שירלי שדה, עורכת דין, מגשרת ונוטריונית

דיני משפחה, דיני ירושות וצוואות

שירלי שדה, עורכת דין, מגשרת ונוטריונית
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2011
תחום: דיני משפחה, דיני ירושות וצוואות
כתובת: רח' בן גוריון 1, מגדל בסר 2, בני ברק
טלפון: 03-6911110
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.sadehlaw.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • שירלי שדה

  עו"ד שירלי שדה

  מייסדת ובעלים

  שירלי שדה, עורכת דין, מגשרת ונוטריונית

  עוד על שירלי שדה

  שירלי שדה
אייקון אודות

אודות שירלי שדה, עורכת דין, מגשרת ונוטריונית

משרד עו"ד שירלי שדה, גישור ונוטריון הינו משרד צומח הפועל מזה למעלה מעשור שנים. המשרד עוסק בקשת הרחבה של דיני המשפחה והירושה לרבות נישואין, גירושין, הסכמי ממון, מזונות, כתובה, הסכמי משמורת, הסכמי טרום נישואין, הסכם שלום בית, חלוקת רכוש, עריכת צוואות, ירושות, התנגדות לצוואות, הסכמי הורות משותפת של זוגות להט"בים, אלימות במשפחה, הסכם חלוקת עזבון, יפוי כח מתמשך.

כן עוסקת עו"ד שדה בניהול העושר המשפחתי בחברות משפחתיות באמצעות בניית הסכמים ומנגנונים דוגמת הסכמי ממון, כתיבת צוואות, וכדומה.

עו"ד שדה פועלת ברגישות רבה ומהווה אוזן קשבת ללקוחותיה תוך שהיא מייצגת אותם נאמנה בערכאות המשפטיות - בתי משפט לענייני משפחה ובתי הדין הרבניים.

עו"ד שירלי שדה, בעלת המשרד

עו"ד שדה הינה משפטנית בעלת וותק של כ-15 שנה בתחום עריכת הדין, ומייסדת שיטת "גירושין זריזים" החוסכת זמן, כסף והרבה כאב לב ללקוחות המשרד באמצעות כלים משפטיים ואימון (קואצ'ינג). המשרד הוקם בשנת 2011 כאשר טרם לכן עבדה עו"ד שדה כעורכת דין שכירה במשרד מוביל בארץ בתחום דיני המשפחה והירושה. 

בהשכלתה האקדמאית עו"ד שדה הינה בעלת תואר ראשון במשפטים מהמכללה האקדמית נתניה וכן בעלת תעודת גישור בסיסי ומשפחתי מטעם המכון להשתלמויות של לשכת עורכי דין בישראל. כן מחזיקה עו"ד שדה ברישיון נוטריונית, עברה הכשרות כמאמנת וכן השתלמויות שונות בתחום דיני המשפחה. עו"ד שדה אינה מנסה להשיג "צדק", אלא להגיע לגילוי האמת וכתוצאה מכך להגיע לתוצאות משפטיות שטובות ללקוח ולילדיו.

עו"ד שדה מביאה את החוויה האישית שלה לכל תיק 

עו"ד שדה היא לא רק אשת מקצוע מנוסה ובעלת שם בענף, אלא גם אישה אשר חוותה על בשרה את השלכות הליכי הגירושין, הן כבת להורים גרושים והן כגרושה בעצמה. יתירה מכך היא אם לילדים כשאחד מהם בעל צרכים מיוחדים כך שהדבר העליון אותו היא שמה לנגד עיניה הוא טובת הילדים בהליך המורכב.

משום כך שואפת עו"ד שדה לסיים את הליכי הגירושין בצורה מהירה תוך גיבוש הסכמות וניהול התהליך בדרך אשר תכבד את שני הצדדים ותוביל להסכמות אשר ימנעו הליך ארוך ו"מלחמה" שתפגע בכל הצדדים ובעיקר בילדים. בתיקים רבים בהם טיפלה לאורך השנים הצליחה עו"ד שדה להאיר בפני לקוחותיה זוויות אליהן לא היו מודעים, ותוך תבונה ורגישות גרמה להם להבחין בין עיקר ותפל, דבר שמנע מהם מלהגיע לסכסוכים קיצוניים אשר היו פוגעים בהם ובילדיהם.

שכל נסיונות הגישור לא מצליחים, יודעת עו"ד שדה להשמיע את קולו של הלקוח בצורה מדויקת בביהמ"ש ולהלחם עד לקבלת הישגים לטובת הלקוח וילדיו.

תופרת חליפה אישית לכל לקוח

עו"ד שדה מצליחה "לתפור" עבור כל לקוח את החליפה האישית, הפיתרון המתאים למידותיו. הדברים אמורים הן בתיקי גירושין והן בתיקי צוואות וירושות. לקוחות המשרד נשענים לא אחת על נסיונה המקצועי והאישי של עו"ד שדה המאפשר להם לעבור את התקופה הקשה והמורכבת, בצורה קלה יותר.

תיקים נבחרים מהשנה האחרונה

העברת בן שניסה להתאבד למשמורת האב – המשרד מייצג לקוח הגרוש מאשתו שנים רבות ולהם שני ילדים בגילאי תיכון. הילדים היו במשמורת האם עד אשר הבן ניסה להתאבד ואושפז במחלקה פסיכיאטרית. לאחר שחרורו התקשתה האם לטפל בו וביתר ילדיה אולם סירבה כי יעבור למשמורת האב ויבוטלו המזונות. המשרד הצליח להעביר את הקטין למשמורת האב ובוטלו מזונותיו העתידיים.

מינוי מנהל עיזבון לצורך קידום פרויקט תמ"א – המשרד מייצג לקוח שהינו יזם בתחום הבנייה. באחד מהבניינים בו מבצע הלקוח פרויקט תמ"א 38 חתמו רוב הדיירים חוץ מדייר אחד שהינו מבוגר ואשתו נפטרה. נגד הדייר הוגשה תביעת דייר סרבן אולם לא ניתן לנהלה אצל המפקחת על הבתים המשותפים כאשר חצי דירה רשומה ע"ש המנוחה. הדייר סירב לשת"פ ולהוצאת צו ירושה על כן הגיש הלקוח באמצעות המשרד תביעה לביהמ"ש למשפחה למינוי מנהל עזבון.התביעה התקבלה ונרשם צו ירושה, ובעיקר התביעה אצל המפקחת הסתיימה באותו הרגע.

ידועה בציבור שירשה את עיזבון בן זוגה – המשרד ייצג אישה שהייתה ידועה בציבור והביאה עם בן זוגה שני ילדים לעולם. האיש נפטר במוות לא טבעי ולכן אימו ואחיו של הנפטר טענו כי לאישה לא מגיעה כל חלק מרכושו שכן הוא שם קץ לחייו בגללה. לאור טענות המשרד וחקירת מצ"ח שבוצעה בנידון קבע בית המשפט כי אין האישה אשמה במות בן זוגה ועל כן היא זכאית יחד עם הילדים לרשת את בן הזוג.

הפתק שהפך לצוואה – המשרד ייצג אישה שגידלה את אחייניתה כבת. אותה אחיינית בגרה ונישאה והביאה לעולם שני ילדים. חיי הנישואין לוו באלימות רבה והובילו את האישה להתאבדות מזעזעת. לאחר מותה ביקש האלמן להוציא צו ירושה בהעדר צוואה. הדודה, לקוחת המשרד הצליחה להשיג פתק בו כתבה המנוחה בכתב ידה כי היא מורישה את עזבונה לילדיה בלבד. המשרד ביקש מבית המשפט למנות מומחה לכתב יד שיקבע האם מדובר בכתב ידה של האישה, ובאם כן יוכר הפתק כצוואה לכל דבר. לאחר חקירת המומחה על אף שטען כי אין מדובר בכתב ידה של האישה, הושג הסכם בין האב לילדיו.

האם לא תנושל - המשרד ייצג בת שאביה נפטר והוריש את עזבונו לילדיו בצוואה שנערכה בראשית הנישואין לאם. טרם פטירתו הוכר המנוח כחסוי ואשתו ניסתה להשתלט עד הדירות ולרשום אותן גם על שמה, אך ללא הצלחה. לאחר פטירתו טענה האם כי היא נושלה שלא כדין מהצוואה. לבסוף הגיעו האחים להסכמה בדבר חלוקת העזבון כך שהבת קיבלה את המקסימום המגיע לה מבחינה כספית ובלבד שלא ייכתב שהאמא מנושלת.

בנוסף אולי יעניין אותך