גבור עורכי דין

משפט אזרחי-מסחרי

גבור עורכי דין
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 1969
תחום: משפט אזרחי-מסחרי
כתובת: רח' החשמונאים 100 ת.ד. 57472, תל אביב 6157401
טלפון: 03-5613070
פקס: 03-5614773
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.gibor-lawyers.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • טל גבור

  עו"ד טל גבור

  שותף מנהל

  גבור עורכי דין

  עוד על טל גבור

  טל גבור
 • ישעיהו גבור

  עו"ד ישעיהו גבור

  שותף

  גבור עורכי דין

  עוד על ישעיהו גבור

  ישעיהו גבור
 • דפנה גבור-חייבי

  עו"ד דפנה גבור-חייבי

  שותפה

  גבור עורכי דין

  עוד על דפנה גבור-חייבי

  דפנה גבור-חייבי
 • תמר גבור

  עו"ד תמר גבור

  שותפה

  גבור עורכי דין

  עוד על תמר גבור

  תמר גבור
אייקון אודות

אודות גבור עורכי דין

גבור עורכי דין הינו משרד בוטיק המתמחה בתחומי המשפט אזרחי-מסחרי זה למעלה מ- 50 שנה. המשרד המשפחתי מורכב מעורכי ועורכות דין בעלי ותק רב שנים וניסיון מקצועי נרחב, העובדים בשיתוף פעולה סינרגי תוך התייעצויות והקפדה על שירות אישי, מהיר ומקצועי. גבור עורכי דין הוקם בשנת 1969 ע”י עו”ד ישעיהו גבור. במהלך השנים הצטרפו למשרד ארבעה עורכי דין נוספים, שלושה מהם בני המשפחה. לקוחות המשרד נהנים מן הערך המוסף של האווירה המשפחתית הקיימת במשרד, תוך מתן פתרונות יצירתיים בחשיבה עסקית, הרואה את טובת הלקוחות אל מול עיני הצוות. המשרד מעניק ללקוחותיו שירותים משפטיים מקיפים, הכוללים ייצוג בבתי משפט (לרבות הגשת תביעות וצווי מניעה), קיום בוררויות וגישורים, ניהול מו"מ, ייעוץ משפטי חד פעמי או ייעוץ שוטף, ליווי עסקי ומסחרי משלבי ההקמה של העסק או התאגיד, דרך הקמת התשתית ההסכמית ועד ליווי בתפעול השוטף, ניסוח הסכמים שונים, טיפול בעסקאות מסחריות ועסקאות מקרקעין, ניהול תיקי הוצאה לפועל וכינוסי נכסים.המשרד מקפיד על מצוינות מקצועית, יושרה, אדיבות וזמינות גבוהה ללקוחותיו, על יחס אישי וידידותי ועל עבודת צוות. הסינרגיה הנוצרת לאור שיתוף הפעולה של עורכי הדין במשרד על תחומי התמחויותיהם הספציפיים, היא המביאה לראייה הרחבה, המעמיקה והמקיפה של כל תיק, ולהשגת התוצאות המיטביות עבור לקוחות המשרד.

לקוחות המשרד כוללים לקוחות הן מהמגזר העסקי והן מהמגזר הפרטי בישראל ומעבר לים, כמו גם לקוחות מהמגזר הציבורי, בהם בנקים מובילים, חברות עסקיות, חברות היי טק, חברות ניהול גדולות, נציגויות בתים ומגוון רב של עסקים בסקטורים השונים. הותק הרב של המשרד ניכר גם בלקוחותיו, עת רבים מהם מהווים לקוחות קבועים זה שנים רבות.

