זילברמן ושות' – משרד עורכי דין

מקרקעין ומשפט אזרחי-מסחרי

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2007
תחום: מקרקעין ומשפט אזרחי-מסחרי
כתובת: דרך מנחם בגין 11, מגדל רוגובין תדהר, רמת גן
טלפון: 03-9197003
פקס: 03-9197004
אימייל: sec@silberman.law
אתר החברה: http://www.silberman.law
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • לירן זילברמן, זילברמן ושות' – משרד עורכי דין

  עו"ד לירן זילברמן

  מייסד ובעלים

  זילברמן ושות' – משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות זילברמן ושות' – משרד עורכי דין

משרד עורכי הדין זילברמן ושות' מתמחה במשפט אזרחי ובתחום המקרקעין. את המשרד הקים עו"ד לירן זילברמן בשנת 2007, וכיום הוא נחשב לאחד ממשרדי הבוטיק המובילים בתחומו. במשרד מחלקה מיוחדת בשיתוף עו"ד מיכה גדרון, המתמחה בהתחדשות עירונית ואחראית על ליווי הדיירים או היזמים בפרויקטים שונים. המשרד מלווה ומספק שירותי ייעוץ לפרויקטים רחבי היקף בארץ של חברות גדולות ומוכרות כמו אפריקה ישראל מגורים, אשדר, אזורים, קרסו נדל"ן ועוד.

 

תחומי פעילות

מקרקעין והתחדשות עירונית
המשרד מציע שירותי ליווי יזמים, קבלנים וגם משקיעים ובעלי קרקעות פרטיים בכל הקשור לעסקאות מקרקעין מסוגים שונים והתחדשות עירונית (כולל תמ"א 38 – עיבוי, הריסה ובנייה וכן פינוי-בינוי) וגם מלווה את לקוחותיו בעסקאות פיתוח, בנייה, יזמות, קבוצות רכישה, רכישה או מכירת מגרש / בניין / דירה, עריכת חוזים ומכרזים של גופים כלכליים גדולים ומובילים במשק ועוד.

 

מיסוי מקרקעין
במסגרת שירותיו, מציע משרד עורכי הדין זילברמן ושות' ייעוץ שוטף ומתן חוות דעת בכל הקשור לענייני מיסוי מקרקעין, לרבות ערעורי והשגות מיסים.

 

תכנון ובניה
המשרד מעמיד לרשות לקוחותיו שירותים משפטיים המתמקדים בענייני תכנון ובנייה וכן מלווה חברות נדל"ן, חברות פרטיות וגם אנשי עסקים בכל ההליכים התכנוניים.

 

נדל״ן בינלאומי
למשרד מחלקה מיוחדת, המתמחה במתן סיוע משפטי ללקוחות וליזמים בפרויקטים ברחבי העולם, החל משלב בחינתו של הנכס ובחינתו של הפרויקט, ועד להשלמת העסקה.

 

משפט מסחרי וחברות
המשרד מציע שירותים משפטיים מלאים לחברות מסחריות, לרבות חברות הזנק ("סטארט אפ"), תוך התייחסות לפעילותן השוטפת.

 

ייצוג בבתי משפט
המשרד מתמחה בליטיגציה אזרחית ומסחרית בישראל, וככזה מייצג את לקוחותיו בסכסוכים מסחריים ואזרחיים, בסכסוכי בעלות במקרקעין ובייצוג יזמים או דיירים בסכסוכי התקשרות שונים, לרבות התחדשות עירונית.

 

מקצועיות, ניסיון רב ושירות אישי לכל לקוח

משרד זילברמן ושות', שצבר ניסיון רב בתחום המקרקעין והמשפט האזרחי, שם דגש רב מאד על מקצועיות ושירות אישי לכל לקוח. המשרד זיהה עוד בשנת 2007 את הצורך ההולך וגובר בפיתוח תחום ההתחדשות העירונית ועם הזמן פיתח יכולות ייחודיות, המסייעות בהוצאתם לפועל של פרויקטים גדולים ומורכבים בתחום זה.  

את פעילותו של צוות המשרד, בראשותו של עו"ד זילברמן, מנחה ההכרה בחשיבותו העליונה של הערך החברתי של התחדשות עירונית על אורחות חיינו ובהיותו הזדמנות לשיפור ניכר באיכות החיים, בשדרוג כלכלי לערך ובהגשמת מטרתה העיקרית של ההתחדשות העירונית –חיזוק המבנים מפני רעידות אדמה ובכך הצלת חיי אדם.

 

עו"ד לירן זילברמן, שותף מייסד

עו"ד לירן זילברמן, מנכ"ל בדימוס של לשכת עורכי הדין במחוז תל אביב, נחשב כיום לאחד מעורכי הדין המנוסים בתחום ההתחדשות העירונית, לרשותו עומדות למעלה מעשר שנות ניסיון בתחום, המאפשרות לו להציע ללקוח את המענה המקצועי הטוב והנכון ביותר עבורו. בנוסף, מכהן עו"ד זילברמן גם כיו"ר ועדת התחדשות עירונית בלשכת עורכי הדין וכן כממלא מקום ראש ועדת מקרקעין בלשכת עורכי הדין. לצד כל עיסוקיו משמש עו"ד זילברמן כבורר מוסמך מטעם לשכת עורכי הדין.

אייקון פרוייקטים

פסקי דין

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • שחיתות שלטונית

  עיני הציבור מופנות בחודשים האחרונים לסוגיה הבוערת, שעניינה שחיתות שלטונית לרבות חקירת ראש ממשלה מכהן בהקשר לשחיתות שלטונית.

  שחיתות שלטונית

 • טעויות נפוצות בתביעות זכויות יוצרים

  ממהרים להגיש תביעת זכות יוצרים? עו"ד דור ליאונד, שותף במשרד זאב ליאונד ושות' המתמחה בדיני קנין רוחני, סוקר מספר טעויות משפטיות שכדאי להימנע מהן מראש.

  טעויות נפוצות בתביעות זכויות יוצרים

 • ביטוי תרבותי לוקלי בתכנון אדריכלי לסביבות עבודה

  העבודה המשרדית הרווחת במטרופולינים ברחבי העולם מאופיינת בכך שמיליוני בני אדם מבלים במשרד זמן רב יותר מאשר בבתיהם, הלכה למעשה. כדי להפוך את חווית העבודה ואת הסביבה המשרדית לחוויה נעימה התומכת ב-Well Being של העובדים, חשוב להסתמך על Workplace Strategy, מתודה לתכנון סביבות העבודה, אשר משקללת את צרכי הארגון והעובדים כדי ליצור חללי עבודה אופטימליים.

  ביטוי תרבותי לוקלי בתכנון אדריכלי לסביבות עבודה

 • גילוי מרצון – חשבונות ונכסים בחו"ל – הזדמנות אחרונה בהחלט !

  גילוי מרצון – חשבונות ונכסים בחו"ל – הזדמנות אחרונה בהחלט !