א.אלטו קליין שטיינמץ

מחלקת דיני משפחה וירושה וזכויות קטינים, מחלקה מסחרית של חברות, חוזים, השקעות בינ״ל הגנת פרטיות וסייבר ומחלקת מקרקעין ויזמות

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2009
תחום: מחלקת דיני משפחה וירושה וזכויות קטינים, מחלקה מסחרית של חברות, חוזים, השקעות בינ״ל הגנת פרטיות וסייבר ומחלקת מקרקעין ויזמות
כתובת: רח' הארבעה 28 תל אביב, מגדלי הארבעה, מגדל צפוני ק-34
טלפון: 03-9662662 
פקס: 03-9662663
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.altofirm.com
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

  • אווה  שטיינמץ (קליין)

    עו"ד אווה שטיינמץ (קליין)

    בעלת המשרד

    א.אלטו קליין שטיינמץ

אייקון אודות

אודות א.אלטו קליין שטיינמץ

משרד א.אלטו קליין שטיינמץ מדורג בצמרת משרדי עורכי הדין בישראל בשתי מחלקות מובילות: במחלקה מסחרית העוסקת בחוזים עיסקיים מסחריים, בישראל ובינלאומיים, אבטחת מידע ופרטיות וכן במחלקת דיני המשפחה והירושה, הנחשבת למובילה בישראל. זאת בזכות השירות המצוין, הידע הרב, החדשנות המשפטית, האומץ, המקצועיות והקשר ארוך הטווח עם הלקוחות. מומחיות ייחודית קיימת במשרד בשתי המחלקות המובילות בישראל בכל הרבדים המשפטיים של דיני הפרטיות ואבטחת המידע בליווי מסחרי של חברות, סטארט אפים משלב הרעיון ועד האקזיט, המשרד ליווה חברות למכירות מוצלחות גם על ידי משקיעים שהם לקוחות המשרד, אנג'לים וקרנות. וכן מומחיות ייחודית במחלקת דיני המשפחה והירושה, בליווי בהליכי גירושין, חטיפות ילדים (אמנת האג) משמורת, ירושה וצרכים מיוחדים במשפחות, אפוטרופסויות, נאמנויות ויפוי כח מתמשך. המשרד ייצג בתיקים מתוקשרים בהליכים אלו בהצלחה רבה.

מומחיות בניהול משאים ומתנים ושירותי גישור אקטיביים ויעילים

לעו"ד אווה שטיינמץ (קליין), מייסדת ושותפה מנהלת במשרד, ניסיון מקצועי של למעלה מ17 שנה, במהלכן צברה ידע משפטי ומסחרי רב כמו גם ניצחונות רבים בבתי המשפט. עו"ד אווה שטיינמץ (קליין) מובילה את שתי המחלקות הגדולות ביותר במשרד, וידועה גם בהובלת הליכי גישור בצורה אקטיבית וזריזה ומקבלת לגישור רק צדדים שהיא מתרשמת, כי הם כנים ובשלים בדרכם להסכם.,כמומחית בשפת גוף ובניהול משאים ומתנים, לאחר שהשתלמה רבות בתחום זה, בארץ ובחו"ל. המשרד פועל בכלל הערכאות השיפוטיות לרבות בתי המשפט השלום, המחוזי, העליון, ביהמ"ש למשפחה ובתי הדין הרבניים.

המחלקה המסחרית- ליווי משפטי של עסקים, הייטק ומיסוי ומומחיות ייחודית באבטחת מידע, סייבר והגנה על הפרטיות

בראש המחלקה המסחרית הבינ"ל עומד עו"ד דרור דיין ויחד עם צוות המשרד מייצגים עסקים ישראליים ובינלאומיים בייעוץ משפטי שוטף מהקמת החברה, עובר להתקשרויות הדרושות לפעילות התקינה של העסק ולרבות הובלת מכירות ואקזיטים של חברות, בין היתר, בין לקוחות המשרד האנג'לים וקרנות השקעה. המשרד מקיים שיתופי פעולה עם משרדי עורכי דין מובילים בארה״ב, קנדה, אנגליה, גרמניה, קפריסין יוון סביב השקעות בנדל"ן, בסטארטאפים, בחוזים ונאמנויות. כמו כן נמצא צוות המשרד בקשרי עבודה רציפים עם משרדי רו״ח מובילים בישראל המעניקים חוות דעת בענייני מיסוי ללקוחות המשרד.

מחלקת דיני משפחה וירושה

בראש המחלקה עומדת עו"ד שירה רביד, עם ניסיון של למעלה מ-17 שנים בפרקטיקה של ליטיגציית דיני המשפחה בישראל, בהבנת עומק של מערכות יחסים ומשברים במשפחה ויחד עם עו"ד אווה שטיינמץ (קליין) מוכרות ומוערכות כמובילות בתחום זה: בייצוג בתיקי גירושין, חטיפות ילדים (אמנת האג) משמורת, ירושה וצרכים מיוחדים במשפחות, אפוטרופסויות, נאמנויות ויפוי כח מתמשך. עו"ד שירה רביד ידועה כמומחית מספר אחת בישראל בצרכים מיוחדים וכל הכרוך במיצוי זכויות סביב צרכים מיוחדים.

