שרין סולן משרד עורכי דין

דיני משפחה, תביעות ייצוגיות במשפחה, טאבו כינוסי נכסים ויזמות מקרקעין

שרין סולן משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 1976
תחום: דיני משפחה, תביעות ייצוגיות במשפחה, טאבו כינוסי נכסים ויזמות מקרקעין
כתובת: שדרות הפלי"ם 2, חיפה
טלפון: 04-8668881
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.sarinsolan.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • שרין סולן

  עו"ד שרין סולן

  מייסדת ובעלים

  שרין סולן משרד עורכי דין

 • גדלי סולן

  עו"ד גדלי סולן

  שותף

  שרין סולן משרד עורכי דין

 • אורן סולן

  עו"ד אורן סולן

  שותף

  שרין סולן משרד עורכי דין

 • מורן סולן

  עו"ד מורן סולן

  שותף

  שרין סולן משרד עורכי דין

 • רון סולן

  עו"ד רון סולן

  שותף

  שרין סולן משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות שרין סולן משרד עורכי דין

שרין סולן משרד עורכי דין הינו משרד בוטיק לענייני משפחה, המתמחה דיני אישות, גירושין, ירושות וצוואות, עריכת הסכמי ממון, ועוד. חוזקתו הייחודית של המשרד היא ראיית צרכי לקוחותיו תוך בניית אסטרטגיה משפטית המותאמת באופן אישי לכל לקוחותיו, רצונותיהם ומטרותיהם. המשרד מייצג את לקוחותיו בערכאות המשפטיות השונות, בהם בית הדין הרבני, בית המשפט לענייני משפחה, בית הדין השרעי, בית המשפט המחוזי, בית הדין הרבני הגדול, בית המשפט העליון, ובמידת הצורך, בג"ץ.

45 שנות מצוינות מקצועית

למשרד ניסיון מקצועי זה ארבעה עשורים וחצי בתחום דיני המשפחה והירושה על כל גווניו, בהם הסכם ממון, הסכם שלום בית, הסכם גירושין, תביעת כתובה, מזונות קטינים, מזונות אישה, חלוקת רכוש, ידועים בציבור, צוואות, ירושות וסכסוכים בענייני ירושה. המשרד, שהוקם בשנת 1976, מנוהל ע"י עוה"ד שרין סולן ועל ידי בנה עוה"ד גדלי סולן, וממוקם בחיפה בסמיכות לבית המשפט ומשרדי הממשלה השונים, אך מספק שירות משפטי מן המעלה הראשונה בכל רחבי הארץ. צוות המשרד מקפיד להתעדכן תדיר בכל החידושים בתחומי התמחותו, לרבות חידושים בפסיקה ותקדימים משפטיים, וזאת, בכדי להמשיך ולשרת את לקוחותיו על הצד הטוב ביותר, להתמיד במצוינות המקצועית בה הוא מוכר זה 45 שנה, ולהעניק שירות משפטי ללא פשרות.

עו"ד שרין סולן הינה בוגרת תואר ראשון במשפטים LL.B ותואר שני במשפטים LL.M מאוניברסיטת תל אביב.

תחומי התמחות

גירושין
לעו"ד סולן ארבעים וחמש שנות ניסיון מקצועי בתחום דיני האישות. המשרד רואה בכל מקרה כמקרה יחידני ופרטני, ומתאים את הפתרונות המשפטיים ללקוחותיו באופן אישי. כך, הליך הגירושין הופך לחוויה "מתקנת" בעלת חשיבות מכרעת בקבלת ייעוץ טרם קבלת החלטות. המשרד מעניק שירותים משפטיים ראשונים במעלה בכל הקשור בגירושין, בידועים בציבור ובנישואין אזרחיים, תוך ראיית לקוחותיו וצרכיהם האישיים לנגד עיניו בכל עת.

מזונות
שרין סולן משרד עורכי דין מתמחה בתחום המזונות לאור עשרות שנות ניסיון והצלחה מקצועית, ומתמחה בכל הנושאים הכרוכים בתחום המזונות, בהם מזונות אישה, מזונות ילדים, מזונות ידועה בציבור, מזונות גבר, גביית מזונות ושינוי פסיקת מזונות, וזאת, בכדי להעניק ללקוחותיו את הטיפול המשפטי והטיפול האישי הטוב ביותר, לרווחתם ולרווחת ילדיהם.

הסדרי ראייה
שרין סולן משרד עורכי דין מאמין שעל אף שמשמורת המשותפת נתפסת לעיתים כ-"רשות", היא למעשה בגדר "חובה", בהיות שני הוריו של הקטין האפוטרופוסים האחראיים על טובתו ורווחתו, גם מעבר לפן הכלכלי-כספי. המשרד מטפל, בין היתר, בזכויות סבים וסבות להסדרי ראיה, בתביעות אבהות, בחטיפת ילדים, בבן מורד, במבחן מסוגלות הורית ובהסדרי ראייה.

הסכמים
למשרד ניסיון מעמיק בהכנת כל ההסכמים הקשורים בתחום דיני האישות, לרבות הסכם גירושין, הסכם ממון/טרם נישואין, הסכם שלום בית, הסכם הורות, הסכם מתנה, הסכם הגירה, הסכם לחיים משותפים, הסכם מכר דירות והסכם שכירות לדירות.

צוואה וירושה
המשרד מתמחה זה שנים רבות בתחום הצוואות והירושות, ובכלל זה בהסכם בין יורשים, בטיפול בצו ירושה או בצו צוואה, ובהתנגדות לצוואה או התנגדות לירושה.

אלימות במשפחה
שרין סולן משרד עורכי דין מעניק שירותים משפטיים מובילים בתחום האלימות המשפחה, תחום בו גישת בתי המשפט במדינת ישראל לאלימות מילולית מקבילה לחומרתה של אלימות פיזית בשנים האחרונות. אלימות מילולית או אלימות רגשית הפכו לאחד הקריטריונים הרבים המצדיקים, בין היתר, צו הרחקה ו/או צו הגנה.

חלוקת רכוש
שרין סולן משרד עורכי דין צבר ניסיון נרחב וידע מעמיק בתחום חלוקת הרכוש. לפי חוק יחסי ממון, כל הרכוש מוגדר כ"משותף" אם שני בני הזוג חיו חיים משותפים מלאים, כששני הצדדים השתתפו במאמץ לצבירת הרכוש. כיום, חוק זה חל גם על ידועים בציבור, בעוד שבעבר, לפני חקיקת החוק, חזקת השיתוף חלה רק על מי שהיו נשואים. עם זאת, לא כל רכוש נחשב משותף. ישנה הבחנה בין שני סוגי רכוש וממון: זה המשותף וזה הפרטי. סוגיות אלה, וסוגיות רבות נוספות, מהוות את הקרקע להתמחות המשרד בתחום חלוקת הרכוש, ולמומחיות המקצועית אותה רכש בעשרות שנות טיפול משפטי בתחום.

מקרקעין
שרין סולן משרד עורכי דין מתמחה בתחום המקרקעין, לרבות בתחום הסכם מכר דירות, הכולל נושאים רבים, בהם הלכת השיתוף, רכוש משותף, איזון משאבים, רכוש פרטי, כינוס נכסים ופירוק שיתוף במקרקעין. המשרד אף מתמחה בטיפול בתחום הסכם שכירות לדירות, לפיו הורים זכאים להשכיר דירה או דירות לבני או בנות משפחותיהם, מאחר והנטייה כיום היא שאין להסתמך על הסכמים שבעל פה, אלא להתבסס על הסכמי שכירות בין בני המשפחה, שהפכו שגרתיים בשנים האחרונות, בכדי למנוע אי הבנות עתידיות.

נזיקין בדיני משפחה
כיום, קיימת מגמה חדשה בפסיקת בתי המשפט, לפיה ניתן לחייב את מי מבני הזוג בתביעת נזיקין, קרי – פיצוי, בגין מעשים או מחדלים, שנגרמו במהלך החיים המשותפים. משמעות הדבר היא כי ניתן לתבוע בגין עוולות הקבועות בפקודת הנזיקין גם במסגרת ההליכים המשפטיים המתנהלים בפני בית המשפט לענייני משפחה. המשרד מעניק ללקוחותיו טיפול משפטי הכולל נזקי גוף ונפש, פגיעה באוטונומיה, פגיעה בזכות להוליד ילדים, הסתרת מידע, פיצויים בגין בגידה ולשון הרע.

 

אייקון דירוגים

דירוגים

בנוסף אולי יעניין אותך