קרוליין עידן, משרד עורכי דין

דיני משפחה, מקרקעין

אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2010
תחום: דיני משפחה, מקרקעין
כתובת: ז'בוטינסקי 7, מגדלי משה אביב, קומה 37, רמת גן
טלפון: 050-9988814 | 03-5013399
פקס: 15336777282
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://celaw.co.il
Instagram: לחץ לצפייה
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • קרוליין עידן

  עו"ד קרוליין עידן

  מייסדת ובעלים

  קרוליין עידן, משרד עורכי דין

  עוד על קרוליין עידן

  קרוליין עידן
אייקון אודות

אודות קרוליין עידן, משרד עורכי דין

קרוליין עידן עורכי דין הינו משרד בוטיק המתמחה בתחום דיני המשפחה ובתחום המקרקעין, ומעניק שירות משפטי ראשון במעלה בכל הקשור לגירושין, פירוק שיתוף, הסכמי שלום בית, הסכמי ממון, צוואות, ירושות, גישור, ומקרקעין ונדל"ן. השילוב שבין מצוינותו המקצועית של המשרד, הניסיון הרב והידע המשפטי המולטידיסציפלינרי של עו"ד קרוליין עידן, מביא לערך המוסף ממנו נהנים לקוחות המשרד, להצלחותיו המוכחות, ולמוניטין המעולה בו הוא מוכר.

המשרד מעניק שירותים משפטיים מקיפים ויסודיים בכל הקשור להסכמי ממון והסכמי גירושין, לרבות משמורת ילדים, דמי מזונות, חלוקת רכוש, איזון משאבים, הסכמי הורות, ידועים בציבור, ניהול תיקי עיזבונות, התנגדויות לצוואה, וצווים, בהם צו עיכוב יציאה מהארץ, וכן בנושא אלימות.

משרד קרוליין עידן עורכי דין אמון על ייעוץ משפטי מוביל תוך בניית אסטרטגיה המתואמת באופן אישי ללקוחותיו, ומקפיד על יחס מסור, על דיסקרטיות, וראייה הצופה פני העתיד. למשרד ניסיון רב שנים בניהול מוצלח של תיקים משפטיים מורכבים בערכאות של בית המשפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבני. ההצלחות הרבות והמוכחות של המשרד נוגעות לתביעות כתובה, עיזבונות, וגירושין, בין היתר.

שיטת גירושין ייחודית והוליסטית, תכנון כלכלי והסכם חכם לטובת הילדים
חוזקתו הייחודית של המשרד נובעת משיטת גירושין ייחודית והוליסטית המתייחסת לניהול התיק, כמו גם לטקטיקה של התיק לפיה מתנהלת פעילות המשרד, הגורסת שעדיף לנצח בתיק, ולא להביס את הצד השני. כך פועל המשרד לאור הרעיון של גירושין רכים תוך יישום ראיה הוליסטית ואינטליגנציה רגשית, וזאת, בכדי לייצר ללקוחותיו עתיד טוב יותר, נכון יותר. עורכת הדין קרוליין עידן פועלת בארבעה שלבים: עו"ד עידן בוחנת האם יש מקום לשלום בית, אמונה על ניסיון גישור, דואגת לפרידה רכה, מייצרת הידברות והסכמות, ובונה הפרדה רכושית נבונה. ניסיונה של עו"ד עידן בעולם הנדל"ן הביא להתמחותה בנכסי מקרקעין באזור המרכז. לכן פועלת עו"ד עידן לייצר אופק כלכלי במסגרת הגירושין עצמם, בכל הקשור לנכסים. עו"ד עידן אף משמשת ככונסת נכסים מטעם בתי משפט וההוצאה לפועל, ולכן ביכולתה לסייע לבניית עתודות כלכליות חדשות במסגרת הפירוק של התא המשפחתי. מכיוון שעו"ד עידן רואה לנגד עיניה את טובת הילדים בכל עת, מטרת עבודתה היא לסיים את הגירושין עם אופק והמשכיות של קשר טוב, למען הילדים. זאת, מתוך עניינה של עו"ד עידן בהסכם חכם, שלא ישאיר אדמה חרוכה בין הצדדים, איתה יצטרכו להתעמת שנים רבות קדימה.

עורכת הדין קרוליין עידן

עורכת הדין קרוליין עידן הקימה את המשרד לפני למעלה מעשור. ניסיונה המקצועי הרב, המשלב ידע מעולם הנדל"ן, מביא לערך המוסף עבור לקוחותיה. עו"ד עידן משמשת כמגשרת ומרצה מוסמכת, המרצה בכנסים ארציים של לשכת עורכי הדין, הן בפני קהל עורכי הדין, והן בפני הקהל הרחב. עו"ד עידן אף משמשת ככונסת נכסים מטעם בתי משפט וההוצאה לפועל.
בימים אלו מגישה עו"ד עידן הצעת חוק לתיקון חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות מתוך ראיית טובת הקטינים, הנמצאת לנגד עיניה בכל עת בכל פעילויותיה.
עו"ד עידן מפרסמת מאמרים מקצועיים באמצעי התקשורת השונים באופן תדיר.
בנוסף, עו"ד עידן מייצגת בתיקי פרו בונו ומעניקה סיוע לאוכלוסיות מוחלשות.

תחומי התמחות המשרד

הסכמי גירושין
משרד קרוליין עידן עורכי דין עוסק בעריכת הסכמי גירושין הצופים את פני העתיד, ומותאמים לרוח הפסיקה הנהוגה בבתי המשפט.

הסכמי ממון
משרד קרוליין עידן עורכי דין מתמחה בעריכת הסכמי ממון בעלי הפרדה רכושית מוחלטת או חלקית.

גישור הצדדים
עורכת הדין קרוליין עידן הינה מגשרת בהכשרתה ומנהלת הליכי גישור הן לבני זוג, והן בתוך המשפחה.

הסכמי הורות
המשרד מטפל בעריכת הסכמי הורות תוך ראיית פני העתיד, בדגש על הגנות משפטיות המתאימות לצדדים.

הצהרת אבהות
המשרד עוסק בתביעות בנושא הצהרת אבהות, לרבות בדיקות רקמות.

צוואות וירושות
משרד קרוליין עידן עורכי דין מעניק שירות משפטי בכל הקשור לעריכת צוואות, צווי ירושה ובניהול תיקי עיזבונות, לרבות פסילות צוואה.

מקרקעין ומכר
מתמחה בעריכת חוזי מכר, בליווי עסקאות רכישת דירה מקבלן העברה בין בני זוג.

צו אפוטרופסות
המשרד מטפל בבקשות לצווי אפוטרופוס ועריכת ייפוי כוח לפי חוק החולה הנוטה למות, וייפוי כוח מתמשך.

אייקון דירוגים

דירוגים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • פוסט טראומה

  פוסט טראומה

 • פורום בכירי תחום המיסוי 2022

  בתאריך ה- 7.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי תחום המיסוי.

  פורום בכירי תחום המיסוי 2022