עו"ד עודד פסקל משרד עורכי-דין ונוטריון

דיני משפחה וירושה

עו"ד עודד פסקל משרד עורכי-דין ונוטריון
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 1997
תחום: דיני משפחה וירושה
כתובת: רח' בן גוריון 1, מגדלי ב.ס.ר 2, קומה 25, רמת גן 5231347
טלפון: 03-6188588
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.gplaw.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • עודד פסקל

  עודד פסקל

  בעלים

  עו"ד עודד פסקל משרד עורכי-דין ונוטריון

  עוד על עודד פסקל

  עודד פסקל
אייקון אודות

אודות עו"ד עודד פסקל משרד עורכי-דין ונוטריון

משרד עורכי דין עודד פסקל עוסק בדיני משפחה וירושה והנו מהמובילים בתחומו. בראש המשרד עומד עו״ד עודד פסקל, בעל 25 שנות ניסיון בתחום ובעל תואר שני בהצטיינות מאוניברסיטת תל אביב. כמו כן מרצה עו"ד פסקל בכנסים מקצועיים לעורכי דין בתחום דיני המשפחה בנושא דיני משפחה וירושה. המשרד מעניק ללקוחותיו ייעוץ משפטי מלא, ליווי בכל ההליכים, יחס אישי ובניית אסטרטגיה אישית מקיפה, תוך ראייה הצופה את פני העתיד.

המשרד עוסק בניהול תיקי משפחה מורכבים,ניהול תיקי התנגדות לצווי ירושה וצוואה,  צוואות, ירושות וגירושין על כל המשתמע מכך - משמורת ילדים, דמי מזונות, חלוקת רכוש, איזון משאבים, דיני ידועים בציבור וכיו"ב. כן עוסק המשרד בצוואות וירושות (לרבות ניהול התנגדויות מורכבות לצוואות), עריכת הסכמי ממון, הסכמי גירושין, ניהול תיקי עזבונות סבוכים.

משרדו של עו''ד עודד פסקל מעניק ייעוץ משפטי מלא, מנהל תיקים משפטיים מורכבים בערכאות בית המשפט לענייני משפחה ובית הדין הרבני וכן עורך הסכמים מכל סוג בתחום זה. ככלל, מנסה המשרד לפתור סוגיות מורכבות בתא המשפחתי מחוץ לכותלי בתי המשפט ובדרכי שלום. המשרד רואה לנגד עיניו את טובת הילדים כערך עליון בכל פעילותו.

על לקוחות המשרד נמנים בעלי תפקידי מפתח במשק, ידוענים ובעלי הון, ואנשים מכל גווני הקשת. בכללם אנשי עסקים הפונים למשרד בסוגיות מורכבות בענייני רכוש (לרבות בענייני חברות בארץ ובחו"ל) וידוענים רבים. כך למשל, המשרד ייצג את אשתו של "סרבן הגט" המפורסם ואף זכה בתקדימים שונים לרבות פסקי דין לטובת לקוחות הקובעים חלוקה בלתי שוויונית בחלוקת הרכוש ואיזון המשאבים בנסיבות מיוחדות, קבלת משמורת בלעדית לאב על 3 ילדיו הקטינים, תביעות סבוכות בעניין נכסי קריירה ומוניטין ועוד. המשרד מצטיין בהענקת יחס אישי לכל לקוחותיו.

עו"ד עודד פסקל

עורך דין ונוטריון עודד פסקל עוסק בתחום דיני המשפחה והירושה ומעמיד לרשות לקוחותיו כ–23 שנות ניסיון. עו"ד פסקל הינו בעל תואר שני במשפטים אותו סיים בהצטיינות מטעם אוניברסיטת תל אביב. עו"ד פסקל מרצה בהשתלמויות לעורכי דין ולטוענים רבניים בתחום דיני המשפחה, וכן כותב טורים משפטיים המופיעים באתרי אינטרנט ובעיתונות.

