Cymulate
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2016
תחום: סייבר
כתובת: רח' הרוקמים 2, חולון
אתר החברה: https://cymulate.com/
Instagram: לחץ לצפייה
Facebook: לחץ לצפייה
Twitter: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אייל וקסמן

  אייל וקסמן

  מנכ"ל

  Cymulate

  עוד על אייל וקסמן

  אייל וקסמן
 • אביחי בן-יוסף

  אביחי בן-יוסף

  מנהל טכנולוגיות ראשי

  Cymulate

  עוד על אביחי בן-יוסף

  אביחי בן-יוסף
 • רועי חרמוש

  רועי חרמוש

  מנהל כספים ראשי

  Cymulate

  עוד על רועי חרמוש

  רועי חרמוש
 • ליאור טבק

  ליאור טבק

  סמנכ"לית משאבי אנוש

  Cymulate

  עוד על ליאור טבק

  ליאור טבק
 • איציק פינקל

  איציק פינקל

  סמנכ"ל מכירות

  Cymulate

 • דבורה כהן

  דבורה כהן

  סמנכ"לית פיתוח

  Cymulate

 • ניר לויה-דהן

  ניר לויה-דהן

  סמנכ"ל מוצר

  Cymulate

 • עינת גרינולד

  עינת גרינולד

  יועצת משפטית ראשית

  Cymulate

 • סשה גוכמן

  סשה גוכמן

  סמנכ"ל מחקר

  Cymulate

 • אייל אהרוני

  אייל אהרוני

  סמנכ"ל שירות לקוחות

  Cymulate

אייקון אודות

אודות Cymulate

חברת Cymulate הינה חברה טכנולוגית פורצת דרך ומובילה בעולם הסייבר העולמי. החברה פיתחה פלטפורמה מתקדמת, יחידה מסוגה, המעניקה למנהלי אבטחת המידע נראות כוללת ונרחבת של מצב אבטחת המידע של הארגון. זאת, עושה Cymulate תוך שהיא מאפשרת ללקוחות להבין בכל רגע נתון, האם הם פגיעים אל מול מתקפות, ומספקת תובנות והמלצות לשיפור מערך ההגנה הארגוני. עם מוצר שמשפיע על ביטחון אנשים וחברות בעולם, Cymulate שואפת להיות החברה המובילה בתחומה, ה-Golden Standard for Security validation. לאור מטרת על זו פועלת Cymulate בכדי להפוך לחברה שמגדירה כיצד לבקר את סביבת האבטחה בארגונים, וקובעת את הרף והטרנד לניהול תשתית האבטחה והקטנת הסיכונים בחברה. Cymulate נמצאת בתהליך רצוף ומתמיד של למידה וזאת מתוך מטרה למקסם את יכולותיה הן בפיתוח המוצר, הן בפיתוח ההון האנושי והן בשימור העובדים. הנהלת החברה אינה חוששת לבקר את עצמה או את תהליכי העבודה וזאת מתוך מטרת השתפרות מתמדת.

חדשנות ב-Cymulate

ייחודה של Cymulate בעולם הסייבר נוגע למהות הפיתרון אותו היא מציעה ללקוחותיה: לא עוד מוצר הגנה אלא קטגוריה חדשה לחלוטין בתחום הסייבר - פלטפורמת סייבר סקיוריטי מבוססת ענן לסימולציה של פריצות והתקפות סייבר. הפלטפורמה מאפשרת לארגונים לשמור על הנכסים העסקיים הקריטיים, ובכך הופך מנגנון האבטחה לחלק מפעילותו היומיומית השגרתית של הארגון. חדשנות החברה באה לידי ביטוי גם בסיעורי מוחות ישירים בין העובדים, המשוחחים ביניהם ויוזמים רעיונות ופרויקטים חדשים. למעשה עובדי החברה מחוברים מאוד לצד העסקי, ללקוחות ולשיווק המוצר, כך שישנה תנועה ערה של רעיונות ושיפורים בלתי פוסקים.

צמיחת החברה

חברת Cymulate נוסדה בשנת 2016 ע"י אייל וקסמן ואביחי בן יוסף. אייל הגיע מעולמות ה-BizDev והמכירות, ואביחי הגיע מעולמות הטכנולוגיה כך שהחיבור ביניהם היה טבעי והרמוני. צמד המייסדים והוגי הרעיון נפגשו בבית קפה צנוע עם משקיע שהתעניין בפלטפורמה כאשר הרעיון הכללי שורטט על מפית! המשקיע התלהב, ומשם הכל היסטוריה. עם הקמתה הפורמלית של החברה הצטרפו אליה העובדים הראשונים תוך הקמת עמדות והתקנת מסכים במשרדים קטנטנים בראשל"צ. בעזרת אתר אינטרנט חדש למוצר, ציורים ותכנונים על הזכוכיות במשרד, יצאה החברה לדרך. בהמשך, החלה הפלטפורמה החדשנית לעניין יותר ויותר ארגונים והיקף לקוחותיה הלך והתרחב מישראל למדינות נוספות ברחבי הגלובוס. לאורך התהליך המשיכה החברה גם בהגדלת היקף פתרונותיה ומ-3 מודולי תקיפה צמחה ל-12 מודולים הקיימים כיום. במקביל כוח האדם הוכפל שוב ושוב והחברה עברה למשרדים גדולים ומרווחים בחולון. נכון להיום מעסיקה החברה מעל 200 עובדים, מעל 100 מהם בישראל.

ומה מעבר לטכנולוגיה?

Cymulate מטפחת את עובדיה ודואגת לרווחתם לאור הערכים אותם השתיתו המייסדים: We care, We dare, We Strive. כפועל יוצא מכך, קיים בחברה שיח רב על שימור עובדים וטיפוחם, שיח המכבד כל עובד ועובדת תוך מדיניות דלת פתוחה לכל מנהל, וקשב בגובה העיניים. החברה מקפידה להכשיר את עובדיה בטכנולוגיות העדכניות ביותר באמצעות קורסים, סדנאות, זמני למידה ועוד. בנוסף, בחברה קיימות תוכניות לפיתוח קריירה, תהליכי חוו"ד ותוכניות פיתוח אישי. Cymulate דוגלת בגיוס אנשים לפי כשרונם והפוטנציאל הטמון בהם, במטרה להביא את אלו לידי ביטוי בסביבת העבודה. בחברה פועל מודל עבודה היברידי המעודד שילוב בית - עבודה, ומאפשר סביבת עבודה נוחה להורים, תוך שילוב בני המשפחה של העובדים בהטבות הניתנות לכל עובד. החברה אף מקפידה לעודד אורח חיים בריא במשרדיה ותומכת בנוהגים כך באופן אישי. כל אלו, ועוד, גורמים לחברה להיות מקום עבודה מבוקש, ועובדים רבים מגיעים למשרדיה הממוקמים בחולון, מכל רחבי הארץ.

תרומה לקהילה

Cymulate מעודדת תרומה לקהילה ולוקחת חלק בהתנדבויות שנתיות קבועות, בעיקר בחגים. החברה תורמת כספים לעמותות שונות ומגוונות, בצורה מקומית וגלובלית כאחד. בעת המלחמה, משרדי החברה הוסבו לאירוח משפחות מישובי העוטף, החברה סיפקה תנאי לינה בנוסף להפעלות מגוונות. כמו כן, אספה החברה תרומות וציוד ללוחמים.

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך