קבוצת פלא נדל"ן – יזמות חברתית

יזמות, התחדשות עירונית

קבוצת פלא נדל"ן – יזמות חברתית
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2010
תחום: יזמות, התחדשות עירונית
כתובת: רח יגאל אלון 94, תל אביב
טלפון: 050-4315718
פקס: 077-4010878
דוא"ל: Yonatan@pelegroup.co.il
אתר החברה: http://www.pelegroup.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • מאיר פלא, קבוצת פלא נדל"ן – יזמות חברתית

  מאיר פלא

  יו"ר ובעלים

  קבוצת פלא נדל"ן – יזמות חברתית

אייקון אודות

אודות קבוצת פלא נדל"ן – יזמות חברתית

קבוצת פלא נדל"ן הינה חברה פרטית הפועלת מזה כשמונה שנים בתחום היזמות, התחדשות עירונית ופרויקטים מסוג פינוי בינוי בירושלים. החברה דוגלת ביזמות חברתית, המתבטאת בדאגה ונתינה לדיירים ולבעלי הנכסים לאורך כל הדרך. ערך זה מוביל את החברה מראשית דרכה, והוא נעוץ באמונתה כי הדיירים הם שותפים לדרך ומהווים חלק בלתי נפרד ממשפחת החברה. היחס האישי והחם לאורך תהליך העבודה בשילוב עם ההשקעה בכוח אדם, איכות בנייה מרבית ועיצוב מעל הסטנדרט, הם אלה המאפשרים להגשים את חזון החברה ולהיות שם דבר ביזמות בנייה בעיר הבירה.

"האני מאמין" של קבוצת פלא נדל"ן

יישום וביצוע תחת קורת גג אחת
קבוצת פלא נדל"ן מתמחה בהבאת רעיון ראשוני וחדשני של יזמות והתחדשות לידי היתכנות ודאית, וזאת באמצעות היכולת לרכז תחתיה ולנהל את כלל המערכות הנדרשות למימוש פרויקט ב"שפה" הייחודית לה, הבאה לידי ביטוי באמצעות תמורות נוספות ייחודיות המותאמות לצורכי האוכלוסייה. מסיבה זו, החברה מחוזרת ע"י חברות קבלניות, המעוניינות בפרויקטים בעלי וודאות תכנונית ומבקשות לחבור לפלא נדל"ן בשלבים מתקדמים של הפרויקטים השונים.

בניית פרויקטים בזמן הקצר ביותר
הקבוצה שואפת תמיד להגיע לסיום הפרויקטים בלוחות הזמנים הקצרים ביותר, תוך הצבת מטרות ויעדים מדויקים ושיתוף פעולה עם יועצים בכירים ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה. לאור ניסיון העבר,הקבוצה מאמינה כי ביכולתה לקדם ולשקם במהירות את השכונות בהן מתבצעים הפרויקטים, ולדחוף קדימה הליכים בירוקרטיים, גם אם קיימים אתגרים בדרך. קבוצת פלא אינה לוקחת חלק ומתחרה עם יזמים נוספים בשיטת המכרז.

קשר אישי וחם עם הדיירים
הנכס החשוב ביותר של קבוצת פלא נדל"ן הינו הקשר האישי והחם עם כל דיירי הפרויקטים.הקבוצה פועלת מתוך הבנת הצרכים של בעלי הזכויות, תוך התחייבות לתמורה מרבית, וזאת מעבר למקובל בשוק. צוות החברה נגיש וזמין  24/7 לכל דייר ודייר, באופן אישי לאורך כל התהליך.

מנהל החברה

מאיר פלא-יו"ר, יזם ומייסד קבוצת פלא נדל"ן - למאיר ניסיון של מעל 10 שנים ביזמות נדל"ן, כמו כן, הוא ייסד וניהל רשת קמעונאית ומחבר הספר "סודות רווחיים".
בינואר 2010, החליט מאיר פלא לפרוש מענף הקמעונאות לטובת ענף הנדל"ן המסחרי. במהלך אותה שנה, רכש קרקע למטרות מסחר ברחובות הנורית וקוסטה ריקה בירושלים.
בשנת 2011, פנתה עיריית ירושלים למאיר פלא והודיעה לו כי המגרש המסחרי הינו חלק מתוכנית האב להתחדשות עירונית, במתכונת של פינוי בינוי, והציעה לו להוביל  ולקדם את המיזם.מאיר פלא ראה בכך הזדמנות וזכות בלתי חוזרת להגשים את חזונו ולהביא לשינוי תפיסתי בתחום הנדל"ן, ובפרט בנושא ההתחדשות העירונית.

מדבריו של מאיר פלא: "זיהיתי בפרויקטים של ההתחדשות העירונית שליחות אישית, להוביל תפיסה יזמית אחרת ושונה בענף היזמות והנדל"ן-מדובר בתפיסה חברתית, כלכלית, אשר מצמצמת פערים חברתיים ויוצרת מרקם חברתי שוויוני, מייצרת מקומות תעסוקה, סביבה ירוקה ואיכות חיים מרבית. בנוסף, זוהי זכות ופריצת דרך עבורי, להוביל ולקדם פרויקטים אשר מעניקים הזדמנות לדיור בר השגה, הן לדיירים מעוטי יכולת והן לזוגות הצעירים".

פרויקטים נבחרים

בין הפרויקטים הבולטים והמתקדמים בהם עוסקת החברה, ניתן למנות את הפרויקטים הבאים:

פרויקט נוף הפארק בירושלים - פרויקט הדגל בירושלים. פרויקט בינוי- פינוי-בינוי בו ייבנו 428 יחידות דיור חדשות.

פרויקט אריה קלנר - פרויקט פינוי-בינוי בו ייבנו כ- 484 יחידות דיור חדשות. פרויקט אריה קלנר הינו אחד מהפרויקטים הבודדים, שעמדו בתנאי תכנית "קול קורא" שהוציא משרד השיכון, לקידום מואץ של התחדשות עירונית בירושלים. העמידה בתנאים מאפשרת לפרויקט להיכנס למסלול ירוק ומהיר במיוחד.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • השפעת הרשתות החברתיות והנייד על התא המשפחתי

  לצד היתרונות הנובעים מהטכנולוגיה המתקדמת, לא פעם טכנולוגיה זאת פוגעת בתא המשפחתי. כניסת המכשיר הנייד גורמת לנתק בין מרכיבי המשפחה, ויחד עם הרשתות החברתיות קיימים סיכונים רבים יותר לתא המשפחתי. עם ניסיון של שנים רבות בדיני משפחה ועם הכשרה של מאמנת אישית, מסבירה עו"ד איימי בכור-בוני מה נכון לעשות כדי להצטרף לסטטיסטיקה ההולכת וגדלה של זוגות אשר מתחברים לטכנולוגיה, אך מתנתקים אחד מן השנייה

  השפעת הרשתות החברתיות והנייד על התא המשפחתי

 • דירוג עורכי הדין של DUN'S 100 לשנת 2020

  בעולם תחרותי כמו ענף עריכת הדין, יש צורך משמעותי בבולטות מקצועית בכדי להגיע להצלחה עסקית. 'החותמת' הניתנת על ידי חברת חברת דן אנד ברדסטריט באמצעות דירוגי DUN'S 100 היא אחת מאבני היסוד עבור כל משרד עו"ד המעוניין לקבל קרדיטציה מצד לקוחות ושותפים עסקיים פוטנציאלים. שילה זברו וייס המנהלת בין היתר את דירוג עורכי הדין, מסבירה בפודקאסט מדוע חשוב להיות מדורגים, מתי כדאי להגיש מועמדות, מהי מתודולוגיית הדירוג, מה הם תחומי הפעילות החדשים שידורגו השנה ועונה על שאלות מסקרנות אחרות שעולות לגבי הדירוג

  דירוג עורכי הדין של DUN'S 100 לשנת 2020

 • תקופת הצינון בהליכי פשיטת רגל: בשגרה ובעת מגיפת הקורונה

  והאם חוק חדלות פרעון הפך לחלק מן המשפט המנהלי?

  תקופת הצינון בהליכי פשיטת רגל: בשגרה ובעת מגיפת הקורונה

 • קציבת מזונות בהליך חדלות פירעון

  לפי מה נקבעים תשלומי המזונות של אדם הנמצא בחדלות פירעון? ומה ההשלכות הכספיות על הצדדים במידה ואדם אינו יכול לשלם במשך תקופה מזונות בעקבות הליך חדלות פירעון? עו"ד יפעת בן-אבי בראון, בעלים של 'יפעת בן-אבי בראון משרד עו"ד, בפודקאסט המסביר את המורכבות של נושא תשלום מזונות בעת חדלות פירעון

  קציבת מזונות בהליך חדלות פירעון