עו"ד פסקל זכה בפרס קרן זילבגר ז"ל, וזאת על יסוד המלצתו של כב' השופט בדימוס ד"ר גבריאל קלינג. עו"ד פסקל שימש כמרצה אורח במכללה למנהל ובמכללת אונו.
עו"ד פסקל מייצג ויצג לקוחות ידוענים ובעלי עמדות מפתח במשק, בין היתר רופאים בעלי שם, טייסים, מנכ"לי חברות גדולות וחשובות במשק וכן הלאה

פסקי דין מהפכניים

לזכות המשרד עומדים פסקי הדין מהפכניים בתחום התמחותו, בהם ניתן למנות את אחת הפעמים הבודדות (אם לא היחידה) בו קטינה הפכה ל"שתוקית". בנוסף, עו"ד פסקל השיג ניצחון בתיק משמורת לאב על 3 ילדיו הקטינים, וניהל תביעה רכושית, מזונות ומשמורת עבור לקוח המשמש בתפקיד בכיר במשרד הביטחון.
המשרד אף ניהל תביעה כספית בין אחיות שהתנהלה מספר שנים, שמהותה זכייה בסך של 18 מיליון שקלים בלוטו.
המשרד אף ניהל מספר תיקי הגירת קטינים לארה"ב, תיק שהסתיים בהגירת הקטין.

תחומי התמחות

גירושין וכתובה
טיפול בתיק גירושין מחייב ידע מעמיק במכלול התחומים הקשורים, כמו גם רגישות ויכולת להביא את בני הזוג להכרה כי גירושין ברוח טובה תוך שמירה על כבוד הדדי, משרתים את כל הצדדים, ויותר מכל יש בהם ביטוי למיצוי המאמץ לשמירה על טובת הילדים. לעיתים במסגרת הליך הגירושין עולה אף סוגיית מימוש הכתובה.

רכוש ואיזון משאבים
חלוקת רכוש מהווה את אחת הבעיות העיקריות בין בני זוג המגיעים לפירוד. המדובר בנושא המעורר מחלוקות בין בני הזוג, אם לעניין אופן החלוקה ואם לעניין עצם החלוקה בכלל. משרדנו טיפל ומטפל בתיקים סבוכים הכוללים רכוש רב וסוגיות מורכבות, לרבות בעניין זכויות סוציאליות ופנסיוניות, פירוק שיתוף, איזון משאבים וכו'. בין היתר זכה המשרד בפסק דין מהפכני, שהורה על חלוקת הרכוש בין בני הזוג באופן בלתי שוויוני לטובת האישה, ופסקי דין משמעותיים נוספים.

מזונות ילדים
מזונות קטינים משולמים לרוב על ידי האב, וזאת בהתאם לדין העברי הקובע את חובתו של האב לדאוג לצרכי ילדיו הקטינים. העיקרון המנחה בפסיקה הינו, כי בהערכת מזונות שעל אב לשלם לילדיו יש לקחת בחשבון את צרכי הילדים, וכן את גובה הכנסת האב, יכולתו הכלכלית וצרכיו. כמו כן ביהמ"ש יפסוק מזונות כשהוא מאזן בין יכולת כלכלית (של החייב) לרבות רכושו, מול צרכי הזכאי בקבלת מזונות.

מזונות אישה
המשרד מטפל במזונות אישה על מנת למצות את זכותן של נשים לקבל מזונות בהתאם לרמת החיים אליה הורגלו, ולגברים להוכיח קיומן של סיבות מספיקות להצדקת סירובם, על ידי הוכחה כי האישה איננה עומדת בתנאי הסף המזכים אותה במזונות.

משמורת
במשרדנו תיקים רבים הסובבים סביב נושא המשמורת. רק לאחרונה זכה משרדנו בפסק דין מהפכני, ובו קיבל האב - לקוח המשרד - את המשמורת הבלעדית על שלושת ילדיו הקטינים. כיום במקרים רבים פוסק בית המשפט משמורת משותפת, דבר שהינו בעל השפעה אף תשלום המזונות על ידי האב. משרדנו מטפל בכל סוגי המשמורת.

שלום בית
תביעה להשגת שלום בית נתונה בסמכותו של בית הדין הרבני, והוא הסמכות היחיד אליו ניתן להגיש ולנהל תביעה שכזו. הגשת תביעת שלום בית לעיתים רבות הינה בעלת השלכות לעניין דמי מזונות אישה, חלוקת רכוש, מדור ספציפי וכו'.

 

 

 

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך