א. ברקן ושות בע"מ

יזמות ובנייה

א. ברקן ושות בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1972
תחום: יזמות ובנייה
כתובת: דם המכבים 36, בניין רקיע מודיעין
טלפון: 08-9323030
פקס: 08-9323036
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.abarkan.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • רוני תמם סטרר

  רוני תמם סטרר

  מנכ"לית

  א. ברקן ושות בע"מ

 • עומר פורת סטרר

  עומר פורת סטרר

  סמנכ"ל

  א. ברקן ושות בע"מ

 • ולדימיר זלקינד

  אינג' ולדימיר זלקינד

  מהנדס החברה

  א. ברקן ושות בע"מ

 • חיה פלס

  חיה פלס

  מנהלת משרד ושירות לקוחות

  א. ברקן ושות בע"מ

 • אחמד נתשה

  אחמד נתשה

  מנהל מחלקת מסירות ובדק

  א. ברקן ושות בע"מ

אייקון אודות

אודות א. ברקן ושות בע"מ

א. ברקן יזום ובניה הינה חברת בנייה משפחתית שורשית המתמחה בבנייה וייזום פרויקטים למגורים ברחבי הארץ. החברה הוקמה בשנת 1972 על ידי היזם והקבלן אברהם ברקן ז"ל והינה אחת מחברות הבנייה הוותיקות בישראל בעלת מורשת של למעלה מחמישים שנות בנייה. עוד מראשיתה חרטה החברה על דגלה את ערכי המקצועיות, האמינות והאיכות לטובת כלל לקוחותיה וערכים אלו נשמרים בקפדנות עד היום. החברה מספקת ללקוחותיה דיור איכותי תוך הקפדה על שירות מיטבי ועמידה בלוחות הזמנים. החברה מתהדרת בבנייה רחבת היקף למגורים כמו גם מוסדות ציבור רבים אותם בנתה בירושלים וסביבותיה. נוכח צמיחתה המואצת של החברה לאורך השנים הצטרף אורי סטרר ז"ל, חתנו של אברהם למוטת ניהול החברה ולאחר פרישתו של אברהם לגמלאות התמנה למנהלה. תנופת הבנייה והצמיחה ממשיכה גם כיום בקרב בני הדור השלישי המנהלים את החברה - רוני תמם-סטרר, בתו של אורי, וחתנו, עומר פורת-סטרר. לאורך שנות פעילותה בנתה א. ברקן אלפי יחידות דיור בירושלים, מעלה אדומים, בית שמש, אלעד, קרית גת, יקנעם, אפרת, אריאל, כוכב יאיר ובישובים נוספים ביהודה ושומרון, וכיום היא מרחיבה את פעולותיה גם לתחום ההתחדשות העירונית.

סיווג קבלני ג' 5 (בלתי מוגבל); איתנות פיננסית גבוהה

הניסיון הקבלני הרב אותו צברה החברה לאורך שנים, יחד עם יציבותה הפיננסית המוכחת העניקו לה סיווג ג' 5 (בלתי מוגבל) ברשם הקבלנים וכן תעודת רב-קבלן. החברה זוכה להערכה רבה מצד קולגות מקצועיות וגופים פיננסיים והעדות להצלחתה היא האחוז הגבוה של לקוחות חוזרים אשר בוחרים בחברה שוב ושוב לצורך רכישת דירות מגורים עבורם ועבור בני משפחותיהם.

אבני דרך בהתפתחות החברה

הפרויקט הראשון שביצעה החברה היה הקמתה של ישיבת ההסדר הר עציון באלון שבות. עם סיומו המוצלח של הפרויקט פנתה החברה לאפיק הבנייה למגורים ובשנת 1974 החלה לבנות יחידות דיור לזוגות צעירים באלון שבות. בהמשך הדרך בנתה החברה מבני ציבור רבים ברחבי ירושלים ביניהם בתי כנסת, בית חולים הדסה, בזק ועוד. בשנת 1991 אכלסה החברה פרויקט ראשון לזוגות צעירים באלון שבות – כחברה יזמית. פרויקט זה הצטרף בהמשך לפרויקטים רבים נוספים אותם יזמה ובנתה החברה. שנה לאחר מכן אכלסה החברה פרויקט בשכונת הדקל, אפרת ובהמשך אף הקימה עבור עיריית ירושלים את "בניין זואולוגיה" בכיכר ספרא - בניין לשימור כולל בניית אקוודוקט. באמצע שנות ה-90 החלה החברה לצאת מגבולות ירושלים תוך שהיא יוזמת ובונה פרויקטים באלעד. בשנת 2000 רשמה החברה ציון דרך משמעותי כאשר סיימה לבנות את בניין תעשיית ההייטק "אמות השקעות" בהר חוצבים בירושלים – פרויקט עליו זכתה בפרס "מצוינות בבניה" בקריטריונים של איכות בניה, השתלבות במרחב העירוני, מודעות לאיכות הסביבה ותיעוש הבניה. במהלך העשור הראשון של שנות האלפיים אכלסה החברה פרויקטים יזמיים רבים, בין היתר במעלה אדומים, אפרת, קרית גת, יקנעם ובית שמש. בעשור השני זכתה בשני מכרזי מחיר למשתכן גדולים באריאל ובאדם (גבע בנימין). בשנים האחרונות נכנסה החברה גם לתחום ההתחדשות העירונית והיא חתומה כעת על מספר פרויקטים בבני ברק ובירושלים.

פרויקטים בשיווק

אדם, גבע בנימין (191 יח"ד) - פרויקט מגורים חדש באדם, ישוב עירוני-קהילתי, הממוקם כ-6 ק"מ בלבד מירושלים ומשתייך למועצה האזורית מטה בנימין. הפרויקט כולל 191 יחידות דיור בתמהיל מגוון - דירות בנות 6-7 חדרים בעלות גינות ענקיות דירות בנות 6- 5.5 חד' עם מרפסות גדולות, פנטהאוזים גדולים ומרווחים בעלי 6 חדרים, ובתים פרטיים דו משפחתיים עם גינות גדולות.
אריאל (190 יח"ד) – פרויקט מגורים חדש הממוקם בדרום העיר בעלת הפיתוח המואץ. הפרויקט כולל 190 יחידות דיור בתמהיל מגוון - דירות 4,5 ו-6 חדרים, דירות גן בעלות 5 חדרים, דירות דופלקס בעלות 6 חדרים וגינה, דירות פנטהאוז ענקיות בעלות 5 חדרים ומרפסות מרווחות וכן בתים פרטיים הכוללים מרתף נפרד על מגרש של חצי דונם.

פרויקטים מאוכלסים נבחרים

אפרת - גבעת התמר, 28 יחידות דיור
אפרת - גבעת הזית, 114 יחידות דיור
כוכב יאיר – 40 יח"ד
קרית גת – 94 יחידות דיור
מעלה אדומים – 84 יחידות דיור
בית שמש – 30 יח"ד
יקנעם עילית - 36 יחידות דיור
אלעד – 305 יחידות דיור
אלון שבות - ישיבת הר עציון
הדסה עין כרם - אודיטוריום ביה"ס לרפואה
ירושלים - בית כנסת אוהל נחמה
אפרת - שכונת הדקל - 30 יחידות דיור

בנוסף אולי יעניין אותך