אריאל עטרי משרד עורכי דין

משפט פלילי

אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

תחום: משפט פלילי
כתובת: רח' בן יהודה 42 ירושלים 9458309
טלפון: 02-6231841; 050-8323323
פקס: 077-3181134
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.atarilawfirm.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אריאל עטרי

  אריאל עטרי

  מנהל ובעלים

  אריאל עטרי משרד עורכי דין

עורכי דין

  עידן בוטבול
אייקון אודות

אודות אריאל עטרי משרד עורכי דין

משרד עורכי הדין אריאל עטרי, הנו משרד מוביל המתמחה בתחום הפלילי וממוקם בירושלים. המשרד זכה למעמד יוקרתי בעולם המשפט הישראלי בזכות חדשנותו המשפטית ומאבק עקבי לביצור זכויות נאשמים במשפט הפלילי בישראל; מאבק, שיחד עם הניסיון הרב וההצלחות בייצוג לקוחות – בססו את המוניטין של המשרד בתחום המשפט הפלילי בישראל.

עורך הדין עטרי החל להופיע בתיקים פליליים משנת 1989. כיום, אריאל עטרי הינו עורך דין פלילי, בעל ניסיון רב שנרכש מטיפול והופעה באלפי תיקים פליליים בכל בתי המשפט. הצלחותיו כסנגור זוכות לפרסום רב ועקב ניסיונו הרב הוא אף מוזמן לראיונות, כפרשן משפטי בתחום הפלילי בכלי התקשורת.

על שם עורך הדין עטרי רשום מספר רב של תקדימים בתחום הפלילי, בהם זיכויים, שחרורים, ביטול כתבי אישום והצלחות רבות, בכל הערכאות.

בהתאם לראייתו את הסנגוריה וההגנה על זכויות האזרח כערך עליון, פועל עורך הדין עטרי לפיתוח מגמות המבססות את השמירה על זכויות האזרח וקידום מעמדן של זכויות יסוד במשפט הפלילי. בכל מקרה בו טוען אדם לחפותו בתחום הפלילי, רואה עורך הדין עטרי את עצמו מחויב לפעול לזיכויו כאשר הגעה להסדר טיעון תהיה, לעולם, מוצא אחרון ותינקט רק לבקשת הלקוח ורק לאחר שמוצו כל הדרכים האחרות.

עורך הדין אריאל עטרי הוא בוגר מדרשית נועם. מיד לאחר שסיים את לימודיו בהצטיינות, חבש את ספסלי הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים ושם השלים את לימודי התואר הראשון במשפטים בהצלחה, במסגרת העתודה האקדמית. לאחר תום לימודיו התגייס עורך הדין עטרי לצה"ל, שרת במשרד היועץ המשפטי באזור יהודה ושומרון ובהמשך, במשך מספר שנים, כפרקליט בפרקליטות הצבאית.

תחומי התמחות

עורך הדין עטרי מטפל בכל ענפי המשפט הפלילי זה למעלה משלושים שנים, מופיע בהליכים פליליים ומשמעתיים בפני כל הערכאות ומטפל בכל סוגי העבירות ובין היתר בעבירות 'צווארון לבן'; הונאה, מרמה והפרת אמונים, הלבנת הון, זיוף, שוחד, עבירות מין בכל דרגותיהן; החל בהטרדות מיניות ומעשים מגונים וכלה באינוס ומעשה סדום, עבירות סמים ואלימות; החל בתקיפה, המשך בהתעללות וכלה בהריגה ורצח, כמו גם בעבירות מס, עבירות משמעת ועבירות צבאיות, בנושאי הסגרה ונוער. במקביל, מציע המשרד ייצוג אף בנושאים אזרחיים בליווי עורכי דין המתמחים בתחומים השונים. טיפול עורך הדין עטרי כסנגור נפתח כבר בשלב ההכנה לחקירה והמעצר, ונמשך בשימוע, בהליך הפלילי עצמו ובערעור.

הישגי המשרד

במהלך עשרות השנים צבר עורך הדין עטרי רשימה מרשימה של הישגים ותקדימים בתחום הפלילי וייצג אף לקוחות שזכו לסיקור תקשורתי רחב.

המשרד בירושלים ידוע בקו בלתי מתפשר של חתירה לעשיית צדק ולזיכוי הלקוחות, דרך עבודה משפטית מדוקדקת, ניתוח ראיות מושלם, איסוף ראיות וביסוס הטיעונים בפסיקה ישראלית ובינלאומית.

כפועל יוצא, רשומה לזכות המשרד סדרת הישגים עקרוניים ותקדימים שמשמשים מורי דרך לשופטים ולעורכי דין במערכת המשפט הישראלית בתחום הפלילי ובין היתר: פסק הדין המורה על חשיפת רישום פלילי של עדי תביעה בפני הנאשם, פסק הדין המורה על גילוי ראיות המוחזקות בידי צדדים שלישיים לנאשם באופן המבצר את יכולתו להתגונן, פסק הדין שעיצב, באופן תקדימי, את יסודות העבירה של החזקה בתנאי עבדות, חיוב המדינה בהענקת זכויות למעורב בהליך-סמי-פלילי, קבלת טענת הגנה עצמית לנאשם בהריגה שדקר אדם שש דקירות בחזה, פסילת מסדר זיהוי וזיכוי מניסיון לרצח בשל חשש שעד נחשף לתמונת הנאשם במקרה, חיוב המדינה בגילוי תיקי חקירה של נאשמים בעבירות דומות כדי לאפשר לנאשם לבסס טענה של מדיניות מפלה ואכיפה בררנית, הטלת עונש מאסר על נאשם בעקבות נקיטה בהליך של קובלנה פלילית, שחרור תקדימי של נאשם במאה עבירות אונס ממעצר, לאחר הליך של הצגת ראיות מטעם הנאשם במעמד הסנגור בלבד, מבלי שהפרקליטות תוכל לדעת את תכנן ועוד.

