מור השקעות

יזמות וביצוע

מור השקעות
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2003
תחום: יזמות וביצוע
כתובת: רח' קויפמן 2, תל אביב
טלפון: 077-3622760
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.morinvest.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

  יואב זילברשטיין מהנדס ובעלים
  רו"ח ראובן מור דירקטור ובעלים
אייקון אודות

אודות מור השקעות

מור השקעות הינה חברה מובילה המתמחה ביזמות ובביצוע פרויקטים. החברה הוקמה בשנת 2003 ע"י המהנדס יואב זילברשטיין, לו למעלה מ- 40 שנות ניסיון מקצועי. לפני כשנה, עם היכנסו של רוא"ח ראובן מור, בעל 40 שנות ניסיון בניהול עסקים, לתפקידו כדירקטור ובעלים, התקבלה החלטה אסטרטגית להגדיל את היקף הביצוע והיזמות בצורה משמעותית, וכיום החברה נמצאת בתנופת צמיחה נרחבת.

החברה מובילה פרויקטים של מגורי יוקרה תוך הקפדה על איכות בנייה ללא פשרות ועל חומרי גמר ראשונים במעלה. מור השקעות אף מתמחה, כחברה יזמית, בתחום שיפור וחיזוק מבנים בפני רעידות אדמה, במסגרת חוק תמ"א 38. בנוסף, החברה מתמחה בניהול פרויקטים עבור יזמים בכל רחבי הארץ, בהם חברות מובילות.

מור השקעות, לה סיווג ג5, היא בעלת רישיון לעבודה קבלנית בסיווג בלתי מוגבל, מבצעת הן מפתח והן שלדים לרבות חומר, ומעסיקה כוח עבודה סיני לרוב. החברה פועלת תחת אחריות מלאה, בכדי לשמור על איכות בנייה ללא פשרות ועל הסטנדרט הגבוה בו היא ידועה.

החברה בעלת כל הרישיונות והאישורים לביצוע עבודה קבלנית מכל סוג, והיא רשאית להשתתף בכל סוג של פרויקט אזרחי לעבודות קבלניות והנדסיות בתחום הבנייה.

בנייה ירוקה

מור השקעות מטמיעה את המתודולוגיה של בניה ירוקה בפרויקטים אותם היא מבצעת, תוך שימוש בחומרים ובטכנולוגיות המיישמות בנייה ירוקה, מערכות אלקטרוסולאריות, ועוד, למען ניצול מקסימלי של חומרי הבנייה הירוקה והתשתיות, בכדי להמשיך ולהגן על איכות הסביבה.

אמינות, אחריות ומצוינות מקצועית

לחברה מוניטין מצוין לאור עמידתה העקבית בלוחות הזמנים, אחריותה ומסירותה לתהליך העבודה. המצוינות המקצועית של מור השקעות, בשילוב אמינותה וניסיונה המקצועי רב השנים, הם המהווים את הערך המוסף ממנו נהנים לקוחותיה, המתבטא בשקט הנפשי של הלקוחות בכל פרויקט עליו אמונה החברה.

40 שנות הצלחה מקצועית

החברה צברה ניסיון מקצועי בתחומי התכנון והבניה , והצלחות מוכחות בהתמודדות עם מספר רב של פרויקטים בו זמנית ועם אתגרי בניה שונים לאורך השנים. החברה עושה שימוש בחומרים מתקדמים וכלים חדשניים העומדים בתקנים הנדרשים, ומקפידה על בקרה מקצועית לאורך כל שלבי הבניה.

פרויקטים נבחרים

עם הפרויקטים של מור השקעות בימים אלה, ניתן למנות פרויקט תמ"א 38/2 ברחוב מטלון בתל אביב, עליו היא אמונה כחברה קבלנית מבצעת. בנוסף, החברה עוסקת בפרויקט בן 24 דירות יוקרה בקרית טבעון, בתחומי היזמות והביצוע. בין היתר, הקימה החברה בנייני מגורים בחיפה, 158 יחידות דיור בכרמיאל, 132 יחידות דיור בנתניה ושני בניינים בני 21 קומות ברמת גן, בנוסף לעשרות בניינים במתכונת שלד בלבד. פרויקטים אלה כללו הן בתים משותפים והן בתים צמודי-קרקע.

תחומי פעילות

עבודות יזמיות
מור השקעות מתמחה בתחום היזמי. בתחום זה החברה מאתרת ורוכשת את הקרקע, מבצעת תכנון הנדסי ומגישה את התוכניות לרשויות ולוועדות הבנייה השונות. החברה מבצעת את הבנייה על פי ההיתרים שהתקבלו מהרשות המקומית. לאחר מכן, החברה משווקת את הפרויקט לצרכנים הסופיים תוך מתן ליווי לכל אורך הדרך, עד לכניסתם לנכס.

עבודות קבלניות
מור השקעות משמשת כקבלנית ביצוע של יזמים שונים בפרויקטים רבים ומגוונים. החברה אמונה על הגשת הצעות למזמינים. לאחר הזכייה במכרז, משמשת החברה כזרוע הביצועית של בניית הפרויקט בפועל, על פי התוכניות.

הנדסה וארכיטקטורה
מור השקעות מתכננת את אתר הבנייה לפני תחילת כל פרויקט עליו היא אמונה, ואת אופן ביצוע עבודות העפר בשלב הראשון ואמצעי השינוי הנדרשים לשימוש במהלך הבנייה, בהם מיקום העגורן, מיקום אזורי פריקת ציוד ממשאיות, דרכי גישה, משרדים ומחסנים, בין היתר.

תמ"א 38 ופינוי בינוי
מור השקעות מבצעת פרויקטים של תכנון תוספת יחידות דיור לבניינים קיימים המיועדים לתמ"א, תוך חיזוק המבנה באלמנטים מבוטנים למען עמידותו בפני רעידות אדמה.

תמ"א 38/2
החברה מתכננת בניינים חדשים, תוך הריסת הבניינים הקיימים, ומעניקה לדיירים דירה גדולה יותר בבניין החדש. הדיירים מפונים בעת הבניה לדירות חלופיות או שמוענק להם שווי שכירות עד למועד סיום הפרויקט.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

  לטיפולים ביולוגיים מבוססי נוגדנים תפקיד מרכזי ברפואה, ושמירה על הקניין הרוחני היא קריטית על מנת לאפשר לחברה המפתחת להפיק את היתרונות הכספיים מטיפולים אלה.

  רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • תמחור מופרז – האומנם?

  תמחור מופרז – האומנם?