מתן חודורוב משרד עורכי דין

הגירה למדינת ישראל וקבלת אזרחות ישראלית, דיני משפחה וירושה, פונדקאות בארץ ובחו"ל

מתן חודורוב משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2011
תחום: הגירה למדינת ישראל וקבלת אזרחות ישראלית, דיני משפחה וירושה, פונדקאות בארץ ובחו"ל
כתובת: רח' ז'בוטינסקי 7, רמת גן, קומה 41 מגדל משה אביב
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.hodorov-law.co.il/
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • מתן חודורוב, מתן חודורוב משרד עורכי דין

  עו"ד מתן חודורוב

  מייסד המשרד

  מתן חודורוב משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  מתן חודורוב
 • יוליה באיולה, מתן חודורוב משרד עורכי דין

  יוליה באיולה

  עורכת דין

  מתן חודורוב משרד עורכי דין

 • דלה מורוזוב, מתן חודורוב משרד עורכי דין

  דלה מורוזוב

  עורכת דין

  מתן חודורוב משרד עורכי דין

 • אלכסנדרה ויטבסקי, מתן חודורוב משרד עורכי דין

  אלכסנדרה ויטבסקי

  מנהלת המשרד

  מתן חודורוב משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות מתן חודורוב משרד עורכי דין

מתן חודורוב משרד עורכי דין הוא משרד ייחודי במינו המתייחד במשפחתיות, אווירה חמה, משפטנים מהשורה הראשונה ויותר מכל בתיקים ייחודיים ומורכבים מבחינה משפטית.המשרד הוקם בשנת 2011 והוא מתמחה בשלושה תחומים עיקריים: הגירה למדינת ישראל (תוך התנהלות מול משרד הפנים והערכאות המשפטיות השונות (בית הדין לעררים, ביהמ"ש המחוזי, ביהמ"ש העליון), דיני משפחה וירושה וליווי הליכי פונדקאות בארץ ובחו"ל.

משנים גורלות של אנשים

עו"ד מתן חודורוב, מייסד ובעלי המשרד חרט על דגלו להוות ללקוחותיו פה ולהשמיע את קולם כנגד גופי הממשל השונים תוך ייצוגם בצורה הולמת ומקצועית המאפשרת למצות את כל הפעולות שהחוק מאפשר להם, ובכך לקנות לעצמם דין הוגן וסעד ראוי. הסיפוק האמיתי של צוות עורכי הדין במשרד נובע מההבנה כי עבודתם המשפטית משנה גורלות של אנשים, שכן כל החלטה חיובית המתקבלת לאחר מאבקים רבים עם הרשויות הינה החלטה משמעותית המשנה את חייו של עוד לקוח.

תחומי ההתמחות

הגירה למדינת ישראל וקבלת אזרחות ישראלית - המשרד מעניק מעטפת משפטית רחבה בכל הנוגע לסוגיות הגירה וקבלת אזרחות ישראלית. הצוות המיומן פועל בתיקים אלו מול משרד הפנים ושלוחותיו וכן בערכאות המשפטיות השונות, והוא מתמחה, בין היתר, בטיפול במתן אזרחות לבן/ת זוג זר מכוח היותם ידועים בציבור / נישואין, מתן זכויות לילדיו של בן זוג זר, מתן זכויות להורה של בן/ת זוג זר, אשרות כניסה ועבודה, ניהול הליכי ערעור על החלטות סירוב של במשרד הפנים, אשרות מומחים, בקשות הומניטאריות ועוד. במסגרת זו מעניק שירות מיוחד במסגרת מתן סיוע מידי למסורבי כניסה לישראל המעוכבים בשדה התעופה בן גוריון. שירות זה מיועד לכל אותם תיירים/אורחים או ישראלים המעוכבים בכניסה לישראל מכל סיבה שהיא דוגמת מחלות המסכנות את בריאות הציבור, רקע פלילי, פליטות, אי הגשת בקשה מקדימה לקבלת אישור כניסה ועוד.

דיני משפחה וירושה - המשרד מטפל בתיקים מגוונים מתחומי המשפחה והירושה, לרבות גירושין, מזונות אישה ומזונות ילדים, ידועים בציבור, כתובות, משמורת והסדרי ראייה, הסכמי טרום נישואין, ממון והורות, התרת נישואין, צוואות, ירושות, התנגדות לצוואות, קביעת אבהות / אימהות, אימוץ, ועוד.