לקוחות

בין לקוחות המשרד בתחום הפלילי דמויות ידועות כמו יצחק דרורי (המוח), אליאור חן, אליהו נעים 'קוסם', אליהו אריש, יגאל עמיר, חברי מחתרת בת עין, משה סויסה מפקד מחוז דרום של שירותי הכיבוי וההצלה ורבים אחרים. הרוב המוחלט והדומם של לקוחות המשרד הינם אנשים נורמטיביים שנאלצים לעמוד מול הליך פלילי או משמעתי ונזקקים לייצוג משפטי הולם.

עורכי הדין במשרד

עורך הדין אריאל עטרי
• בוגר האוניברסיטה העברית בירושלים.
• קצין בפרקליטות הצבאית לשעבר.
• חבר מערכת בטאון לשכת עורכי הדין בירושלים.
• משתתף בפאנלים בנושאים משפטיים שונים.
• משמש כחבר ועדת הפרקליטות והמשטרה של לשכת עורכי הדין במחוז ירושלים.
• מוזמן כפרשן משפטי בתחום המשפט הפלילי בכלי התקשורת.
• מחבר שורת מאמרים בנושאים שונים במשפט הפלילי.

עורך הדין עידן בוטבול
• בעל תואר ראשון מהקריה האקדמית אונו (בהצטיינות).

פרו בונו

המשרד מייצג לקוחות שידם אינה משגת בתיקי פרו בונו.

 

אייקון פרוייקטים

מן העיתונות

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת אריאל עטרי משרד עורכי דין

 • הדרך החדשה לסגור תיקים פליליים

  הדרך החדשה לסגור תיקים פליליים

  ביום 2.5.13 נכנס לתוקפו תיקון מס' 66 לחוק סדר הדין הפלילי. בתיקון זה נוספה לחוק שורה של סעיפים שלוכדו בסימן שכותרתו "סגירת תיק בהסדר" ועניינם סגירת תיק פלילי בשל היעדר ענין לציבור.

  הדרך החדשה לסגור תיקים פליליים

 • עדות ראיה – ממש לא מה שחשבתם

  עדות ראיה – ממש לא מה שחשבתם

  אם גם אתם חושבים שהצבעה על חשוד במסדר זיהוי היא ראיית הזיהוי הטובה ביותר - חשבו שוב

  עדות ראיה – ממש לא מה שחשבתם

בנוסף אולי יעניין אותך

 • משרד שטיינמץ עמינח: הדרכים לכיסוי גרעון המדינה – בלי להעלות מסים

  שר האוצר הצהיר כי לא תתבצע העלאת מסים עד סוף 2021, אך ההיסטוריה מלמדת שבסופו של דבר האזרח הוא זה שמשלם את המחיר. המדינה יכולה להשתמש בשיטות אחרות על מנת להכניס כספים ולצאת מהמיתון - בשטיינמץ עמינח בטוחים שרק צריך לחשוב "מחוץ לקופסה"

  משרד שטיינמץ עמינח: הדרכים לכיסוי גרעון המדינה – בלי להעלות מסים

 • איך המשקיעים המתוחכמים מצליחים לייצר תשואה גם כשהשווקים נופלים?

  אחרי תקופה ארוכה שהמשקיעים נהנו מהגאות שאפיינה את השווקים הפיננסיים, נראה כי ההשלכות הכלכליות שהנחיתה מגפת הקורונה מאיימות שוב לשנות את חוקי המשחק ולהכניס את השווקים לתקופה של סיכון גובר ותנודתיות עמוקה. עבור מי שמחפש להימנע מהרפתקאות ולהתאים את תמהיל ההשקעות למציאות החדשה, עולם ההשקעות האלטרנטיביות מסתמן כחלופה אטרקטיבית ויציבה שמייצרת תשואה נאה גם כשהשווקים רועדים

  איך המשקיעים המתוחכמים מצליחים לייצר תשואה גם כשהשווקים נופלים?

 • חסיון עו"ד–לקוח בתחום דיני המס – מקלט צר מאד

  חסיון עו"ד–לקוח בתחום דיני המס – מקלט צר מאד

 • מי הם משרדי עורכי הדין הטובים בישראל

  דירוג DUN'S 100 מדרג זו השנה ה־17 את משרדי עורכי הדין הטובים בישראל לפי 45 תחומי פעילות. בשנה החולפת, שאופיינה בשינויים רגולטוריים ושינויי חקיקה תכופים, נוספו לדירוג תחומי האזרחות, ההגירה ותחום הרגולציה שקיבל נפח משמעותי בעקבות משבר הקורונה

  מי הם משרדי עורכי הדין הטובים בישראל