קבוצת מורדוך

אספקה והרכבת אבן לבניה * תבנית בלוק חכמה * נדל"ן מלונאי

קבוצת מורדוך
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1980
תחום: אספקה והרכבת אבן לבניה * תבנית בלוק חכמה * נדל"ן מלונאי
כתובת: א"ת הר-טוב ב', רח' גרניט ע"י בית שמש 99000
info@jgsw-group.com
www.greencastblock.com
טלפון: 02-9922113
דוא"ל: info@mordoch.group
אתר החברה: http://www.mordoch.group
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יעקוב מורדוך, קבוצת מורדוך

  יעקוב מורדוך

  מנכ"ל ובעלים

  קבוצת מורדוך

מנהלים בכירים

  לילך מלר שני אדריכלית ראשית
  אגור ויניצקי מהנדס ביצוע
  חסן זוהרה מהנדס ביצוע
  מירי אליהו מנהלת כספים
אייקון אודות

אודות קבוצת מורדוך

קבוצת מורדוך, מתמחה בעבודות אבן וגמר למבני ציבור, שווק בלוק מתקדם ובתחום הנדל"ן המלונאי.
במשך 30 השנים האחרונות הייתה מעורבת קבוצת מורדוך בכמה מהפרויקטים הגדולים והמורכבים באבן, בארץ ובעולם. הקבוצה ידועה בידע ובניסיון הרב שצברה בתחום בניית האבן.
המקצועיות ומהירות התגובה, הן נר לרגליה.

קבוצת מורדוך, מונה את החברות, גני ירושלים מורדוך בע"מ, גני ירושלים מפעל 1997 בע"מ, ט.י.ם מלונות בע"מ, חטיבת Green Cast Block.

קבוצת מורדוך, מספקת בשנה, מאות אלפי מטרים, של אבן טבעית בסטנדרט גבוה לפרויקטים ציבוריים ברחבי העולם. הקבוצה נותנת, שירות One-Stop-Shop בתחום הבניין והאבן בפרט. הקבוצה מציעה חבילה מקיפה, החל מתכנון פרטי האבן, ייצור, אספקה והרכבה, עד לגמר הפרויקט. הקבוצה מבצעת את כל עבודות האבן והחיפויים השונים, בפרויקטים באמצעות צוותים ואנשי ניהול מקצועיים ומנוסים. לחברה גמישות רבה בנושא כוח אדם גם להיקפי ביצוע גדולים ומרוחקים.
לקבוצה ניסיון וידע רחב בביצוע פרויקטים בעלי מפרטים מורכבים. הקבוצה, עובדת מול מפעלים נוספים הממוקמים באיטליה, ספרד, תורכיה, סין ועוד. בכול מדינה יש לקבוצה אנשי קשר, אשר מטפלים בביצוע ההזמנות. אנשי החברה מגיעים מישראל, לניהול וביקורת במפעלים בחו"ל.
בנוסף, נותנת הקבוצה, תשובה לתחומים נוספים – שימור, טיח וגבס, גינון, ריצופים, מסגרות, עץ, וכו'. המחלקה האדריכלית, מציעה שירותי תכנון לכל פרויקט, הכוללים: כרטיסי ייצור, כרטיסי עבודה, תכניות פריסה והתקנה של האבן, תכנון פרטי אבן, תכנון אחסון באתר ויעוץ ע"פ הנדרש בפרויקט.
על מנת להשיג יעילות מקסימאלית וחיסכון בפרויקט, עובדים אדריכלי החברה בשיתוף עם אדריכלי הפרויקט ומלווים אותם לאורך הדרך בכל הקשור בנושא האבן וההתקנה בפרויקט.
משרדי החברה צמודים למפעל האבן של גני ירושלים, אשר הנו גב ותמיכה לפרויקטים. במפעל מתבצעות עבודות אבן מיוחדות, השלמת הליכי ייצור לאבן, אחסון ושרותים הנדרשים לפרויקט.
מבני ציבור רבים "רשומים" על שמה של גני ירושלים בנושא האבן, בארץ ובעולם ומיצבו את החברה כמובילה בתחומה.

