קבוצת רוזיו

נדל"ן

קבוצת רוזיו
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2005
תחום: נדל"ן
כתובת: רח' הברזל 5 א' קומה 3, רמת החייל, תל אביב
טלפון: 03-5106163
פקס: 03-5101366
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.roziogroup.co.il/
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יובל רוזיו

  יובל רוזיו

  מנכ"ל ובעלים

  קבוצת רוזיו

 • יניב רוזיו

  יניב רוזיו

  בעלים

  קבוצת רוזיו

 • ליאור נבון

  ליאור נבון

  סמנכ"ל שיווק ומכירות

  קבוצת רוזיו

 • נפתלי כהן

  נפתלי כהן

  שמאי מקרקעין וסמנכ"ל פיתוח עסקי

  קבוצת רוזיו

 • מקסים אפוטה

  מקסים אפוטה

  מנהל כספים

  קבוצת רוזיו

 • אשר כהן

  אשר כהן

  סמנכ"ל הנדסה ותכנון

  קבוצת רוזיו

אייקון אודות

אודות קבוצת רוזיו

קבוצת הוקמה בשנת 2005 ע"י האחים יובל ויניב רוזיו, העוסקים בתחום הנדל"ן באזור תל אביב והמרכז כבר יותר משני עשורים. הקבוצה מתמחה באיתור הזדמנויות נדל"ניות בעלי פוטנציאל השבחה באזורי ביקוש.

יובל, קבלן רשום ברשם הקבלנים, מביא את ניסיונו העשיר בייזום וביצוע ויניב את כישוריו וניסיונו בתחום הניהול והשיווק. הידע והניסיון של האחים יניב ויובל, יחד עם מנהליה המצוינים של החברה, הפכו אותה לחברה יזמית מובילה בתחום הנדל"ן בתל אביב והמרכז.

בזכות יזמות מקצועית, יצירתית וחדשנית,  מציגה קבוצת רוזיו פורטפוליו עשיר ומגוון של פרויקטים, באזורי הביקוש של תל אביב והמרכז - הקמת מתחמי מגורים של מאות יחידות דיור המעניקים חווית מגורים אורבנית, עשירה ומוקפדת.

הניסיון והמומחיות של מנהלי החברה, לצד שותפויות עסקיות עם מיטב החברות בתחום הייזום והבנייה, מעניקים לבעלי הנכסים וללקוחות החברה את הביטחון המלא בהשלמת הפרויקטים ובהשבחת נכסיהם.

היקפי פעילות כלכליים ופרויקטים מרכזיים

קבוצת רוזיו נמצאת בתנופת צמיחה ועומדת בפני הקמה ושיווק של אלפי יחידות דיור למגורים בהיקפים של מאות מיליוני שקלים. קבוצת רוזיו מובילה לאורך השנים עשרות פרויקטים ומתחמים ייחודים, ביניהם:

פרויקט ויצמן פנקס, תל אביב
אחד המתחמים היוקרתיים והמזמינים של תל אביב. בסמוך לכיכר המדינה ופארק הירקון. הפרויקט כולל הריסה ופינוי של שלושה בניינים ישנים והקמה של קומפלקס מגורים עם 73 יח"ד יוקרתיות.

פרויקט בן סרוק, בן שפרוט, תל אביב
הרחובות בן סרוק ובן שפרוט הן פנינות נדל"ן שקטות ושלוות בפריים לוקיישן של תל אביב. סמוך לגימנסיה הרצליה ולרחובות אבן גבירול, ארלוזורוב וז'בוטינסקי. מדובר באחד האזורים הטרנדיים של תל אביב עם מבחר עצום של מסעדות, בתי קפה, ברים, בתי אופנה, חנויות לייפסטייל ומגוון מוסדות ציבור ושירותים עירוניים. שני הפרויקטים כוללים הריסת הבניינים הקיימים ובנייה מחדש של 3 בנייני מגורים בני 8-9 קומות, שיכללו סה"כ 73 יחידות דיור.

פרויקט וולפסון מטלון, תל אביב
הפרויקט ממוקם בסמוך לשוק העלייה המתחדש בדרום תל אביב וכולל הריסה של 2 בניינים ישנים ומוזנחים והקמה של מתחם מגורים אורבני בן שני בניינים הכולל 106 יח"ד ושטחי מסחר, בליבה הפועם של דרום העיר.

פרויקט בארי 13-15, תל אביב
פרויקט בארי  ממוקם באחד הרחובות השקטים והיוקרתיים בצפון הישן של תל אביב בסמוך לכיכר המדינה וכולל הריסה של שני בניינים הכוללים 21 דירות ובנייה של מתחם מגורים יוקרתי הכולל 50 יח"ד .

מתחם הפודים, ר"ג
מתחם הפודים ממוקם בשכונת נחלת גנים המציעה נגישות וקרבה לצירי תנועה מרכזיים, אזור העסקים BBC וקניון איילון, אך גם מעניקה חווית מגורים שקטה, אינטימית וקהילתית בסמיכות לפארק הירקון. הפרויקט כולל הריסה של 8 בניינים ישנים בני 3/4 קומות ברחובות הפודים, מבוא הפודים בן שמן וסביון, ובמקומם ייבנו שני מגדלי מגורים בני 23 קומות כל אחד. כ-240 יחידות דיור סה"כ. המגדלים ייבנו בצמוד לשטח הציבור הפתוח הגובל למתחם ממערב ובחזית הבניינים, בקומת הקרקע ייבנה שטח מסחרי.

רוקח 18/20
פרויקט רוקח 18-20 ממוקם בשכונת הגפן, הסמוכה לשכונת נחלת גנים. שכונת הגפן ונחלת גנים הינן שכונות וותיקות בצפון רמת גן, הממוקמות באחד האזורים המרכזיים בעיר, בין הרחובות אבא הלל, ז'בוטינסקי, ביאליק ובן גוריון, בצמוד לקניון איילון ולפארק הירקון. במסגרת  הפרויקט ייהרסו 2 בניינים בני 4 קומות, לטובת 2 בנייני מגורים, בני 14 קומות ו-10 קומות. 

בנוסף אולי יעניין אותך