פארו נדל"ן

יזמות נדל"ן, נדל"ן מניב

פארו נדל"ן
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2017
תחום: יזמות נדל"ן, נדל"ן מניב
כתובת: רח' קהילת ציון 5, עפולה
טלפון: 6496*
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.paro.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • עמי בשירי

  עמי בשירי

  מנכ"ל מייסד

  פארו נדל"ן

 • זאב לזר

  זאב לזר

  מנכ"ל מייסד

  פארו נדל"ן

אייקון אודות

אודות פארו נדל"ן

פארו נדל"ן היא חברת יזמות נדל"ן מובילה הפועלת בפריסה ארצית ומתמחה ביזמות למגורים ולמסחר ובזיהוי הזדמנויות נדל"ניות . החברה החלה את פעילותה בשנת 2017 בפרויקטים אותם בנתה באצבע הגליל ומאז ועד היום יזמה וניהלה את בנייתן של כ-1,000 יחידות דיור (בנייה רוויה לצד בניית צמודי קרקע ושטחי מסחר) בנוף הגליל, מגדל העמק, קריית שמונה ועוד. החברה שמה דגש רב על איכות בנייה וניהול מקצועי ללא פשרות, תוך הקפדה על ערכים של הוגנות, מהירות, שותפות ועמידה בסטנדרטים גבוהים. כל זאת בשילוב של ניהול פיננסי חכם, אוריינטציה  שיווקית חזקה וניהול מדויק של התהליכים בארגון, מהווים את גורמי העוצמה של החברה.

תחומי הפעילות

החברה מתייחדת ביכולתה הגבוהה לזהות עסקאות אטרקטיביות ומקומות בהם קיימת מצוקת נדל"ן, ופעילותה הנדל"נית נשענת על שלושה אדנים:

יזמות למגורים – החברה עוסקת בייזום נדל"ן למגורים באמצעות רכישת קרקעות והשבחתן, עסקאות קומבינציה שונות ואף במסגרת זכייה במכרזים ממשלתיים דוגמת "מחיר למשתכן".

יזמות למסחר - החברה יוזמת ומקדמת את בנייתם של מרכזים מסחריים שכונתיים במקומות בהם היא בונה נדל"ן למגורים. בין היתר החברה בונה כיום שטח מסחרי בן כ-2000 מ"ר בשכונת יובלים בקריית שמונה. 

יזמות מקרקעין - החברה מאתרת,  יוזמת ומקדמת שינוי תבע"ות של שטחים חקלאיים לטובת מסחר, לוגיסטיקה ומלאכה במיקומים בהם היא מזהה פוטנציאל יזמי לעשות כן. 

מנהלים מייסדים

רו"ח עמי בשירי, עם רקע וניסיון עשיר של עשרות שנים בתחום הניהול והנדל"ן כיהן בעברו כסמנכ"ל כספים בקבוצת חנן מור עד לפתיחת החברה המשותפת ביחד עם שותפו עו"ד זאב לזר, המביא עימו 20 שנות ניסיון בענף הנדל"ן, ביניהם שימש כיועץ משפטי וסמנכ"ל בקבוצת הנדל"ן הציבורית חנן מור. כל אחד מהשניים מביא עימו לחברה  היבט אחר של תפיסת יזמות עדכנית, ששמה לה למטרה לקדם פרויקטי נדל"ן בעלי הזדמנות כלכלית וחברתית במהירות ויעילות, דבר אותו מגשימים השניים יום-יום, שעה שעה.

מוצר שמותאם לדייר

החברה בעלת יכולת ייחודית להתאים את מוצריה לצרכי הדיירים והסביבה הגיאוגרפית בה היא פועלת. החברה מציעה ללקוחותיה גמישות תכנונית רבה בהתאם למאפיינים המייחדים כל פרויקט והם זוכים לשקיפות מלאה לכל אורך התהליך. בין אם בשיחות ישירות עם מנהלי החברה ובין אם באמצעות אפליקציה חכמה בה הם יכולים לדעת בכל רגע נתון מהו סטטוס הפרויקט ואף לקבל דיוור חודשי אודותיו. החברה מקפידה להיות המובילה בהטמעת טכנולוגיות חדשות, בבנייה איכותית ובתכנון הנדסי ואדריכלי ייחודי.

פרויקטים נבחרים

המושבה יובלים, קרית שמונה – פרויקט הכולל  16 בנייני בוטיק נמוכים בעלי 140 יחידות דיור ו- 2,000 מ"ר מסחר שכונתי בשכונת יובלים החדשה, הממוקמת צפון מזרחית לקריית שמונה. תמהיל הדירות מגוון וכולל דירות גן, דירות פנטהאוז ודופלקס ודירות 3, 4 ו-5 חדרים. שלב א' של הפרויקט יאוכלס בקיץ הקרוב ושלב ב' של הפרויקט יאוכלס בקיץ הבא במגוון דיירים החל ממחיר למשתכן, משפחות מקומיות ועד לשוכרים שונים, ביניהם סטודנטים שיזכו בקרבה למכללת תל חי.

המושבה שריד, מגדל העמק – הכולל 478 יח"ד שיוקמו על פני ארבעה מתחמי מגורים. 297 מתוכן ייבנו במסגרת תוכנית מחיר למשתכן ויתרת 178 הדירות משווקים  בשוק החופשי. השכונה מאופיינת במבנים נמוכים, מדורגים ומרווחים לשמירה על פרטיות ותחושת קהילתיות בדומה לאווירת ההרחבות בקיבוצים ובמושבים.

מול כנרת, קצרין – פרויקט מול כנרת  הוקם בשכונת רובע 10 בעיר הממוקמת במיקום טופוגרפי מושלם הצופה לכנרת, הרי הגולן והגליל . במסגרת הפרויקט שהסתיים ואוכלס בהצלחה בנתה החברה 32 צמודי קרקע, בעלי 4 ו-5 חדרים. 

"Forest Side, נוף הגליל" – פרויקט בוטיק אשר ייבנה בשכונה החדשה בנוף הגליל על הר יונה ד', ליד שמורת האירוס הנצרתי, באזור הצפון מזרחי של העיר. הפרויקט יכלול 55 צמודי קרקע פרטיים בגדלים שונים והוא מביא איתו הזדמנות חד פעמית למתחם ייחודי ותחום, שמצד אחד יש לו נוף פתוח מול הפארק הלאומי הגדול ומהצד השני רחוב פנימי סגור ושקט.

"יפה נוף", מגדל העמק – פרויקט בו נבנו 4 בניינים מדורגים בני 7 קומות ו-84 יחידות דיור, הממוקמים על רכס הצופה לנוף הפתוח והשדות הירוקים של העמק. תמהיל הדירות כולל דירות בנות 4,5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים מפוארים ומתוכם 28 דירות הכוללות מרפסת שמש וגינה צמודה. הפרויקט שווק במלואו.

בנוסף אולי יעניין אותך