שבט בנימין

קבלני ביצוע - תיאום, תכנון וביצוע לכל מערכות המבנה ועבודות הגמר – עד למסירת חלל עסקי מושלם ללקוח

שבט בנימין
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2003
תחום: קבלני ביצוע - תיאום, תכנון וביצוע לכל מערכות המבנה ועבודות הגמר – עד למסירת חלל עסקי מושלם ללקוח
כתובת: בניין B, רח' הרוקמים 26 חולון
טלפון: 03-7575757 
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.shevet-bn.com
Instagram: לחץ לצפייה
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • שי גינדי

  שי גינדי

  מייסד ומנכ"ל

  שבט בנימין

  עוד על שי גינדי

  שי גינדי
 • אופיר מהלל

  אופיר מהלל

  סמנכ"ל

  שבט בנימין

 • רועי גבריאלי

  רועי גבריאלי

  מנהל פתוח עסקי

  שבט בנימין

 • עדי כהן

  עדי כהן

  מנהלת כספים

  שבט בנימין

 • רונן טל

  רונן טל

  סמנכ"ל ביצוע והנדסה

  שבט בנימין

אייקון אודות

אודות שבט בנימין

שבט בנימין הינה חברה קבלנית-הנדסית המתמחה בתיאום, תכנון וביצוע לכל מערכות המבנה ועבודות הגמר – עד למסירת חלל עסקי מושלם ללקוח. בניית משרדים יוקרתיים בסגנון הייטק מוקפד וייחודי. החברה קיימת משנת 2003 ומשלבת מסורת של איכות, לצד מנהיגות של שבט מלוכד, הפועל על פי ערכים ישנים וטובים שעליהם הוקם ומתבסס השבט.

שי גינדי, מנהיג החברה

בראש השבט עומד שי גינדי, קבלן רשום במקצועו ומנהל עבודה מוסמך אשר החל את דרכו המקצועית בשנות העשרים המוקדמות לחייו. כמנהיג עוצמתי, מאמין גינדי במערכת יחסים המושתתת על אהבת אדם, יושרה ורגש. כל אלה, בצירוף ניסיונו ומקצועיות, מורגשים היטב באוויר בכל פרויקט. שי מכונה בפי לקוחות החברה ראש השבט ובדמו זורם DNA קבלני שטבוע בו עוד מצעירותו. עם שחרורו מצה"ל לאחר ששירת ביחידת המסתערבים, פנה גינדי ללימודי שף-קונדיטוריה, אך אלו החליטו שזה לא בשבילו. הסירוב גרם לו להמשיך את דרכו של אביו והוא פנה ללימודי קבלן רשום. תחום הבנייה אינו זר לגינדי. כבר בצעירותו עבד באתרי בנייה עם אביו, שם דבקה בו התשוקה לתחום והוא שאף לעבוד בבתי יוקרה בתחום הגמר. במשך 17 שנים ביצע עשרות שיפוצי יוקרה, בנה בתי יוקרה ללקוחות בשכונות היוקרתיות בישראל והחל ליצור קשרים עסקיים עם מיטב האדריכלים בישראל.

הידע והניסיון בבניית בתי יוקרה לעולם המשרדים

החיבור עם משרדי יוקרה החל לפני חמש שנים, כשגינדי החליט לחשב מסלול מחדש, אך לא להיפרד מתחום הגמר הזורם בדמו. את הידע, הניסיון, ומתודולוגיית העבודה מהתחום הפרטי הוא מעתיק לעולם המשרדים, במטרה להביא את רמת הביצוע והגמר המדויק גם למשרדים. במקום קירות אקוסטיים לבנים, מחיצות גבס משעממות ודלתות עץ, האופייניים למשרדים, החליט להחליף בגאווה לעולם מלא של חומרים, רמות ביצוע גבוהות ויצירת חללים המתכתבים עם מיטב הטרנדים העכשוויים. אי אפשר לפספס בפרויקטים את הניסיון של גינדי בתחום הפרטי, החמימות מורגשת באוויר ומתורגמת לגמר הייטקיסטי מרהיב. כיום גינדי נוכח בשטח בכל פרויקט כדמות הסמכותית לקבלת החלטות, מתן פתרונות וביצועים. הוא וצוותו עובדים צמוד לאדריכלים ולמעצבים האמונים על הפרויקט ופועלים כזרוע ביצועית עוצמתית, כיאה לשבט מלוכד.

ההון האנושי

לשבט בנימין הון אנושי ייחודי המונה כ-45 עובדים, כאשר כל אחד מומחה בתחומו, בהם מהנדסים, הנדסאים, מנהלי פרויקטים, עובדי כפיים, עובדי רכש, אנשי מחלקת תמחורים ועוד. ליבת השבט היא מחלקת כתבי כמויות המוצבת בחוד החנית ופועלת בשאיפה להגיע ל-100% דיוק לטובת הלקוח.

