סטרטסיס
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

כתובת: חיים הולצמן 1, רחובות
טלפון: 074-7454300
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://www.stratasys.com/
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יואב זייף

  יואב זייף

  מנכ"ל

  סטרטסיס

אייקון אודות

אודות סטרטסיס

חברת סטרטסיס (SSYS) הינה המובילה העולמית בתחום ההדפסה בתלת מימד. החברה פעילה מזה 30 שנה כמובילת שוק ברחבי העולם. חדשנות היא חלק מה-DNA של סטרטסיס, דבר שבא לידי ביטוי בהובלתה את מהפכת הדיגיטציה של הייצור, באמצעות ההדפסה בתלת מימד. על ידי יצירת קבצים להדפסת מוצרים, היא מציעה ללקוחותיה ברחבי העולם את האפשרות לייצר על פי צרכים אמיתיים,  ומייתרת את הצורך באחסון מלאיים בהיקפים גדולים – כמו שנדרש בשיטות ייצור מסורתיות. החברה מונה כ-2,100 עובדים ברחבי העולם, כ-500 מתוכם פועלים בישראל במטה החברה ברחובות ובמפעליה בקריית גת.

על אף התפרצות הקורונה והשפעת המגיפה על הכלכלה העולמית, החברה נמצאת בצמיחה, המאפשרת לה להתרחב ולהעשיר את יכולותיה. בין היתר רכשה החברה בשנה האחרונה מספר חברות, והעשירה את סל הטכנולוגיות והפתרונות המקצועיים שלה כמובילה בתחום הפולימרים.

תחומי פעילות:

סטרטסיס משנה את פני התעשייה המסורתית, משלב עיצוב המוצר ועד הייצור עצמו. הטכנולוגיה המתקדמת של סטרטסיס מעניקה פתרונות מהפכניים וחדשניים לתעשיות התעופה והחלל, התחבורה והרכב, הייצור, עולמות הרפואה ורפואת השיניים, החינוך, האומנות והאופנה. באמצעות פתרונות אלו, לקוחותיה של סטרטסיס נהנים מגמישות בייצור, יכולות ייצור מורכבות ומתקדמות, קיצור זמני שרשרת האספקה והוזלה בעלויות. חשוב מכך, הטכנולוגיה המתקדמת של סטרטסיס מפרה חדשנות ויצירתיות גם בקרב הלקוחות.

כך למשל, הטכנולוגיה של סטרטסיס מאפשרת להדפיס מודלים רפואיים המסייעים בהכנה לניתוח, מקצרת את זמני הניתוח ומשפרת את התוצאות, תוך דימוי מבנה ומרקם מדויק של הרקמות השונות. התחום התעופה והחלל, השימוש במדפסות סטרטסיס לא רק מוזילות עלויות ייצור, אלא רק מאפשרות הדפסת חלקים קלי משקל, ומקדמים בטיחות. בתחום האופנה, מאפשרת הטכנולוגיה של סטרטסיס לייצר עיצובים ייחודיים. בתחום האומנות, הטכנולוגיה של סטרטסיס מאפשרת הנגשה חווייתית של אומנות לציבור הרחב, על ידי הדפסת העתקים מדויקים בהם ניתן לגעת ולהציב בקהילה.

העובדים במרכז:

סטרטסיס מובילה גישה של People First, השמה את העובד במרכז הפעילות וקבלת ההחלטות, ומהווה חלק מהותי מהאסטרטגיה של החברה. סטרטסיס מאפשרת לכל עובד ועובדת ליזום ולהשפיע לא רק על עתידה של החברה, אלא גם על השוק העולמי של ההדפסה בתלת מימד. סטרטסיס מספקת לעובדיה תנאים אטרקטיבים ותחרותיים, בסביבת עבודה מודרנית, בעלת תשתיות מתקדמות ומשקיעה תקציבי ענק ברווחת העובדים ועידוד מצוינות. עידוד המצוינות נעשה בין היתר על ידי קידום וטיפוח מקצועי, מתן הכשרות בטכנולוגיות וכישורי עבודה בחוד החנית של שוק העבודה, וחלוקת פרסים על הישגים. בנוסף, מעניקה חברת סטרטסיס לעובדיה חווית עובד עשירה ותחרותית, באמצעות אירועים מגבשים לעובדים, אירועים למשפחות העובדים, תחרויות ומתנות באירועים לאומיים ואישיים, וכן מתקנים מודרניים באתרי החברה השונים.

