אסיה סיירוס - פיתוח וייזום בע"מ

נדל"ן, יזום ובנייה

אסיה סיירוס - פיתוח וייזום בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2005
תחום: נדל"ן, יזום ובנייה
כתובת: אופנהיימר 10, רחובות
טלפון: 08-9359900
פקס: 08-9358800
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.asia-cyrus.intouch.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אבי תם

  אבי תם

  מייסד ומנכ"ל

  אסיה סיירוס - פיתוח וייזום בע"מ

  עוד על אבי תם

  אבי תם
 • שחר כחלון

  שחר כחלון

  מייסד ומנכ"ל

  אסיה סיירוס - פיתוח וייזום בע"מ

  עוד על שחר כחלון

  שחר כחלון
 • דורון עטיה

  דורון עטיה

  מייסד ומנכ"ל

  אסיה סיירוס - פיתוח וייזום בע"מ

  עוד על דורון עטיה

  דורון עטיה
אייקון אודות

אודות אסיה סיירוס - פיתוח וייזום בע"מ

אסיה סיירוס הינה חברת יזמות נדל"ן המתמקדת בפיתוח איזורי הפריפריה של ישראל. החברה הוקמה ב-2005 עם חבירתם של 3 חברי ילדות: אבי תם, שחר כחלון ודורון עטיה. השלושה צברו בנפרד במהלך השניםניסיון רב בתחום יזמות הנדל"ן והשבחת מגרשים ועם חבירתם לפני כ-15 שנה הוקמה החברה המשותפת. החברה עוסקת בתחום היזמות אך היא גם בעלת נדל"ן מניב בדמות גן האירועים "גאיה" שבנס ציונה ופרוייקטים נוספים.

פרויקטים ראשונים

הפרויקט הראשון בו עסקה החברה היה פרויקט לבניית 100 יחידות דיור במזכרת בתיה – חלקו כלל בנייה רוויה נמוכה וחלקו בנייה צמודת קרקע. ייחודו של הפרויקט היה בכך שהחברה רכשה קרקע חקלאית ממש לפני הפשרתה, כך שהרווח הכלכלי בפרויקט היה גדול במיוחד. בזמן זה רכשה החברה קרקעות נוספות לבנייה במזכרת בתיה ועליהן בנתה 150 יחידות דיור נוספות. פרויקט גדול נוסף היה בנייתן של 50 יחידות דיור צמודות קרקע בעיר גדרה.

פריצת הדרך – תוכנית "מחיר למשתכן"

דריסת הרגל הגדולה של החברה בענף הנד"ן התרחשה לאחר אישור תוכנית מחיר למשתכן. אסיה סיירוס הייתה אחת החברות הראשונות שיזמו פרוייקטים של מחיר למשתכן, זאת לאור אמונתה ברווח הכלכלי שהוא טומן בחובו כמו גם ההיבט החברתי הקיים בתוכנית כדי להגשים את חלומם של זוגות צעירים לדירה. הפרויקט הראשון אותו יזמה היה פרויקט בדימונה לבניית 194 יחידות דיור. 54 דירות בפרויקט היו צמודות קרקע והיתר נבנו בבנייה רוויה, בבניינים בני 5-6 קומות. אכלוס הדירות הסתיים במלואו לפני כחצי שנה. 

פרויקטים נוכחיים

לפני כשנה זכתה החברה בפרויקט מחיר למשתכן ב"גן יבנה" בו היא צפויה לבנות בונה 330 יחידות דיור בבניינים בני 5-6 קומות. העבודות במקום החלו לפני כחודשיים. במקביל זכתה החברה במכרז לבניית 330 יחידות דיור חדשות בדימונה. מחצית מהדירות מיועדות לזכאי מחיר למשתכן ומחציתן לשוק החופשי. הפרויקט כבר בביצוע והצפי לסיום העבודה הוא בעוד כשנתיים.

אפיקים נוספים

החברה נמצאת במשא ומתן לרכישת קרקע במזכרת ביתה בייעוד של עירוב מסחר ומגורים וכמו כן היא בוחנת כניסה לתחום ההתחדשות העירונית. נכון להיום נמצאות בבעלות החברה כ-800 יחידות דיור, ושאיפתה היא להכפיל את ההיקף הזה במסגרת מכרזי מחיר למשתכן או התוכנית שאמורה להחליף אותה.

מביאים רוח חדשה לענף

מייסדי החברה מבקשים להביא לענף הבנייה השמרני רוח צעירה וחדשנית תוך הגעה לרמת שביעות רצון גבוהה מהמקובל בקרב הדיירים. המוטו של החברה הוא לא לצאת מהדירה אותה בנו – עד אשר הדייר מרוצה לחלוטין. הספקים ונותני השירות עימם עובדת החברה הם מהטובים והמובילים בתחומם ובכל פרויקט שלה  היא שמה דגש על ניצול מיטבי של שטח המגורים על מנת להעניק לדייריה פרטיות ואיכות חיים.

בניית איכות וסטנדרטים מחמירים

הפרויקטים של אסיה סירוס בולטים ברמת האסתטיות הגבוהה ובניה באיכות בלתי מתפשרת. החברה עושה שימוש בחומרי הבנייה הטובים ביותר ובציוד גרמני מתקדם ומשוכלל. החברה בונה אמנם עבור "מחיר למשתכן" אך מקפידה על סטנדרט בנייה מאוד גבוה הכולל בין השאר תקרות גבוהות במיוחד, זכוכית מבודדת בכל הבית, ריצוף 60-60, לבני איטונג ועוד. עוד נדבך שהוא אקוטי למייסדי החברה הוא בנייה ירוקה - התאורה בבתים היא תאורת לד חסכונית וידידותית לסביבה ובבתים מותקנות מערכות מים אפורות.

שליטה ופיקוח הדוקים על הבנייה באתר

חברת אסיה סיירוס רוכשת את חומרי הבניה דוגמת האלומיניום, הברזל, המרצפות והחיפויים באופן עצמי וכך היא מצליחה להוזיל עלויות, מה שמתבטא במחירי דירות אטרקטיביים יותר עבור לקוחות החברה. מאידך, הדבר מעניק לה שליטה אבסולוטית על הנעשה בשטח ועל איכות החומרים בהם עושים שימוש הקבלנים השונים. מנהלי החברה נמצאים מדי יום באתרי הבנייה ומפקחים על מהלך העבודה עד לפרטים הקטנים ביותר.

מוסר תשלומים גבוה

החברה מקפידה על מוסר תשלומים גבוה ביותר עבור ספקיה וקבלני הביצוע העובדים עימה. הדבר בא לידי ביטוי במחירים הזולים ביותר אותה מקבלת החברה עבור המוצרים והשירותים אותם היא רוכשת לצרכי הבנייה.

שירות לקוחות מסור במיוחד

החברה בעלת שקיפות רבה כלפי לקוחותיה ומנהליה זמינים עבורם 24-7 כולל שבתות וחגים. הלקוחות אף יכולים ליצור קשר עם הדיירים דרך אפליקציות ייעודיות וקבוצות וואטס אפ.  הלקוחות מקבלים מענה מהיר ויעיל לבקשותיהם וצרכיהם.

מאמינים בבנייה בפריפריה

חברת אסיה סיירוס מאמינה מאוד בבנייה באזורי הפריפריה זאת נוכח התמעטות עתודות הקרקע במרכז הארץ. לתפיסתה של החברה, העתיד הנדל"ני נמצא בדרומה ובצפונה של ישראל, ועל מנת לעשות כן על המדינה להשקיע בתשתיות, חינוך ותחבורה באזורים אלו.

 

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך