ד"ר מאייר יניב

מומחה למחלות חניכיים

ד"ר מאייר יניב
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

תחום: מומחה למחלות חניכיים
כתובת: שדרות אח"י אילת 34, חיפה
www.perio.co.il
טלפון: 04-8733337
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.periocenter.co.il
אייקון אודות

אודות ד"ר מאייר יניב

ד"ר יניב מאייר (46), תושב חיפה, הוא מומחה למחלות חניכיים, מנהל המחקר הקליני והחדשנות במחלקה לפריודונטיה והשתלות במרכז הרפואי רמב"ם בחיפה, ובעל מרכז רפואי לרפואת חניכים בבעלות משותפת עם ד"ר ערן גבאי.
החל את הקריירה העשירה במסגרת העתודה האקדמית לאחר שסיים את לימודיו בהצטיינות בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה בירושלים. התגייס ושימש כמפקד מרפאת מפקדת פיקוד צפון בה טיפל באלפי חיילים ובינהם גם באנשי צבא בכירים. את התמחותו במחלות חניכיים ובהשתלות עשה במחלקה לפריודונטיה של המרכז הרפואי רמב"ם בחיפה במשך 4 שנים ונשאר שם לאחר מכן כרופא מומחה בכיר.

מדריך מתמחים לרפואה ומרצה מבוקש בעולם

ד"ר מאייר בעל תעודות מומחה מטעם משרד הבריאות הישראלי ומטעם הפדרציה האירופאית לפריודונטיה. הוא בוגר בחינות ההסמכה האמריקאיות ברפואת שיניים וחבר באיגוד הישראלי לרפואת חניכיים, בפדרציה האירופית לפריודונטיה ובאקדמיה האמריקאית לפריודונטיה. הוא עוסק גם במחקר קליני, משתתף ומרצה מבוקש בכנסים בינלאומיים ועד היום הרצה בלמעלה מ-30 מדינות בעולם. במסגרת מחקריו הקליניים פרסם מאמרים מקצועיים רבים שזכו לפרסים בינלאומיים ובמקביל הוא מדריך מתמחים במחלקה לרפואת חניכיים וסטודנטים בפקולטה לרפואה בטכניון.
ד"ר מאייר שימש כיו"ר האיגוד הישראלי לרפואת חניכיים בשנת 2020 וחבר הועד של האיגוד במשך 6 שנים. בשנים אלו קידם מקצועית את האיגוד הישראלי. מזה כ-5 שנים הוא מנהל את הסניף הישראלי של המועדון הבינלאומי להשתלות דנטליות (ITI).

סוקר של כתבי עת מקצועיים ויועץ אקדמי לתעשיה הדנטלית בתחום השתלים ותחליפי העצם

ד"ר מאייר הינו סוקר של מספר כתבי עת מקצועיים בינלאומיים העוסקים בתחום רפואת החניכיים וההשתלות ועוסק בייעוץ לחברות בתחום השתלים ותחליפי העצם. ד"ר מאייר שותף למספר פיתוחים בתחום ההשתלות הדנטליות.

פרסים ותעודות

במהלך השנים זכה ד"ר מאייר לפרסים רבים, עליהם ניתן למנות את הבאים: פרס קולגייט- פלמוליב לפרוייקט קהילתי ברפואת שיניים, פרס הצטיינות של חברת טבע ישראל על מחקר קליני ייחודי בתחום הטיפול נוגד הדלקת במחלת החניכיים, פרס של הפדרציה האירופאית לרפואת חניכיים על פרסום מאמר מצטיין, ועוד. כמו כן, בשנת 2021 דורג ד"ר מאייר על ידי "דן אנד ברדסטריט" למוביל בתחום הפריודונטיה בישראל ובאותה שנה גם נבחר ע"י חברת פורבס הבינלאומית להיכלל ברשימת הרופאים הטובים ביותר. כמו כן נבחר באותה שנה להימנות על רשימת Top 100 dentist העולמית. זוהי הוכחה להכרה הרבה חוצת גבולות שד"ר מאייר זוכה לה.

מרפאת מומחים בחניכיים

בשנת 2011 הקים יחד עם ד"ר ערן גבאי את "המרכז לרפואת חניכיים" בקריות. מרפאה זו הפכה לאבן שואבת עבור מטופלים המבקשים לקבל שירותי רפואת שיניים איכותיים בתחום החניכיים. לפני שנתיים הגדילו השניים את תחומי פעילות המרפאה והיא מוגדרת כיום כמרפאת שיניים רב תחומית בה פועלים גם רופאים מומחים נוספים במגוון טיפולי השיניים והאסתטיקה וכן צוות שינניות וסייעות מנוסות. המרפאה מצוידת במיטב הטכנולוגיה הרפואית העדכנית ועומדת בסטנדרטים הקפדניים ביותר של משרד הבריאות. המרפאה מונה כיום למעלה מ-20 אנשי צוות מקצועיים מהשורה הראשונה ונחשבת למובילה והגדולה ביותר בצפון הארץ.

רפואת חניכיים לכולם

מרפאתם של ד"ר מאייר וד"ר גבאי הוקמה מתוך ראיה קהילתית רחבה ששמה לה למטרה להנגיש את רפואת החניכיים לכלל חלקי האוכלוסייה באזור חיפה, הקריות וצפון הארץ. אל המרפאה מגיעים מטופלים מכל הארץ בשל המוניטין הרב שצברה. כמרפאה בעלת אג'נדה חברתית ברורה השניים פעילים מאוד גם בקהילה סביבם ותומכים בקבוצות ספורט ונוער, במיוחד בענפי הכדורסל והאתלטיקה.

 

אייקון דירוגים

דירוגים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • פוסט טראומה

  פוסט טראומה