מחלקת פונדקאות, אימוץ והורות

בראש המחלקה עומדת עו"ד לילך נחמיה, המחלקה מטפלת בזוגות העומדים בפני הליך פונדקאות בארץ או בחו"ל, החל משלב הייעוץ המשפטי לקראת התקשרות בהסכם פונדקאות, סיוע בניהול מו"מ מול חברת הפונדקאות ועובר לטיפול המשפטי במסמכי היילוד הנולד לרבות הסדרת מעמדו של התינוק במרשמי משרד הפנים וברשויות המדינה השונות שאחראיות מכוח הדין על הנושא, כמו כן כמובן מטפל במשרד בתביעות אבהות, צווי הורות פסיקתיים וכיוצ"ב. המשרד מטפל בכל סוגי המשפחות אליהם נכנסים ילדים,: זוגות נשואים, ידועים בציבור, חד מיניים ו/או פרק ב', תהא המורכבות באשר תהיה. המשרד מטפל גם בהליכי אימוץ ילדים בישראל וחו"ל כולל הגשת הבקשה לאימוץ והסדרת מעמדו החוקי של הילד המאומץ וההורה המאמץ, שניהם או אחד מהם, בכל סוגי המשפחות והזוגיות.

משרד צומח המונה צוות מורחב של עורכי דין

עו"ד אווה שטיינמץ (קליין), גדלה כחרדית וחזרה בשאלה, תהליך שלימד אותה רבות על החיים ועל עצמה. בגיל 21 הצעיר הפכה לעוזרת משפטית וכך למדה מקרוב את רזי מקצוע עריכת הדין, דבר שסייע לה רבות בשנים שלאחר מכן. עם סיום התמחותה פתחה את משרדה המוביל אשר הלך והתרחב עם השנים ומונה כיום צוות מורחב של עורכי דין גם במחלקת המשפחה וגם במחלקה המסחרית. כחלק משינוי המגמה בעולם המשפט ובדיני המשפחה בפרט, המחייבת גישור בטרם פתיחת הליך משפטי (וכסממן נוסף לבולטותו של המשרד) הועסקו במשרד 2 שופטים בדימוס: כבוד השופטת (בדימוס) אושרי פרוסט פרנקל, שהביאה ידע וניסיון רב שנים מתקופת היותה שופטת בית המשפט השלום בתל אביב, והשופט פאול שטרק שכיהן כשופט בית המשפט השלום בירושלים. השניים היו חלק מהצוות המקצועי המנצח של המשרד עד שובם לשמש כשופטים עמיתים בבתי המשפט.

הגנה על זכויות קטינים בישראל ובעולם

משרד עורכי דין אלטו א. קליין שטיינמץ, ידוע כבעל צוות איכותי, מקצועי ובולט בהישגיו בישראל, באירופה ובארה"ב בתחום אבטחת המידע ופרטיות קטינים ברשת. המשרד מלווה ומייעץ לחברות מסחריות וציבוריות בתחומים אלו, החל משלב הפיתוח, דרך חוזי התקשרויות עם ספקים חיצוניים וכלה בחברות וותיקות הנדרשות לעמוד בתנאי הרגולציה בגין מידע שהן אוגרות על קטינים או למול חברות צד שלישי.

השכלה ותפקידים ציבוריים

עו"ד אווה שטיינמץ (קליין) בעלת תואר ראשון במשפטים ותואר שני במשפט ציבורי ובינלאומי מאוניברסיטת תל אביב ומאסטר במשפטים מאוניברסיטת Northwestern CHICAGO. הוכשרה ומשמשת כבוררת ומגשרת, וכן כיועצת משפטית, Ciso & DPO וממונת הגנת פרטיות. שימשה כיו"ר הועדה לזכויות הילד בלשכת עוה"ד וסגנית יו"ר מחוז ת"א ומרצה על זכויות הילד בארץ ובעולם. כמו כן הקימה את המכון לטובת הילד והאוניברסיטה לצעירים ואף חיברה את הספר "מתיר העגונות" לזכרו של אביה ז"ל.
יחד עם שותפיה, עו"ד שירה רביד, עו"ד דרור דיין, עו"ד לילך נחמיה ועו"ד רונה זינמן וצוות המשרד, מובילה עו"ד אווה שטיינמץ (קליין) את משרדה בצמרת משרדי עורכי הדין, בהתפתחות וצמיחה מקצועיים ומוערכים בישראל.

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך