אייקון פרופיל

פרופיל החברה

תחום: פירמת SIMON ASSOCIES הינה משרד עו"ד צרפתי המונה 100 עורכי דין בקירוב, ומעניק שירות משפטי מקיף והוליסטי ללקוחותיו בשורה של תחומי התמחות. הפירמה מעניקה ללקוחותיה שירות משפטי בכל חלקי הרפובליקה הצרפתית ובאמצעות רשת בינלאומית היא פועלת ב 54 מדינות וסמכויות שיפוט ברחבי העולם, לרבות, נוכחות פיזית בסין (בייג'ינג). לאורך השנים, הפירמה פיתחה שותפויות הדוקות עם אנשי משפט ועורכי דין ברחבי העולם, על מנת להעניק ללקוחותיה שירות בסטנדרט הגבוה ביותר. בנוסף, ובמסגרת פיתוח של דיספלינות נוספות, הקימה הפירמה, שותפויות עסקיות עם חברות Legaltech מובילות המאפשרות לה להישאר בחזית הטכנולוגיה בתחומי המשפט וכן להעניק ללקוחותיה את השירות המשפטי המהיר, היעיל והאיכותי ביותר ביחס למתחרים. בפירמת SIMON ASSOCIES, חרטנו על דגלינו את נושא החדשנות והדיגיטיזציה של העיסוק המשפטי, תוך שהשקענו בבניית פלטפורמות טכנולוגיות חדשניות לייעול תהליכים משפטיים עבורנו, עבור לקוחותינו ועבור השותפים העסקיים שלנו.
כתובת: 5F, 47 rue de Monceau, 75008
Paris - France
טלפון: 33-1-53-96-20-00+
פקס: 33-1-53-96-20-01+
דוא"ל: Olehorovitz@simonassocies.com
אתר החברה: http://www.simonassocies.com
Twitter: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ז'אן שרל סימון, Simon Associes

  ז'אן שרל סימון

  שותף מנהל

  Simon Associes

 • אוליביה לה-הורביץ, Simon Associes

  אוליביה לה-הורביץ

  שותפה - מסחרי, מיזוגים ורכישות וניהול הון אישי

  Simon Associes

  פרנסואה לוק סימון
  קרסיטל אלבריק
  סטפני דה ג'יובני
  ניקולא ביון
  סטפן קאבה
  פבריס דגרוט
  ז'ק דה-מאסון
  אן-לורנס פרוו
  סיריל גרנייה
  סופי נרוי
  אמלי פינקון
  בנאוי רמבר
  סנדרין רישאר
  איזבל רובר-וויד
  מארי רובינו
  פיליפ סנייה
  סנדרין טמבוריני-בונפוי
אייקון אודות

אודות Simon Associes

אנחנו

משרד Simon Associés הינו משרד עו"ד צרפתי הנוסד בשנת 1992, ומאז, מחזיק במוניטין של משרד ייחודי המעניק שירות משפטי איכותי מקיף ומלא לפי צרכי הלקוח. מטה המשרד ממוקם בפריז, ולו שלוחות רבות ברחבי צרפת  בין היתר בערים המרכזיות והגדולות: ליון, נאנט, מונפלייה, פרפיניאן וכן מעבר לים ברחבי אירופה ואפילו – בסין. צוות המשרד  מונה כ - 100 עורכי דין ומומחים משפטיים, המתמחים במתן מענה וייעוץ לצרכי לקוחותינו ובהתאם לאילוצים התפעוליים והאחרים הצפים לאורך הדרך. על בסיס נהלים מוסמכים וארגון מובנה, פיתחנו במשרד פלטפורמות ידע ייחודיות לצמצום חשיפות וסיכונים משפטיים ועסקיים.

תחומי העיסוק שלנו

תאגידים, ניהול הון אישי, מימון, מיזוגים ורכישות; מיסוי; חדלות פירעון; דיני הפצה, דיני תחרות ומוצרי צריכה; ליטיגציה, גישור ובוררות; חוזים מסחריים, אחריות על מוצרים; נדל"ן; בנקאות וביטוח; מפגעים תעשייתים; IP / IT - הגנת נתונים; ציות; בריאות ומדעי החיים; דיני עבודה ומשאבי אנוש; תיקים בינלאומיים וכן תיקים מורכבים אחרים.

פעילות רחבה ומגוונת

משרד   Simon Associésהינו בעל קשרים הדוקים עם מומחים משפטיים וכלכליים מרכזיים ברחבי העולם. אנו מעניקים ללקוחותינו שירות מקיף ומלא בכל רחבי המדינה ובאמצעות הרשת הבינלאומית שלנו אנו  פועלים ב-54 מדינות שונות בעולם, לרבות נוכחות פיזית בבייג'ינג – והכל על מנת לספק ללקוחותינו שירות מקומי, צמוד ואיכותי במדינה בה הם מתגוררים ובה מתנהלים עסקיהם השונים.

הפעילות בישראל

המחלקה הבינלאומית במשרד  Simon Associésמעניקה שירותים משפטיים באמצעות אנשי מקצוע מנוסים המכירים היטב את הסביבה ובתרבות העסקית בישראל. בעבר משרדנו ייצג חברות ותאגידים ישראליים בשלל תעשיות, לרבות:

 1. MedTech & BioTech
 2. הייטק
 3. טכנולוגיות מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיות חדישות אחרות.
 4. פיננסים
 5. בידור ומדיה

תרבות מעודדת חדשנות: " הזכות לחדש וליזום"

משרדנו פועל רבות כדי לעודד חדשנות ויוזמה משפטית ועסקית. בתוך כך,  ניתן דגש מיוחד על  מתן ייעוץ משפטי איכותי, הן בשלב ההליכים המקדמיים והן לעומקם של תהליכי ליטיגציה מורכבים. משרדנו פיתח, ביחד עם גופים עסקיים נוספים, פרויקט דגל ייחודי בשם  Mission RGPD- פרויקט ליגל-טק בעולם דיני הפרטיות והרגולציה החלה מתוקף דיני הפרטיות ותקנות GDPR . בנוסף, המשרד משקיע כספים ומשאבים בחברות ליגל-טק, חברות הזנק  ובין מקימיו של אקסלטור לעסקים קטנים-בינוניים.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת Simon Associes

 • צרפת – השער החדש להשקעות אטרקטיביות באירופה

  צרפת – השער החדש להשקעות אטרקטיביות באירופה

  קצת קשה לדבר על צמיחה כלכלית בתקופת התפשטות נגיף הקורונה, אך באופן אובייקטיבי ובימים כתיקונם, צרפת הפכה בשנים האחרונות למדינה אטרקטיבית אשר מושכת השקעות זרות מגוונות. מה הופך את צרפת למדינה אטרקטיבית להשקעות? אילו שווקים מושכים אליהם השקעות זרות? כיצד משפיעים הברקזיט והקורונה על הכלכלה הצרפתית? ואילו יחסים מסחריים קיימים בין ישראל לצרפת? הפודקאסט של אוליביה

  צרפת – השער החדש להשקעות אטרקטיביות באירופה

בנוסף אולי יעניין אותך

 • תוצאות פעילות חקלאית הסותרת את חוק ההתיישבות

  מה הסיכון הקיים כאשר פועלים ב"הסכמה" באופן המפר את חוק ההתיישבות?. האם "לאי החוקיות" של ההסכם יש השפעה על זכותו של אחד הצדדים לתבוע את הצד השני במקרה של מחלוקת ביניהם?

  תוצאות פעילות חקלאית הסותרת את חוק ההתיישבות

 • הדירוג הרשמי בישראל של חברות המובילות בענף הנדל"ן לשנת 2020

  דן אנד ברדסטריט חושפת את החברות המובילות בענף הנדל"ן 2020. החברות המדורגות זוכות לחותם האיכות המדויק והאמין ביותר עבור את מקבלי החלטות בתחום ואף משמש כמקור לאיתור החברות איתן ניתן לבסס קשרים עסקיים מהימנים

  הדירוג הרשמי בישראל של חברות המובילות בענף הנדל"ן לשנת 2020

 • אימוץ המודל האיטלקי כפתח לגביית מס בלתי הוגנת מצד רשות המסים

  יישום המודל האיטלקי בגביית מס יהווה פגיעה אנושה בזכויות של נישומים וישאיר אותם, בעיקר הקטנים שבהם, נתונים לחסדם של פקידי המס

  אימוץ המודל האיטלקי כפתח לגביית מס בלתי הוגנת מצד רשות המסים

 • אורוגואי מציגה: כך נלחמים בקורונה

  עם שורה של פעולות החלטיות, היענות אזרחית גבוהה לסגר וולנטרי, ודוגמה אישית של ראשי המדינה והמגזר הציבורי – כולל הפחתה של עשרות אחוזים מהמשכורת, אורוגואי מתמודדת היטב עם איום הקורונה, על אף הגבול המשותף עם ברזיל וארגנטינה. רגע לפני חגיגות יום העצמאות, תמונת מצב כלכלית וכללית על מה שקורה במדינה שהפכה למודל המאבק בקורונה ביבשת דרום אמריקה, "יש כאן הרבה הזדמנויות עסקיות לחברות ואנשי עסקים ישראלים". כתבה רביעית בסדרה

  אורוגואי מציגה: כך נלחמים בקורונה