WDI בע"מ הנדסה וניהול פרויקטים

ניהול פרויקטים בהנדסה אזרחית

אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2013
תחום: ניהול פרויקטים בהנדסה אזרחית
כתובת: רח' חוצות שפיים ת.ד 15 מיקוד 60990
טלפון: 09-8322911
פקס: 09-8641332
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.wdi.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אילן וייס

  אילן וייס

  שותף מייסד

  WDI בע"מ הנדסה וניהול פרויקטים

  עוד על אילן וייס

  אילן וייס
 • אריק דוידי

  אריק דוידי

  שותף מייסד

  WDI בע"מ הנדסה וניהול פרויקטים

  עוד על אריק דוידי

  אריק דוידי
 • דורון אדרי

  דורון אדרי

  מנכ"ל

  WDI בע"מ הנדסה וניהול פרויקטים

  עוד על דורון אדרי

  דורון אדרי
 • גיא גולן

  גיא גולן

  סמנכ"ל הנדסה

  WDI בע"מ הנדסה וניהול פרויקטים

  עוד על גיא גולן

  גיא גולן
אייקון אודות

אודות WDI בע"מ הנדסה וניהול פרויקטים

חברת WDI בע"מ הנדסה וניהול פרויקטים הינה ספקית גלובלית מובילה לפתרונות הנדסה בניהול פרויקטים בשלבי הייזום, התכנון וההקמה. החברה הוקמה בשנת 2013 ע"י אילן וייס ואריק דוידי ומונה כיום 17 עובדים. מיום הקמתה מספקת החברה פתרונות הנדסיים בניהול פרויקטים משלב הפרוגרמה, ניהול התכנון, התקשרויות מכרזים, ליווי הביצוע, מסירה ובדק, ובכלל זה, ניהול הצעות למכרזים למשרדי ממשלה ולמגזר הפרטי. לחברה ניסיון מצטבר בניהול פרויקטים רבים ומגוונים: תשתיות, מבנים בודדים, מבנים עתירי מערכות ומגה פרויקטים בארץ ובעולם, לרבות קומפלס של עשרות מבנים ומתקני אנרגיה בעלי מורכבות הנדסית בתכנון ובביצוע. משרדי החברה ממוקמים בשפיים, מסווגים על פי הסטנדרטים המחמירים של מערכת הביטחון  וכלל עובדיה בעלי התאמה ביטחונית גבוהה.

ניסיון של עשרות שנים בניהול פרויקטים מורכבים

לחברת WDI ניסיון רב בניהול פרויקטים במתכונות מגוונות לרבות PPP, ו-DBOT ועובדיה היו שותפים להליכי תכנון הצעות הקבלנים למכרז, השלמת תכנון מפורט לביצוע ותיאום הביצוע בשלב ההקמה בעבור החברות המובילות במשק להקמת פרויקטים בשיטת מכרז זו.

לצוות החברה יש ניסיון מוכח של עשרות שנים בניהולם המוצלח של כמה פרויקטים גדולים ומורכבים בתחום הבנייה הרוויה למגורים; פרויקטי תשתיות תחבורה ובהם כבישים, מחלפים וגשרים; הקמת בסיסים צבאיים  דוגמת קריית ההדרכה של צה"ל, הקמת מרכזי האספקה של צה"ל (מרה"סים), הקמת DATA CENTERS, תחנות כוח, מערך תשתיות הגז הטבעי בישראל ומרכזים מסחריים בארץ ובחו"ל.

עושים דברים אחרת

כאשר WDI נכנסת לפרויקט, כל עובדיה שותפים לדרך ונותנים כתף, אם בשיתוף מלא ואם בעצה לדרך. במהלך חיי הפרויקט צוות הפרויקט מתאים את עצמו על פי לוח הזמנים והעומס. עובדי החברה מגיעים עם הסמכות שונות ורקעים שונים כגון, אדריכלות, הנדסה אזרחית, מבנים, מערכות, מכונות, גז טבעי, ניסיון אזרחי וניסיון צבאי. חלקם יוצאי מערכי הבינוי של צה"ל וחלקם התפתחו בתוך המגזר הפרטי. צוות העובדים בחברה צברו ניסיון רב בניהול פרויקטים בכל תחומי ההנדסה האזרחית: תשתיות ומתקנים צבאיים, מתקנים תעופתיים – מסלולים, האנגרים, מגדלי פיקוח, תשתיות ומבנים במגזר הפרטי - קניונים, משרדים, מתקני הדרכה ועוד, טיפול בתשתיות מים, תשתיות גז טבעי. מתקני תקשורת, חדרי שרתים ומרכזי אנרגיה וכן תחנות כוח מבוססות גז או סולאר.

