Chegg Israel
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2005
תחום: מערכי למידה אקדמיים
כתובת: רח' אופנהיימר 4, רחובות
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.chegg.com
Instagram: לחץ לצפייה
Facebook: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

הנהלה בכירה

  אביאל לזר סמנכ"ל פיתוח
  גלית רגב מנהלת משאבי אנוש
אייקון אודות

אודות Chegg Israel

הסטודנטים במקום הראשון: חברת Chegg שנוסדה בשנת 2005, היא אחת החברות המפורסמות ביותר בעולם האקדמיה האמריקאי. החברה מפתחת פתרונות למידה מגוונים לסטודנטים בכל רחבי ארה"ב ובעולם, וכיום עושים שימוש במוצריה כ-6 מיליון סטודנטים אמריקאיים. כלומר כל סטודנט רביעי בארה"ב.

Chegg נסחרת בבורסת ניו יורק לפי שווי של יותר מ-9 מיליארד דולר ומעסיקה כ-1,500 עובדים. מטה החברה נמצא בסנטה קלרה שבקליפורניה ומשרדים נוספים נמצאים בניו יורק, אוקראינה ופורטלנד, לונדון, מדריד וכן בהודו ובישראל.

ONE STOP SHOP לסטודנט

כחלק מתפיסת ה-"Student First" של החברה, Chegg עוזרת לסטודנטים לא רק במהלך הלימודים, אלא גם אחריהם, בתהליך חיפוש העבודה. החברה חרטה על דגלה לעזור לסטודנטים והיא מכוונת להפוך את הצורך בהשכלה לאפשרי ומשתלם לכל אחד.
סל השירותים המגוון אותו מציעה Chegg לסטודנטים מתחיל בהוזלת מחיר חבילת ספרי הלימוד בצורה משמעותית, ממשיך בהצעת שירותים ויישומים לעזרה בהכנת שיעורי בית, פתרון בעיות ושיפור הזיכרון בלמידה למבחנים ומומחי תוכן שמסייעים מרחוק, ומסתיים בעזרה במימון הלימודים, מציאת המקום להתמחות לצבירת ניסיון ואפילו תכנון של קריירה והשלמת מיומנויות נדרשות, שחסרות באקדמיה.

אחד המותגים המוכרים והמובילים באקדמיה האמריקאית

עיקר המשתמשים של Chegg הם סטודנטים בקולג׳ים ובאוניברסיטאות בארה״ב והחברה נחשבת לאחד המותגים המוכרים (87% מהסטודנטים בארה״ב) והמובילים בקרב סטודנטים בארה״ב. בשנה האחרונה הרחיבה החברה את פעילותה אל מחוץ לארה״ב והיום סטודנטים מכל העולם משתמשים בשירותים שהחברה מציעה.

Chegg ישראל - מרכז הפיתוח המוביל של החברה

Chegg ישראל הוקמה בשנת 2011 לאחר שהיוותה בתחילת הדרך חברת פרויקטים חיצונית, אשר פיתחה עבור חברת האם קורא ספרים דיגיטלי. חודשיים אחר כך נרכשה החברה על ידי Chegg והפכה מאז למרכז הפיתוח המוביל של החברה. החברה מונה כ-100 עובדים ומשמשת כמרכז פיתוח מוביל בחברה.

ההון האנושי – העובדים צריכים לבחור בחברה כל יום מחדש

ב-Chegg ישראל מאמינים כי עובדי החברה צריכים לבחור בה בכל יום מחדש ולכן ההשקעה בעובדים ייחודית ושונה מכל חברה אחרת. תפיסה זו של החברה נובעת מגישת הפסיכולוגיה החיובית, אשר שמה במרכז את הרווחה הנפשית של העובד: החברה חוקרת את החוזקות של העובדים בעזרת שאלון של גאלופ, כולם יודעים ומכירים את החוזקות של כולם, ומתוך זה, החברה מצליחה לדייק את המשימות לכל עובד בתפקיד אליו גויס במטרה לייצר חוויות הצלחה באזורים הטבעיים ומכאן להגיע לרווחה נפשית גבוהה. צ׳ג ישראל משמשת בית פתוח לביקורים של משרד החינוך ומגוון מחלקות מהצבא, אשר באות ללמוד את שיטת החוזקות לעומק ומנסות להנחיל את השיטה הזאת אצלם במערכת לסגל המורים ולתלמידים.

