כהן, דה-פריס, שטדלר ושות'

שירותי קניין רוחני לרבות רישום פטנטים, עיצובים וסימני מסחר ושימוש בנכסים אלה ליצירה ומימוש של ערך

כהן, דה-פריס, שטדלר ושות'
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2020
תחום: שירותי קניין רוחני לרבות רישום פטנטים, עיצובים וסימני מסחר ושימוש בנכסים אלה ליצירה ומימוש של ערך
כתובת: מגדלי זיו, מגדל D, רח' ראול ולנברג 24, תל אביב 6971924
טלפון: 073-3989000
פקס: 073-3989049
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://www.cds-ip.co.il/
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אילן כהן

  ד"ר אילן כהן

  עורך פטנטים, שותף מייסד

  כהן, דה-פריס, שטדלר ושות'

  עוד על אילן כהן

  אילן כהן
 • סבטלנה שטדלר

  סבטלנה שטדלר

  עורכת פטנטים, שותפה מייסדת

  כהן, דה-פריס, שטדלר ושות'

  עוד על סבטלנה שטדלר

  סבטלנה שטדלר
 • דוד דה-פריס

  דוד דה-פריס

  עורך פטנטים, שותף מייסד

  כהן, דה-פריס, שטדלר ושות'

  עוד על דוד דה-פריס

  דוד דה-פריס
 • מרים שנור

  מרים שנור

  עורכת פטנטים, שותפה מייסדת

  כהן, דה-פריס, שטדלר ושות'

  עוד על מרים שנור

  מרים שנור
 • עידית סוקול

  עידית סוקול

  עורכת פטנטים, שותפה מייסדת

  כהן, דה-פריס, שטדלר ושות'

  עוד על עידית סוקול

  עידית סוקול
 • אינה נוביקובה

  אינה נוביקובה

  עורכת פטנטים, שותפה מייסדת

  כהן, דה-פריס, שטדלר ושות'

  עוד על אינה נוביקובה

  אינה נוביקובה
 • מירית לוטן

  ד"ר מירית לוטן

  עורכת פטנטים, שותפה מייסדת

  כהן, דה-פריס, שטדלר ושות'

  עוד על מירית לוטן

  מירית לוטן
 • סער אלון

  סער אלון

  עורך דין, שותף מייסד

  כהן, דה-פריס, שטדלר ושות'

  עוד על סער אלון

  סער אלון
 • צבי יעקובסון

  צבי יעקובסון

  עורך פטנטים, שותף

  כהן, דה-פריס, שטדלר ושות'

  עוד על צבי יעקובסון

  צבי יעקובסון
אייקון אודות

אודות כהן, דה-פריס, שטדלר ושות'

כהן, דה-פריס, שטדלר ושות' הוא משרד מודרני ודינמי שהוקם לאחרונה על ידי שמונה שותפים מובילים, לשעבר מקבוצת ריינהולד כהן, ביניהם כאלה בעלי שם עולמי המדורגים במדריכי הדירוג המקצועיים והנחשבים ביותר - כדוגמת Chambers and Partners, Legal 500, IAM 1000, IAM 300 Strategy, IAM 300 Global Leaders and Who's Who Legal. שותפים אלה, יחד עם עורכי פטנטים ועורכי דין נוספים שהצטרפו אליהם בהקמת המשרד, מפגישים, תחת קורת גג אחת, עשרות רבות של שנות ניסיון מקצועי במתן שירותי קניין רוחני איכותיים, בארגון חדשני ומתקדם.
הצוות המקצועי של המשרד כולל עשרה עורכי פטנטים, ארבעה עורכי דין וצוות מקצועי גדול נוסף.