יחס אישי, שקיפות ויכולת תגובה מהירה

משרתו של מנהל הפרויקט הינה משרת אמון. מתוך ההבנה הזו ועל בסיס נסיונם, חרטו על דגלם מייסדי החברה להטמיע תרבות של אחריות ואמון בתוך הארגון ומחוצה לו, כלפי הלקוחות ומזמיני העבודה. זאת, לצד יחס אישי, שקיפות ושיתוף מלא של הלקוחות כחלק משיטת העבודה הסדורה. צוות העובדים ניחן ביכולת תגובה מהירה ויודע להתאים את עצמו לדרישות המשתנות של כל פרויקט. מודל העבודה מבוסס על ניהול כל פרויקט על ידי צוות ייעודי המותאם לו על פי גודלו. שיטה זו מאפשרת רצף תפקודי גבוה וגמישות במתן מענה לדרישות הפרויקט. משימת ההובלה של כל  פרויקט הנדסי הינה משימה מורכבת אשר דורשת תשומת לב לפרטים רבים.  מתוך ההבנה הזו מנהל פרויקט בחברה מקבל את התנאים שיאפשרו לו להקצות את המשאבים הנדרשים לטובת קידום הפרויקט. כחברה צעירה ודינאמית שמה לה WDI  למטרה להיות בחזית החדשנות בתחום ובשנות פעילותה היא צברה ניסיון עשיר בתחום ניהול תכנון פרויקטי BIM וכן ניסיון ויכולות של ניהול פרויקטים במתווי PPP BOT DB.

פרויקטים נבחרים

מרכזי האספקה - פרויקט פורץ דרך בראיית המוצר הסופי המשלב בין יזמות עסקית אזרחית לבין הצרכים החשובים ביותר של צה"ל בתחום הלוגיסטיקה. במסגרת הפרויקט החברה מבצעת ניהול תכנון בשיתוף עם חברת מסד עוז עבור חברת שפיר שזכתה במכרז להקמת הפרויקט בשיטת BOT. 

תחנת הכח אורות רבין - פרויקט אנרגיה בעל חשיבות לאומית אשר בא לצורך מתן מענה לצריכת החשמל בישראל. הפרויקט כולל הקמת טורבינות מונעות בגז אשר יחליפו את התחנות הפחמיות.

מובילאיי – הקמת קמפוס המשרדים והמעבדות החדש של מובילאיי בשיטת DB בהר חוצבים בירושלים. במסגרת הפרויקט אחראית WDI על ניהול תכנון המערכות וליווי ביצוע הפרויקט.

מתחם הניו מדיה - ניהול תכנון וביצוע של הקמת פרויקט מתחם הניו מדיה בירושלים  ניהול המיזם הכולל רישוי תכנון והקמה של מבני מגורים, מסחר, תעסוקה ומתחם ציבורי שיימסר לעירייה.
הפרויקט מורכב מ- 200 יח"ד בסטנדרט יוקרה, כ- 4,000 מ"ר של שטחי מסחר, כ- 9,600 מ"ר שטחי תעסוקה, 10,000 מ"ר של שטחי ציבור וכ- 25,000 מ"ר של חניונים.

נאות לון - תיכנון וביצוע פיתוח ותשתיות להקמתן של 37 יחידות דיור לשכונה נאות לון בעיר באר שבע ובנוסף תיכנון וביצוע פארק בשטח של כ-250 דונם הכולל מתקני משחק, מדשאות שבילי הליכה ואופניים.

הנהלה

אילן וייס, שותף מייסד
בעל תואר ראשון בהנדסה אזרחית וסביבה ותואר שני בניהול הבניה. בנוסף, בעל תואר שני במנהל עסקים. בעברו כיהן כסמנכ"ל תפעול פרויקטים וחבר הנהלה בחב' מיה מים פרויקטים מקבוצת אריסון, ומנהל יחידת ההנדסה והתפעול (COO) בחטיבת ההנדסה בחברת Logic Industries.

אריק דוידי (רס"ן במיל'), שותף מייסד
בעל תואר ראשון בהנדסה אזרחית, ותואר MBA במנהל עסקים. שירת במערך הבינוי של חה"א, כיהן כמנהל בכיר לצוותי תכנון בחטיבת ההנדסה שבחברת Logic Industries, וכמנהל פרויקטים האחראי על ניהול התכנון של כ-65 מבנים משמעותיים ומורכבים בפרויקט "קרית ההדרכה" בצה"ל.   

דורון אדרי (רס"ן במיל'), מנכ"ל
בעל תואר ראשון בהנדסה אזרחית, ותואר MBA במנהל עסקים. בעברו כיהן כסמנכ"ל תכנון בחברה הממשלתית נתיבי איילון וסמנכ"ל הנדסה בקבוצת יזמות ובניה. כמו כן ניהל את הקמת מבני החטיבה הלוגיסטית בפרויקט עיר הבה"דים.

גיא גולן, סמנכ"ל הנדסה
בעל תואר ראשון בהנדסה אזרחית ותואר MBA במנהל עסקים.
בעברו כיהן כראש תחום הנדסה אזרחית בחברת הנדסת מתקני התפלה ישראל בע"מ, כמנהל מחלקת הנדסה אזרחית ומנהל פרויקטים בחברת לודן הנדסה ישראל בע"מ, וכמהנדס אזרחי ומנהל פרויקטים בחב' בייטמן הנדסה.

תרומה לקהילה

החברה הקימה בשיתוף עם מכללת רופין את פרויקט "החממה" שמטרתו להנגיש ידע מקצועי ומעשי לסטודנטים בזמן הלימודים ולחשוף אותם לתעשייה. במסגרת הפרויקט מעבירים עובדי החברה הרצאות בנושאי ניהול פרויקטים בענף הבניה, משתפים מניסיונם וחושפים את הסטודנטים לפרויקטים בביצוע. כמו כן החברה עורכת סיורי שטח עם הסטודנטים באתרי הבנייה ומאפשרת למידה מקרוב על הנעשה בפרויקט.

בנוסף אולי יעניין אותך