שירי מלכה משרד עורכי דין

משרד עריכת דין

תמונה ראשית שירי מלכה משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2005
תחום: משרד עו"ד שירי מלכה הינו משרד הפעיל למעלה מ-10 שנים המונה שתי מחלקות מקצועיות: האחת המטפלת בכל האתגרים הקשורים במניעת, ניהול ויישוב סכסוכים במשפחה (בין בני"ז- גירושין, בין אחים- ירושות ועזבונות, בין הורים וילדים- אפוטרפוסות ילדים, אפוטרופסות מבוגרים). השניה המטפלת בהיבטים המשפטיים של ניהול סיכונים משפחתיים- פרט, משפחה, עסק לרבות בחברות בעלות אופי משפחתי, בעסקים משפחתיים, בניית תקנונים חכמים, הקצאת מניות ניהול ושליטה, שילוב הילדים בעסקים המשפחתיים, ניהול העושר האישי והמשפחתי והעברתו מדור לדור.
כתובת: רח' מצדה 9, בניין ב.ס.ר 3 בני ברק 5120109
אתר חברה: www.sm-law.co.il
טלפון: 03-6477383
פקס: 03-6476334
אימייל: office@sm-law.co.il
אתר החברה: http://www.shirimalca.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • שירי מלכה, שירי מלכה משרד עורכי דין

  שירי מלכה

  בעלת המשרד

  שירי מלכה משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  שירי מלכה

עורכי דין

  שירי מלכה
  עירית דגן
  לירית אביטל-בר נתן
  אדוה גבלר
  דגנית לאזנוב
אייקון אודות

אודות שירי מלכה משרד עורכי דין

המשרד מייצג בכל הערכאות המשפטיות המשרד, המעניק ליווי, תמיכה ויעוץ מקיף בכל ההיבטים של הסכסוכים בתוך המשפחה - בין בני זוג- הליכי גירושין על כל רבדיהם, בין הורים וילדים - הליכי אפוטרופסות מבוגרים, בין אחים - סכסוכי ירושה בחיים ולאחר אריכות חיים וכו'. המשרד מציע שירותים במסגרת מחלקה שפעילותה הינה ספציפית בתחום החברות המשפחתיות, תוך שהוא משלב דיני משפחה אל תחום דיני החברות. המשרד מקפיד על ניהול אסטרטגיה מדויקת ובניה נכונה של התא המשפחתי, ניהול עושר משפחתי או ניהול חברה למניעת סכסוכים עתידיים. המשרד מסייע לקדם תקשורת נכונה בין השותפים לעסק ובעיקר כאשר הינם בני משפחה, לרבות העברה בין דורית, שילוב דור שני ושלישי בעסק המשפחתי, צוואות והסכמים בין שותפים.

תחומי התמחות

מחלקה ראשונה - דיני משפחה:

ניהול הסכסוך המשפחתי:

בין בני זוג:

ניהול הליכים משפטיים - מחלקת הליטיגציה במשרד מייצגת בהליכי גירושין בערכאות המשפטיות השונות, בביהמ"ש לענייני משפחה, המחוזי, העליון, בבג"ץ, בביה"ד הרבני האזורי והגדול.

תביעות בביהמ"ש לענייני משפחה - ידועים בציבור.המשרד מטפל בניהול הליכים משפטיים סבוכים בנוגע לידועים בציבור, הוכחת הקשר או סתירתו לרבות בתביעות בבית הדין לעבודה בנוגע לזכויות בני"ז או ידועים בציבור.

רכוש:

מחלקת הרכוש והמקרקעין במשרד עוסקת בכל האתגרים המשפטיים הקשורים בחלוקת רכוש בין בני"ז, איזון משאבים, פירוק שיתוף במקרקעין, בחברות, כינוס נכסים, הסכמי מכר, ועבודה מול נאמן.

מזונות אשה/ ידועה בציבור - המשרד מטפל ביצוג בתיקי מזונות אישה או ידועה בציבור ומזונות מן העזבון.

בין הורים:

משמורת - מחלקת הליטיגציה במשרד עוסקת בניהול הליכי משמורת סבוכים ביותר לרבות בחינת וסתירת חזקת הגיל הרך, ניכור הורי וסרבנות קשר, טיפול באוכלוסיה החד מינית וקידום הסדרים של משמורת משותפת.

חינוך - המשרד עוסק בתביעות בעניין הזרם החינוכי ובתיה"ס בהם ילמדו הילדים.