האיכות

על מנת לשמור על רמת גימור איכותית, שבט בנימין עובד על פי מתודולוגיית עבודה יצירתית המכילה הליך של תכנון וביצוע על פי שלבים. כל זאת מתבצע על ידי צוות מנוסה, תוך הקפדה על לוחות זמנים שנקבעו מראש, שמירה על איכות החומרים ובסינרגיה מושלמת עם אדריכל ומפקח הפרויקט. מתודולגיית העבודה של החברה כוללת בין היתר את השלבים הבאים: התנעת הפרויקט והכנת לוח זמנים לביצוע, טיפול בנושאי הערבויות, התקנים, הנהלים והביטוחים לביצוע הפרויקט, פגישה עם הנהלת הבניין לצורך תיאום תחילת העבודות, בחירת קבלני משנה, סיור בשטח עם כלל הקבלנים, היועצים, האדריכלים, והמפקחים, ביצוע העבודות על פי התכנון המדויק ובפיקוח מלא למניעת טעויות ובזבוז זמן יקר, סיור מסירה ראשוני ולבסוף מסירה סופית. בחברה מקפידים מאוד על כל שלב במתודולוגיה הסדורה אותה פיתחו, במטרה לייעל תהליכים ולהגיע לתוצאות המדויקות בזמן הקצר.

חדשנות

בכדי לייעל את תהליכי העבודה לרמת המקסימום ולספק ללקוחות שקיפות מלאה, שבט בנימין משתמש בטכנולוגיות החדשניות בתחום, כמו מערכות מתקדמות לניהול פרויקטים ואפליקציית בקרת איכות. האפליקציה מאפשרת למנהלי הפרויקטים והלקוחות לעקוב אחר הנעשה ולקבל נתונים ודו"חות רלוונטיים.

הפרויקטים

שבט בנימין הוא מחלוצי המהפכה בישראל בביצוע עבודות גמר יוקרתיות לסקטור העסקי. כיום, מיטב האדריכלים וחברות הפיקוח המובילים בתחום עובדים בשותפות עם שבט בנימין. הם מייצרים פרויקטים מעוררי השראה, המתכתבים עם המגמות המובילות בעולם העיצוב. על פרויקטים אלו ניתן למנות את הבאים:

WEKA - חברת שבט בנימין נבחרה פה אחד להיות החברה אשר תקים את משרדיה של חברת הסטארט אפ המובילה בעולם בתחום של טכנולוגית אחסון "בענן". המשרד ממוקם במגדלי הארבעה בתל אביב והוא חולש על פני שטח של 1000 מ"ר. הפרויקט בוצע בפורמט של "תכנון ביצוע". הוא התחיל בקבלת מעטפת והסתיים בביצוע קפדני של הקמת תשתיות, בניית קירות, מחיצות זכוכית ופרטי עיצוב ייחודיים. בפרוייקט שולבו עבודות ברזל קונסטרוקטיביות מורכבות, חיבורי ריצוף מסוגים שונים ובקומפוזיציה לא שיגרתית, שילוב בין תקרה חשופה, תקרת גבס ותקרה אקוסטית ונגרות מותאמת.

arm - העתקת משרדיה של חברת arm הבינלאומית מכפר נטר לרעננה. המשרדים החדשים משתרעים על 6000 מ"ר ואתגר הביצוע היה בולט לאורך כל הפרויקט, בשל מנעד החללים שעוצבו, כדוגמת חלל אופן ספייס שתוכנן כ"שכונות" בחלל ומרחבי עבודה אינטימיים שבהם שולבו

מחיצות אטומות ושקופות. לצד כל אלה פוזרו בחלל פינות ישיבות נינוחות, פינות עמידה בסגנון SCRUM עם שולחנות גבוהים, מתחמי משחקים ועוד. הבניין אליו הועברו המשרדים היה ישן יחסית והפתרונות היצירתיים של צוות שבט בנימין הובילו בסופו של דבר לתוצאה מרהיבה.

HINOMAN - משרדי חברת HINOMAN העוסקת בהפקת מזון בריא מצמח ייחודי ממוקמים במגדל העסקים המפואר "עזריאלי ראשונים" בראשון לציון.  "שבט בנימין" ניצחו באלגנטיות על עבודות הביצוע המאתגרות שכללו, בין היתר, שילוב צמחים, תקרות מרשימות ועבודה עם חומרי גלם טבעיים. בפרויקט שולבו אינספור אלמנטים מעוצבים מעץ בעבודת יד, כמו תקרת עץ בתלת ממד המיועדת להקנות תחושה של יערות וייטנאם. כמו כן, בפרויקט שולבו חומרי גלם איכותיים, החל מריצוף, תאורה, חיפויים ועוד, לצד עבודות גימור מוקפדות שהביאו לתוצאות מרשימות.

SAMSUNG NEXT - עבודות הביצוע בפרויקט סמסונג בתל אביב כללו שילוב של טכנולוגיה עתידית בבניין עתיק מהמאה העשרים. הקושי המרכזי היה לשלב את התשתיות הנחוצות במבנה הישן, אך שבט בנימין ראה זאת כאתגר שהסתיים בהצלחה יתרה. בפרויקט שולבו פרטי ריצוף אלגנטיים ששובצו ברצפה ברמת דיוק גבוהה, שילוב עבודות מתכת מוקפדות וביצוע חלוקת חלל המעניינת - חדרים פרטיים עם מחיצות זכוכית ופינות עבודה נינוחות בחלל פתוח.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

בנוסף אולי יעניין אותך