GREEN CAST BLOCK הנה חטיבה בקבוצה לאספקת תבנית בלוק חדשנית לבניית שלד הבניין.
התבנית, מהווה תחליף איכותי, חסכוני, מבודד וירוק לשלד המסורתי של הבניין. פרויקט גדול נבנה בשיטה זאת במלון "קדמא" אשר בשדה בוקר.
בשנים האחרונות, נכנסה הקבוצה לתחום הנדל"ן והנדל"ן המלונאי. הוקמה לצורך זה חברת ט.י.ם מלונאות בע"מ לייזום ובניה של בתי מלון ייחודיים לעידן המודרני, במקומות אטרקטיביים שאינם במרכז.
ט.י.ם רכשה עם שותפים את מלון "הויליג'" בשדה נחמיה. במקביל נרכש עם שותפים שטח למלון בשדה בוקר. חברת גני ירושלים, בונה בשטח זה ומשלימה את בניית מלון קדמא, עבור השותפות.
החברה נמצאת בשלבי בדיקה ותכנון של פרויקטים נוספים, בתחום המלונאות והנדל"ן, במקומות אטרקטיביים וייחודיים ברחבי הארץ.
לאחר 30 שנות עבודה בבתי מלון בארץ ובעולם, הקבוצה צברה ניסיון וידע רב בהקמת בתי מלון ורכש מלונאי והיא ערוכה לתת ליווי וביצוע בתחומים רבים הקשורים להקמת בתי מלון. 

בין הפרויקטים המובילים

מלון הפלזה בניו יורק, מלון אינטרקונטיננטל בשיקגו, מלון קונסרבטוריום אמסטרדם, מלון קפה רויאל לונדון, מלון וולדורף אסטוריה ירושלים, פרויקט הרכבת הקלה בירושלים, שכונת כפר דוד והמרכז המסחרי בממילא ירושלים, תחנת האומה בירושלים, מגדל אשפוז הדסה ירושלים, מוזיאון תל אביב, בית הכנסת ע"ש ספרא בניו יורק, בית הכנסת באקדמיה הצבאית באנפוליס, הספריה הציבורית במילווקי, הספרייה הציבורית בסולט לייק סיטי, בניין ההיברו יוניון קולג' בירושלים, בניין עיריית ירושלים, מבני ציבור באירופה ובמזרח הרחוק ועוד רבים.
לאחרונה סיימה הקבוצה צבר פרויקטים והתחילה פרויקטים חדשים.

חלק מפרויקטים רבים שהסתיימו:
תחנת האומה בירושלים, המכון הגיאולוגי בירושלים, ג'נרי, בניין משרדים בירושלים, משרדי מבקר המדינה, אלרוב, שכונת מגורים בממילא ירושלים, הקריה לארכיאולוגיה בירושלים.

פרויקטים בעבודה

מאות אלפי מ"ר אספקה ובניה, כולל פרטי אבן מיוחדים, תכנון פרטי אבן ולווי מקצועי:
שנלר - מתחם מגורים יוקרתי בירושלים, שנלר-מתחם לשימור בירושלים, ישיבת גור בירושלים, משכן לאומנויות בירושלים, מתחם מנורה, מכללת עזריאלי בירושלים, משכנות בתאטרון-מלון ומגורים בירושלים.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • בין טוקיו לתל–אביב: דיני החברות מגשרים על הבדלי תרבות

  מרות הדעה הרווחת כי התרבות היפנית רחוקה מהתרבות הישראלית כרחוק מזרח ממערב, מבט על חוקי החברות בשתי המדינות מגלה לנו כי רב הדומה על השונה. עוה"ד אלירן פורמן ופיטר שוגרמן ממשרד עוה"ד יגאל ארנון ושות' עם הדומה והשונה בתיקון חדש לדיני החברות ביפן

  בין טוקיו לתל–אביב: דיני החברות מגשרים על הבדלי תרבות

 • השטחת מחזור העסקים של העסק בחסות מע"מ לצרכי הזכאות למענקי הקורונה

  מדיניות המענקים של המדינה כפיצוי בעקבות משבר הקורונה יוצרת עיוותים קשים ומחייבת את העוסקים לדאוג לעצמם, כמובן בגבולות החוק

  השטחת מחזור העסקים של העסק בחסות מע"מ לצרכי הזכאות למענקי הקורונה

 • על "הון ושלטון" בחברות הזנק

  היחסים שבין מייסדים למשקיעים בחברות הזנק ובין המשקיעים בסבבי ההשקעה השונים

  על "הון ושלטון" בחברות הזנק

 • "בטופ של התחום יש רק משוגעים לדבר"

  הוא רק בן 40 והוא מנהל את אחד מהמשרדים הוותיקים והמובילים בישראל בתחום ייצוג דיירים בהתחדשות עירונית. בראיון מיוחד לרגל דירוג נישות עו"ד של DUN'S 100 מספר עו"ד ארנון יהב, שותף מנהל במשרד עו"ד 'יהב ושות', מה הם הפקטורים אשר צריכים להתקיים במשרד עו"ד בכדי להמשיך ולהוביל שוק תחרותי לאורך עשרות שנים. עו"ד יהב מסביר גם מדוע המשרד בוחר לייצג רק את הצד של הדיירים, מתאר מה הוא מחפש בעובדים שלו, ומספר על הקריירה המוזיקלית שלו ועל חשיבות הזמן עם המשפחה

  "בטופ של התחום יש רק משוגעים לדבר"