אופיסיטי ניהול בע"מ

יזמות וניהול נדל"ן

אופיסיטי ניהול בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2017
תחום: יזמות וניהול נדל"ן
כתובת: רח' אריה שנקר 14, הרצליה פיתוח
טלפון: 09-8788999
פקס: 09-8357108
דוא"ל: info@officity.co.il
אתר החברה: http://www.officity.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אורי וייס, אופיסיטי ניהול בע"מ

  אורי וייס

  שותף

  אופיסיטי ניהול בע"מ

  לפרופיל המלא

  אורי וייס
 • אלון הרצוג, אופיסיטי ניהול בע"מ

  אלון הרצוג

  מנכ"ל ושותף

  אופיסיטי ניהול בע"מ

  לפרופיל המלא

  אלון הרצוג
 • אביחי חכם, אופיסיטי ניהול בע"מ

  עו"ד אביחי חכם

  שותף

  אופיסיטי ניהול בע"מ

  לפרופיל המלא

  אביחי חכם
אייקון אודות

אודות אופיסיטי ניהול בע"מ

אופיסיטי ניהול בע"מ (Officity Management Ltd.) מתמחה ביזמות וניהול נדל"ן בפרויקטים משמעותיים הנמצאים בעדיפות גבוהה של מדינת ישראל, בכלל שלבי הניהול, החל משלב איתור החלקות, דרך השיווק, התכנון והבנייה עצמה, ועד האכלוס.

החברה הוקמה בשנת 2017 על ידי שלושה יזמי נדל"ן שהם בעלי המניות של החברה: אורי וייס, אלון הרצוג ועו"ד אביחי חכם, מקצועני נדל"ן מובילים ובעלי ידע וניסיון רב-שנים. שלושת השותפים הם דור שני ליזמי נדל"ן מצליחים, ששילבו כוחות בכדי ליצור גוף מקצועי המוביל את יכולותיהם המשלימות לכיוון אחד לטובת הצלחת לקוחותיהם: ניסיונו של אביחי בחום המשפט, ניסיונו של אורי כמקים מרכז הבניה הישראלי והקשרים הרבים אותם יצר, והידע המעמיק וניסיונו המקצועי רב-השנים של אלון מבית.

חוזקתה הייחודית של החברה, העומדת בחוד החנית של התחום, מתמקדת ביצירת פתרונות לכבישים העמוסים ולפקקי התנועה בדרך אל העבודה וממנה, באמצעות שטחי עירוב שימושים ובנייה בסטנדרטים חדשניים, עדכניים ואסתטיים, תוך שיתוף פעולה עם אנשי ונשות מקצוע, חברות בניה מהשורה הראשונה ואדריכליות ואדריכלים מובילים וידועים. היקף הפרויקטים אותם מנהלת החברה נאמד בכמיליארד שקלים.

כבנים למשפחות ותיקות ומוערכות בעולם הנדל"ן, בעלי החברה, אורי, אלון ואביחי, נהנים מקשר אמיתי ומתמשך עם קברניטי העיר, והם בעלי ניסיון רב בניהול והקמת קבוצות רכישה, וניסיון מוכח של הקמת למעלה מאלף יחידות דיור מאוכלסות, במתכונת של קבוצות רכישה.

השותפים

אורי וייס הוא שותף לשעבר במרכז הבנייה הישראלי, ומקים ויוזם הזרוע היזמית במרכז הבנייה. אלון הרצוג ניהל במשך עשור את חברת הנדל"ן קפיטל גרופ המתמחה בארגון קבוצות רכישה. אביחי חכם הוא עורך דין ויזם נדל"ן משנת 2006 והבעלים של חברת הנדל"ן "אטרה ייזום נדל"ן" (Aterra), שנוסדה בשנת 2012 ופעילה בתחום קבוצות רכישה והשקעות נדל"ן בארץ ובחו"ל. הסינרגיה הנוצרת משילוב יכולות השותפים יוצרת את הערך המוסף ממנו נהנים לקוחותיהם.

פרויקטים

אופיסיטי חיפה

פרויקט אופיסיטי חיפה הוא בניין משרדים סופר מודרני בתכנון האדריכל גיא ארבל, בשטח בנוי של כ-15 א’ מ”ר על פני 7 קומות. הפרויקט, שתוכנן כפרוייקט ירוק, יוצר מרחבי עבודה אידיאליים לבעלי מקצועות חופשיים וממוקם ב- HUB התחבורתי המרכזי ביותר בצפון הארץ, כ-80 מטרים מתחנת "מרכזית המפרץ" בחיפה. קבוצת הרכישה, בניהול אופיסיטי, רכשה את הקרקע בתחילת שנת 2018. באוגוסט 2018 התקבל היתר הבניה לפרויקט והחלה הבניה על ידי חברת שתית. סיום הבניה ואיכלוס הפרויקט צפויים בסוף 2020.

פארק אופיסיטי, רעננה

אופיסיטי הינה השחקן המרכזי במתחם חדש שיוקם במערב רעננה, בשטח שבין הפארק העירוני לכביש 531, המעניק פתרון למחסור במשרדים ייעודיים לבעלי עסקים קטנים ובינוניים באזור השרון. פארק אופיסיטי הוא מתחם תעסוקה גדול ובו 100,000 מ”ר של מסחר ומשרדים, בצמוד לרובע מגורים שיכלול כ-3,000 יחידות דיור, עם עירוב שימושים: מתחם תעסוקה ומסחר בסטנדרטים גבוהים לצד רובע מגורים יוקרתי, פיתוח סביבתי, מסעדות, בתי קפה, סניפי בנק ועוד, בסמיכות לאגם ולמדשאות הירוקות של פארק רעננה. הנגישות התחבורתית למקום גבוהה.