brain swaps "אמא מחליפה" גירסת Chegg

Chegg ישראל עוזרת לעובדיה להפוך לטובים ואיכותיים יותר ואחת הדוגמאות החיות לכך היא פרויקט brain swaps (אמא מחליפה) במסגרתו מעבירה החברה עובדים מוכשרים לעבוד בחברות אחרות למשך שבועיים, ולהיפך. הניסוי מאפשר לעובדים לחוות מקום עבודה אחר, צוות אחר, מנהל אחר וטכנולוגיה שונה. מעבר לגיוון שהדבר מעניק לעובדי החברה, גם החברה מרוויחה מכך – בתום התהליך כל עובד שב לחברת האם שלו ומשתף את הצוות בהמלצות ופידבקים לתהליך העבודה הקיים. אותם עובדים חיצוניים המגיעים לשבועיים בחברה מהווים עבורה מעין יועץ חיצוני, המאפשר לחברה להבין היכן היא נמצאת מבחינת הטכנולוגיה ומתודולוגיות העבודה ולשפרן בצורה מתמדת. בעקבות המיזם, צ׳ג ישראל משמשת כפסיליטייטור לחברות אחרות שמעוניינות לבצע את החלפה בין העובדים בין חברות שונות או אפילו בתוך החברה / חטיבה.

מודל עבודה ליברלי וחדשני

היומיום בחברת Chegg ישראל מתנהל במודל עבודה ליברלי בזכות האמון הגבוה שיש בין ההנהלה לעובדים ובין העובדים עצמם. במסגרת מודל העבודה השקוף, המעניק לכל פרט בחברה חופשיות רבה, החברה מאפשרת לכל העובדים לקחת ימי חופשה ללא מכסה כתובה (ללא הגבלה!) כשהם מעוניינים בכך. החברה מעודדת את עובדיה לפתח את חיי הפנאי שלהם מחוץ לשעות העבודה המשרדיות ומסבסדת עבורם חודשית חוג או חדר כושר על מנת לשמור על איזון בין קריירה לבין חיים אישיים. Chegg איפשרה לעובדיה לעבוד מהבית עוד טרם פרוץ מגיפת הקורונה מתוך אמון מלא בעובדיה ותפיסה שמעודדת גמישות מקסימלית ואיזון בין בית לצרכי העבודה. מגמה זו הוכיחה את עצמה וממשיכה להוכיח את עצמה עד היום.

חרבות ברזל

עם פרוץ המלחמה אימצנו מחדש את כל מה שלמדנו ויישמנו בתקופת הקורונה: התעשתנו מהר וכמו תמיד- שמנו דגש על החיבור החזק של כולנו בחברה אחד עם השני לצד ההקשבה למנהלים ולעובדים ולצרכים שלהם ברגעים האלה.
ראשית, בשבוע הראשון הוצאנו את כולם לחופשה בתשלום כדי להיות עם המשפחה, לעבד ולעכל את המצב - Well-being pause.
מיד לאחר מכן, פתחנו חמ״ל "חרבות ברזל" עם כל צוות משאבי אנוש ומאז תחילת המלחמה אנחנו בקשר שוטף עם כל העובדים מידי שבוע, יש לכל עובד לפי הצורך שעות עם פסיכולוגים, היו הרצאות על חוסן ואנחנו שולחים מתנות של ספקים מהעוטף/מהצפון. אנחנו בקשר צמוד עם נשות המילואימניקים שלנו, תומכות בהן בכל צורך אישי שעולה, כולל אוכל מבושל קבוע כל שבוע, החזרים על בייביסיטר ושיחות בכל זמן לכל מה שצריך.

אנחנו ממששות את הדופק של העובדים והמנהלים כל הזמן ופועלות בהתאם. לדוגמא, ברגע שראינו שעובדים מבקשים לחזור לעבוד במשרד- התאמנו את עצמנו ועודדנו הגעה וולנטרית.אנחנו קשובות לצרכים שלהם, מקשיבות להם ומתנהלות בהתאם לכך.

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת Chegg Israel

בנוסף אולי יעניין אותך

 • גילוי מרצון – קריפטו 2024

  בשורה לציבור המחזיקים במטבעות הדיגיטליים – נוהל גילוי מרצון על החזקה ורווחים שלא דווחו לרשות המיסים

  גילוי מרצון – קריפטו 2024

 • מהי הכרעה "לפי הספר" ומהו "הגרעין הקשה" בשיקול הדעת של ועדת המכרזים

  במקום שבו נטענות טענות סף, מן הראוי להכריע בהן תחילה ואין מקום להתערבות בגרעין הקשה של שיקול הדעת של ועדת המכרזים

  מהי הכרעה "לפי הספר" ומהו "הגרעין הקשה" בשיקול הדעת של ועדת המכרזים

 • אסדרת רגולציה על בינה מלאכותית בישראל

  בזמן שמדינות רבות פועלות לאסדרת השימוש ב-AI והשוק הפרטי מקדם רגולציה עצמית, בישראל עדיין לא ננקטו צעדים משמעותיים בנושא. מדינת ישראל צריכה להקים תשתית רגולטורית מספקת להסדרת בינה מלאכותית, אחרת היא עלולה למצוא את עצמה בפער טכנולוגי וכלכלי בלתי ניתן לגישור

  אסדרת רגולציה על בינה מלאכותית בישראל

 • הכירו את – ערן סלע

  הכירו את – ערן סלע