אביחי נ. ורדי עורכי דין

פירוקים, הבראות, פשיטות רגל, ליטיגציה ונדל"ן

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1992
תחום: פירוקים, הבראות, פשיטות רגל, ליטיגציה ונדל"ן
כתובת: רח' בן גוריון 2, מגדל בסר 1, רמת גן 52573
טלפון: 03-7526633
פקס: 03-7526888
דוא"ל: [email protected]
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ניסן ורדי אביחי

  ניסן ורדי אביחי

  מייסד ובעלים

  אביחי נ. ורדי עורכי דין

  עוד על ניסן ורדי אביחי

  ניסן ורדי אביחי

עורכי דין

  אביחי נ. ורדי
  רזיאל בנין
  תם קדם שותף
  צוריאל אברג'ל
  עוז סולומון
  יוסף חן
אייקון אודות

אודות אביחי נ. ורדי עורכי דין

משרד עורכי הדין אביחי נ. ורדי ושות' מתמחה, בין היתר, בתחומי חדלות הפירעון הן במישור התאגידי והן במישור הפרטי. לאורך שנות פעילותו צבר המשרד מוניטין רב בייצוג כלל הגורמים הקשורים לנושא, דוגמת: חברות או יחידים המצויים בקשיים, ייצוג בעלי תפקידים מטעם בית המשפט, ייצוג בעלי חברות, ייצוג עובדים ועוד.
בין לקוחות המשרד נמנים חברות בורסאיות, אגודות ולקוחות פרטיים.
המשרד מעניק ללקוחותיו שירותים משפטיים ברמה גבוהה, בשילוב יחס אישי. מומחיות המשרד באה לידי ביטוי הן בייעוץ המשפטי מניהול אסטרטגי של התיק ועד לטיפול ברמתו היומיומית, והן בייצוג בבית המשפט.
עורך הדין אביחי ורדי משמש כיו"ר ועדת פירוקים וכינוסים של מחוז תל אביב של לשכת עורכי הדין וכן כמרצה בתחום התמחותו באוניברסיטאות, מכללות ובלשכת עורכי הדין ברחבי הארץ.
לעורכי הדין במשרד ניסיון רב בתחום הליטיגציה האזרחית והמסחרית, והם מספקים מגוון רחב של שירותים משפטיים תחת קורת גג אחת.

"דיני מכר דירות" – הספר

ספרו המצליח של עורך הדין אביחי ורדי, בנושא מכר דירות, ליקויי בנייה והבטחת השקעות, משמש מאז יציאתו לאור כספר יסוד לכל העוסקים בתחום, כמו גם לשופטים אשר מצטטים ממנו לא אחת.
בשנת 2009 יצאה מהדורה מחודשת ושלישית במספר של ספרו של עו"ד ורדי - "דיני מכר דירות". ספרו של עו"ד ורדי מאוזכר בעשרות פסקי דין הניתנים בסוגית מכר הדירות.

פירוק, כינוס נכסים והבראה

לאורך שנות פעילותו לוקח המשרד חלק פעיל ברבים מתיקי הכינוסים, הפירוקים וההבראות במשק ושותף בחלק משמעותי מהתקדימים המשפטיים הקשורים לתחום, כגון: נאמן בפרויקט קבוצת רכישה בת 376 משפחות שנקלע שנקלע להליכי כינוס (בשכונת אחיסמך בעיר בלוד), כנאמן להסדר נושים בעניין בעלי מניותיה של "קבוצת פור גרופ" המנהלת מיזמים בהודו ובאפריקה,  כמפרקה הזמני של רשת "שיפודי ציפורה", חברת שי שירותיים לוגיסטיים - עמילות מכס , מפעלי האומן אדן סחר, ייצוג בעלי דירות  וקבוצות רוכשים בפרויקטים של ענבל אור, ייצוג בעלי זיכיונות כנגד רשת "בנדורה", קלוי קלוף, ל.י.ד אמירים, רובננקו חברות בנייה, עגם מפעלי מתכת, שאפ בנייה, אריה ועופר חברות בנייה, קידרון פלסטיקה, התכוף, יוסף גרינפלד (קרדן) ועוד.
למשרד ניסיון רב הן באיתור משקיעים רלוונטיים והן בייצוג בערכאות השונות, בהסכמים חוזיים ועוד.

ליטיגציה

למשרד ניסיון רב שנים ומוניטין מוכח בתחומי הייצוג בערכאות השיפוטיות השונות, לרבות בהליכי בוררות בכל הקשור לליטיגציה אזרחית ומסחרית ותיקי בנקאות שושנים.
צוות המשרד כולל עורכי דין מיומנים המרבים להופיע בבתי המשפט.
המשרד טיפל בהצלחה ומטפל גם היום בתיקי ליטיגציה מורכבים ומסובכים.

פשיטות רגל וייצוג חייבים

משרד אביחי ורדי משמש כבעל תפקיד מטעם בתי משפט בתיקי חייבים. מטרת המשרד היא חילוצו של החייב תוך שמירה על התא המשפחתי ושמירת כבוד החייב וכן לקבל החלטות בקשר למסלול המשפטי הנכון לפתרון כבר בשלב הראשון של הטיפול בלקוח, זאת במטרה למזער נזקים ולקצר תהליכים.

התמחות המשרד בנושא כוללת, בין השאר: פשיטות רגל; ייצוג חייבים בהוצאה לפועל; עריכת הסדרים עם הנושים מחוץ לכותלי בית המשפט.
בהבנה שתחום זה נושא עמו מצבים רגשיים קשים לא מעטים, מקפידים במשרד על קשר אישי עם הלקוח תוך תמיכה וליווי גם של בני המשפחה. 

נדל"ן – מיסוי נדל"ן

למשרד אביחי ורדי ניסיון עשיר בנושא הנדל"ן על כל היבטיו, לרבות היבט המיסוי – תחום התמחותו של עורך הדין צוריאל אברג'ל.
המשרד מייצג חברות בנייה כמו-גם לקוחות פרטיים להם נכסי נדל"ן. לעורכי הדין ידע רב בתחום החוזי והקנייני על כל היבטיו.

מושבים

המשרד מייצג מושבים ובעלי נכסים במושבים, לרבות בתחום ההרחבות, בנים ממשיכים ויישום החלטות מינהל.

השקעות

המשרד שותף להקמת פרויקטים חדשים או מיזמים שונים משלב גיוס ההון ומציאת שותפים עסקיים, הכנת חוזי השותפות וליווי משפטי לאורך תקופת המיזם. המשרד בעל ניסיון רב באיתור פוטנציאל עסקי ומקשר בין הגורמים השונים במטרה להביא להצלחת העסקה.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת אביחי נ. ורדי עורכי דין

בנוסף אולי יעניין אותך