פונדקאות בארץ ובחו"ל – המשרד מלווה, מייעץ ומסייע לזוגות וכן ליחידים בכל הקשור להליך הפונדקאות, החל מעריכת הסכמים שונים בין הצדדים, דרך שמירה על מלוא זכויותיהם המשפטיות ועד לאישור ההסכם על ידי וועדת האישורים המונהגת בישראל וסיום התהליך בפועל. בנוסף, המשרד מלווה זוגות ויחידים המבצעים הליכי פונדקאות במדינות שונות בחו"ל מרגע הכניסה להריון ועד לקבלת דרכון ואזרוח הקטי/נים שנולד/ו בהליכים אלו. עו"ד חודורוב בעל המשרד, הוא גבר גאה ואיש משפחה, אשר עבר בעצמו יחד עם בן זוגו, שלושה הליכי פונדקאות במדינת תאילנד, כך שלייצוג המשפטי בתחום מלווה גם ניסיונו האישי והמשמעותי על מורכבותו ואורכו של התהליך.

הנהלת המשרד

עו"ד מתן חודורוב, מייסד ובעלים
עו"ד חודורוב בעל מומחיות רבה בדיני הגירה, קבלת מעמד, ופליטים במדינת ישראל, דיני משפחה וירושה ופונדקאות במדינת ישראל ובחו"ל. הוא בעל ניסיון משפטי של למעלה מעשור שנים במהלכן זכה בתקדימים משפטיים רבים וביניהם תיקון נהלים של משרד הפנים, הסדרת מעמדם של זרים במקרי קיצון מיוחדים, זכייה בתיקי אימוץ תקדימיים בבית המשפט העליון, ועוד. עו"ד חודורוב בעל ניסיון עשיר בניהול עניינם של לקוחות המשרד בבתי המשפט ובתי הדין המוסמכים, ועדות וגופים ממשלתיים (לרבות שלוחות משרד הפנים בכל הארץ) והדבר מאפשר ללקוחות המשרד לקבל את השירות הטוב והמקצועי ביותר. עד לאחרונה ניהל עו"ד חודורוב את הפורום הגדול ביותר ברשת (באתר LAWFORUMS) העוסק בתחומי ההגירה, זכויות אדם ואזרחות בישראל ובהשכלתו הוא בוגר תואר ראשון ותואר שני במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

עו"ד יוליה באיולה
עו"ד באיולה הינה עורכת דין שכירה במשרד אשר עוסקת מזה מספר שנים בתחומי דיני ההגירה, דיני משפחה ופונדקאות, ובעלת ניסיון רב בניהול תיקיהם של לקוחות המשרד. לאורך השנים צברה עו"ד באיולה ניסיון עשיר בהופעות בבתי המשפט ובתי הדין המוסמכים לרבות ועדות וגופים ממשלתיים ושלוחות משרד הפנים בכל הארץ. בהשכלתה האקדמאית היא בוגרת תואר ראשון במשפטים במרכז האקדמי למשפט ועסקים עם התמחות במשפט פלילי ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת חיפה עם התמחות במשפט פלילי. בשנת 2014 סיימה כתיבת תזה בתחום המשפט הפלילי.

תיקים בולטים

לאורך השנים רשם המשרד ניצחונות תקדימיים רבים בתחומי פעילותו. בין יתר התיקים ניתן לציין את פרשת אלנה קזקוב וילדיה – תיק סירוב למתן אזרחות בו החל עו"ד חודורוב לטפל עוד בהיותו שכיר ואשר המשיך עימו גם לאחר שפתח את משרדו העצמאי. לאחר מאבק ארוך שנים בו הועלו טענות רבות מטעם המדינה באשר לנסיבות הסירוב, לרבות התנצרותה לכאורה של הגב' קזקוב, התקבלה בשנת 2016 החלטה סופית חיובית בעניין והוענקה לכל המשפחה אזרחות ישראלית. תיקים בולטים נוספים נוגעים להשבת ילד שניתן לאימוץ על ידי האם, ללא ידיעת האב הביולוגי, חזרה לידיו של האב, וכן ניהול הליך הסדרת מעמדה של תינוקת שהגיעה לישראל מסרילנקה (כיום בת 6) ומניעת גירושה ממדינת ישראל. בפרשה זו טוענת המדינה, כי הילדה הוברחה ממדינת סרילנקה בהליך פונדקאות בלתי חוקי. התיק מתנהל ב-6 השנים האחרונות בערכאות משפטיות מגוונות (בית המשפט לענייני משפחה, בית המשפט המחוזי ובית המשפט העליון.

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

בנוסף אולי יעניין אותך