הגירה וחטיפת ילדים - המשרד מנהל תיקי הגירה וחטיפת ילדים בהתאם לחוק אמנת האג, לרבות מו"מ באתגרי ההגירה והרילוקיישן.

אפוטרופסות לדין של קטינים - המשרד מנהל תיקי אפוטרופסות סבוכים ביותר, וממונה על ידי ביהמ"ש כאפוטרופוס לדין של הקטינים במאבקים קשים שמנוהלים על ידי הוריהם.

מזונות ילדים - המשרד עוסק בכל ההיבטים של תביעות  מזונות ילדים הן סמוך לאחר הפרידה וכן לאחר הגירושין במקרים בהם ישנו שינוי נסיבות מהותי ויש לשנות את גובה דמי המזונות.

בין אחים:

תיקי ירושה - התנגדויות - המשרד מנהל הליכי התנגדויות לצוואה/ירושה בתיקים המשלבים רכוש, חברות, נכסים וכספים בארץ ובחו"ל.

תביעת מזונות מן העזבון - המשרד עוסק בכל האספקטים של הליכים משפטיים העוסקים במזונות מן העזבון, לרבות חשיפת וגילוי היקף המזונות הנתבעים ומקורות גביית ההכנסות השוטפות של התובעת.

קיום צוואה ו/או ירושה על פי דין - המשרד עוסק בהגשת בקשות לצו קיום צוואה ו/או ירושה על פי דין, מינוי מנהל עזבון קבוע או זמני.

ניהול עזבון - משרד עו"ד שירי מלכה מתמנה כמנהל עזבון בתיקי ירושה לסוגיהם.

מניעת סכסוכים במשפחה

בין בני זוג-הסכמים: ממון, חיים משותפים, פרוד, ידועים בציבור, שלום בית. המשרד מאמין במניעת סכסוכים ובניהול אסטרטגי של תא משפחתי. הסכמי ממון הינם כלי יעיל היוצר וודאות ומניעת מאבקים תוך שמירה על הרכוש של המשפחה המורחבת. הסכמי ממון רלבנטיים במיוחד בקרב אוכלוסיית הידועים בציבור הן במסגרת קשר ראשון ובעיקר בקשר שני או שלישי.

בין הורים-הסכמי הורות - במשרדנו מחלקה העוסקת בהסכמי הורות הידועים יותר בקרב אוכלוסיית הידועים בציבור והאוכלוסיות החד מיניות.

בין אחים - הסכמים בין יורשים - הסכמים בין יורשים, בטרם או אחרי מות ההורה ועריכת אמנות משפחתיות.

בין אחים - אפוטרופסות על הורה מבוגר-המשרד מנהל תיקי אפוטרופסות, בקשה להכרזה על אדם כחסוי, שמירת רכושו של הורה מבוגר וכן ניהול נאמנויות עבורו.

פתרון סכסוכים במשפחה:

מו"מ או גישור - משרד עו"ד שירי מלכה מאמין כי את מרבית המחלוקות במשפחה ניתן לסיים בדרך של מו"מ או גישור. מחלקת הגישור במשרד עורכת גישורים, ומלווה לקוחות בתהליך זה, מאחורי הקלעים או בייצוג ישיר.

מחלקה שניה - תחום לקוחות פרטיים, נאמנויות וניהול הון משפחתי

צוואות - משרד עו"ד שירי מלכה עורך צוואות "חכמות" ומותאמות אישית, משפחתית, עסקית וכלכלית תוך יצירת נאמנויות והקדשים פרטיים בצוואה.

העברה בין דורית ומתנות - המשרד עוסק במסגרת מחלקה יעודית בטיפול באתגרי התכנון של העברה בין-דורית: האחד - שמירה על דור ההורים ומניעת ניצולם ע"י אחרים. השני - חינוך והכשרת דור הצאצאים/ הילדים להשתלב בעסק – באמצעות עריכת הסכמים, אמנות משפחתיות, הסכמים בין יורשים, הסכמי מתנות וכו'.

חברות פרטיות ושותפויות בעלות אופי משפחתי:

חברות פרטיות - משרד עו"ד שירי מלכה מלווה ומייעץ לחברות ועסקים בכל האתגרים הקשורים וכרוכים בעריכת תקנונים אשר מטרתם מניעת חשיפת החברה לסכסוכים תוך משפחתיים של שותפיה והסדרת העברה בין דורית נכונה בעסק.

חברות משפחתיות - המשרד מלווה ומייעץ לחברות משפחתיות במציאת פתרונות להבטחת חייה של החברה המשפחתית גם לאחר אריכות חייהם של השותפים והמקימים אותה, תוך שילוב דור שני ושלישי בעסק המשפחתי.

פעילות בחו"ל

המשרד מייצג בכל תחומי פעילותו לקוחות בחו"ל ובנוסף בענייני הגירה ואמנת האג.

פרו בונו

משרד עו"ד שירי מלכה מייצג בתיקי פרו-בונו עקרוניים וייחודיים ופועל מזה כעשר שנים בשיתוף פעולה עם מרכז רקמן לקידום מעמד האשה, אוניברסיטת בר אילן.

המשרד מתנדב אחת לשבועיים בפרוייקט התנדבות קהילתי עם ילדות בסיכון "בבית צבע אלעזרקי".

עו"ד שירי מלכה הינה מחברת הספר "איך להתגרש מבלי להרוס לילדים את החיים?" אשר מספק תובנות וידע באתגרים שמציב תהליך הגירושין על כל רבדיו בראי טובת הילדים וההשלכות של ההליכים המשפטיים עליהם.

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת שירי מלכה משרד עורכי דין

 • האם חוק הירושה מתאים גם לי?

  האם חוק הירושה מתאים גם לי?

  במדינת ישראל לא כדאי לדבר על צוואות. זה פשוט טאבו מוחלט ואבוי למי שיעז להעלות את הנושא.

  האם חוק הירושה מתאים גם לי?

 • האם הייתם מסכימים שילדה בת 15 תנהל את העסק והנכסים שלכם ?

  מקרה שקרה: אלי ויוסי התעוררו בוקר אחד וגילו שבת ה-15 של אלי הפכה להיות בעלת מניות. תכנון נכון ומראש היה מונע את המצב המסורבל והבעייתי הזה.

  האם הייתם מסכימים שילדה בת 15 תנהל את העסק והנכסים שלכם ?

 • בבעלותך נכסים בחו

  בבעלותך נכסים בחו"ל? מה חשוב לדעת לפני עריכת צוואה

  בבעלותך נכסים בחו"ל? מה חשוב לדעת לפני עריכת צוואה

 • המהפכה בדיני התכנון המשפחתי העתידי

  המהפכה בדיני התכנון המשפחתי העתידי

  העדפת רצון האדם על פני טובת האדם והמעבר במשפט הישראלי לשיח של שיוויון ואוטונומיה הובילו סוף סוף את המחוקק הישראלי למהפכה של ממש בדיני התכנון המשפחתי העתידי. מעתה יכול כל אדם לתכנן את עתידו בשליטה מלאה שלו למקרה חלילה של מצב בו יהיה תלוי פיזית, רגשית או מנטלית באחרים.

  המהפכה בדיני התכנון המשפחתי העתידי

 • הכירו את המנהלת: עו

  הכירו את המנהלת: עו"ד שירי מלכה

  הכירו את המנהלת: עו"ד שירי מלכה

בנוסף אולי יעניין אותך

 • "שיימינג בעולם סרבני הגט" בעקבות בג"ץ 5185–13 בג"ץ 1031–16

  "שיימינג בעולם סרבני הגט" בעקבות בג"ץ 5185–13 בג"ץ 1031–16

 • ניהול השגה במס הכנסה ובמע"מ

  נישומים רבים מבצעים טעות קריטית כבר בשלב הראשון עם קבלת שומה מרשות המיסים עליה הם מבקשים לחלוק.

  ניהול השגה במס הכנסה ובמע"מ

 • השימוש בילדים ככלי נשק בהליך הגירושין

  לא פעם בסכסוכי גירושין קשים, אנו נתקלים בתופעה חמורה במיוחד והיא תופעת ה"ניכור ההורי". מפתיע עד כמה מעט ידוע לציבור הרחב על התופעה ונדמה לי שיש חשיבות עליונה להכיר בתופעה הזאת לא רק על מנת להציף את הבעיה אלה גם מאחר וידיעה מסייעת במניעה. ומתוך תקווה כי גם אם מערכת היחסים של בני זוג שהינם הורים, הגיעה אל סופה לא יגררו אליה את ילדיהם.

  השימוש בילדים ככלי נשק בהליך הגירושין

 • בגדת? לא הפסדת – גירושין ללא אשמה

  בגדת? לא הפסדת – גירושין ללא אשמה