חברי ההנהלה בישראל:

ד"ר יואב זייף, מנכ"ל סטרטסיס: בעברו כיהן בתפקידי ניהול בכירים בחברות בשווי מיליארדי דולרים במגזר הפרטי והציבורי. בין השנים 2013 ל-2020 ביצע זייף תפקידים בכירים כגון נשיא חטיבת אמריקות וחטיבת המוצרים והשיווק הגלובלית בחברת "נטפים", וכסגן נשיא בכיר למוצרים ושיווק בחברת "מכתשים" (כיום אדמה בע"מ). מאז 2018 ועד פברואר 2020 כיהן זייף  כשותף במשרדי McKinsey & Company בניו יורק, עד שנכנס לתפקידו כמנכ"ל סטרטסיס. עם כניסתו לתפקיד, תוך כדי התפרצות משבר הקורונה בעולם, הוביל זייף אסטרטגיה חדשה לחברה על מנת להחזיר אותה לצמיחה, וביצע פעולות והחלטות תומכות כפועל יוצא של אסטרטגיה זו, על מנת לצאת מהמשבר כחברה חזקה ובמקביל לשמר את כוח העבודה.
זייף הינו בוגר תואר MBA מטעם ה- Kellogg School of Management at Northwestern University ובעל דוקטורט בכלכלה בינלאומית מטעם אוניברסיטת בר-אילן.

הישגים בולטים:

במהלך משבר הקורונה, נרתמה סטרטסיס, בשיתוף עם לקוחותיה למאמצים העולמיים למאבק במגיפה.

 • הדפיסה חלקים למכונות הנשמה ופעלה לקיצור משמעותי בתהליך הייצור וההובלה של ציוד רפואי נדרש זה.
 • הדפסת מסכות מגן עמידות ואיכותיות לצוותים רפואיים ברחבי העולם.
 • הקימה שירותי ענן ודיגיטציה משותפים, יחד עם שותפים בעולם במטרה לתת מענה לדרישות ממערכות הבריאות, כולל שיתוף בקבצים להדפסה של ציוד מיגון אישי.
 • הדפסה בזמן אמת של חלקים חסרים למכונות לזיהוי נגיף הקורונה.
 • ״בדיקת ינשוף״ לקורונה בשיתוף חברת לייזר מודלינג.
 • בצרפת, הקמת חוות מדפסות תלת ממדיות בכדי לאפשר מענה מיידי לצרכיהם של הצוותים הרפואיים במדינה.
 • פיתוח מטושים לארה"ב בשיתוף עם חברת ORIGIN.

 

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • SOC–OT מהו ולשם מה הוא?

  כל החפץ בהמשך ייצור תקין שמתנהל ללא חריקות, חייב לטפל בניטור והגנת סייבר במערכות הייצור

  SOC–OT מהו ולשם מה הוא?

 • משכון נכס שבבעלות קטינים – אימתי?

  אלמן נקלע לקשיים כלכליים לאחר מות אשתו ופנה לביהמ"ש בבקשה למשכן נכס הנמצא בבעלות בנותיו הקטינות. איך זה נגמר?

  משכון נכס שבבעלות קטינים – אימתי?

 • פריצות דרך של נשים במדע

  במהלך השנים בישראל ובקהילה הבינלאומית נעשו מאמצים רבים לקדם נשים בתחומי המדעים. היום הבינלאומי לנשים ונערות במדע הוא הזדמנות לבחון מדוע הפערים המגדריים ברישומי הפטנטים הם כה גדולים ומי הן המדעניות שעשו זאת ובגדול

  פריצות דרך של נשים במדע

 • האם שוק הביטוח בישראל ערוך לסיכוני סייבר? ומה תפקידן של חברות הביטוח בהגנת הסייבר במשק?

  הכוונה חדשה מטעם הרגולטור במדינת ניו יורק עשויה לסייע בחשיבה גם בתהליכים המתנהלים בימים אלה בשוק הביטוח בישראל

  האם שוק הביטוח בישראל ערוך לסיכוני סייבר? ומה תפקידן של חברות הביטוח בהגנת הסייבר במשק?