המדינה השונות שאחראיות מכוח הדין על הנושא, כמו כן כמובן מטפל במשרד בתביעות אבהות, צווי הורות פסיקתיים וכיוצ"ב. המשרד מטפל בכל סוגי המשפחות אליהם נכנסים ילדים,: זוגות נשואים, ידועים בציבור, חד מיניים ו/או פרק ב', תהא המורכבות באשר תהיה. המשרד מטפל גם בהליכי אימוץ ילדים בישראל וחו"ל כולל הגשת הבקשה לאימוץ והסדרת מעמדו החוקי של הילד המאומץ וההורה המאמץ, שניהם או אחד מהם, בכל סוגי המשפחות והזוגיות.

מחלקת מקרקעין מיסוי ויזמות

בראש המחלקה עומד עו"ד נתן פורמן, ויחד עם צוות המחלקה מלווים לקוחות במגוון רחב של עסקאות מקרקעין, פשוטות ומורכבות לרבות מיסוי מקרקעין, ייצוג וילווי של קנייה או מכירת בתי מגורים, בניינים, מגרשים, משרדים, ומרכזי מסחר בנוסף למתן ליווי צמוד לקבוצות רכישה. ייצוג וליווי יזמים, עבודה מול מנהל מקרקעי ישראל, לרבות מכרזי מקרקעין, התחדשות עירונית, פינוי בינוי, מגעים ומו"מ מול הרשויות. ייצוג וליווי זכיינים משלב התכנון, תוכנית עסקית, ספקים, שכירויות, הסכם בר רשות, הסכם זכיין, פרסום ושיווק.

אלטו גלובל

משרד עורכי דין א. אלטו א. קליין שטיינמץ, ידוע כבעל צוות איכותי, מקצועי ובולט בהישגיו בישראל, ובעל סניפים ושיתופי פעולה בארה"ב, קנדה (טורונטו) קפריסין, יוון, אנגליה וגרמניה. המשרד מלווה ומייעץ ללקוחותיו בישראל ומחוצה לה באופן מקצועי מסור והדוק עד לקבלת הפיתרון המלא לשביעות רצון הלקוחות.

השכלה ותפקידים ציבוריים

עו"ד אווה שטיינמץ (קליין) בעלת תואר ראשון במשפטים ותואר שני במשפט ציבורי ובינלאומי מאוניברסיטת תל אביב ומאסטר במשפטים מאוניברסיטת Northwestern CHICAGO. הוכשרה ומשמשת כבוררת ומגשרת, וכן כיועצת משפטית, Ciso & DPO וממונת הגנת פרטיות. שימשה כיו"ר הועדה לזכויות הילד בלשכת עוה"ד וסגנית יו"ר מחוז ת"א ומרצה על זכויות הילד בארץ ובעולם. כמו כן הקימה את המכון לטובת הילד והאוניברסיטה לצעירים ואף חיברה את הספר "מתיר העגונות" לזכרו של אביה מתיר העגונות הרב שלמה זלמן קליין ז"ל.

יחד עם שותפיה, עו"ד שירה רביד, עו"ד דרור דיין, עו"ד נתן פורמן וצוות המשרד, מובילה עו"ד אווה שטיינמץ (קליין) את משרדה בצמרת משרדי עורכי הדין, בהתפתחות וצמיחה מקצועיים ומוערכים בישראל.

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • חדשנות ודיגיטציה בקידום משק המים הישראלי

  חברת המים משקיעה בחדשנות וטכנולוגיה כדי להפוך את משק המים ליעיל ומקצועי, כולל שת"פ עם בחברות הזנק לשכלול מערכות התפעול והאספקה. התוצאה: התמודדות טובה עם משבר האקלים והרחבת הפעילות בחו"ל

  חדשנות ודיגיטציה בקידום משק המים הישראלי

 • אסדרת רגולציה על בינה מלאכותית בישראל

  בזמן שמדינות רבות פועלות לאסדרת השימוש ב-AI והשוק הפרטי מקדם רגולציה עצמית, בישראל עדיין לא ננקטו צעדים משמעותיים בנושא. מדינת ישראל צריכה להקים תשתית רגולטורית מספקת להסדרת בינה מלאכותית, אחרת היא עלולה למצוא את עצמה בפער טכנולוגי וכלכלי בלתי ניתן לגישור

  אסדרת רגולציה על בינה מלאכותית בישראל

 • מהי הכרעה "לפי הספר" ומהו "הגרעין הקשה" בשיקול הדעת של ועדת המכרזים

  במקום שבו נטענות טענות סף, מן הראוי להכריע בהן תחילה ואין מקום להתערבות בגרעין הקשה של שיקול הדעת של ועדת המכרזים

  מהי הכרעה "לפי הספר" ומהו "הגרעין הקשה" בשיקול הדעת של ועדת המכרזים

 • הכירו את – ערן סלע

  הכירו את – ערן סלע