שירי מלכה משרד עורכי דין

משרד עריכת דין

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2005
תחום: משרד עו"ד שירי מלכה הינו משרד הפעיל למעלה מ-10 שנים המונה שתי מחלקות מקצועיות: האחת המטפלת בכל האתגרים הקשורים במניעת, ניהול ויישוב סכסוכים במשפחה (בין בני"ז- גירושין, בין אחים- ירושות ועזבונות, בין הורים וילדים- אפוטרפוסות ילדים, אפוטרופסות מבוגרים). השניה המטפלת בהיבטים המשפטיים של ניהול סיכונים משפחתיים- פרט, משפחה, עסק לרבות בחברות בעלות אופי משפחתי, בעסקים משפחתיים, בניית תקנונים חכמים, הקצאת מניות ניהול ושליטה, שילוב הילדים בעסקים המשפחתיים, ניהול העושר האישי והמשפחתי והעברתו מדור לדור.
כתובת: רח' מצדה 9, בניין ב.ס.ר 3 בני ברק 5120109
טלפון: 03-6477383
פקס: 03-6476334
אימייל: info@girushim.co.il
אתר החברה: http://www.shirimalca.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים בחברה

 • שירי מלכה

  שירי מלכה

  בעלת המשרד

  שירי מלכה משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  שירי מלכה

עורכי דין

  שירי מלכה
  עירית דגן
  לירית אביטל-בר נתן
  שרי קרייפס
  אדוה גבלר
  שני שלנגר
  שני בן דוד
אייקון אודות

אודות שירי מלכה משרד עורכי דין

המשרד מייצג בכל הערכאות המשפטיות המשרד, המעניק ליווי, תמיכה ויעוץ מקיף בכל ההיבטים של הסכסוכים בתוך המשפחה- בין בני זוג- הליכי גירושין על כל רבדיהם, בין הורים וילדים- הליכי אפוטרופסות מבוגרים, בין אחים- סכסוכי ירושה בחיים ולאחר אריכות חיים וכו'. המשרד מציע שירותים במסגרת מחלקה שפעילותה הינה ספציפית בתחום החברות המשפחתיות, תוך שהוא משלב דיני משפחה אל תחום דיני החברות. המשרד מקפיד על ניהול אסטרטגיה מדויקת ובניה נכונה של התא המשפחתי, ניהול עושר משפחתי או ניהול חברה למניעת סכסוכים עתידיים. המשרד משכיל לקדם תקשורת נכונה בין השותפים לעסק ובעיקר כאשר הינם בני משפחה, לרבות העברה בין דורית, שילוב דור שני ושלישי בעסק המשפחתי, צוואות והסכמים בין שותפים. 

תחומי התמחות

מחלקה ראשונה - מניעת סכסוכים במשפחה:

בין בני זוג-הסכמים: ממון, חיים משותפים, פרוד, ידועים בציבור, שלום בית. המשרד מאמין במניעת סכסוכים ובניהול אסטרטגי של תא משפחתי. הסכמי ממון הינם כלי יעיל היוצר וודאות ומניעת מאבקים תוך שמירה על הרכוש של המשפחה המורחבת. הסכמי ממון רלבנטיים במיוחד בקרב אוכלוסיית הידועים בציבור הן במסגרת קשר ראשון ובעיקר בקשר שני או שלישי.

בין הורים-הסכמי הורות - במשרדנו מחלקה העוסקת בהסכמי הורות הידועים יותר בקרב אוכלוסיית הידועים בציבור והאוכלוסיות החד מיניות.

בין אחים-הסכמים בין יורשים - הסכמים בין יורשים, בטרם או אחרי מות ההורה ועריכת אמנות משפחתיות.

בין אחים - אפוטרופסות על הורה מבוגר-המשרד מנהל תיקי אפוטרופסות, בקשה להכרזה על אדם כחסוי, שמירת רכושו של הורה מבוגר וכן ניהול נאמנויות עבורו.

ניהול הסכסוך המשפחתי:

בין בני זוג:

ניהול הליכים משפטיים - מחלקת הליטיגציה במשרד מייצגת בהליכי גירושין בערכאות המשפטיות השונות, בביהמ"ש לענייני משפחה, המחוזי, העליון, בבג"ץ, בביה"ד הרבני האזורי והגדול.

תביעות בביהמ"ש לענייני משפחה - ידועים בציבור.המשרד מטפל בניהול הליכים משפטיים סבוכים בנוגע לידועים בציבור, הוכחת הקשר או סתירתו לרבות בתביעות בבית הדין לעבודה בנוגע לזכויות בני"ז או ידועים בציבור.

רכוש:

מחלקת הרכוש והמקרקעין במשרד עוסקת בכל האתגרים המשפטיים הקשורים בחלוקת רכוש בין בני"ז, איזון משאבים, פירוק שיתוף במקרקעין, בחברות, כינוס נכסים, הסכמי מכר, ועבודה מול נאמן.

מזונות אשה/ ידועה בציבור - המשרד מטפל ביצוג בתיקי מזונות אשה או ידועה בציבור ומזונות מן העזבון.

בין הורים:

משמורת - מחלקת הליטיגציה במשרד עוסקת בניהול הליכי משמורת סבוכים ביותר לרבות בחינת וסתירת חזקת הגיל הרך, ניכור הורי וסרבנות קשר, טיפול באוכלוסיה החד מינית וקידום הסדרים של משמורת משותפת.

חינוך - המשרד עוסק בתביעות בעניין הזרם החינוכי ובתיה"ס בהם ילמדו הילדים.

הגירה וחטיפת ילדים - המשרד מנהל תיקי הגירה וחטיפת ילדים בהתאם לחוק אמנת האג, לרבות מו"מ באתגרי ההגירה והרילוקיישן.

אפוטרופסות לדין של קטינים - המשרד מנהל תיקי אפוטרופסות סבוכים ביותר, וממונה על ידי ביהמ"ש כאפוטרופוס לדין של הקטינים במאבקים קשים שמנוהלים על ידי הוריהם.

מזונות ילדים - המשרד עוסק בכל ההיבטים של תביעות מזונות ילדים הן סמוך לאחר הפרידה וכן לאחר הגירושין במקרים בהם ישנו שינוי נסיבות מהותי ויש לשנות את גובה דמי המזונות.

בין אחים:

תיקי ירושה - התנגדויות - המשרד מנהל הליכי התנגדויות לצוואה/ירושה בתיקים המשלבים רכוש, חברות, נכסים וכספים בארץ ובחו"ל.

תביעת מזונות מן העזבון - המשרד עוסק בכל האספקטים של הליכים משפטיים העוסקים במזונות מן העזבון, לרבות חשיפת וגילוי היקף המזונות הנתבעים ומקורות גביית ההכנסות השוטפות של התובעת.

קיום צוואה ו/או ירושה על פי דין - המשרד עוסק בהגשת בקשות לצו קיום צוואה ו/או ירושה על פי דין, מינוי מנהל עזבון קבוע או זמני.

ניהול עזבון - משרד עו"ד שירי מלכה מתמנה כמנהל עזבון בתיקי ירושה לסוגיהם.

פתרון סכסוכים במשפחה:

מו"מ או גישור - משרד עו"ד שירי מלכה מאמין כי את מרבית המחלוקות במשפחה ניתן לסיים בדרך של מו"מ או גישור. מחלקת הגישור במשרד עורכת גישורים, ומלווה לקוחות בתהליך זה, מאחורי הקלעים או בייצוג ישיר.

מחלקה שניה - ניהול העושר המשפחתי

צוואות - משרד עו"ד שירי מלכה עורך צוואות "חכמות" ומותאמות אישית, משפחתית, עסקית וכלכלית תוך יצירת נאמנויות והקדשים פרטיים בצוואה.

העברה בין דורית ומתנות - המשרד עוסק במסגרת מחלקה יעודית בטיפול באתגרי התכנון של העברה בין-דורית: האחד- שמירה על דור ההורים ומניעת ניצולם ע"י אחרים. השני- חינוך והכשרת דור הצאצאים/ הילדים להשתלב בעסק –באמצעות עריכת הסכמים, אמנות משפחתיות, הסכמים בין יורשים, הסכמי מתנות וכו'.

חברות פרטיות ושותפויות בעלות אופי משפחתי:

חברות פרטיות - משרד עו"ד שירי מלכה מלווה ומייעץ לחברות ועסקים בכל האתגרים הקשורים וכרוכים בעריכת תקנונים אשר מטרתם מניעת חשיפת החברה לסכסוכים תוך משפחתיים של שותפיה והסדרת העברה בין דורית נכונה בעסק.

חברות משפחתיות - המשרד מלווה ומייעץ לחברות משפחתיות במציאת פתרונות להבטחת חייה של החברה המשפחתית גם לאחר אריכות חייהם של השותפים והמקימים אותה, תוך שילוב דור שני ושלישי בעסק המשפחתי. 

פעילות בחו"ל

המשרד מייצג בכל תחומי פעילותו לקוחות בחו"ל ובנוסף בענייני הגירה ואמנת האג. 

פרו בונו

משרד עו"ד שירי מלכה מייצג בתיקי פרו-בונו עקרוניים וייחודיים ופועל מזה כעשר שנים בשיתוף פעולה עם מרכז רקמן לקידום מעמד האשה, אוניברסיטת בר אילן.

עו"ד שירי מלכה הינה מחברת הספר "איך להתגרש מבלי להרוס לילדים את החיים?" אשר מספק תובנות וידע באתגרים שמציב תהליך הגירושין על כל רבדיו בראי טובת הילדים וההשלכות של ההליכים המשפטיים עליהם.

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת שירי מלכה משרד עורכי דין

בנוסף אולי יעניין אותך

 • מכרזים ציבוריים: לעיתים שימוש מוגבל ופעמים שימוש ביתר

  המדינה, משרד הביטחון, עיריות ורשויות מקומיות, חברות ממשלתיות, קופות חולים, וגופי השכלה גבוהה לצד גופים ציבוריים אחרים, חייבים ככלל, לערוך מכרזים בהתקשרויותיהם השונות. חובה זו נובעת מהחקיקה ומפסיקת בתי המשפט

  מכרזים ציבוריים: לעיתים שימוש מוגבל ופעמים שימוש ביתר

 • משרד העתיד: "הבניין החכם"

  מחקר מ-2010 חשף כי אנשים העובדים בסביבה משרדית עם טמפרטורה של כ-25 מעלות צלזיוס מייצרים תפוקה של למעלה מפי שתיים ממקביליהם העובדים ב-21 מעלות

  משרד העתיד: "הבניין החכם"

 • ישראל יכולה להפוך למובילה עולמית בפיתוח פתרונות מתקדמים לבעיית הזדקנות האוכלוסייה

  המילניום השני מוביל את האנושות להתמודדות עם שלל אתגרים, שרבים מהם נובעים מגורם מרכזי אחד – אוכלוסיית העולם מזדקנת.

  ישראל יכולה להפוך למובילה עולמית בפיתוח פתרונות מתקדמים לבעיית הזדקנות האוכלוסייה

 • האם מרכז קניות הינו איגוד מקרקעין ?

  סיווג של חברה בעלת קניון כאיגוד מקרקעין הינו בעל השלכות מס מרחיקות לכת

  האם מרכז קניות הינו איגוד מקרקעין ?