עיריית רעננה אישרה את התכנית שתביא למהפך דרמטי בפניה של העיר. הפרויקט אושר במסגרת תכנית המתאר של רעננה, והתכנית המפורטת הופקדה ונמצאת אחרי התנגדויות ולקראת מתן תוקף. בניית המתחם צפויה להתחיל בעוד כשנתיים והוא יאוכלס בעוד כ 5-6 שנים.

אופיסיטי יוצרת הזדמנות השקעה נדירה ע”י איתור קרקעות במתחם ושיווקם למשקיעים הרוכשים היום את הזכויות בקרקע. אופיסיטי ניהול פועלת באופן ישיר מול הוועדה לתכנון ובניה לצורך הקצאת מגרשים מתאימים לחברי הקבוצה. מיד עם אישור התב”ע מנהלת החברה את התכנון והבניה עד מסירת המפתחות לחברי הקבוצה.

הרובע הצפוני, הרצליה

באזור האיכותי ביותר בהרצליה, בחלקה הצפון-מערבי של העיר ובסמוך לנתיבי איילון וכביש 531, מקדמת הוועדה הארצית לתכנון ולבניה של מתחמים מועדפים לדיור את תכנית תמ”ל 3006 לבניית רובע חדש בעיר, הכולל כ 12,000 יחידות דיור ו-430,000 מ”ר מסחר ומשרדים.

אופיסיטי ניהול מנהלת מספר חלקות במתחם ודואגת לייצוג בעלי הזכויות מול שמאי התוכנית לצורך הקצאת מגרשי תמורה עצמאיים בשלב א’, ולאחר מכן תנהל את התכנון והבניה של הבניינים עד לקבלת המפתח.

נוף ירקון, מערב הוד השרון

הועדה הארצית לתכנון ובניה מקדמת תכנית ענק לאזור צפון הירקון. אופיסיטי ניהול מנהלת עשרות דונמים של מאות בעלי זכויות במתחם הידוע בשם “נוף ירקון” (לשעבר הר/400). תכנית נוף ירקון נמצאת בעדיפות גבוהה של הועדה הארצית לתכנון ובניה, בעיקר מכיוון שהיא צמודת-דופן לבניה קיימת, וממוקמת בסמוך לצירי תחבורה ראשיים. בתחילת שנת 2019 רכשו חברות אפריקה ישראל, שפיר הנדסה, אלעד מגורים מקבוצת יצחק תשובה וצמח המרמן כ-150 דונם בתכנית בעסקת ענק של 200 מיליון ש”ח. רובם המוחלט של יתר הקרקעות שבתחום התכנית שייך לבעלים פרטיים. אופיסיטי ניהול הציבה לעצמה יעד להיות חברת הניהול המשמעותית ביותר במתחם לצורך ייצוג בעלי זכויות רבים במתחם, במטרה להשיג את התוצאה המיטבית עבורם.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • מנהלים עסק משפחתי? כך תשמרו על עצמכם במקרה של גירושין

  לא מעט זוגות בישראל החליטו שלא רק לקשור את גורלם הרומנטי האחד בשני, אלא גם לנהל יחדיו עסק משפחתי. עו״ד יוסי הרשקוביץ, מומחה לנושא של חלוקת רכוש בגירושין, מסביר איך תנהלו את העסק שלכם, כך שגם אם חלילה תיאלצו להתגרש, לא תיקלעו גם למשבר כלכלי עמוק

  מנהלים עסק משפחתי? כך תשמרו על עצמכם במקרה של גירושין

 • לא בונים על העתיד

  בצל משבר הקורונה ועל רקע אתגרי השעה של ענף הנדל"ן, נערך השבוע פורום בכירי הנדל"ן של DUN'S 100. הפורום איגד רבים מהאנשים המחזיקים בניסיון הרב ביותר בענף הנדל"ן בישראל, מה שהוביל לשיח על הסוגיות המרכזיות הנמצאות על 'שולחנם' של בכירי הנדל"ן. מפגיעת הקורונה ועד לתוכניות שאמורות להחליף את 'מחיר למשתכן' ותמ"א 38, מהירידה במכירות ועד הירידה במלאי הדירות החדשות ועיכוב במסירת וקידום פרויקטים, ממציאות משברית אל עבר עתיד לא ברור. סיקור מיוחד

  לא בונים על העתיד

 • זכויות עובדים ומעסיקים– לקראת סגר שני בחגים מה חשוב לדעת?

  הסגר השני הינו עובדה מוגמרת ובמסגרתו יוצאו שוב אלפי עובדים לחל"ת והפעם גם יפוטרו אלפים. למה זכאי עובד שיוצא בפעם השנייה לחל"ת? מה קורה עם החל"ת מגיע במקביל לחופשה מרוכזת של החגים? מהן זכויות עובד שכבר לא ישוב למקום עבודתו ויפוטר? שאלות ותשובות

  זכויות עובדים ומעסיקים– לקראת סגר שני בחגים מה חשוב לדעת?

 • דירה ביהודה ושומרון – ההזדמנות הנדל"נית הבאה

  הנוף הפתוח, חיי הקהילה העשירים והאוויר הצלול גורמים בעשור האחרון ליותר ויותר ישראלים, דתיים וחילוניים, לעבור לגור בשטחי יהודה ושומרון, נכון להיום מתגוררים באזור קרוב לחצי מיליון בני אדם והמספרים רק הולכים ועולים מדי שנה

  דירה ביהודה ושומרון – ההזדמנות הנדל"נית הבאה