מומחיות

המומחיות המקצועית בתחום הקניין הרוחני, הידע הטכני והחזון העסקי משתרעים על פני מגוון רחב של תחומי הקניין הרוחני, שווקים, תעשיות וטכנולוגיות. בין אנשי המקצוע עורכי פטנטים בעלי רקע טכנולוגי מגוון, עורכי דין ואחרים. הרקע הטכנולוגי של עורכי הפטנטים מגיע מעולמות הפיזיקה, הנדסת מכונות, הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, כימיה, הנדסה כימית, ביוטכנולוגיה, מדעי המחשב ואחרים. בנוסף לפטנטים, לצוות המקצועי של המשרד מומחיות מוכחת בתחומי קניין רוחני אחרים, לרבות עיצובים וסימני מסחר.
המשרד מעניק את שירותיו ללקוחות ממגוון תעשיות, לרבות אגריטק, פוד-טק, מדעי החיים, בריאות דיגיטלית, מכשירים וציוד רפואיים, תרופות, כימיה, קלינטק, מוצרי צריכה, תהליכי ייצור, טכנולוגיות מים, אנרגיה מתחדשת, טכנולוגיות צבאיות, הנדסת מכונות, רכב, תעופה, חלל, בנייה והנדסה, טכנולוגיות ייצור, אריזה, מכשירים אלקטרוניים, מוליכים למחצה, אופטיקה, אלקטרו-אופטיקה, מערכות לייזר, הדמיה, הדפסה דיגיטלית, תקשורת, מדעי המחשב, אלקטרוניקה, טלקומוניקציה, אחסון נתונים, אבטחת מידע, בינה מלאכותית, למידת מכונה, ביג דאטה, הנדסת חומרים, הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, MEMS ועוד.
בנוסף, המשרד מסייע ללקוחותיו במסחור ויצירת רווחים מנכסי הקניין הרוחני שלהם באמצעות רישוי, מכירה ו / או אכיפה של זכויות הקניין הרוחני שלהם.

גישה הוליסטית

מגוון זה של תחומי מומחיות מאפשר לכהן, דה-פריס, שטדלר ושות' להעניק ללקוחות המשרד שירותי קניין רוחני בגישה הוליסטית מותאמת, שעונה על צרכי אסטרטגיית הפיתוח העסקי שלהם וצרכי העסק, תוך התחשבות בסביבה התחרותית, מצב הפיתוח הטכנולוגי, המודל העסקי וגורמים אחרים על מנת להביא למיקסום הערך.
כהן, דה-פריס, שטדלר ושות' הוא ספק שירותים מקצועי הנותן מענה כולל תחת קורת גג אחת למפעלים מבוססי ידע ומבוססי קניין רוחני, לבנייה ולצמיחה של נכסי קניין רוחני מניבים. המשרד משלב עשרות שנים של מומחיות של אנשי מקצוע מובילים בתחום הקניין הרוחני הבאים מתחומים מגוונים של קניין רוחני, ומציעים מגוון רחב של שירותי קניין רוחני, החל מניתוח מעמיק של הפטנטים בתחום, ייעוץ מקצועי על הדרך המיטבית להגן על הידע והרעיונות, יצירת תיק איכותי ומניב רווחים של פטנטים ונכסי קניין רוחני אחרים.
המשרד מטפח שותפות אמיתית עם לקוחותיו כדי לאפשר להם, בגישה גמישה ויצירתית לקניין רוחני, להשיג את יעדיהם, להרחיב את עסקיהם, להגן על נכסי הקניין הרוחני שלהם ולהשתמש בהם ליצירת רווח.

שירותים

המשרד מציע מגוון רחב של שירותים הכוללים ייעוץ לבניית אסטרטגיית קניין רוחני, בדיקת נאותות של קניין רוחני, מחקרי ידע קודם, בדיקת חופש פעולה, כריית המצאות, ייעוץ בנושא מיזוגים ורכישות, מסחור ורישוי קניין רוחני.
שירותים מקצועיים אלה ניתנים ללקוחות המשרד בנוסף לעריכת בקשות פטנט, הגשת בקשות וניהול הליכי בחינה של בקשות לפטנט ברחבי העולם, הגשת בקשות עיצוב וסימני מסחר וניהול תהליכי בחינה של בקשות אלה, כמו גם תחזוקה ושמירה של זכויות קניין רוחני. לצוות המשרד ניסיון רב בסיוע ללקוחות ברכישת זכויות קניין רוחני ברחבי העולם ובתחזוקתן, כמו גם בייצוג לקוחות זרים בפני משרד הפטנטים הישראלי.

לקוחות

מאז הקמתו, מספק כהן, דה-פריס, שטדלר ושות' שירותי קניין רוחני למאות לקוחות נאמנים שבחרו לעבור עם השותפים המייסדים למשרד החדש ולהעביר אליו את הטיפול בענייני הקניין הרוחני שלהם. ללקוחות נאמנים אלה הצטרפו עשרות לקוחות חדשים שפנו אל המשרד לטיפול בענייני הקניין הרוחני שלהם.
בין לקוחות המשרד נמנים חברות סטארט-אפ מתפתחות, חברות בוגרות, חממות טכנולוגיות, משקיעים מוסדיים ו"מלאכים", תאגידים רב-לאומיים וגופים אקדמיים.

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך