שירי מלכה משרד עורכי דין

משרד עריכת דין

שירי מלכה משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2005
תחום: משרד עו"ד שירי מלכה הינו משרד הפעיל למעלה מ-10 שנים המונה שתי מחלקות מקצועיות: האחת המטפלת בכל האתגרים הקשורים במניעת, ניהול ויישוב סכסוכים במשפחה (בין בני"ז- גירושין, בין אחים- ירושות ועזבונות, בין הורים וילדים- אפוטרפוסות ילדים, אפוטרופסות מבוגרים). השניה המטפלת בהיבטים המשפטיים של ניהול סיכונים משפחתיים- פרט, משפחה, עסק לרבות בחברות בעלות אופי משפחתי, בעסקים משפחתיים, בניית תקנונים חכמים, הקצאת מניות ניהול ושליטה, שילוב הילדים בעסקים המשפחתיים, ניהול העושר האישי והמשפחתי והעברתו מדור לדור.
כתובת: רח' מצדה 9, בניין ב.ס.ר 3 בני ברק 5120109
אתר חברה: www.sm-law.co.il
טלפון: 03-6477383
פקס: 03-6476334
דוא"ל: office@sm-law.co.il
אתר החברה: http://www.shirimalca.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • שירי מלכה, שירי מלכה משרד עורכי דין

  שירי מלכה

  בעלת המשרד

  שירי מלכה משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  שירי מלכה

עורכי דין

  שירי מלכה
  דגנית לאזנוב
  מארי אליאס
אייקון אודות

אודות שירי מלכה משרד עורכי דין

המשרד עוסק בדיני משפחה ובניהול הון פרטי ומשפחתי. במסגרת מחלקה אחת מייצג המשרד בכל הערכאות המשפטיות ומעניק ליווי, תמיכה ויעוץ מקיף בכל ההיבטים של סכסוכים בתוך המשפחה: בין בני זוג, הליכי גירושין על כל רבדיהם, בין הורים וילדים - הליכי אפוטרופסות מבוגרים, בין אחים, סכסוכי ירושה בחיים ולאחר אריכות חיים וכו'. במסגרת המחלקה השניה המשרד עוסק בכל ההיבטים של ניהול הון פרטי ומשפטי ומציע שירותים ספציפית בתחום החברות המשפחתיות, ניהול אסטרטגיה מדויקת ובניה נכונה של התא המשפחתי, ניהול עושר משפחתי או ניהול חברה וכל זאת כמשפט מניעתי שמסייע במניעת סכסוכים עתידיים, יצירת תהליכי העברה בין דורית, שילוב דור שני ושלישי בעסק המשפחתי, צוואות, עריכת ייפוי מתמשך והסכמים בין שותפים.

תחומי התמחות

מחלקת דיני משפחה

ניהול הסכסוך המשפחתי:
בין בני זוג:
ניהול הליכים משפטיים - מחלקת הליטיגציה במשרד מייצגת בהליכי גירושין בערכאות המשפטיות השונות, בביהמ"ש לענייני משפחה, המחוזי, העליון, בבג"ץ, בביה"ד הרבני האזורי והגדול.

תביעות בביהמ"ש לענייני משפחה - ידועים בציבור. המשרד מטפל בניהול הליכים משפטיים סבוכים בנוגע לידועים בציבור, הוכחת הקשר או סתירתו לרבות בתביעות בבית הדין לעבודה בנוגע לזכויות בני"ז או ידועים בציבור.

רכוש:
מחלקת הרכוש והמקרקעין במשרד עוסקת בכל האתגרים המשפטיים הקשורים בחלוקת רכוש בין בני"ז, איזון משאבים, פירוק שיתוף במקרקעין, בחברות, כינוס נכסים, הסכמי מכר, ועבודה מול נאמן.

מזונות אישה/ ידועה בציבור - המשרד מטפל בייצוג בתיקי מזונות אישה או ידועה בציבור ומזונות מן העזבון.

בין הורים:
משמורת - מחלקת הליטיגציה במשרד עוסקת בניהול הליכי משמורת סבוכים ביותר לרבות בחינת וסתירת חזקת הגיל הרך, ניכור הורי וסרבנות קשר, טיפול באוכלוסייה החד מינית וקידום הסדרים של משמורת משותפת.

חינוך - המשרד עוסק בתביעות בעניין הזרם החינוכי ובתיה"ס בהם ילמדו הילדים.

הגירה וחטיפת ילדים - המשרד מנהל תיקי הגירה וחטיפת ילדים בהתאם לחוק אמנת האג, לרבות מו"מ באתגרי ההגירה והרילוקיישן.

אפוטרופסות לדין של קטינים - המשרד מנהל תיקי אפוטרופסות סבוכים ביותר, וממונה על ידי ביהמ"ש כאפוטרופוס לדין של הקטינים במאבקים קשים שמנוהלים על ידי הוריהם.

מזונות ילדים - המשרד עוסק בכל ההיבטים של תביעות  מזונות ילדים הן סמוך לאחר הפרידה וכן לאחר הגירושין במקרים בהם ישנו שינוי נסיבות מהותי ויש לשנות את גובה דמי המזונות.

בין אחים:
תיקי ירושה-התנגדויות - המשרד מנהל הליכי התנגדויות לצוואה/ירושה בתיקים המשלבים רכוש, חברות, נכסים וכספים בארץ ובחו"ל.

תביעת מזונות מן העזבון - המשרד עוסק בכל האספקטים של הליכים משפטיים העוסקים במזונות מן העזבון, לרבות חשיפת וגילוי היקף המזונות הנתבעים ומקורות גביית ההכנסות השוטפות של התובעת.

קיום צוואה ו/או ירושה על פי דין - המשרד עוסק בהגשת בקשות לצו קיום צוואה ו/או ירושה על פי דין, מינוי מנהל עזבון קבוע או זמני.

ניהול עזבון - משרד עו"ד שירי מלכה מתמנה כמנהל עזבון בתיקי ירושה לסוגיהם.

מניעת סכסוכים במשפחה:
בין בני זוג-הסכמים: ממון, חיים משותפים, פרוד, ידועים בציבור, שלום בית. המשרד מאמין במניעת סכסוכים ובניהול אסטרטגי של תא משפחתי. הסכמי ממון הינם כלי יעיל היוצר וודאות ומניעת מאבקים תוך שמירה על הרכוש של המשפחה המורחבת. הסכמי ממון רלבנטיים במיוחד בקרב אוכלוסיית הידועים בציבור הן במסגרת קשר ראשון ובעיקר בקשר שני או שלישי.

בין הורים-הסכמי הורות - במשרדנו מחלקה העוסקת בהסכמי הורות הידועים יותר בקרב אוכלוסיית הידועים בציבור והאוכלוסיות החד מיניות.

בין אחים-הסכמים בין יורשים - הסכמים בין יורשים, בטרם או אחרי מות ההורה ועריכת אמנות משפחתיות.

בין אחים-אפוטרופסות על הורה מבוגר - המשרד מנהל תיקי אפוטרופסות, בקשה להכרזה על אדם כחסוי, שמירת רכושו של הורה מבוגר וכן ניהול נאמנויות עבורו.

פתרון סכסוכים במשפחה:
מו"מ או גישור - משרד עו"ד שירי מלכה מאמין כי את מרבית המחלוקות במשפחה ניתן לסיים בדרך של מו"מ או גישור. מחלקת הגישור במשרד עורכת גישורים, ומלווה לקוחות בתהליך זה, מאחורי הקלעים או בייצוג ישיר.

מחלקת לקוחות פרטיים, נאמנויות וניהול הון משפחתי

צוואות - משרד עו"ד שירי מלכה עורך צוואות "חכמות" ומותאמות אישית, משפחתית, עסקית וכלכלית תוך יצירת נאמנויות והקדשים פרטיים בצוואה.

עריכת ייפוי כוח מתמשך - משרד עו"ד שירי מלכה עוסק בעריכת ייפוי כוח מתמשך שהינו מסמך משפטי המאפשר לכל אדם לקבוע כיצד ועל ידי מי יטופלו ענייניו בעתיד כאשר לא יוכל לטפל בכך בעצמו במקרי דמנציה, מוגבלות נפשית וכיוצ"ב.

העברה בין דורית ומתנות - במשרד מחלקה ייעודית לטיפול באתגרי התכנון של העברה בין-דורית: האחד - שמירה על דור ההורים ומניעת ניצולם ע"י אחרים. השני - חינוך והכשרת דור הצאצאים/ הילדים להשתלב בעסק – באמצעות עריכת הסכמים, אמנות משפחתיות, הסכמים בין יורשים, הסכמי מתנות וכו'.

חברות פרטיות ושותפויות בעלות אופי משפחתי:
חברות פרטיות - משרד עו"ד שירי מלכה מלווה ומייעץ לחברות ועסקים בכל האתגרים הקשורים וכרוכים בעריכת תקנונים אשר מטרתם מניעת חשיפת החברה לסכסוכים תוך משפחתיים של שותפיה והסדרת העברה בין דורית נכונה בעסק.

חברות משפחתיות - המשרד מלווה ומייעץ לחברות משפחתיות במציאת פתרונות להבטחת חייה של החברה המשפחתית גם לאחר אריכות חייהם של השותפים והמקימים אותה, תוך שילוב דור שני ושלישי בעסק המשפחתי.

פעילות בחו"ל

המשרד מייצג בכל תחומי פעילותו לקוחות בחו"ל ובנוסף בענייני הגירה ואמנת האג.

פרו בונו

עו"ד שירי מלכה מכהנת כיו"ר ארגון הנשים האקדמיות סניף תל אביב והמרכז ויו"ר משותף בחטיבה החברתית של לשכת עורכי הדין.

משרד עו"ד שירי מלכה מייצג בתיקי פרו-בונו עקרוניים וייחודיים ופועל מזה כעשר שנים בשיתוף פעולה עם מרכז רקמן לקידום מעמד האישה, אוניברסיטת בר אילן.

המשרד מתנדב בקביעות בפרויקט קהילתי עם ילדות בסיכון "בבית צבע אלעזרקי".

עו"ד שירי מלכה הינה מחברת הספר "איך להתגרש מבלי להרוס לילדים את החיים?" אשר מספק תובנות וידע באתגרים שמציב תהליך הגירושין על כל רבדיו בראי טובת הילדים וההשלכות של ההליכים המשפטיים עליהם.

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת שירי מלכה משרד עורכי דין

בנוסף אולי יעניין אותך

 • השפעת האוטומציה התחבורתית על המרחב הבנוי – פודקאסט

  כיצד תשפיע האוטומציה התחבורתית על המרחב הבנוי? מאז ומעולם השפיעה התחבורה על המרחב הבנוי. כעת, עם החידושים הטכנולוגיים הקיימים והצפויים, אנחנו צפויים תוך מספר שנים לראות מרחב אורבני שונה ממה שאנחנו מכירים כעת. הפודקאסט של אורי

  השפעת האוטומציה התחבורתית על המרחב הבנוי – פודקאסט

 • לא כל מספר זוכה – על הצעה הפסדית והצעה תכסיסנית במכרז הציבורי

  הצעה הפסדית במכרז הינה לגיטימית אם הוגשה משיקולים עסקיים. לעומתה הצעה תכסיסנית נגועה במרמה ודינה - פסילה

  לא כל מספר זוכה – על הצעה הפסדית והצעה תכסיסנית במכרז הציבורי

 • המחסור במכונות הנשמה לעסקים

  האם ההוצאה ההמונית לחל"ת מהווה פגיעה אנושה בענף נותני השירותים, המסחר והמפעלים? "המדינה צריכה להעביר את הכספים שהיא ממילא משלמת לעובדים לידי גורמי המסחר, נותני השירותים והמפעלים" אומרים עו"ד יואב ביין וליאורה ביין-אלון, "רוב הנטל הכלכלי של הפעלת העסק מחדש הוא שכר העובדים, מדוע לא להעביר לעסקים את סכומי הכסף שממילא משולמים לידי נותני השירותים והמפעלים הגדולים ובכך למנוע את קריסתם ואת הפעלתם מחדש באופן מיידי? בכל עסק שרשאי לפעול יש לתמרץ את המעסיקים להחזיר את העובדים לעבודה"

  המחסור במכונות הנשמה לעסקים

 • חששות כלכליים של עצמאיים בעידן הקורונה

  עבור עצמאיים רבים, הסיוט הגדול ביותר הוא להגיע למצב של חדלות פירעון ופשיטת רגל ותקופת הקורונה עלולה להוביל עצמאיים רבים למצב שכזה. עו"ד אבי ענתבי, מייסד ובעלים של משרד עו"ד ענתבי ושות', מסביר בפודקאסט את השינויים הרבים שאירעו באחרונה בעולם חדלות הפירעון ומתווה דרכי התמודדות עם הסיטואציה הלא פשוטה, תוך הדגשה כי מדובר בסיטואציה הפיכה שניתן להתמודד מולה ולצאת ממנה עם ראש מורם

  חששות כלכליים של עצמאיים בעידן הקורונה