בתים משותפים וחברות ניהול

למשרד ניסיון רב-שנים בתחום ניהול בתים משותפים, והוא נמנה עם המשרדים המובילים בתחום זה בישראל. המשרד מייצג חברות ניהול נכסים, יזמים, קבוצות רכישה ונציגויות דיירים בבתים משותפים (ועדי בתים) עוד בשלב המשא ומתן הראשוני לחתימת הסכם ניהול והמערכת ההסכמית הנלווית לו. המשרד מייצג גם חברות ניהול ונציגויות דיירים בבתים משותפים בשלבים שלאחר אכלוס הבתים ובהתנהלות השוטפת מול הדיירים, וכן בסכסוכים בין דיירים לבין עצמם, ומספק פתרונות בבנייני מגורים, בבנייני משרדים, במרכזים מסחריים ובבניינים מורכבים. המשרד אף מייצג נציגויות, יזמים וקבלנים בתביעות בעניין ליקויי בנייה. הייצוג שמעניק המשרד ללקוחותיו כולל ייצוג בערכאות המשפטיות השונות ועבודה שוטפת מול מומחים מקצועיים הנותנים חוות דעת בעניין ליקויי בנייה וניהול מו"מ להסדרי פשרה.

בנקאות והוצאה לפועל

המשרד מתמחה בייצוג בנקים בתביעות כספיות נגד חייבים ובגבייה משפטית של חובות ונקיטה בהליכי הוצאה לפועל שונים זה עשורים רבים, ומייצג את הבנקים הגדולים בישראל. המשרד מטפל גם בהליכים לפי חוק שיקים ללא כיסוי, ועוסק בגביה משפטית של חובות גם עבור אנשים פרטיים וחברות. למשרד מחלקה המטפלת בגבייה משפטית והוצאה לפועל. מקור הצלחת המשרד בגביית חובות נובע מהידע הרב והניסיון המעמיק בתחום, בשילוב שיתוף הפעולה בין כל הגורמים הרלוונטיים במשרד, ובארגון ממוחשב של כל מערך הגבייה, תוך תפעול המערכת הממוחשבת המיוחדת שהקים המשרד לצורך זה.

חוזים ותאגידים

המשרד מייצג חברות עסקיות, שותפויות, עמותות, אנשים פרטיים ומשקיעים בתחומים שונים של המשפט המסחרי, לרבות ליווי בהליכי הקמת החברה/השותפות/העמותה והתנהלותן השוטפת, ניסוח הסכמי יסוד, רישום, פרוטוקולי החלטות, הסכמים מסחריים ועוד.

ייפוי כוח מתמשך, צוואות וירושות

עו"ד דפנה גבור-חייבי מוסמכת על ידי האפוטרופוס הכללי לערוך ייפוי כוח מתמשך. המשרד עורך את כל סוגי הצוואות, בהן צוואות הדדיות, צוואות המטילות על היורשים חיובים או מגבלות שונות, צוואות הנוקבות ביורשים לאחר היורשים ועוד, ועוסק במימוש צוואות, צווי ירושה וניהול עזבונות.

ליטיגציה ותביעות

המשרד מתמחה בתחום הליטיגציה על גווניה השונים, לרבות הגשת וניהול תביעות כספיות, ומלווה את לקוחותיו החל משלב גיבוש החוב, דרך מכתבי התראה טרם הגשת תביעה וניהול מו"מ, וכלה בפנייה לערכאות (לרבות בצווים זמניים) וניהול התביעה, עד לקבלת פסק דין והוצאתו לפועל, במידת הצורך.

ייצוג יועצי בטיחות

המשרד מספק שירותי ייעוץ שוטף ליועצי בטיחות וממונים על בטיחות בעבודה, לרבות ייצוג בערכאות השונות בתביעות המוגשות כנגד היועצים, ניהול מו"מ להסדרים, ליווי וייעוץ שוטף במהלך התקשרויות שונות של היועצים.

דיני עבודה

המשרד מספק שירותים משפטיים לעובדים ולמעבידים בתחום יחסי עובד ומעביד וזכויות העובדים מכח החוק, ההסכמים הקיבוציים וצווי ההרחבה וההסכמים האישיים. המשרד מייעץ גם לנותני שירות ומקבלי שירות המבקשים לעגן את התקשרותם באופן של יחסי קבלנות על כל היבטיו.

תביעות שיבוב

המשרד מייצג חברות מסחריות ולקוחות שונים בתביעות המוגשות נגדם בערכאות השונות ע"י חברות ביטוח, בגין נזקים שנגרמו למבוטח וכוסו ע"י המבטח, הסבור שהוא זכאי לשיפוי מהחברות והלקוחות.

 

בנוסף אולי יעניין אותך