אבירים יזמות ובניה בע״מ

יזמות, התחדשות עירונית

אבירים יזמות ובניה בע״מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2016
תחום: יזמות, התחדשות עירונית
כתובת: זרחין 10, רעננה
טלפון: 09-8656053
פקס: 09-8656052
דוא"ל: office@abirim.biz
אתר החברה: http://www.abirim.biz
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אבי בודוק, אבירים יזמות ובניה בע״מ

  אבי בודוק

  מנכ"ל ובעלים

  אבירים יזמות ובניה בע״מ

 • גיא חליפי, אבירים יזמות ובניה בע״מ

  גיא חליפי

  בעלים

  אבירים יזמות ובניה בע״מ

 • שלמה אליהו, אבירים יזמות ובניה בע״מ

  שלמה אליהו

  בעלים

  אבירים יזמות ובניה בע״מ

 • אבי נעימי, אבירים יזמות ובניה בע״מ

  אבי נעימי

  סמנכ"ל כספים

  אבירים יזמות ובניה בע״מ

אייקון אודות

אודות אבירים יזמות ובניה בע״מ

החברה פועלת קרוב לשלוש שנים ועוסקת ביזמות נדל"ן למגורים, התחדשות עירונית וחיזוק ושימור מבנים. החברה נחשבת למתמחה בתחום ההתחדשות העירונית מסוג תמ"א 38/1 ותמ"א 38/2 ועד היום החתימה פרויקטים רבים בתל אביב, רמת גן, כפר סבא, רעננה, הרצליה והוד השרון. בחברה מודעים לקשר החשוב שבין הלקוח (הדיירים) לבין היזם ובחשיבותו של מתן מענה בכל זמן נתון, במיוחד בפרויקטים של תמ"א 38, ומודעות זו מלווה את מנהליה מיום הקמת החברה. תפיסה יזמית זו מבטיחה ללקוחות החברה ליווי אישי צמוד ומתן פתרונות מקיפים לאורך כל תהליך ההתקשרות עם החברה, החל משלב החתימה על החוזה, דרך תהליך הבנייה, ולא פחות חשוב – גם לאחר מסירת המפתח. היחס האישי והחם לאורך תהליך העבודה בשילוב עם ההשקעה בכוח אדם ואיכות הבנייה והעיצוב מעל הסטנדרט, מובילים את החברה להבטיח את הגשמת חזונה להיות גורם מוביל בתחום ההתחדשות העירונית בישראל.

צוות החברה

לרשות לקוחות החברה זמינים להתייעצות שוטפת אנשי המקצוע הטובים והמנוסים ביותר בתחומם, לרבות אדריכלים, מעצבים, מהנדסים, יועצים כלכליים ועוד. ב'אבירים' פועלים כ-10 סוכני שטח אשר מלווים את הפרויקט מתחילתו ועד סופו ונמצאים בקשר רצוף עם נציגות ועד בנייני הדיירים. החברה עובדת כמו כן עם החברות הקבלניות הטובות בתחומן. בדרך ייחודית זו לקוחות החברה מקבלים מענה מהיר ומקצועי לכל שאלה ובקשה.

הנהלת החברה

גיא חליפי מבעלי החברה הגיע לתחום יזמות הנדל"ן מתחומי השיווק והפרסום ובעבר אף היה בעל משרד פרסום עצמאי. לימים, קרא לו אביו שהיה מבעלי החברה בגלגוליה הקודמים להצטרף אליה ולהתמחות בתחום ההתחדשות העירונית. הוא משמש כאחד מבעלי החברה בשמונה השנים האחרונות.

שלמה אליהו הינו שותף אסטרטגי ומבעלי החברה והוא עוסק בהשקעות נדל"ן למגורים, נדל"ן מניב ומבני תעשייה. כמו כן הינו הבעלים של חברת גנים ושושנים, מחברות ריהוט הגן המובילות בארץ.  

אבי בודוק  מנכ"ל ובעלי הקבוצה עולה חדש- ישן מקנדה הגיע לארץ לאחר ניסיון רחב בתחום הבנייה כקבלן ויזם נדל"ן בקנדה וכבעלי חברת אלומיניום קנדית גדולה. בארץ המשיך אבי לפעול בתחום הנדל"ן ובנה מספר פרויקטים של בנינים וצמודי קרקע בתל אביב ובהרצליה. משמש כאחד מבעלי החברה בשנים האחרונות.

אבי נעימי סמנכ"ל כספים וניהול יוצא חיל האוויר, הגיע לחברה לאחר שירות צבאי של 30 שנה בו עסק בתחומי תקציב, כספים , חשבות ורכש. לאחר שחרורו מצה"ל עסק בתחום הנדל"ן כעצמאי במשך כשנתיים ואף שימש כחשב לחברה בתחום מערכות הבנייה. בשנתיים האחרונות משמש כסמנכ"ל הכספים והניהול של חברת אבירים. 

חברת בוטיק כהחלטה אסטרטגית

החברה היא חברת בוטיק המבצעת במשורה 2-3 פרויקטים בשנה זאת על מנת להמשיך ולהעניק יחס אישי וחם לכל דייר בפרויקטים אותם היא בונה.  הנכס החשוב ביותר של החברה הינו הקשר האישי שלה עם כל אחד ואחת מדיירי הפרויקטים. בחברה הבינו זה מכבר כי תקופת הבנייה ותהליכי האישור המקדמיים מול וועדות התכנון מעלות אצל הדיירים שאלות ותהיות הקשורות לפרויקט, ולכן נותנים מנהלי החברה לכל אחד מהדיירים בפרויקטים את מספר הטלפון האישי של כל אחד מאנשי צוות החברה, ומקפידים שהם יהיו זמינים עבורם, בכל שעה ולכל שאלה. בניית פרויקטים בזמן קצר תוך הקפדה על איכות ללא פשרות.
תהליכי אישורים ובנייה של פרויקטים תמ"א 38/1 ובוודאי תמ"א 38/2 הינם מורכבים ומתמשכים יחסית, אך על רקע ניסיונה המצטבר של החברה ובייחוד התמחותה מול עבודה ברשויות ספציפיות, היא מצליחה לקצר בצורה משמעותית את התהליכים הבירוקרטיים, כמו גם זמני הבנייה בשטח. לצד הבנייה בזמן הקצר ביותר לטובת הלקוחות, בחברה לא מתפשרים על איכות החומרים וטיב הבנייה ומנהליה יורדים לפרטים הקטנים ביותר בכל פרויקט.

פרויקטים נבחרים

על הפרויקטים הבולטים בהם עוסקת החברה ניתן למנות את הבאים:

פרויקט תמ"א 38/1 ברחוב גאולה 14 ברעננה -  במסגרת הפרויקט חיזקה החברה בניין בן 3 קומות והוסיפה לו 10 דירות חדשות מתוכן 2 דירות בנות 5 חדרים, 2 פנטהאוזים ו-6 דירות בנות 4 חדרים.

פרויקט תמ"א 38/2 ברחוב  אסירי ציון בהוד השרון – במסגרת הפרויקט פינתה והרסה החברה בניין בן 3 קומות ו-18 דירות ובמקומו נבנה כעת בניין בן 12 קומות עם 51 דירות חדשות בנות 4,5,6 חדרים, פנטהאוזים, מיני פנטהאוזים  ודירות לופט.

פרויקט תמ"א 38/2 ברחוב קק"ל 8 בהרצליה- במסגרת הפרויקט מפנה והורסת החברה מבנה דו קומתי עם 4 דירות ישנות ובמקומו ייבנה במקום בניין בן 5 קומות ו-11 דירות, מתוכן דירות גן, דירות פנטהאוז ודירות 5 חדרים.

פרויקט תמ"א 38/2 ברחוב דבורה הנביאה בשכונת צהלה בתל אביב – פרויקט יוקרה במסגרתו יפונה וייהרס בניין ישן עם 10 דירות ובמקומו ייבנה פרויקט יוקרה  עם  25 דירות חדשות.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת אבירים יזמות ובניה בע״מ

בנוסף אולי יעניין אותך

 • המלצות לצמצום הוצאות משפטיות בתקופת הקורונה

  בעת משבר הקורונה בתי המשפט ורשות הפטנטים עובדים במתכונת חלקית. כיצד ניתן לחסוך או לדחות עלויות ניהול הליכים משפטיים והליכי רישום פטנטים וסימני מסחר בתקופה זו. הפודקאסט של עו"ד אריאל דובינסקי, בעלים של 'משרד עו"ד אריאל דובינסקי' המתמחה בדיני קניין מסחר

  המלצות לצמצום הוצאות משפטיות בתקופת הקורונה

 • מנהלים ובעלי עסקים – עכשיו הזמן שלכם לקחת את העניינים לידיים

  משבר הקורונה הוביל חברות ועסקים רבים לקשיים כלכליים. מה ניתן לעשות כדי למנוע קריסה?

  מנהלים ובעלי עסקים – עכשיו הזמן שלכם לקחת את העניינים לידיים

 • ניהול משפט מרחוק – האם הכורח יהפוך לבחירה?

  משבר הקורונה הפך את השימוש בוידאו קונפרנס לאמצעי שכיח יותר במערכת המשפט, אולם, השאלה החשובה באמת היא האם השימוש באמצעים הטכנולוגיים לטובת קיום דיונים יוותר על כנו גם בחלוף תקופת המשבר

  ניהול משפט מרחוק – האם הכורח יהפוך לבחירה?

 • הסכם גירושין מסייע למנוע חלוקת חברה

  במקום להיאבק בבתי משפט, מוטב להגיע להסכם גירושין, אשר ימנע חלוקת חברה, בהתאם לרצון הלקוח, תוך חלוקת נכסים חלופיים

  הסכם גירושין מסייע למנוע חלוקת חברה